Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6363537 Napisano: 03.06.2017 12:47:24 w SZUKAM....
atanerka napisał(a):

esencja na pewno jest dostępna w E. Leclerc i powoli wchodzi do innych sieci lokalnych.Za chwilę będzie również w Carrefourze i w Tesco Prosimy o chwilkę cierpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Pudliszki

Bardzo dziękuję emotka Leclerca nie mam, ale może w c4 się moim pojawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363522 Napisano: 03.06.2017 11:10:19 w SZUKAM....
W jakiej sieci widzieliście esencję Pudliszki? Bo co mi się wydaje, że to taka nowość, że jej nigdzie jeszcze nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363454 Napisano: 02.06.2017 21:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Czy przypadkiem Loreal nie ma opóźnienia zarówno w informacji na temat zwycięzców dziennych, jak i tygodniowych?


też mi się wydaje że tygodniowe powinny się już pokazać na stronie

W regulaminie jest info o 48 godzinach od końca danego dnia/tygodnia...
A tu weekend idzie, więc najwcześniej info będzie pewnie w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363428 Napisano: 02.06.2017 20:08:14 w Kaufland konkursy
bethan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Ja rozumiem ten tok myślenia, ale wg mnie z regulaminu nie wynika bezpośrednio, że Ze wszystkich zgłoszeń najpierw wybierają 70 najlepszych na koszulkę, potem ze wszystkich (oprócz tych 70 już nagrodzonych).

Hmm, dla mnie od początku było jasne, że tak będzie (koszulki, piłki, bony - wszystko oddzielnie).

Pewnie kwestia interpretacyjna... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363416 Napisano: 02.06.2017 19:40:34 w Kaufland konkursy
asantesana napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Basiu ja wiem, ze nie wszyscy. Ale ktos, chocby 3 osoby musza byc chyba jednoczesnie i na miejscu 1-3 i 1-100. I powinny dostac i bon i koszulke. Logicznie i matematycznie rzecz ujmujac. Chodzi mi o to, ze wg regulaminu te 2 pule sie jakby nakladaja i tak jak w zbiorach maja chocby mala czesc wspolna.

Nie muszą zgodnie z regulaminem. Ze wszystkich zgłoszeń najpierw wybierają 70 najlepszych na koszulkę, potem ze wszystkich (oprócz tych 70 już nagrodzonych) 30 najlepszych na piłkę, a dopiero jak tych wybiorą to po 3 osoby na sklep. Ci wcześniej nagrodzeni już nie biorą dalej udziału w wyborze. Głupota straszliwa, bo ja na 3 wygrane mam już 2 koszulki, na trzecią nagrodę czekam i oby to był bon. Idiotyzm, bo nikt nie chce być wyróżniony, koszulki i piłki powinny być nagroda dodatkowa dla najlepszych.  

Ja rozumiem ten tok myślenia, ale wg mnie z regulaminu nie wynika bezpośrednio, że Ze wszystkich zgłoszeń najpierw wybierają 70 najlepszych na koszulkę, potem ze wszystkich (oprócz tych 70 już nagrodzonych).
Ja tak sobie dywaguję, ale mam wiadomość, że tqg zrobi swoje i nie będziemy mieli na to żadnego wpływu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363401 Napisano: 02.06.2017 18:55:47 w Kaufland konkursy
iszhara napisał(a):

awi napisał(a):

iszhara napisał(a):

awi napisał(a):

Koszulkę dostarczył mi kurier...DPD
Mam nadzieję że przywiezie jeszcze bon, zobaczymy

A nie GLS?

Oni zawsze GLS-em wysyłali nagrody. emotka

Był w cywilu a folia była z dpd, też się zdziwiłam

Acha - rozumiem. emotka

U mnie był GLS. Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

cc_investigator

#6363397 Napisano: 02.06.2017 18:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przypadkiem Loreal nie ma opóźnienia zarówno w informacji na temat zwycięzców dziennych, jak i tygodniowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363323 Napisano: 02.06.2017 16:02:06 w Kaufland konkursy
bethan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

w jaki sposób wszyscy z miejsc 1-100, mogą nie być na miejscu 1-3 w swoim sklepie?

Może tak być, sklepów jest więcej niż 100.

Basiu ja wiem, ze nie wszyscy. Ale ktos, chocby 3 osoby musza byc chyba jednoczesnie i na miejscu 1-3 i 1-100. I powinny dostac i bon i koszulke. Logicznie i matematycznie rzecz ujmujac. Chodzi mi o to, ze wg regulaminu te 2 pule sie jakby nakladaja i tak jak w zbiorach maja chocby mala czesc wspolna. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

cc_investigator

#6363303 Napisano: 02.06.2017 14:55:26 w Kaufland konkursy
A ja wam powiem, że dla mnie ten regulamin wcale nie jest jednoznaczny. Wiem, że macie doświadczenia, że albo to, albo to, a w konkursie z Mają Włoszczowską wszystko było super opisane, ale tutaj nie jest.
U mnie też koszulka.

Patrząc na regulamin, w jaki sposób wszyscy z miejsc 1-100, mogą nie być na miejscu 1-3 w swoim sklepie? Część z osób zgodnie z zasadami logiki będąc na miejscach 1-3 w całościowym ujęciu muszą być jednocześnie na miejscach 1-3 w swoich sklepach... Rozumiem, że gdzieś sklep jest super obstawiony, zgłoszenia wyłącznie wybitne i ktoś będąc na miejscu 4,5,6... w swoim sklepie nie łapie się na bon, a łapie się na koszulkę/piłkę...

Regulamin jest zdecydowanie źle skonstruowany.

a. Miejsca od 1 do 70 wyłonione spośród wszystkich zgłoszeń w konkursie - koszulka FC Barcelona o wartości 200,00 PLN oraz nagroda pieniężna w kwocie 22,00 PLN. Łączną wartość nagrody: 222,00 PLN (słownie: dwieście_dwadzieścia_dwa PLN). Łączna ilość nagród przypadająca na wszystkie sklepy - 70 sztuk
b. Miejsca od 71 do 100 wyłonione spośród wszystkich zgłoszeń w konkursie – piłka FC Barcelona z autografami o wartości 120,00 PLN oraz nagroda pieniężna w kwocie 13,00 PLN. Łączną wartość nagrody: 133,00 PLN (słownie: sto_trzydzieści_trzy PLN). Łączna ilość nagród przypadająca na wszystkie sklepy - 30 sztuk
Miejsca od 1 do 3 w każdym sklepie - dwa bony upominkowe Kaufland każdy o wartości 50,00 PLN (słownie: pięćdziesiąt PLN) oraz nagroda pieniężna w kwocie 11,00 PLN (słownie: jedenaście PLN). Łączną wartość nagrody: 111,00 PLN (słownie: sto jedenaście PLN). Łączna ilość nagród przypadająca na wszystkie sklepy 609 sztuk (3 nagrody w każdym sklepie). Brak zgłoszeń w danym sklepie oznacza, że nagrody przypadające na dany sklep nie zostaną przyznane. Wyświetl w wątku >>
1 Pitach 0

cc_investigator

#6363100 Napisano: 02.06.2017 09:01:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Nie chciałam dołować, mówię z własnego punktu widzenia  emotka  Dla mnie "będzie dobrze" jest rodzajem zbywania, a nawet oszustwa, bo nie mamy pojęcia, czy w danej sytuacji będzie dobrze, czyli potencjalnie kłamiemy  emotka  Pomodlę się za Ciebie to już rodzaj pomocy (dla osoby wierzącej oczywiście).  


Tak samo to widzę. "Będzie dobrze" - okrutny banał, za którym nic się nie kryje. Ani razu mnie to nie podbudowało emotka

Podpisuję się rękoma, nogami i czym się da.
Jako osoba po przejściach, na granicy ratowania życia (itd.), powiem, że mało co brzmi tak źle jak ten frazes. Kiedy walczy się o życie, zdrowie nikt nie wie, czy będzie dobrze, może wcale nie być. To, co po pomaga w mojej ocenie zależy od osoby. Czasem jest to rozmowa o pierdołach, czasem zwykła obecność, nawet bez słów. Czasem informacja, że jestem/czekam/dzwoń kiedy chcesz... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6362909 Napisano: 01.06.2017 16:49:55 w Informują
Rano maile o nadaniu przesyłek z samsungiem i smartwatchem z pociągu nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6359668 Napisano: 24.05.2017 17:01:09 w Informują
anetka129 napisał(a):

mczarna napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

mczarna napisał(a):

Mam maila od Loreal (dzienna i tygodniowa) z drugiej połowy maja

Możesz powiedzieć  którego dnia wysyłałaś zgłoszenie ? Dzieki!

Napisałam- 2 połowa maja , czyli po 15ym.

z 16 maja mam @ o szmince i kolczykach

o 15.47 mail od Loreal o wygranej szmince i kolczykach (wygrana z 19 maja), prośba o dane do wysyłki i skan paragonu Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6358741 Napisano: 22.05.2017 16:07:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy maile z Loreal poszły tez z dzisiejszej tury zwycięzców od 19 maja? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6358740 Napisano: 22.05.2017 16:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Jak odsyłaliście dane na pociąg do nagród z tych poprzednich "rzutów" mieliście jakieś potwierdzenie, podziękowanie, cokolwiek? Mam nadzieję, że te dane dotarły do organizatora emotka

 nie, nic nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6358705 Napisano: 22.05.2017 15:29:29 w Informują
delvitto napisał(a):

smsy z pociągu  emotka  ale na @ zaglądam, a tam żadnego info, więc nie wiem, o co kaman

czy ten sms jest z okolic 15.00, czy to ta wcześniejsza tura sprzed 13.00? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6357262 Napisano: 17.05.2017 16:15:19 w Albedo Marketing
zaczytana-pola napisał(a):

violka88 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jak dzwonili z konkursu w ITM to Pani informowała, że na wysyłkę jest 14 dni, a w regulaminie 7 dni... 
Poza tym nie dzwonią drugi raz na nieodebrane  emotka

jak to nie dzwonią drugi raz??? emotka
to jak się nie odbierze to nagroda przepada???

Jak oddzwonilam, to babeczka powiedziała, że nie dzwonili. I ona nie wie o co chodzi, bo podobno na liście mnie nie ma  emotka . Kto wie, może dzwonili zapytać jak mi mija dzień  emotka

Dzisiaj po 2 nieodebranych na 1 telefonie mam sms o wygranej, na drugim smsa brak, ale nie bylo problemu z oddzwonieniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6356932 Napisano: 16.05.2017 20:35:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

andii napisał(a):

paolka napisał(a):

co kupujecie do konkursu Loreal - jaki byłby najtańszy kosmetyk?

https://www.e-kon...z-klikow/strona/4146

a gdzie te odżywki można teraz dostać? obleciałam kilka sklepów, w których kiedyś kupowałam, a teraz nigdzie nie ma

Byłam dzisiaj w rossmanie, hebe i sph - w żadnym sklepie nie było tych odżywek. Najtańsze, co mi się rzuciło w oczy to szampon elseve 9.99 (chyba w sph) i odżywka 8.99 - a raczej pusta półka po niej.
Jak ktoś używa kremu Loreal Laser x3 - dobre ceny są w Hebe i SPH - ok. 27 zł.
Hebe ma -40% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy (ale juz chyba niedługo).

Czy działa Wam strona konkursowa?
Chciałam wysłać zgłoszenie, a tu po wybraniu "weź udział w konkursie" wyskakuje mi tylko X bez formularza zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6356831 Napisano: 16.05.2017 15:52:56 w Wkurza mnie...
marycha5565 napisał(a):

Rozwalają mnie komentarze w necie i ogólnie zamieszanie wokół sprawy Magdy Ż. Ludzie ferują wyroki, nie mając żadnych wiarygodnych informacji, hejtują bez umiaru, robią z siebie wszechwiedzących detektywów. Wszystko to, dopóki śledczy nie podadzą oficjalnych informacji, jest bez sensu. Prawda może się okazać banalna a szumu wokół tego jest jak wokół śmierci Lady D. Media, zwłaszcza te chwastowe potrzebują takich newsów a ludzie dają się wkręcać. Czy kiedykolwiek przyjdzie czas na opamiętanie czy już wariactwa nie da się cofnąć?

W moim odczuciu ta sprawa obnażyła Polaków, jak chyba nic innego ostatnio...
Czytam wyroki/opinie dorosłych ludzi i nie chce mi się wierzyć, że tysiące (!) przeciętnych Kowalskich potrafi tak oskarżać, ferować wyroki, albo po prostu myśleć i jeszcze obnosić się z tym na swoich oficjalnych profilach po całym facebooku.
Już nawet nie chodzi o jad, hejt, czy jak to zwać, ale proste rozumowanie przyczynowo-skutkowe... Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6356830 Napisano: 16.05.2017 15:47:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety na mecz Polska - Rumunia od Alior Banku.
Radość męża bezcenna emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6356825 Napisano: 16.05.2017 15:41:50 w Informują
Alior bank na fb w komentarzach informuje o wygranych biletach na mecz Polska - Rumunia Wyświetl w wątku >>
0 0