Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6373106 Napisano: 28.06.2017 11:00:08 w Czy informują/ informowali?
yreks napisał(a):

ktoś wie jak wygląda sprawa z knorr smak dopisuje ? z jakiego dnia informowali

Do 18.06 - taka informacja jest na stronie. Maile za tydz 12-18.06 poszły w sobotę. Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

cc_investigator

#6372845 Napisano: 27.06.2017 19:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Loreal-nadal czekacie? Ostatnio było parę wpisów o przesyłkach ale mojej jak nie było tak nie ma,na maile nie odpisują.

Czekam na wszystkie szminki (zaczęłam grać w 2 tygodniu), plus na kosmetyki i kolczyki z ostatniego rzutu nagród. Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

cc_investigator

#6372389 Napisano: 27.06.2017 09:12:53 w Lay's
jesli nie bedzie was na liscie po otrzymaniu potwierdzenia mailem o wplynieciu oswiadczenia, a PO aktualizacji strony to spodziewajcie sie prosby o dowod emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6372024 Napisano: 26.06.2017 13:33:59 w Lay's
dzis losowanie, a wyniki zwykle nastepnego dnia na maila. losowania sa w czwartki i poniedzialki. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

cc_investigator

#6371648 Napisano: 25.06.2017 12:17:28 w Udane wymiany - polecane nicki:)
burza64
I ja polecam wymianę z burzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6371625 Napisano: 25.06.2017 11:13:29 w Lay's
cleo25 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

luko922 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie wiem, czy dobrze rozumiem zapisy regulaminowe oraz te zamieszczone na opakowaniach promocyjnych, ale z aktualnych list laureatów wynika, że w żadnym tygodniu nie ma pełnej obsady, zatem chyba pójdzie sporo rezerw.

Na lazy-bagi nie ma rezerwy emotka Po prostu Avanti zaczęło akcje z prośbami o wysyłanie kserokopii dowodów (na lazy-bagi właśnie) emotka No i tym razem nie ma mowy o skanach emotka

Serio? emotka Ciekawe, co im tak nagle...

Serio.Jak to nagle.Przecie oni przy Laysach ostatnio tak zawsze robili.

Ode mnie nie chcieli kserokopii dowodu. Tylko dane do wysyłki przekazane mailem.
Dostałam potwierdzenie, że dane do nich doszły i jestem na liście (lazy bag).

Oni robią to wyrywkowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6371620 Napisano: 25.06.2017 10:40:21 w Informują
Smak dopisuje - maile za tydz do 18.06, poszły 24.06 (sobota) o 16.41. Wyświetl w wątku >>
1 Pitach 0

cc_investigator

#6371615 Napisano: 25.06.2017 10:25:17 w Lay's
luko922 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie wiem, czy dobrze rozumiem zapisy regulaminowe oraz te zamieszczone na opakowaniach promocyjnych, ale z aktualnych list laureatów wynika, że w żadnym tygodniu nie ma pełnej obsady, zatem chyba pójdzie sporo rezerw.

Na lazy-bagi nie ma rezerwy emotka Po prostu Avanti zaczęło akcje z prośbami o wysyłanie kserokopii dowodów (na lazy-bagi właśnie) emotka No i tym razem nie ma mowy o skanach emotka

Serio? emotka Ciekawe, co im tak nagle...

Serio.
Jak to nagle.
Przecie oni przy Laysach ostatnio tak zawsze robili. Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

cc_investigator

#6371612 Napisano: 25.06.2017 10:20:38 w Lay's
bruce napisał(a):

Nie wiem, czy dobrze rozumiem zapisy regulaminowe oraz te zamieszczone na opakowaniach promocyjnych, ale z aktualnych list laureatów wynika, że w żadnym tygodniu nie ma pełnej obsady, zatem chyba pójdzie sporo rezerw.

Na lazy-bagi nie ma rezerwy emotka
Po prostu Avanti zaczęło akcje z prośbami o wysyłanie kserokopii dowodów (na lazy-bagi właśnie) emotka No i tym razem nie ma mowy o skanach emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6371420 Napisano: 24.06.2017 12:21:39 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

nel1984 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka

Zawsze możesz wysłać danej osobie prywatną wiadomość z gratulacjami emotka

Teoretycznie tak, ale to już nie to samo, przynajmniej dla mnie. 

kiedyś były gratulacje w mdw, ale robił się tam taki śmietnik, że masakra. Czasami było kilka stron gratulacji, a dopiero pomiędzy nimi jakieś wpisy na interesujący temat

A może po prostu kliknąć kciuk w górę. Wydaje mi się, że można to odebrać jako gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
2 ziolko, dolly 0

cc_investigator

#6371208 Napisano: 23.06.2017 18:31:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

izkak napisał(a):

mdepfs napisał(a):

pytanie do osób, które braly udział w pudliszkach z bulionem. Skąd macie info ze powiadamiają do 23.06? Caly regulamin przejrzałam i albo ślepa jestem albo nie ma żadnej takiej informacji ??

Jest w regulaminie  emotka  Przyznanie nagród, punkt 5. 5. Wybór Uczestników, którym zostanie przyznana Nagroda nastąpi w czterech turach:a. I tura - do 23.06.2017 r dla Zgłoszeń nadesłanych w dniach od 1.06 do 11.06.2017 r.

Wybor nie jest rowny z poinformowaniem laureatow...

Regulamin jest bardzo nieprecyzyjny - w zasadzie mogą se powiadomić kiedy chcą...

Po wyłonieniu Laureatów, Organizator skontaktuje się z danym Laureatem telefonicznie lub przez SMS z wykorzystaniem numeru telefonu, z którego wysłana została Odpowiedź lub który został podany przy rejestracji Zgłoszenia przez Stronę. Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

cc_investigator

#6371198 Napisano: 23.06.2017 18:25:58 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):


BTW: błędy interpunkcyjne urażają moje uczucia patriotyczne względem języka ojczystego. Uwaga, będę nominować delikwentów do nagrody... karnej! emotka

Skoro tak, to przypomniałam sobie, że ktoś komentował moje zdjęci w konkursie Visa, wtedy się nie ujawniłam, ale teraz drżyjcie! Całe forum, ba! Całe internety przeszukam na ten temat i zgłoszę kto i co pisał emotka

A czy ja się mogę czuć urażona tak mniej więcej po 1,5 roku od zdarzenia? Bo udało mi się coś wygrać i pół forum objechało mój "twór" jako niegodny nagrody głównej/nieregulaminową nagrodę itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6371195 Napisano: 23.06.2017 18:13:40 w Czy informują/ informowali?
Pitach napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Na stronie informacja, że Knorr-Smak dopisuje powiadomiony do 18.06... Ktoś się przyzna do maila? emotka

Mnie bardziej ciekawi kiedy informowali za etap 12-18.06 emotka  Ktoś się przyzna ? emotka

Wczoraj było info, że powiadomione do 11.06, tak jakby zadziało się to dzisiaj, ale nikt nie przyznał się do nagrody, a zwykle zgłaszają się 3-4 osoby... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cc_investigator

#6371179 Napisano: 23.06.2017 17:26:20 w Czy informują/ informowali?
Na stronie informacja, że Knorr-Smak dopisuje powiadomiony do 18.06... Ktoś się przyzna do maila? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6371130 Napisano: 23.06.2017 15:55:52 w SZUKAM....
Czy crocsy poszły za 1 etap, czy może za całość już? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6369132 Napisano: 18.06.2017 20:35:33 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Niebieska_Laguna doskonale Cię rozumiem. Tkwię w podobnym stanie od dwóch miesięcy. U Ciebie kot- u mnie pies z chorą łapką (całe leczenie z operacją ponad 1200zł). Konkursy leżą i kwiczą. Z pracą nie wyrabiam, bo jak tylko coś ogarnę jedno, to drugie trzeba zrobić "na wczoraj". Nie mam egzaminów, ale do napisania elaborat podsumowujący trzy ostatnie lata mojej pracy zawodowej. I nie mam weny jak to ugryźć. 
Trzymaj się Kochana, w końcu musi być lepiej.

Mianowanie, czy dyplomowanie? emotka  u mnie to drugie, mam juz 30 stron sprawozdania, ale teczke rusze dopiero w wakacje emotka

duplomacja... tworzę sprawozdanie, tworzę i końca nie widać emotka

U mnie koniec widać, ale jakoś te ostatnie 2 rzeczy do opisania są dla mnie nie do przejścia. Inne sprawozdania napisane. Konkursy rozliczone. Swiadectwa gotowe (mam nadzieje) do druku, a ja se radośnie strzeliłam całodniową wycieczkę do innego miasta we wtoreczek. Jak to planowałam w marcu to chyba pomrocznosć jasna "mnię" dopadła. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6369080 Napisano: 18.06.2017 15:14:22 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Niebieska_Laguna doskonale Cię rozumiem. Tkwię w podobnym stanie od dwóch miesięcy. U Ciebie kot- u mnie pies z chorą łapką (całe leczenie z operacją ponad 1200zł). Konkursy leżą i kwiczą. Z pracą nie wyrabiam, bo jak tylko coś ogarnę jedno, to drugie trzeba zrobić "na wczoraj". Nie mam egzaminów, ale do napisania elaborat podsumowujący trzy ostatnie lata mojej pracy zawodowej. I nie mam weny jak to ugryźć. 
Trzymaj się Kochana, w końcu musi być lepiej.

Mianowanie, czy dyplomowanie? emotka  u mnie to drugie, mam juz 30 stron sprawozdania, ale teczke rusze dopiero w wakacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cc_investigator

#6369069 Napisano: 18.06.2017 13:50:39 w Giełda Kodów ; )
kupię kody lecha, lub wymienię na lays. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6368042 Napisano: 14.06.2017 19:46:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

mczarna napisał(a):

magdal14 napisał(a):

deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktoś się dowiadywał, dlaczego kolczyki przychodzą bez szminek z Loreal Cannes?

Kiedy doślą szminki?

Ja na razie nie mogę spytać, bo do mnie jeszcze nie dotarły, choć może dotarły i leżą u sąsiadki, ale tego jeszcze nie wiem emotka

Podejrzewam, że to kwestia tego nieszczęsnego grawerowania. emotka
A może będą tak mili i spytają o kolor? emotka Swoja droga, kosmetyków tez chyba nie słali (tu by się naprawdę mogli podpytać, przynajmniej o kolor włosów), tylko same kolczyki lecą...

to prawda, wolałabym szminkę bez graweru, za to szybciej...

kolor to tez ciekawa kwestia, czy  wyślą wszystkim takie same...

a co z wygranymi kosmetykami? wygrana z 11.05 nagrody brak, ktoś jeszcze czeka? Nie śledzę na bieżąco tego wątku.

Tez nic do mnie jeszcze nie dotarło. ..

Na podstawie obserwacji własnych wygranych (szminki, kolczyki, kosmetyki) i forum - myślę, że puścili tylko kolczyki i na pewno w 2, o ile nie w 3 turach. Dzisiejsze dostałam za 22 maja, nie dostałam jeszcze za 1 czerwca. Nie kojarzę żadnego info o szminkach i zestawach kosmetyków.

Ja kolczyki wygrałam trochę wcześniej i nadal ni ma emotka

Z 19 maja dostałam już daaawno.
Zdążyły już zrobić furorę w pracy... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6368030 Napisano: 14.06.2017 19:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

magdal14 napisał(a):

deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktoś się dowiadywał, dlaczego kolczyki przychodzą bez szminek z Loreal Cannes?

Kiedy doślą szminki?

Ja na razie nie mogę spytać, bo do mnie jeszcze nie dotarły, choć może dotarły i leżą u sąsiadki, ale tego jeszcze nie wiem emotka

Podejrzewam, że to kwestia tego nieszczęsnego grawerowania. emotka
A może będą tak mili i spytają o kolor? emotka Swoja droga, kosmetyków tez chyba nie słali (tu by się naprawdę mogli podpytać, przynajmniej o kolor włosów), tylko same kolczyki lecą...

to prawda, wolałabym szminkę bez graweru, za to szybciej...

kolor to tez ciekawa kwestia, czy  wyślą wszystkim takie same...

a co z wygranymi kosmetykami? wygrana z 11.05 nagrody brak, ktoś jeszcze czeka? Nie śledzę na bieżąco tego wątku.

Tez nic do mnie jeszcze nie dotarło. ..

Na podstawie obserwacji własnych wygranych (szminki, kolczyki, kosmetyki) i forum - myślę, że puścili tylko kolczyki i na pewno w 2, o ile nie w 3 turach. Dzisiejsze dostałam za 22 maja, nie dostałam jeszcze za 1 czerwca. Nie kojarzę żadnego info o szminkach i zestawach kosmetyków. Wyświetl w wątku >>
0 0