Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6367436 Napisano: 13.06.2017 16:06:50 w Lay's
dysia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Puscili maile... Ja mam z czwartku.

dzienna?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

cc_investigator

#6367423 Napisano: 13.06.2017 15:49:08 w Lay's
Puscili maile... Ja mam z czwartku. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

cc_investigator

#6366957 Napisano: 12.06.2017 14:38:20 w Informują
andziulka21 napisał(a):

Loreal wysyła dalej maile, mam z wygranej 30.05 emotka

z 01.06 też poszło, więc śmiem myśleć, że ogarnęli do końca... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6366900 Napisano: 12.06.2017 13:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Czy w loreal wysylaja losowo szminki ? rozumiem ze nie mozna mieć wpływu na kolor emotka

A ktoś szminkę juz dostał?
Ja wygrałam w 2 tygodniu i szminkę i kolczyki, a kolczyki doszły już dawno, same. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6366730 Napisano: 12.06.2017 08:05:55 w SZUKAM....
mia napisał(a):

amif napisał(a):

mia napisał(a):

Dlaczego nie chce mi się wysłać zgłoszenie na Pudliszki, tylko tekst robi się czerwony?
Ilość znaków sam formularz liczy, może ktoś ma jakiś pomysł, co mu może nie pasować? Wykrzyknik, cudzysłów, polskie znaki? emotka
Toć to nie sms, żeby bez polskich znaków tylko szlo...

ktoś pisał, że przy wklejaniu robi się czerwona ramka, jak wpisał ręcznie tekst było ok, ja wczoraj słałam wklejając tekst z worda i poszło

No właśnie psiakrew musiałam ręcznie wpisać i poszło. emotka Pewnie zależy też od długości.
Dzięki. emotka

Po usunięciu polskich znaków przechodzi i wklejany... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cc_investigator

#6366471 Napisano: 10.06.2017 21:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Esencja Pomidorowa z Bulionem ... Pudliszki . Gdzie to cudo dostać ?

 u mnie w małym sklepie

Hipermarket c4 Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6366468 Napisano: 10.06.2017 21:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Dostałam przed chwilą na maila potwierdzenie udziału w loterii Lays tej z Lazy bagami.Proszą mnie tam o uzupełnienie w formularzu kodu- ale ja już przecież raz ten kod wpisywałam na stronie lays, to chyba po raz drugi nie muszę emotka

Kasia zajrzyj do wątku Lay`s - jest problem, zgłoszenia nie przechodzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6366323 Napisano: 10.06.2017 10:26:10 w Lay's
Dzisiaj już ktoś próbował? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6366221 Napisano: 09.06.2017 20:16:51 w SZUKAM....
mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Za jakie dni poszła informacja o wygranej ze Smak dopisuje Knorra?

Ja mam z pierwszego lub drugiego dnia konkursu (nie zapisywałam dat), ale przypuszczam, że tak jak w poprzedniej edycji posłali od razu cały pierwszy tydzień.

Znalazłam i ja nagrodę z 04.06 i zastanawiam się, czy na niedzieli skończyli (jak poprzednio)... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6366203 Napisano: 09.06.2017 18:42:54 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Ponieważ Esencję Pudliszek trudno namierzyć w jakiejkolwiek cenie - uprzejmie donoszę, że jest w C4 w Arkadii (Warszawa) za 4.99 (okolice koncentratów, i ketchupów). Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6366198 Napisano: 09.06.2017 18:33:24 w SZUKAM....
Za jakie dni poszła informacja o wygranej ze Smak dopisuje Knorra? Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

cc_investigator

#6365921 Napisano: 09.06.2017 09:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Pitach napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Pitach napisał(a):

Pytania o L'Oreal Cannes:

Czy ktoś miał taką sytuację,że widział na liście "swoje" zgłoszenie,ale godzina wysłania różniła się o +/- 15 minut ?
Mam tak w 3 przypadkach i nie wiem,czy to ich błąd czy paskudna zbieżność danych...
Do którego dnia włącznie rozesłano już maile?
Czy ktoś ma zapisany regulamin tego konkursu i mógłby mi go podesłać na PW ?  emotka

Tak, te 15 minut to jakies ichniejsze przesuniecie (zapisywalam sobie godzine wysylania). Nie mam maili z konca maja i czerwca.

Dziękuję  emotka

Zatem z cichą nadzieją czekam na maile emotka

http://nowosci.lo...gulamin_konkursu.pdf

W e-mailu o wygranej nie ma ani słowa o tym, żeby przesłać do nich dane do wysyłki nagrody, czy mimo to odsyłacie teraz do nich te dane czy czekacie na kolejnego e-maila?

W mailach puszczonych teraz rzeczywiście nie ma takiej prośby. Ale w poprzednich tygodniach była:

Dzień dobry,Z radością chcemy poinformować, że wygrała Pani nagrodę dzienną w
postaci szminki Color Riche z wygrawerowanym imieniem podanym w formularzu zgłoszeniowym.
Zwycięskie zgłoszenie pochodzi z 19 maja. To zgłoszenie zostało
również nagrodzone nagrodą tygodniową w postaci kolczyków marki Ania Kruk.

Bardzo prosimy o dosłanie danych adresowych pod który ma zostać wysłana
nagroda oraz skanu paragonu, który jest podstawą przydzielenia nagrody.


Pozdrawiamy i raz jeszcze gratulujemy,
Zespół L’Oreal Paris Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6365806 Napisano: 08.06.2017 21:20:27 w SZUKAM....
izak1000 napisał(a):

Czy dane do nagrody  z Loreal odsyła się na @ zwrotnego czy też na inny adres..

Ja odesłałam na zwrotnego i kolczyki doszły. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cc_investigator

#6365784 Napisano: 08.06.2017 20:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pitach napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Pitach napisał(a):

Pytania o L'Oreal Cannes:

Czy ktoś miał taką sytuację,że widział na liście "swoje" zgłoszenie,ale godzina wysłania różniła się o +/- 15 minut ?
Mam tak w 3 przypadkach i nie wiem,czy to ich błąd czy paskudna zbieżność danych...
Do którego dnia włącznie rozesłano już maile?
Czy ktoś ma zapisany regulamin tego konkursu i mógłby mi go podesłać na PW ?  emotka

Tak, te 15 minut to jakies ichniejsze przesuniecie (zapisywalam sobie godzine wysylania). Nie mam maili z konca maja i czerwca.

Dziękuję  emotka

Zatem z cichą nadzieją czekam na maile emotka

http://nowosci.lo...gulamin_konkursu.pdf Wyświetl w wątku >>
1 Pitach 0

cc_investigator

#6365775 Napisano: 08.06.2017 19:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pitach napisał(a):

Pytania o L'Oreal Cannes:

Czy ktoś miał taką sytuację,że widział na liście "swoje" zgłoszenie,ale godzina wysłania różniła się o +/- 15 minut ?
Mam tak w 3 przypadkach i nie wiem,czy to ich błąd czy paskudna zbieżność danych...
Do którego dnia włącznie rozesłano już maile?
Czy ktoś ma zapisany regulamin tego konkursu i mógłby mi go podesłać na PW ?  emotka

Tak, te 15 minut to jakies ichniejsze przesuniecie (zapisywalam sobie godzine wysylania). Nie mam maili z konca maja i czerwca. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6365134 Napisano: 07.06.2017 12:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgorzata_b napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Gdzie poza Leclerkiem kupujecie te esencje Pudliszki, w jakich sklepach toto jest? Patrzyłam w kilku i w żadnym nie widziałam emotka

C4

To hiper, czy może w zwykłych też są? Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6364313 Napisano: 05.06.2017 21:04:31 w SZUKAM....
Szukam regulaminu z Persila w Lidlu. Włączyłam przed chwilą rozładowany telefon, a tam sms o wygranej. Regulaminu na stronie ani widu, ani słychu. Byłabym wdzięczna za podzielenie się regulaminem, jeśli ktoś zapisał... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6364282 Napisano: 05.06.2017 19:50:35 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

czy wy maci ogolnie problem z realizacja bonow z Zabce? Jestem na wyjezdzie, myslalam, ze tam skorzysam z bonow (bo akurat jest zabka), pytam sie przy zakupowach, a pani jak oparzona mowi "nie, nie, nie" - to o co chodzi? Ktos tak mial? Bo juz sie zastanawialam czy bury tam nie zrobic?


ja pierwszy raz wygrałam z Zabce/Fresh, ale to chyba kwestia sklepu....moze jutro podejde jak bedzie bardzie rozgarnieta osoba emotka


Odradzam płacenie w sklepie Żabka "na wyjeździe". Jeśli kasjerki są niekumate, mogą Ci niechcący piknięciem skanera dezaktywować bon! Miałam tak w jednym z poprzednich konkursów, musiałam potem kilka razy łazi do sklepu, szukać kierowniczki, dzwonić do centrali, przesyłać ksero bonu... Jeśli masz bony do Żabki, idź z nimi tylko do najbliższego Ci sklepu (albo takiego, w którym wcześniej płaciłaś bonami).

To ja się podpiszę. Niezorientowane kasjerki dwa razy zdezaktywowały mi bony. Pomogła dopiero centrala (mailowo), ale trochę to trwało... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6364233 Napisano: 05.06.2017 18:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja nie dostalam kolczykow z 2 etapu to raz,a dwa zgadza mi sie data ,godzina ,imie i litera nazwiska,a oni twierdza,ze ro nie ja i to w 2 przypadkach tak jest

ale z drugiego etapu jeszcze chyba kolczykow nie wysyłali, bo nikt sie nie chwalił, że doszły...też czekam

Ja juz tydz temu dostalam kolczyki z 2 etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6363809 Napisano: 04.06.2017 18:59:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon an esencję Pudliszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0