Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6386739 Napisano: 06.08.2017 12:30:39 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonów Kaufland (budżet), w zamian oferuję kody lay`s maxx. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6386736 Napisano: 06.08.2017 12:28:03 w Giełda Kodów ; )
Wymienię kody Lay's maxx (mam) na paragony Kaufland budżet bieżący. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6386342 Napisano: 04.08.2017 16:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uwaga, uwaga! Osoby oczekujące na nagrody od Loreal!
Odpisali ma na maila!

Zakładam, że nasza akcja fejsbukowa się powiodła emotka

Dzień dobry,oczywiście nagroda zostanie do Pani wysłana. Dzisiaj dostaliśmy
ostatnią paczkę ze szminkami i dzisiaj została do Pani nadana paczka,
nagroda powinna dotrzeć z początkiem przyszłego tygodnia
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Pozdrawiamy
Zespół L'Oreal Paris Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6386242 Napisano: 04.08.2017 12:38:51 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

szukam numeru do agencji redheads od pudliszek, dysponuje ktoś z Was może takowym?

Numeru nie mam, ale wczoraj szybko odpowiedzieli mi na maila, gdy odesłałam im paragon. W ciągu 30 minut - czyli czytają... Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6385995 Napisano: 03.08.2017 17:20:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gosia16 napisał(a):

crocsy-granatowe,a miałam nadzieje na fioletowe albo różowe dla dziewczynki emotka

Cos czuje, ze w tym etapie granatowe dominowaly. U mnie same granatowe i jedne czerwone. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6385991 Napisano: 03.08.2017 17:18:22 w Wkurza mnie...
zubi napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

zubi napisał(a):

Wkurza mnie to, że w regulaminie Gilllette Żabka nie było mowy o podziale bonów na sklepy. A bony zostały rozdzielone na Freshmarket i Żabkę. emotka

skad takie info, że tak się stało?

mozna było wysyłac z dwoma prefixami wygraj.fm i wygraj.zabka, tylko nie było mowy o tym w regulaminie

Nie gralam, ale czy pozniej zgloszenia nie stanowily wspolnej puli?
Sklep ma chyba znaczenie przy odsylanym paragonie. Inaczej gdyby bony rozdzielili idealnie na pół... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6385845 Napisano: 03.08.2017 12:21:17 w SZUKAM....
monisss napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Szukam osób, które ciągle czekają na nagrody z konkursu Loreal.Proponuję akcję na fb.Napisałam komentarz pod ostatnim postem. Dołączajcie się. Niech zobaczą, ile osób czeka na nagrody. Jeżeli nic nie zrobimy, obawiam się, że nigdy do nas nie dotrą. Kolczyki, kosmetyki, szminki... Jest nas tu naprawdę dużo osób, które na ten moment zostały oszukane.
https://www.facebook.com/lorealparispolska/photos/a.154201557941403.31735.149388985089327/1739130849448458/?type=3&theater

nie wiem czy usuniety czy co... szukam szukam i nie widze:(

Jest, dopisujcie się.

https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6385832 Napisano: 03.08.2017 12:12:18 w SZUKAM....
Szukam osób, które ciągle czekają na nagrody z konkursu Loreal.
Proponuję akcję na fb.
Napisałam komentarz pod ostatnim postem. Dołączajcie się. Niech zobaczą, ile osób czeka na nagrody. Jeżeli nic nie zrobimy, obawiam się, że nigdy do nas nie dotrą. Kolczyki, kosmetyki, szminki... Jest nas tu naprawdę dużo osób, które na ten moment zostały oszukane.
https://www.facebook.com/lorealparispolska/photos/a.154201557941403.31735.149388985089327/1739130849448458/?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6385644 Napisano: 02.08.2017 21:53:28 w Wkurza mnie...
Ide sobie dzisiaj osiedlowa uliczka z rodzaju ni to ulica, ni to chodnik, wylane asfaltem i nagle patrze a tu fantastyczne kompozycje z kapsli wcisnietych w nagrzany asfalt. Slonce, domek itd. Zywce, Carlsbergi, Lechy, Heinekeny... Tyle szans poszlo na zmarnowanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

cc_investigator

#6385547 Napisano: 02.08.2017 18:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktos coś wie na temat tego konkursu Calgon? Strona nie istnieje, nawet regulaminu nie można przeczytać emotka

konkurs@branders.com.pl tutaj możesz zapytać emotka

Czy oni organizowali coś wcześniej ?

Raczej nie, agencja została założona w kwietniu 2017...

A czy to nie jest przypadkiem klonik jakiejś innej agencji? Znamy parę przypadków "drugiego życia" pod inna nazwą... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6385405 Napisano: 02.08.2017 12:27:39 w Informują
Przed chwilą sms Pudliszki 2 dania - z 28.07 Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6385337 Napisano: 02.08.2017 10:43:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
primaballerina napisał(a):

A w Hellenie na zdjęciu nie miało być widoczne opakowanie promocyjne? U części nagrodzonych nie widać tego napisu "naj", który był na promocyjnych butelkach i puszkach. Pomijam już fakt odgrzewanych kotletów.  "Uczestnik oświadcza i zapewnia, że żaden z elementów Zgłoszenia Konkursowego nie był w przeszłości i nie będzie w przyszłości wykorzystany na potrzeby żadnego innego konkursu, organizowanego przez Organizatora lub podmioty trzecie"

Ja się w konkursach foto nie specjalizuję, galerie oglądam sporadycznie, ze względów estetycznych i by sobie udowodnić, że za wysokie progi dla mnie i  nie ma co marnować czasu, ale jeśli to jest zapis z regulaminu, to co najmniej jedno zdjęcie jest do dyskwalifikacji... Już to widziałam. I nawet nie chodzi mi o koncepcję zdjęcia (bo kotlety odgrzewane z jogobelli są mocno), ale konkretnie o główny element. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cc_investigator

#6385072 Napisano: 01.08.2017 16:57:59 w Smolar
superloser napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

superloser napisał(a):

delvitto napisał(a):

ale każdy sms 62 grosze, więc policzcie... jaki to będzie wydatek, jeśli się jednak w te autko nie trafi? No chyba że korzystać z różnych IP w różnych komputerach, ale tyle zgłoszeń, to by się przydało jakąś sekretarkę zatrudnić emotka

Ale strona na necie jest FREE a wpisujesz tylko numer telefonu + numer paragonu.

I podajesz w pakiecie IP emotka Nie każdy ma zmienne emotka

To żaden dowód, że 10-20 osób wysle z jednego IP .  Nie każdy ma smartphone. A po co marnować 62gr., skoro bratanica/sąsiad ma Internet na telefonie ... Ludzie sa w stanie tak namieszać,  ze pewnie już dziś jest kilka tys. zgłoszeń. po 1,39zl.

To co dla Ciebie dowodem nie jest, dla agencji "zwalczającej" profesjonalnego  konkursowicza (w loteriach - inwestującego grubą kasę), może być nawet koronnym

Jestem ciekawa co Smolar miał do powiedzenia na temat forum...
Czy to nie jest ta agencja, która chwali się zwalczaniem "profesjonalistów" ? emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

cc_investigator

#6385066 Napisano: 01.08.2017 16:34:03 w Smolar
superloser napisał(a):

delvitto napisał(a):

ale każdy sms 62 grosze, więc policzcie... jaki to będzie wydatek, jeśli się jednak w te autko nie trafi? No chyba że korzystać z różnych IP w różnych komputerach, ale tyle zgłoszeń, to by się przydało jakąś sekretarkę zatrudnić emotka

Ale strona na necie jest FREE a wpisujesz tylko numer telefonu + numer paragonu.

I podajesz w pakiecie IP emotka Nie każdy ma zmienne emotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

cc_investigator

#6385032 Napisano: 01.08.2017 15:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kocham takie nieścisłości konkursowe:
Konkurs Calgon
http://www.calgon.pl/konkurs/regulamin/
https://www.e-kon...mu.html#.WYB-8ilpxPY

w zasadach - należy podać nr paragonu
w regulaminie - numeru już brak...

Ja wiem, że regulamin jest wiążący, ale kto później coś udowodni... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6384427 Napisano: 31.07.2017 10:20:01 w Lay's
poprostuanette napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

udalo sie komus wyslac zgloszenie? mi wszystkie kody odrzuca, kod nie istnieje. duze paczki maxx o smaku bekonu.

Ale z ktorej promocji masz banderole?  Gdzie kupiles maxx z nowym konkursem?


oczywiscie z nowej emotka maly osiedlowy sklepik w sobote, a w czwartek maz rozmawial z dostawca lays do tego sklepiku to jeszcze nic nie wiedzial o nowej loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6384418 Napisano: 31.07.2017 10:01:53 w Lay's
udalo sie komus wyslac zgloszenie? mi wszystkie kody odrzuca, kod nie istnieje. duze paczki maxx o smaku bekonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6384107 Napisano: 29.07.2017 17:14:49 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Masz jakies doswiadczenia w dogadywaniu się bezpośrednio z Kauflandem na temat realizacji nagrody?

Nie z Kaufland ale innym Fundatorem, który dał zlecenie, zaplacił za promocje i uważał, ze jest OK. Kaufland może też uważa, ze jest OK bo NIKT sie do nich nie odzywa. 
Pośrednik sie cieszy, ze prowizje od naiwniaków trzepie.

Bo nie dosyć, że trzeba dojechac to trzeba dopłacać do tego weekendu. 
Zamiast relaksu, laureat jest wkurzony, że płaci za masaże, które mógł mieć w jakimś salonie 5 min od domu.

Z Kauflandem nie idzie się dogadać.
Nie wykazują nawet odrobiny dobrej woli, chęci współpracy, mimo, że wiedzieli, że nie jest OK.
Żadna argumentacja do nich nie przemawia "nie, bo nie", ewentualnie "nie, bo regulamin".

Chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach z innym Fundatorem... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

cc_investigator

#6384103 Napisano: 29.07.2017 16:54:04 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
iszhara napisał(a):

jokan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

jokan napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy nowe promocyjne chipsy Lays udało już się komuś gdzieś znaleźć? emotka

na ktory konkurs? mi sie wydaje, ze tam nie ma zadnych promocyjnych paczek skoro trzeba dowod zakupu zatrzymac

Chyba chodzi o nowa loterie Lays, ktora rusza 31.07, a nagrody sa dzienne. Regulaminu ciagle brak, wiec niewiadomo, czy paragon bedzie niezbedny...

tu chyba nie chodzi o zadne kody, wiec trzeba miec paragon aby udowodnic, ze sie kupilo 2 produkty

Chodzi mi dokladnie o ten konkurs - a raczej to chyba będzie loteria:

https://www.e-kon...2017/07/24/layss.jpg

Trudno rozszyfrować co tam na dole widnieje tym drobnym drukiem. 

Dzisiaj mąż znalazł w małym osiedlowym sklepiku
Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6384093 Napisano: 29.07.2017 16:29:26 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

jeśli to ma tak wyglądać to może d Kauflandu trzeba uderzyć? emotka Ja się zastanawiam nad Kombornią... a dopłacać wcale mi się nie uśmiecha!

Ale co chcesz napisać Kauflandowi? Przecież oni za każdym razem taki układ tworzą. Wybierają realizatora nagrody, a laureaci muszą się do niego dostosować. W regulaminie nie znajdziesz żadnego zapisu, który mógłby Ci pomóc...

Zapisy są robione przez Organizatora, tak by chyba zarobić dodatkowo.Kaufland można zapytac dlaczego Nagroda musi być przeznaczona na prowizje?
Czy jest zapis, ze pośrednik musi zarobić?

Jak macie czas zrobic wyceny pobytu bezpośrednio z Hotelem I dla porównania z pośrednikiem, to może Kaufland sie zainteresuje.

Regulamin to nie prawo!
Dlaczego ludzie się go tak boją? 

Masz jakies doswiadczenia w dogadywaniu się bezpośrednio z Kauflandem na temat realizacji nagrody? Wyświetl w wątku >>
1 joan 0