Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6313354 Napisano: 22.01.2017 10:17:55 w Smolar
Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie.
Co do supermarketów - w konkursie biedronki zdarzały się te same numery (sześciocyfrowe) w mocy i premii ( w różnych sklepach). Sama doznałam niemiłego zaskoczenia, gdy wklepywałam dziewiczy nr w zgłoszenie i miałam info, że nr już wykorzystany... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6313346 Napisano: 22.01.2017 09:58:36 w Smolar
avanti99 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

avanti99 napisał(a):

absolutnie nr za / nie jest nr stacji. to nr, ktory zmienia sie w zaleznosci od nr przed /. 

A skad to info jak sie zmienia?

czesc. zapytaj na stacji. ja tak zrobilam. 

Jak będę miała okazje, bo zwykle tam bywam, to zapytam. Pytanie dlaczego u niektórych to są nr stałe, a u innych nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6313341 Napisano: 22.01.2017 09:29:00 w Smolar
avanti99 napisał(a):

absolutnie nr za / nie jest nr stacji. to nr, ktory zmienia sie w zaleznosci od nr przed /. 

A skad to info jak sie zmienia? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6313339 Napisano: 22.01.2017 09:27:18 w Smolar
U mnie na kilku paragonach - koncowka ta sama, czyli nie wszedzie sie jednak zmienia. Tez zastanawialam sie, czy to nr stacji, czy moze pracownika, albo kasy...
Jak widac roznie bywa u roznych osob i trudno wydac absolutny osąd o co chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6313337 Napisano: 22.01.2017 09:23:28 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
-Mamo, a po co ci te startery? To na TQG?  -mlody, lat 6.
- Tak synku -matka konkursowiczka. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6313187 Napisano: 21.01.2017 16:17:28 w Smolar
asantesana napisał(a):

cc_investigator napisał(a):


Ale info o ich odpowiedzi wisiało tu kilka dni na widoku i nikt się negatywnie nie odniósł. Może akurat inaczej poinformowanym nie wpadło w oko.
Taki lajf. Dobrze, że zwykle uczę się na błędach.

cc, zapewne mówiąc o "inaczej poinformowanych" miałaś na myśli m.in. mnie, bo odpowiedziałam na pytanie i spieszę z wyjaśnieniem -  dostałam odpowiedź od organizatora w tym dniu, w którym napisałam na forum. Odpowiedź, ze może być nr transakcji nie dawała mi spokoju, dlatego wolałam mieć ją czarno na białym, aby potem nie odebrano mi wycieczki za błędny numer.
Ty się uczysz na swoich błędach, ja staram się na cudzych  emotka  

A właśnie niekoniecznie, bo Ty akurat objawiasz mi się jako osoba, która jak coś wie to "powie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6312655 Napisano: 19.01.2017 21:09:15 w Smolar
avanti99 napisał(a):

  •  na stronie konkursowej bylo pokazane gdzie jest numer paragonu. wyraznie byla zaznaczona prawa strona koleczkiem (czyli nr lamany). na dole krotki nr jest oznaczony nr transakcji wiec nie jest to nr paragonu.

Tylko czekałam na takie info...
Tak, czytałam regulamin. Tak, brakowało mi znaków. Tak, zasugerowałam się informacją od organizatora, którą dostał ktoś, kto miał pewnie taki problem jak ja.
I wiecie co, bije się w piersi. I tak pewnie nie wygram.
Ale info o ich odpowiedzi wisiało tu kilka dni na widoku i nikt się negatywnie nie odniósł. Może akurat inaczej poinformowanym nie wpadło w oko.
Taki lajf. Dobrze, że zwykle uczę się na błędach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6312650 Napisano: 19.01.2017 20:47:00 w Smolar
edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

mdepfs napisał(a):

xpac napisał(a):

mahuska napisał(a):

Kurcze.. sorki, pewnie już gdzieś było
CZy na statoil też macie format paragonu w postaci XXXXX/XXXXx
Tak go wpisujecie czy tylko to co jezt za / 

??

Też mam taki i wpisuję XXXXX/XXXXX

też o to pytałam ale w watku dyskusje i laska mi odpisała że pytała smolara i można wpisać numer transakcji z samego dołu

Mnie odpisano, żeby wpisać pełny ten numer.

Ja dzwoniłam i dostałam identyczną odpowiedź. Należy wpisać numer paragonu - "łamany". 

No to niezle, ja na podstawie info z forum (wiem, żadne usprawiedliwienie) wpisałam transakcji (bo krótszy). Tylko w jednym przypadku starczyło mi miejsca na łamańca. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6311891 Napisano: 17.01.2017 16:36:50 w Lay's
noisy0000 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

a że im sie nazbierało fotek to mogli wybierać losowo...

Raczej nie...
Avanti lubi prostotę + dobry pomysł. Spróbuj się do tego zastosować.
Życzę powodzenia emotka

Ja jestem ciekawa czy wygrywają tylko szczere uśmiechy prezentujące pełne uzębienie emotka  W końcu można się ładnie/uroczo/niewinnie uśmiechnąć nie pokazując ząbków  emotka
W każdym razie tak jak wspominałam, moja koleżanka zgarnęła Samsunga prostym zdjęciem pięknego, śnieżnobiałego uzębienia  emotka  także szybka wizyta u dentysty i S7 gwarantowane  emotka

uroczy uśmiech bez widocznych zębów też wygrywa komin emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6311856 Napisano: 17.01.2017 15:04:13 w Lay's
A po co? Żeby Avanti połączyło jeszcze nazwisko z nickiem forumowym? emotka
Toż to cenniejsza wiedza, niż pesel z numerem dowodu, razem wzięte emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6311851 Napisano: 17.01.2017 14:58:10 w Lay's
stokrotka238 napisał(a):

Kurczę miałam w mojej opinii rewelacyjne zdjęcie, a tu nawet komina nie mam emotka  Stąd moje pytanie czy ktoś sprawdzał czy wszyscy laureci 1 etapu byli zwycięzcami kominów? Łudzę się, że od razu postanowili mu przyznać telefon nie jakiś tam komin  emotka
Ps: Czy wygrywacie zgłoszeniami wysłanymi również wieczorem albo w nocy? Bo tak myślę, może za późno wysłam i się już limit nagród an ten dzień skończył?

Z moich doświadczeń (wygrywam kominy, nie wygrałam aparatu, nie specjalizuję się w foto)
1. nie lubią zdjęć kontrowersyjnych, nie docenili "pomysłów" w takich zdjęciach, ani wykonania - na zdjęciu nie było uśmiechu
2. kominy można dostać za przeróbki graficzne
3. wygrywają i zdjęcie "do nosa" i te z całą głową
4. potrafią nie dać komina za zdjęcia zwierzaków
5. łatwiej jest dostać za zdjęcie z promiennym uśmiechem
6. wygrywają zdjęcia z wszystkich godzin od rana do nocy

I uwaga, mam wrażenie, ze oglądają te zdjecia, bo to co mi nie wygrało ma wspólny mianownik emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6311844 Napisano: 17.01.2017 14:42:28 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

Ma ktoś jakieś przecieki z kolejnej gazetki? 
Bo nie wiem, czy mam dziś, jak jakiś mugol, kupić Lenora, czy może opłaca się poczekać do czwartku...

Od 4,5 roku nie kupowałam płynu do płukania bez okazji konkursowej i już myślałam, że będę musiała się złamać... emotka
Ale jednak nie.
Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6311613 Napisano: 17.01.2017 07:51:59 w Paragony na trwające konkursy
Za 1 paragon Coca Cola Statoil, oddam 3 kody Lays. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6311083 Napisano: 15.01.2017 18:49:18 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię kody lays (te mam) na paragon coca cola Statoil, w stosunku 3:1. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6310696 Napisano: 13.01.2017 15:05:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hop hop... Jest tam co??? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6310684 Napisano: 13.01.2017 14:33:38 w Lay's
mattadore napisał(a):

Mnie jedynie interesuję czy zwycięzcy S7, rzeczywiście trzymali się regulaminu i nie puścili odgrzewanych konkursowych kotletów emotka  Lidzia by wtopę zaliczyła na konkursie foto piekną...

Lidzia nie zaliczu wtopy, bo zdjecia pewnie nie zostana nigdzie opublikowane... Tak jak nie publikowala nigdy tekstow. Wyświetl w wątku >>
2 lager, brucee 0

cc_investigator

#6310668 Napisano: 13.01.2017 14:11:07 w Lay's
Ja tez rozpoznaje.
Tylko, ze mimo tych znanych nazwisk nie mozna zalozyc, ze nie wybierali po usmiechach, bo te osoby tak samo usmiechy mogly slac. Poza tym co to znaczy wybierac po usmiechach, patrzymy, czy zeby proste? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6310615 Napisano: 13.01.2017 12:41:19 w Lay's
mdepfs napisał(a):

przez tak zwanych "wyjadaczy konkursowych" czuję, że każdy konkurs to walka z wiatrakami emotka

A co to znaczy wyjadacz konkursowy... Bo ja np. Ciebie zakodowalam jako dobra w foto.
Probujecie zwalic na kogos wine, a tak serio, kominy wygralo 700 osob, a aparatow byl 10. Ludzie policzcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6310613 Napisano: 13.01.2017 12:39:13 w Lay's
monisss napisał(a):

po wynikach sądzę, że nie wygrały uśmiechy...

Po nazwiskach?
Chyba zartujesz...
Prawda jest taka, ze nie dowiemy sie co wygralo, jesli ktos z wygranych nie opisze, a mysle, ze to nie nastapi, chyba, ze ktos z forumowiczow sie zlamie. A kominy wygrywaly rozne: usmiechy, twarze, przerabiane graficznie, zwierzaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6309204 Napisano: 09.01.2017 17:37:56 w Wkurza mnie...
Ze przeszedl to wiem. Ze przejdzie tez bylo wiadomo. Nie szukam zaczepki, nie chce wywolywac burzy, po prostu chcialam sie zapytac czy cos sie zmienilo w waszym odczuciu, bo takie bylo zalozenie. Wyświetl w wątku >>
0 0