Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6321947 Napisano: 14.02.2017 21:30:39 w Wkurza mnie...
Mieliście kiedyś takie dzień, w którym nic a nic Wam się nie udawało? Wszystkie decyzje były złe. Bony w Auchan miały krótszy termin przydatności (a ja nie mogę dojechać za tydzień po nowe), meble okazywały się nieskręcalne, syn zrobił w sklepie awanturę miesiąca, zrobiliście zakupy konkursowe, a paragon się dziwnym trafem zdematerializował?
Ja mam dzisiaj. W Walentynki. Dobijcie mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6321698 Napisano: 14.02.2017 10:59:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pusto, pusto, puściutko... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6321439 Napisano: 13.02.2017 12:09:31 w SZUKAM....
Przepraszam jeśli już było: chcę wysłać zgłoszenie na Knorra, patrzę w podpowiedź, który to nr paragonu, a tam sugerują coś na dole po prawej... Czy można wpisać normalny nr - ten po prawej, ale na górze? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6321257 Napisano: 12.02.2017 10:38:21 w Paragony na trwające konkursy
Mam kody Lays, wymienię na inne bieżące konkursy emotka
Może być knorr, wedel itm, jogobella. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6319501 Napisano: 07.02.2017 07:55:09 w Auchan
gonzo89 napisał(a):

Halszka napisał(a):

gonzo89 napisał(a):



Losowali to bo się pytałem u źrodła emotka  więc tak nie cieszcie się jacy ciekawi jesteście emotka

To dzięki kontaktom ze "źródłem" miałeś takie szczęście w losowaniu? vemots/tongue.gif

PO 1  nie emotka  
po 2 widzę ze nikt nie moze juz konta zalozyc tylko wy macie do tego prawo buahaha!
po 3 wy wierzycie we wszystko co i kto wam napisze emotka  

Szczerze?
To ani gimbaza, ani piaskownica. Ludzie jesteśmy dorośli i tak się traktujmy. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6319192 Napisano: 06.02.2017 14:00:59 w Kaufland konkursy
I nawet jeśli w Wenecji (odpukać) byłby zamach terrorystyczny, to to też nie jest żaden argument. Nie i tyle. Tzn. nie, bo w punkcie X regulaminu napisane jest..... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6319183 Napisano: 06.02.2017 13:45:18 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Mam kilka przemyśleń w kwestii tego konkursu:
Romantyczny weekend w Wenecji

Tak sobie powoli studiuję regulamin i odnoszę wrażenie, że to kolejna akcja, gdzie Kaufik nie wydaje jakichkolwiek voucherów do biur podróży, które laureat mógłby sprzedać / podarować w prezencie np. ślubnym, tylko Kaufik w oparciu o pewne założenia sam zorganizuje te pobyty w Wenecji. Wskazują na to różne tajemnicze zapisy w regulaminie + informacja, że nagrody są o wartości "do". Czyli laureaci nie otrzymają "vouchera o konkretnej wartości" do wykorzystania według własnego uznania, tylko "zorganizowany weekend o wartości do".

Co to oznacza w praktyce? Każdy laureat będzie mógł pojechać (polecieć?) na dwuosobowy weekend do Wenecji... we dwie osoby do Wenecji. Co w tym dziwnego? A to, że normalnie dostajesz np. voucher na 5000 zł i możesz sobie wyruszyć całą rodziną na tydzień do parku wodnego na Słowacji albo jako singielka spędzić 10 dni w nadmorskim SPA. A Kaufik mówi: weekend w Wenecji dla 2 osób i koniec Twoich możliwości wyboru, laureacie.

Tak to widzę, na podstawie rozmów odnośnie ich wcześniejszych konków z wyjazdami. Mogę się mylić, ale nie sądzę; Kaufik generalnie od A do Z wszystko robi sam.

Jeśli zatem: Twoja rodzina liczy 7 osób, jesteś domatorem z agorafobią albo z Włoch preferujesz te warszawskie i nie ma opcji, żebyś skorzystał z nagrody... bądź fair i olej ten konkurs emotka

Z tego co słyszałam w przypadku tego typu nagrody (voucher) przy wcześniejszym konkursie - kauf nie idzie na żadne ustępstwa. Zwycięzca ma zrealizować i tyle. Jeśli ktoś myśli, że wygra i może:
a) sprzeda
b) zmieni kierunek
c) odda rodzicom na rocznicę ślubu
to niech porzuci nadzieje. Zwycięzca musi jechać i tyle, inaczej przepada. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6319149 Napisano: 06.02.2017 12:51:55 w Auchan
Alle napisał(a):

Strasznie szybko podali resztę wyników. Siedzieli wczoraj po nocy i czytali wszystkie zgłoszenia? Bo ludzie na pewno słali je do samego końca.

Ja podejrzewam, że takie szybkie wybieranko to było każdego dnia, tylko wyniki wprowadzali później. Konkurs do 24, a o 12 w południe obrobili już zgłoszenia z ostatniego dnia, w którym zawsze jest ich najwięcej, podejrzewam, że grube tysiące.
Edit.
Przepraszam za nieścisłość, do 12 obrobili wyniki z 2 ostatnich dni (sobota i niedziela). Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6319117 Napisano: 06.02.2017 12:34:41 w Auchan
zielona123 napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

agicho napisał(a):

aniaj93 napisał(a):

Serce mocniej zabiło na widok inicjałów w moim mieście, ale skoro macie już maile z 5 to nadzieja pryska. Gratulacje

może sprawdź spam.

Nie ma niestety emotka

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba...

nie, nie żartuję

a gdzie takie info?

Kilka dni temu na wizażu widziałam podobna akcje. 

właśnie o tej pani mówię.. 

Dziewczyny to ja was wprost zapytam. Dlaczego piszecie dopiero teraz? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6319110 Napisano: 06.02.2017 12:30:08 w Auchan
paula9891 napisał(a):

nkba napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Serio? emotka

emotka Czyli trzeba było wysyłać na wszystkie sklepy swoją odpowiedź, w którymś udałoby się wygrać emotka

Podstawą logistyki organizacji i przez to grani był fakt, że SIĘ NIE DA, że trzeba być osobiście, nawet upoważnienie i dowód wygranej osoby nie pomoże. A tu info o wysyłce pocztą?
Moje chomiki niepocieszone będą... Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

cc_investigator

#6319108 Napisano: 06.02.2017 12:28:31 w Auchan
zielona123 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba...

nie, nie żartuję

a gdzie takie info? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6319096 Napisano: 06.02.2017 12:25:54 w Auchan
zielona123 napisał(a):

pocieszę was, że pani która wygrała w nieswoim mieście już się pochwaliła, że wyślą jej bony pocztą, szkoda, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie...

Żartujesz chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6319081 Napisano: 06.02.2017 12:17:34 w Auchan
Joseph, Kerstin, Clementine, Jennifer...
Amanda tez jest.
Ech.
Mam bon, ale też taki dziwny niesmak po tym konkursie. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6318640 Napisano: 05.02.2017 08:07:01 w Auchan
Warszawę też wrzucili wyrywkowo, nie ma paru sklepów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6318378 Napisano: 04.02.2017 09:36:34 w Auchan
Jestem głeboko przekonana, że nikt po 23 nie wciska guziczka, by dobra wiadomość poszła w świat. Oni to wszystko mają w automacie, ustawione, by ruszyło o określonej godzinie. A że taka późna - to mają niezłe poczucie humoru emotka Pytanie, czy ktoś nastawił maszynę na weekend emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6318199 Napisano: 03.02.2017 16:23:30 w Auchan
mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

mmika26 napisał(a):

Napiszcie czym wygraliście lepiej emotka emotka wiem, wiem... większość tych co wygrali grają dalej pewnie, więc nie zdradzą patentu na sukces w Auchanie, ale zawsze warto pomarzyć, że ktoś się podzieli tym jak pisać, żeby u nich wygrać emotka

Nie ma patentu. Wygrałam 1 raz, później stworzyłam kolejne teksty w podobnym stylu i nie trafiło nic. Więc jeśli myslicie że ktoś trafił, więc ma patent, wiedzę i narzędzie, to  jesteście w błędzie. Mi to w kontekście skuteczności następnych zgłoszeń nic nie dało.

Amen. emotka  
Bo to jest zakamuflowana loteria (jak i poprzedni Auchan). Ale nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywac - niech ci, co wygrali się cieszą, że mają genialne pióro. emotka

Wygrałam i mam podobne odczucia. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6318193 Napisano: 03.02.2017 16:13:16 w Auchan
mmika26 napisał(a):

Napiszcie czym wygraliście lepiej emotka emotka wiem, wiem... większość tych co wygrali grają dalej pewnie, więc nie zdradzą patentu na sukces w Auchanie, ale zawsze warto pomarzyć, że ktoś się podzieli tym jak pisać, żeby u nich wygrać emotka

Nie ma patentu. Wygrałam 1 raz, później stworzyłam kolejne teksty w podobnym stylu i nie trafiło nic. Więc jeśli myslicie że ktoś trafił, więc ma patent, wiedzę i narzędzie, to  jesteście w błędzie. Mi to w kontekście skuteczności następnych zgłoszeń nic nie dało. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6317905 Napisano: 03.02.2017 07:13:52 w Auchan
rpk napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Polczynskiej to nie bylo od 1 dnia wynikow. A co do klanow, wezcie sobie przypadkowa liste wiekszej liczby laureatow. Skroccie do 1 litery i zobaczcie jak pieknie Wam "klany' wychodza emotka  Co do Krystiana S, to i tak sie pewnie nie dowiemy...

Połczyńska była na początku na liście i kilka zgłoszeń tam puściłem a jak się pojawiły wyniki została wykreślona.

O tym właśnie piszę. Ja też wysłałam chyba 1 zgłoszenie na połczyńską. Magicznie zniknęła w pierwszym dniu wyników, i z listy nagrodzonych i z listy sklepów, na które można grać. Myślę, że dodanie jej było pomyłką, bo w regulaminie podobno jej brak, ale tak czy inaczej grac na nią do pierwszych wyników było można. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6317901 Napisano: 03.02.2017 06:51:56 w Auchan
Polczynskiej to nie bylo od 1 dnia wynikow. A co do klanow, wezcie sobie przypadkowa liste wiekszej liczby laureatow. Skroccie do 1 litery i zobaczcie jak pieknie Wam "klany' wychodza emotka  Co do Krystiana S, to i tak sie pewnie nie dowiemy... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6317760 Napisano: 02.02.2017 19:22:38 w Auchan
assal napisał(a):

Teraz to już wszędzie obłożenie, bo ci co nie wygrali, atakują podwójnie mocno, a ci co bon/y upolowali, mają ochotę na więcej, skoro się wcześniej udało  emotka

Poza tym konkurs krótki, a im dalej w las tym więcej zgłoszeń, bo czas się kończy emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0