Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6309199 Napisano: 09.01.2017 17:29:26 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

paula9891 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Wkurza mnie, że te niedobre karpie znowu zeżarły forumowiczom paragony na konkurs Jordan w Superpharm emotka

A ja zawsze myślałam, że karpie nie są agresywne... Teraz już wiem dlaczego trzeba walczyć, żeby je zdobyć emotka
Wkurza mnie to, że dzisiaj wstałam jakaś nieprzytomna, zrobiłam sobie kanapki do pracy i zostawiłam je na blacie w kuchni emotka
I jak ja mam kreatywnie myśleć, skoro proste rzeczy sprawiają mi problem?

A tak w nawiązaniu do byłego wątku paragonowego... Minęło już trochę czasu od forumowej burzy z piorunami, wątek zlikwidowany, zwierzęta się uaktywniły jedząc od czasu do czasu wartościowe papierki i ...
poprawiła się Wam częstotliwośc wygrywania z rezerwy?
To był jeden z argumentów likwidacji tego piekiełka grzechu konkursowego.
U mnie bez zmian, u znajomych bez zmian. Ale może jednak się mylę?

mylisz się

A cos wiecej? 
Serio jestem ciekawa, bo takie rzucanie bez argumentu, no to sama wiesz... Aha i nie szukam powodow do przywrocenia watku (pamietam, ze bylas jedna z dwoch osob, ktore byly najbardziej przeciw), jestem ciekawa, czy cos sie zmienilo... W moich "okolicach konkursowych" absolutnie nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6309150 Napisano: 09.01.2017 15:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MartaZey napisał(a):

kunlunija napisał(a):

myślicie, że niebawem stopnieje ta noworoczna konkursowa posucha i będzie więcej konków ?:)

Mam nadzieję, bo jakaś słabizna...Zaraz będą już Walentynkowe więc spoko:)

Obstawiam, że na poważnie maszyna konkursowa rozkręci się w marcu... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6309123 Napisano: 09.01.2017 15:13:31 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Wkurza mnie, że te niedobre karpie znowu zeżarły forumowiczom paragony na konkurs Jordan w Superpharm emotka

A ja zawsze myślałam, że karpie nie są agresywne... Teraz już wiem dlaczego trzeba walczyć, żeby je zdobyć emotka
Wkurza mnie to, że dzisiaj wstałam jakaś nieprzytomna, zrobiłam sobie kanapki do pracy i zostawiłam je na blacie w kuchni emotka
I jak ja mam kreatywnie myśleć, skoro proste rzeczy sprawiają mi problem?

A tak w nawiązaniu do byłego wątku paragonowego... Minęło już trochę czasu od forumowej burzy z piorunami, wątek zlikwidowany, zwierzęta się uaktywniły jedząc od czasu do czasu wartościowe papierki i ...
poprawiła się Wam częstotliwośc wygrywania z rezerwy?
To był jeden z argumentów likwidacji tego piekiełka grzechu konkursowego.
U mnie bez zmian, u znajomych bez zmian. Ale może jednak się mylę? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6308577 Napisano: 07.01.2017 12:46:27 w Lay's
natka91 napisał(a):

ola8 napisał(a):

Ja mam wygrany komin i jeśli nie dostane telefonu (mam nadzieję, że może...) to pewnie choćby skały s...y, już o telefonie mogę zapomnieć. Z tego co wiem, w poprzedniej edycji ktoś, kto wygrał piłkę a nie dostał konsoli o sprzęcie mógł zapomnieć, choć wrzucał kolejne zgłoszenia. Ja tak miałam. A co Wy o tym sądzicie?

Ja mam podobne doświadczenia, wygrałam piłkę, pufę (z wcześniejszego konkursu) i potem ile bym nie wysyłała zgłoszeń to o konsoli można było tylko pomarzyć.

Wygrane w kolejnych tygodniach konsoli/telewizora, innym zgłoszeniem niż piłkę/pufę się zdarzało (mi trafiło się raz), ale w kontekście całej puli nagród tygodniowych było ułamkiem procenta. Tak jakby Avanti po prostu chciało pokazać, że można... Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6308472 Napisano: 06.01.2017 19:17:54 w Lay's
anialistopad napisał(a):

Ja też gubię się w tym regulaminie ma być uśmiech czy cala twarz? Może ktoś odpowie z tych co wygrali juz

Kominy wygrywa i taka i taka opcja... Pytanie - jak będzie przy telefonach. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

cc_investigator

#6308397 Napisano: 06.01.2017 12:27:05 w Lay's
hehatka31 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

darxxx napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

angelika1701m napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Mam emaila o wygranej z 1dnia

ja też, czy będzie publikowana gdzieś lista?

OGŁASZANIE WYNIKÓW
27. Lista Laureatów (w postaci imienia, nazwiska) jest publikowana sukcesywnie na stronie internetowej www.lays.pl

Jest już lista na stronie  emotka  W związku z nią mam pytanie - czy kolejność podanych nazwisk jest przypadkowa? Czy pierwsze miejsca z listy są tymi, które najbardziej przypadły im do gustu?  emotka

Wydaje mi się, że lista jest wg kolejności zgłoszeń, chronologiczna.

Wątpię,bo swoje zgłoszenie puszczałam po 21,a jestem w pierwszej 25 emotka

A nie zgłaszałaś przypadkiem na raty? Najpierw zgłoszenie, a później uzupełnienie kodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6308183 Napisano: 05.01.2017 16:55:47 w Lay's
darxxx napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

angelika1701m napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Mam emaila o wygranej z 1dnia

ja też, czy będzie publikowana gdzieś lista?

OGŁASZANIE WYNIKÓW
27. Lista Laureatów (w postaci imienia, nazwiska) jest publikowana sukcesywnie na stronie internetowej www.lays.pl

Jest już lista na stronie  emotka  W związku z nią mam pytanie - czy kolejność podanych nazwisk jest przypadkowa? Czy pierwsze miejsca z listy są tymi, które najbardziej przypadły im do gustu?  emotka

Wydaje mi się, że lista jest wg kolejności zgłoszeń, chronologiczna. Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

cc_investigator

#6308106 Napisano: 05.01.2017 15:29:38 w Lay's
Czyzby lidka weszla na wyzszy poziom agencyjny i nawet listy wygranych juz nie publikowala?

Wow, szczere wyrazy zachwytu, myslalam, ze juz sama siebie nie pobije.
A jednak... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6307893 Napisano: 05.01.2017 09:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

anialistopad napisał(a):

abodak napisał(a):

czy z kamisa na minutnik trzeba wysylac paragon i te dokumenty poczta?

w regulaminie jest napisane ,że tak.Trzeba wysłać listownie na ich adres

dziekuje-wierzyc mi sie nie chciało emotka

A czy albedo kiedykolwiek paragonu nie chcialo poczta, tylko skan? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306710 Napisano: 02.01.2017 14:42:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

Witam
rozwieję wątpliwości co do konkursu z olejem wielkopolskim oto co mi odpisali:
Dzień dobry,
paragon powinien być przedstawiony w formie oryginalnej.
pozdrawiamy,
Zespół Olej Wielkopolski

i druga wątpliwość dotycząca daty zakupu produktu:
Dzień dobry,
Wystarczy zakup Oleju Wielkopolskiego po rozpoczęciu całego konkursu. 
Pani butelka jest odpowiednia do wzięcia udziału.
pozdrawiamy,
Zespół Olej Wielkopolski

Czyli rozumiem, że odsyła się oryginał pocztą. I jednak paragon nie musi być z danego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306703 Napisano: 02.01.2017 14:31:42 w Połączenia nieodebrane
elizam napisał(a):

+48 61 869 04 30 
Kto to? 

Albedo, Kamis ITM dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306698 Napisano: 02.01.2017 14:29:41 w Lay's
Możecie wysyłać zgłoszenia? Czy ciągle błąd serwera? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306689 Napisano: 02.01.2017 14:09:08 w Intermarche
Przed chwilą 16.12, z 618..... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306662 Napisano: 02.01.2017 13:39:03 w Lay's
Poczytałam regulamin i mam taką refleksję - mieć 1 000 000 zł na nagrody i tak je skopsać, 500 000 zł poszło w kominy. Epickie. Jak ten komin kosztuje 61 zł, to już lepiej było dać codziennie 50-tki do wygrania.
Edit: doczytałam dalej - info o dowodzikach też jest. Znowu będzie zbieranko... Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6306636 Napisano: 02.01.2017 13:15:41 w Lay's
Coś ze stroną? Też mam błąd serwera... I nie wiem, czy coś źle wpisałam, czy to ogólna awaria... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6306224 Napisano: 31.12.2016 12:26:37 w SZUKAM....
natka91 napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy będą jeszcze informować z Kamisa - młynki, coś mało laureatów a niebawem kolejne losowanie...

Podbijam pytanie, dostajecie zwrotki na maila z wysłanych zgłoszeń dzisiaj i wczoraj ? Ja parę zgłoszeń wczoraj wysłałam i dzisiaj, a zwrotki nie ma emotka

Przed chwilą wysłałam dwa, na jeden mail potwierdzenie doszło Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6305916 Napisano: 30.12.2016 12:05:10 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Kamis z bonami do Inter - do kiedy powinien poinformować ? Albedo

 2x czytalem regulamin, wybieraja hasła dzienne główne + bony tego samego dnia..
potem informują.. nie wiem dlaczego nie informuja o bonach..

Moim zdaniem do 09.01 - pierwszy raz chyba im tak wyszło, że podzielili informowanie o głównych i bonach, ale to pewnie z okazji świąt. Ciągle mało mi nagród głównych, ale może tym razem wyjątkowo mało osób się pochwaliło... Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

cc_investigator

#6305468 Napisano: 29.12.2016 09:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

czy w oleju wielkopolskim paragon musi być z danego etapu? Coś takiego gdzieś mi na forum przemknęło, ale nie mogę znaleźć tego w regulaminie...

Wdzieczna Ci jestem za ten post, bo bylam przekonana, ze sobie moje zdjecia "rozloze w czasie", a tak to sie spielam i docykalam ostatnie, choc sztuczne swiatlo raczej mi nie sprzyjalo...
Za to moj syn, lat 6, bawil sie swietnie
-mamusiu zabierz ten obrus, nie podoba mi sie
- teraz ja, teraz ja
-przynioslem water (kubusia), bo wielkopolski jest na w, to taka sama literka,
-i szklanke z woda i jogurty... Ale zabierz juz ten pasztet, bo teraz moja kolej.
Poustawial wszystko, zakonczyl zabawe, tylko zdjecia zapomnial zrobic emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6304994 Napisano: 27.12.2016 21:57:57 w Lay's
scofield napisał(a):

...
Codziennie:
100 x komin z uśmiechem

Tego to na pewno jeszcze nie było...
Coś mi się wydaje, że cięcie kosztów w tej edycji emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, marla 0

cc_investigator

#6304637 Napisano: 25.12.2016 13:58:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie jestem specjalistką od konkursów foto, dlatego zanim się zabiorę za "olej wielkopolski" i spędzę nad nim ładne kilka godzin, wolę się upewnić: Czy w przypadku wygranej chcą skan paragonu/wysyłkę oryginału na adres? Bo to niby promo jest, ale w regulaminie brak wzmianki o konkretnym odsyłaniu, jedynie info, że moga chcieć tyle paragonów, co zgłoszeń... I etap się chyba rozstrzygnął, więc zapytam jak wyszło w praktyce... Wyświetl w wątku >>
0 0