Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6317742 Napisano: 02.02.2017 18:41:56 w Lay's
tuw3105 napisał(a):

wlasnie dostalam wiadomosc od Avanti


Szanowni Państwo w związku z Państwa wgraną w konkursie „Lay’s Smile” zgodnie z pkt 20 regulaminu Konkursu uprzejmie
prosimy o przesłanie kserokopii dowodu tożsamości celem pełnej
weryfikacji i wydania nagrodW związku z powyższym uprzejmie prosimy o przesłanie dowodu osobistego, z widocznymi poniższymi danymi:- imię,- nazwisko- numer i seria dowod Wystarczy pierwsza strona dowodu osobistego, pozostałe dane powinny pozostać zasłonięteKserokopię prosimy nadać przesyłką rejestrowaną (list polecony lub przesyłką kurierska) na adres:Avanti Lidia Rasztawicka

Tak z ciekawości zapytam - to na komin, czy aparat? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6317102 Napisano: 01.02.2017 17:24:51 w Auchan
malgosia74 napisał(a):

Agnes napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam pytanie do tych, którym udało się już odebrać bony - jaką datę ważności mają i jaka jest procedura odbioru?

według regulaminu ważne do konca czerwca

zakupy roczne, a bon ważny do czerwca emotka  niech będzie ważny nawet miesiąc, tylko jak go wygrać przy takiej mocnej konkurencji? emotka

Małgosia a  Ty tak za 600 zł potrafisz cały rok? emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6317062 Napisano: 01.02.2017 15:54:30 w Auchan
Mam pytanie do tych, którym udało się już odebrać bony - jaką datę ważności mają i jaka jest procedura odbioru? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316885 Napisano: 01.02.2017 12:25:57 w Auchan
bridget napisał(a):

te strefy czasowe Chin - nie powinno byc ich 5?

Nie. Jest nietypowo 1. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316733 Napisano: 01.02.2017 07:10:19 w Auchan
mellowfruit napisał(a):

A ja mam pytanie, jeden sklep zniknął z listy, ale jeszcze pierwszego dnia można było wziąć na niego udział. I co teraz? Jak dla mnie to bulwersujące niedopatrzenie, czuję się niesprawiedliwie oszukana z ich winy.

Zniknęła Polczyńska, a gdzie wyniki z łomianek?
Edit, wyników z łomianek nie ma, ale mail o wygranej jest, tylko nie wiem z którego dnia.

Edit 2. Wrocily lomianki, ale na polczynska  to sie czuje przekrecona. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316620 Napisano: 31.01.2017 22:06:34 w Auchan
Robię strajk, idę spać. Jak jutro do 7 wyprodukujecie następnych 8 stron to nie dam rady nadrobić przed pracą emotka
Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

cc_investigator

#6316618 Napisano: 31.01.2017 22:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Pociąg do nagród trwa jeszcze prawie miesiąc  emotka
Byłam pewna że kończy się dziś lub jutro emotka
O rany.
Przewiduje 2 miliony zgłoszeń emotka
W tym AŻ 2 moje  emotka

To to nie trwa do jutra? To po kiego jak szalona doładowuje te telefony?
Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

cc_investigator

#6316617 Napisano: 31.01.2017 22:01:02 w Auchan
Ale ja was proszę o czym my mówimy, dla kogoś kto się na tym zna (informatyk w agencji każdej chyba jest) zrobienie skryptu który robi taką weryfikację to chwila... A na upartego to i rzeczywiście Excel załatwia to raz dwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316605 Napisano: 31.01.2017 21:55:03 w Auchan
Że nie ma w regulaminie teraz widzę (nie porównywałam listy do regulaminu), na 100% połczyńska była w systemie, dało się ją wybrać i na nią zagrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316600 Napisano: 31.01.2017 21:47:13 w Auchan
marzena2210 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Czy ktoś mi potwierdzi, że z listy zniknęła Warszawa - Połczyńska? Mam zapisane, że raz grałam na ten sklep, a teraz go nie widzę. Nawet wcześniej sprawdzałam, czy mi go google wyszukuje i wskazał Połczyńską 4, a teraz jak wchodzę na konkretny sklep to wyskakuje Górczewska... Nie znam zbyt dobrze tej częsci Warszawy, ale był sklep i go nie ma emotka (na liście). Ja cały czas mam połczyńska 4

A jak zrobisz F5? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316597 Napisano: 31.01.2017 21:44:56 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
kalka napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

-Mamo, a po co ci te startery? To na TQG?  -mlody, lat 6.
- Tak synku -matka konkursowiczka.

emotka   standard  emotka
Mówię do męża: rodzice Olafcia (to kolega córki) mają nowy samochód, a moja 5-latka wtrąca swoje 5 groszy: pewnie jego mamusia wygrała w konkursie  emotka
Ale co tam dziecko, mąż konkursowiczki też przesiąka konkursami.  
Było to jakoś na początku stycznia, mąż w kuchni otwiera lodówkę, a po chwili słyszę : O! Chyba konkursów teraz nie ma żadnych, bo lodówka pusta!
A ja po prostu nie zdążyłam zrobić zakupów i tyle  emotka

Mój mąż sam jest konkursowiczem, więc wiesz... Kochanie, jutro się jogobella zaczyna, pamiętasz?
Jak kupił jogurcik konkursowy to leciał cały w skowronkach do domu.
Ja mam taki system, że każda agencja ma u mnie swój plik opisany nazwą. Wiem co komu kiedy wysłałam i czy przypadkiem nie wygrało emotka Moje dziecię zażyczyło sobie kopię. Mamo zrób mi "Albedo Kuby" - też sobie zapisuje różne rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, brucee 0

cc_investigator

#6316594 Napisano: 31.01.2017 21:40:00 w Auchan
Czy ktoś mi potwierdzi, że z listy zniknęła Warszawa - Połczyńska? Mam zapisane, że raz grałam na ten sklep, a teraz go nie widzę. Nawet wcześniej sprawdzałam, czy mi go google wyszukuje i wskazał Połczyńską 4, a teraz jak wchodzę na konkretny sklep to wyskakuje Górczewska... Nie znam zbyt dobrze tej częsci Warszawy, ale był sklep i go nie ma emotka (na liście). Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6316043 Napisano: 30.01.2017 19:39:51 w Auchan

cc_investigator

#6315862 Napisano: 30.01.2017 12:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Jeżeli ktoś wierzy, że znajdzie jakiś Auchan z mniejszą konkurencją, to myślę, że jest w wielkim błędzie. Tutaj gramy bez paragonu (nie mówiąc o jego numerze) i jedynym ograniczeniem jest konieczność osobistego dojazdu do sklepu. W mojej opinii będzie się działo dużo i intensywnie, a jedna nagroda na sklep dziennie (mimo całościowo oszałamiającej liczby 770), to mało. Popatrzcie co się dzieje w budżecie kauflandowym, jak coraz trudniej jest coś trafić.
Tematyka to dla mnie kłoda pod nogi, zwykle nudę w życiu sobie cenię, bo lubię komfort i spokój, ale tutaj podcina mi skrzydła. Ja naprawdę nie wiem o czym pisać!

ja też nie wiem.... wymyślam totalne głupoty emotka
a kto mi w Wawie na Modlińskiej robi konkurencję?;)

Ja między innymi i pewnie wiele innych osób. Nie wiem jak południe, północ i wschód od Warszawy mocno obstawione zawsze, czy kaufland, czy cokolwiek innego. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

cc_investigator

#6315627 Napisano: 29.01.2017 20:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli ktoś wierzy, że znajdzie jakiś Auchan z mniejszą konkurencją, to myślę, że jest w wielkim błędzie. Tutaj gramy bez paragonu (nie mówiąc o jego numerze) i jedynym ograniczeniem jest konieczność osobistego dojazdu do sklepu. W mojej opinii będzie się działo dużo i intensywnie, a jedna nagroda na sklep dziennie (mimo całościowo oszałamiającej liczby 770), to mało. Popatrzcie co się dzieje w budżecie kauflandowym, jak coraz trudniej jest coś trafić.
Tematyka to dla mnie kłoda pod nogi, zwykle nudę w życiu sobie cenię, bo lubię komfort i spokój, ale tutaj podcina mi skrzydła. Ja naprawdę nie wiem o czym pisać! Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6315399 Napisano: 28.01.2017 18:30:36 w Paragony na trwające konkursy
edzia21 napisał(a):

Kupię paragony na budżet w Kauflandzie, cena jaką mogę dać to max 5 zł za paragon. 
Proszę o PW z kodem sklepu emotka

Za tyle to i ja kupię emotka

Ewentualnie oddam kody Lays, np 4 sztuki. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6315395 Napisano: 28.01.2017 18:27:27 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie połączenie w postaci konkursu w auchan (krótki i intensywny) i osobistego wirusa (niby krótki, ale bardzo intensywny). I konkurs i wirus ruszyły równocześnie. Moje zwoje mózgowe nie stykają, nie wiem nawet "co" napisać, nie mówiąc o tym "jak". Wczoraj puściłam takie "cokolwiek", żeby nie mieć wyrzutów sumienia, a dzisiaj już nawet na "cokolwiek" mnie nie stać. Wyświetl w wątku >>
1 joasia20 0

cc_investigator

#6314757 Napisano: 26.01.2017 14:49:42 w Lay's
Komin jest mily w dotyku, mozna go zalozyc na 2 razy i wyglada ok. Jedyny jego minus to kolor i to, ze avanti nie wpadlo na pomysl, ze nie musi byc jedynie "chipsowy", z przyjemnoscia przygarnelabym kilka w roznych barwach. Moim zdaniem jakosciowo jest ok i do ścierki mu daleko. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6314699 Napisano: 26.01.2017 12:13:17 w Paragony na trwające konkursy
Mam kody Lays, wymienię na paragony z innych bieżących konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6313363 Napisano: 22.01.2017 10:54:18 w Smolar
avanti99 napisał(a):

to dziwne akturat w Biedrze numeracja zmienia sie zaleznie od sklepu. W praktyce otrzymanie 2 paragonow z takim samym nr/w tym samym miesiacu przez dwie osoby na ten sam konkurs jest mniej prawdopodobne niz wygranie 6 w totka. Obstawiam, ze ktos sie pomylil i wpisal zly nr i Tobie odrzucilo.

Nie bylam jedyna, ta sytuacja miala miejsce co najmniej kilkanascie razy. Mi samej 3 (kolejne numery paragonow). Wyświetl w wątku >>
0 0