Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6378219 Napisano: 11.07.2017 21:23:35 w SZUKAM....
andziulka21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ewa2333 napisał(a):

Szukam informacji czy wszyscy otrzymali już kolczyki Ani Kruk i szminki z Loreala?

Nie mam kolczyków i kosmetyków z ostatniego tygodnia oraz wszystkich szminek. Nie mogę znaleźć regulaminu i nie wiem, do kiedy powinni wysłać wszystko...

http://nowosci.lo...in_konkursu.pdfDawno już powinny być wysłane. emotka

Dziękuję. A dobijał się ktoś może do nich mailowo? Reagują?Ogólnie to marna organizacja.Szminki bez imienia (a miało być).
Zmiana regulaminu po konkursie (żeby uwiarygodnić brak części nagrody).
A teraz czekanie na nagrodę w nieskończoność...

Ja też czekam... Dopiero teraz w regulaminie zauważyłam, że chcieli nr pesel, wysylaliscie? emotka

Nie. W mailu się nie zająknęli. Wcześniejsze pary kolczyków doszły bez problemu. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6378196 Napisano: 11.07.2017 20:39:30 w SZUKAM....
mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ewa2333 napisał(a):

Szukam informacji czy wszyscy otrzymali już kolczyki Ani Kruk i szminki z Loreala?

Nie mam kolczyków i kosmetyków z ostatniego tygodnia oraz wszystkich szminek. Nie mogę znaleźć regulaminu i nie wiem, do kiedy powinni wysłać wszystko...

http://nowosci.lo...in_konkursu.pdfDawno już powinny być wysłane. emotka

Dziękuję. A dobijał się ktoś może do nich mailowo? Reagują?
Ogólnie to marna organizacja.
Szminki bez imienia (a miało być).
Zmiana regulaminu po konkursie (żeby uwiarygodnić brak części nagrody).
A teraz czekanie na nagrodę w nieskończoność... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378185 Napisano: 11.07.2017 20:17:37 w SZUKAM....
ewa2333 napisał(a):

Szukam informacji czy wszyscy otrzymali już kolczyki Ani Kruk i szminki z Loreala?

Nie mam kolczyków i kosmetyków z ostatniego tygodnia oraz wszystkich szminek. Nie mogę znaleźć regulaminu i nie wiem, do kiedy powinni wysłać wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378171 Napisano: 11.07.2017 19:44:13 w Dyskusje o loteriach
@@gnieszk@ napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mignęlo mi, ale nie potrafię odszukać: CO robimy w sytuacji, gdy w Nestle porusza pokazuje, że paragon został już zarejestrowany (co jest niemożliwe...)?

Sprawdź czy mimo tego przyszło potwierdzenie na maila.

Bardzo dziękuję emotka Przyszło, czyli rozumiem, że jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

cc_investigator

#6378169 Napisano: 11.07.2017 19:39:57 w Dyskusje o loteriach
Mignęlo mi, ale nie potrafię odszukać: CO robimy w sytuacji, gdy w Nestle porusza pokazuje, że paragon został już zarejestrowany (co jest niemożliwe...)? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378121 Napisano: 11.07.2017 16:48:07 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam problem z interpretacją regulaminu Dekoralu Castorama.Czy najpierw wysyłam samo słowo Dekoral na 70068.A później w tym samym dniu wysyłam odpowiedź na pytanie, która ma się zacząć od słowa Dekoral znowu na 70068?

Sensu dla mnie brak, poza podwójnym wyciągnięciem kasy za smsy... Ale może mam jakieś zaćmienie interpretacyjne...

Nie masz zaćmienia emotka organizatorzy jakoś chcą sobie "odbić" ten konkurs- ktoś wie o nowych szczęśliwcach z weekendu?

A coś już powiadamiali? Robią to na bieżąco? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6378107 Napisano: 11.07.2017 16:16:47 w SZUKAM....
Mam problem z interpretacją regulaminu Dekoralu Castorama.

Czy najpierw wysyłam samo słowo Dekoral na 70068.
A później w tym samym dniu wysyłam odpowiedź na pytanie, która ma się zacząć od słowa Dekoral znowu na 70068?

Sensu dla mnie brak, poza podwójnym wyciągnięciem kasy za smsy... Ale może mam jakieś zaćmienie interpretacyjne... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377885 Napisano: 10.07.2017 20:21:22 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Dekoral Castorama. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377826 Napisano: 10.07.2017 16:29:20 w Informują
Dzisiaj o 13.38 mail z ostatniego tygodnia Knorr Smak dopisuje. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6377800 Napisano: 10.07.2017 15:43:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ten tego... Pudliszki emotka Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6377722 Napisano: 10.07.2017 13:30:04 w Kaufland konkursy
Just222 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Just222 napisał(a):

Czy wszyscy dostali maila o pozytywnej weryfikacji paragonu w konkursie ze smartfonami? Bo do mnie jeszcze nic nie dotarło  emotka

ja dostałam właśnie przed chwilą... emotka

Ja też już mam  emotka

U mnie ciągle brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377555 Napisano: 09.07.2017 20:02:15 w Paragony na trwające konkursy
Mam kody Lay`s, wymienię w odpowiedniej proporcji na paragon Dekoral Castorama (lub takowy kupię), Lay's/pepsi C4, lub inne paragony z trwających konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377180 Napisano: 07.07.2017 21:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyli zakladam, ze sla w oddzielnie i systematycznie. Wiec trzeba wziac na wstrzymanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377170 Napisano: 07.07.2017 20:38:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

delvitto napisał(a):

czy z aplikacji kaufland przychodzi potwierdzenie wysłania/dostarczenia skanów?

Nie, pisza recznie ze paragon jest ok i dziekuja za udzial w konkursie - dzisiaj dostalam takie maile na wygrane telefony.

Wszyscy dostali takie maile? Bo u mnie brak owego, mimo że odesłałam dane i skan pierwszego dnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6377104 Napisano: 07.07.2017 17:04:15 w Informują
Teraz wysyp crocsów... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6374910 Napisano: 02.07.2017 13:04:48 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

Czy po odesłaniu paragonu na maila podanego w mailu z info o wygranej przychodzi jakaś zwrotka?  emotka

Nie mam nic. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

cc_investigator

#6374815 Napisano: 01.07.2017 21:32:09 w Kaufland konkursy
Masza86 napisał(a):

ja tez poproszę regulamin jak  ktos ma ! emotka

https://kauflanda...cja.pl/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6373779 Napisano: 29.06.2017 11:44:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Agnes napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Agnes napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

bruce napisał(a):

synk napisał(a):

bruce napisał(a):

synk napisał(a): potwierdzona wygrana z Koraliady. Na 150 zakupionych lodów wygrałem bilety oraz powerbank. Niebogato.

emotka  To ja od dziś nawet nie podejmuję próby wystartowania... emotka

normalnie nie startuję w loteriach,  u żony w pracy kupowały dziewczyny lody na całą ekipę, więc paragony były emotka hutrowo rożek mały kosztował lekko ponad 1zł

emotka  To najlepszy sposób na loterie! emotka Sam jednak przyznasz - przecież ta ilość jest powalająca emotka - powinieneś wszystkie nagrody spokojnie zgarniać! emotka  Jestem w szoku, ile zgłoszeń wysyłają ci, którzy mają ich jeszcze dużo, dużo więcej... emotka

Przecież na loterii nie liczy się ilośc. Mozna wygrać 1 zgłoszeniem. Wiadmo statystycznie większe szanse są przy większej lcizbie paragonów ale ile razy wygrywa osoba która wysłała 1 paragon... npo dom z Almette

tiaaa i ta pani podobno nie gra w konki a potem wyszło ze jej mąż graale potwierdzam jednym paragonem mozna wygrac

to że jej mąz gra w konki nei znaczy ze kupowali hurtowo Almette. Ja np nie kupuje hurtowo produktów na loterie i kilka razy zdarzyło się wygrac emotka

ale mnie bardziej chodziło o to że mówiła ze nie gra a potem się okazało ze to nieprawda nie mówię ze kupiła więcej napisałam przeciez ze jednym paragonem mozna wygrać, ja nie kupuję raczej więcej no chyba ze loteria trwa długo a ja akurat te produkty używamdla przykładu kupiłam wiele jogurtów Mlekowity i nie wygrałam nawet bidonua np kiedys kupiłam raz piwo leżajsk i wygrałam główną 3 tys

w mlekovita etz wysyłam duzo i nawet biodonyu nie wygrałam emotka  ale tutaj akurat pijemy mleko, jemy serki wieejskie i smietany emotka

Pytanie, co to znaczy dla Ciebie "dużo" emotka
Bo może się okazać, że to niestety jednak "mało"... Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6373760 Napisano: 29.06.2017 11:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

bruce napisał(a):

synk napisał(a):

bruce napisał(a):

synk napisał(a): potwierdzona wygrana z Koraliady. Na 150 zakupionych lodów wygrałem bilety oraz powerbank. Niebogato.

emotka  To ja od dziś nawet nie podejmuję próby wystartowania... emotka

normalnie nie startuję w loteriach,  u żony w pracy kupowały dziewczyny lody na całą ekipę, więc paragony były emotka hutrowo rożek mały kosztował lekko ponad 1zł

emotka  To najlepszy sposób na loterie! emotka Sam jednak przyznasz - przecież ta ilość jest powalająca emotka - powinieneś wszystkie nagrody spokojnie zgarniać! emotka  Jestem w szoku, ile zgłoszeń wysyłają ci, którzy mają ich jeszcze dużo, dużo więcej... emotka

Przecież na loterii nie liczy się ilośc. Mozna wygrać 1 zgłoszeniem. Wiadmo statystycznie większe szanse są przy większej lcizbie paragonów ale ile razy wygrywa osoba która wysłała 1 paragon... npo dom z Almette

Tak, jednym paragonem można wygrać, co osobiście mi się nigdy nie przydarzyło.
Ale na loterii będzie liczyła się ilość (dużaaa ilość), zgodnie z zasadami statystyki.
Pytanie ile losów (zgłoszeń) jest w puli, w zależności od tego można by ustalić co to znaczy "duża". Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6373393 Napisano: 28.06.2017 15:55:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
aparat instax mini 90 UWAGA z 2 tygodnia loterii lays emotka sprawdzcie maile, bo wlasnie dotarl mail widmo, ktory mial byc wyslany tydzien temu emotka Wyświetl w wątku >>