Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6384050 Napisano: 29.07.2017 13:22:58 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
estrelitta napisał(a):

jokan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

jokan napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy nowe promocyjne chipsy Lays udało już się komuś gdzieś znaleźć? emotka

na ktory konkurs? mi sie wydaje, ze tam nie ma zadnych promocyjnych paczek skoro trzeba dowod zakupu zatrzymac

Chyba chodzi o nowa loterie Lays, ktora rusza 31.07, a nagrody sa dzienne. Regulaminu ciagle brak, wiec niewiadomo, czy paragon bedzie niezbedny...

tu chyba nie chodzi o zadne kody, wiec trzeba miec paragon aby udowodnic, ze sie kupilo 2 produkty

w konkursie Lays w intermarche potrzebny jest paragon, ale oprócz tego rusza NOWA LOTERIA Laysów, gdzie trzeba będzie mieć kody z opakowań a nie paragony 

Dokladnie, to sa dwa rozne konkursy, a raczej jeden konkurs i jedna loteria emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

cc_investigator

#6384045 Napisano: 29.07.2017 13:13:29 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy nowe promocyjne chipsy Lays udało już się komuś gdzieś znaleźć? emotka

na ktory konkurs? mi sie wydaje, ze tam nie ma zadnych promocyjnych paczek skoro trzeba dowod zakupu zatrzymac

Chyba chodzi o nowa loterie Lays, ktora rusza 31.07, a nagrody sa dzienne. Regulaminu ciagle brak, wiec niewiadomo, czy paragon bedzie niezbedny... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6383155 Napisano: 26.07.2017 21:49:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka emotka emotka emotka

U mnie wczoraj było cały dzień 16-17 stopni i prawie non stop lało. emotka emotka  Przypuszczałam, że po długiej zimie i siarczystych mrozach będzie wyjątkowo upalne lato, a tu: jedna wielka kicha. emotka

u mnie jest właśnie tak dzisiaj...

no cóż... już od dawna mówiłam, że pół lipca będzie deszczowo i chłodno  emotka  ale spokojnie... sierpień będzie ciepły. Tak samo wrzesień, a co najmniej jego pierwsza połowa. Za to końcówka września, październik i początek listopada będą chłodne, wietrzne i deszczowe, z okresowymi przejaśnieniami. 
Kto chce - niech sobie zapisze. Ale możecie mi wierzyć, że tak będzie  emotka emotka

Popatrz, a na zajęciach z klimatologii i meteorologii uczyli, że pogodę da się prognozować na 3 dni do przodu, bo dalej to juz wróżenie z fusów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6382961 Napisano: 26.07.2017 12:38:01 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

nicoletta napisał(a):

Czy konkursie Lato w Intermarche jest ograniczenie nagród na gospodarstwo domowe? W TQG zawsze było ograniczenie ale teraz w regulaminie nie widzę.

Ograniczenie jest zawsze w kauflandzie, ostatnio zdarzało się, że w ITM (konkurs organizowany przez TQG) ograniczenia na gospodarstwo nie było.

A nagrody dochodzily? Nie wiem czy ograniczenia fsktycznie nie ma, czy to jedynie ich przeoczenie...

dochodzily
z 2-3 konkursy takie byly, doszlo bez problemu Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

cc_investigator

#6382957 Napisano: 26.07.2017 12:32:19 w SZUKAM....
nicoletta napisał(a):

Czy konkursie Lato w Intermarche jest ograniczenie nagród na gospodarstwo domowe? W TQG zawsze było ograniczenie ale teraz w regulaminie nie widzę.

Ograniczenie jest zawsze w kauflandzie, ostatnio zdarzało się, że w ITM (konkurs organizowany przez TQG) ograniczenia na gospodarstwo nie było. Wyświetl w wątku >>
1 nicoletta 0

cc_investigator

#6382534 Napisano: 25.07.2017 09:40:08 w Lay's

cc_investigator

#6382334 Napisano: 24.07.2017 16:42:23 w Intermarche
asantesana napisał(a):

grzanka napisał(a):

jokan napisał(a):

asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś info od TQG kiedy mają zamiar rozwiązać letni konkurs w ITM?  emotka  

Ja też chętnie się dowiem, nie ma to jak zrobić konkurs bez daty rozwiązania...

ja juz nawet o nim zapomnialam....ale cos sie nie ludze...osttanio wszaystko do tylu....

Wysłałam zapytanie do organizatora. Otrzymałam odpowiedź, że SMSy do laureatów zostaną wysłane w tym tygodniu.

To klasyczna odpowiedź w przypadku tego konkursu w ITM, gdy nie ma długo wyników i wreszcie ktoś o nie zapyta, agencja odpowiada, ze "będą w tym tygodniu". Jakby im trzeba było przypomnieć, ze czas rozwiązać konkurs, bo sporo czasu minęło, a regulamin nadal powielany bez daty rozwiązania. 

Eee tam, klasycznie by bylo, gdyby okazalo sie, ze zwyciezcy juz dawno powiadomieni emotka   Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6381362 Napisano: 20.07.2017 23:21:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
mallina napisał(a):

Dziękuję! Marzyło mi się 10tys do Castoramy, ale do Itaki w sumie też może być emotka Właśnie zastanawiam się gdzie zabrać rodzinkę... z kilkumiesięcznym bobasem raczej nie poszalejemy, więc będzie jakiś plażing w cywilizowanym kraju emotka

U mnie dokladnie to samo, polowalam na Castorame, a na Viscoplast nie liczylam.
Bardzo wszystkim dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6381192 Napisano: 20.07.2017 14:58:58 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

Czy czeka ktoś jeszcze na bony z budżetu?

Ja swoje dostałam wczoraj, ale przy jednym miałam "obcy" nr telefonu (adres ok). Radzę przypilnować sprawy, bo coś im się chyba pomieszało w danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6381179 Napisano: 20.07.2017 14:35:44 w Informują
visserarthur napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Viscoplast Biedronka dzwoni emotka

jaki początek? bo mam coś nieodebrane ..  emotka

Jak Albedo to pewnie 61 869

Z emocji nie napisałam 601xxx346 Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6381144 Napisano: 20.07.2017 13:20:14 w Informują
Viscoplast Biedronka dzwoni emotka
601xxx346 Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6381093 Napisano: 20.07.2017 11:33:02 w Kaufland konkursy
bethan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A jak jest z nagrodami? Po 50 zł czy jednak 3 x 50 zł?

"W Konkursie zostaną przyznane 203 jednakowe nagrody (zwane dalej „Nagrody”) w postaci: karty podarunkowej do sklepów Kaufland na terenie całego kraju o wartości jednostkowej karty 50,00 zł brutto".

Napomkne, ze oryginal paragonu trzeba odeslac poczta emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cc_investigator

#6381080 Napisano: 20.07.2017 11:13:30 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Szukam informacji co mogło być rozsyłane Pocztą Polską na przełomie czerwca/lipca. Miałam awizo w skrzynce, ale pani na poczcie twierdzi, że to przesyłka większa niż list, ale nierejestrowana, więc nie potrafi powiedzieć skąd i co to było emotka
jakieś nagrody konkursowe? emotka  A może jakieś materiały reklamowe rozsyłali? 

Kosmetyki Loreal, nadane 30.06, tylko, ze to byl list polecony Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

cc_investigator

#6380745 Napisano: 19.07.2017 12:18:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szminka Loreal z 2 tygodnia (z grawerem), nr 335, polecony priorytet Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6380497 Napisano: 18.07.2017 18:20:24 w SZUKAM....
slonecznik1309 napisał(a):

escada napisał(a):

mahuska napisał(a):

escada napisał(a):

czy te nasze walizki Puccini mieszczą się może jako bagaż podręczny w samolocie? ktoś przetestował?

W te wakacyjne na pewno... nie wiem jak z Ryanair czy Wizz Air bo tam jakieś mniejsze limity mają

dziękuję:) w kazdym razie walizeczka ładna i aż prosi o jakiś fajny wyjazd:)

na Wizz Air chyba są za duże....leciałam w tamtym tygodniu z tą walizką , ale Travel Service i   jako bagaż podręczny była ok, ale tam był tylko limit 8 kg na podręczny (nie było kryterium rozmiarowego), ale podeszłam, aby przymierzyć do takiego stelaża Wizz Air i była za duża ;( jakies 10-15 cm z każdej strony

Bagaż w wizz air jest malutki 42 x 32 x 25 cm
Nas ostatnio nie "mierzyli", ale niektóre osoby były "nadwymiarowe" i miały problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6380281 Napisano: 18.07.2017 10:58:08 w Wkurza mnie...
lumu0 napisał(a):

delvitto napisał(a):

lumu0 napisał(a):

Wkurzył mnie a zarazem zasmucił fakt, że nie ma mnie na liście Nestle porusza... Widocznie paragony z adnotacją nie są brane pod uwagę  emotka   Nigdy więcej zakupów w Intermarche emotka   rozwiesić reklamy o loterii to potrafią ale paragonów opisać rzeczowo już nie  emotka

ale że jak? masz adnotację z POK, czy tylko źle opisany paragon? Ja mam już kilka paragonów ze źle opisaną gazowaną, i nie wiem, czy warto je posyłać:( 

Na odwrocie paragonu mam wyjaśnienie która pozycja dotyczy Nałęczowianki a która Gerberków wraz z pieczątką sklepu i podpisem pracownika. Info o negatywnej weryfikacji nie otrzymałam ale lista na stronie mówi wszystko emotka

I ty to chcesz tak zostawić? Nigdy nie słyszałam o negatywnej weryfikacji w takiej sytuacji. Chwytaj za telefon i wyjaśnij sytuację emotka
Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 lumu0 0

cc_investigator

#6380103 Napisano: 17.07.2017 18:59:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dzisiaj przez przypadek odebrana z poczty paczka z kosmetykami Loreal. Wysłana priorytetem 30.06, podobno dwukrotnie awizowana, z tym, że żadne awizo nie trafiło do naszej skrzynki. Oczywiscie 4 kosmetyki, specyfiku kryjącego odrosty brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6379595 Napisano: 15.07.2017 20:51:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do.ta.3 napisał(a):

czy ktoś dzisiaj wysyłał smsa na budżet do Kauflada ja próbuję i ciągle coś nie tak jest 

Probowal, poszlo bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378632 Napisano: 12.07.2017 16:51:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A tak sie kiedyś z 4frame lubiliśmy ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378619 Napisano: 12.07.2017 16:29:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy maile z Kaufland Nestle poszły o tej samej godzinie? Wyświetl w wątku >>
0 0