Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika violka88

violka88

#6786746 Napisano: 08.06.2021 19:23:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie, zapewne się ktoś orientuje czy wygrane rowery z Tymbarka trzeba odebrać ze sklepu czy jest możliwość wysłania kurierem?
u mnie pierwszy raz taka niespodziewana wspaniała nagroda wpadła - i się zastanawiam jak przywiozę  ten wymarzony rowerek.....
czy ktoś coś wie na ten temat...

Z tego co pamiętam zapis regulaminu jest taki,  że będą dzwonić i umawiać, po weryfikacji oswiadczenia/paragonu.  Jeśli rower byl wystawiony w Auchan odbierasz ze sklepu, a jeśli nie, to kurier Ci przywiezie. 

Dzięki za informację. 
Nie wiem czy był na sklepie. Jak byłam na zakupach ( już trochę dawno) nie zauważyłam wystawionego  roweru, ale się śpieszyłam więc mogłam go nie widzieć. Czy można to jakoś sprawdzić - jest gdzieś lista  w których marketach jest wystawiony? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6786719 Napisano: 08.06.2021 18:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, zapewne się ktoś orientuje czy wygrane rowery z Tymbarka trzeba odebrać ze sklepu czy jest możliwość wysłania kurierem?
u mnie pierwszy raz taka niespodziewana wspaniała nagroda wpadła - i się zastanawiam jak przywiozę  ten wymarzony rowerek.....
czy ktoś coś wie na ten temat... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6759683 Napisano: 19.01.2021 21:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

violka88 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Na jaki mail wysyłacie swoje dane w konkursie Lubelli?
bo ja wysyłam na 
[email protected] 
i nie da się wysłać - info ze nie właściwy mail.

Ponawiam pytanie 
czy umiecie wysłać maila z danymi- bo mi ciagle wraca i nie umie wysłać 

Wysłałam na ten właśnie mail teraz dane i przyszła zwrotka, że przyjęli. 

Dziekuje za informacje, 
czyli mail mam dobry może wina mojej poczty... Wyświetl w wątku >>

violka88

#6759681 Napisano: 19.01.2021 21:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Na jaki mail wysyłacie swoje dane w konkursie Lubelli?
bo ja wysyłam na 
[email protected] 
i nie da się wysłać - info ze nie właściwy mail.

Ponawiam pytanie 
czy umiecie wysłać maila z danymi- bo mi ciagle wraca i nie umie wysłać  Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6759511 Napisano: 19.01.2021 11:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na jaki mail wysyłacie swoje dane w konkursie Lubelli?
bo ja wysyłam na 
[email protected] 
i nie da się wysłać - info ze nie właściwy mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6759298 Napisano: 18.01.2021 15:58:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie czy ktoś wie jak informują laureatów z konkursu Taurona?
czy dzwonią czy mailem? Czy już się oddzywali do laureatów?
Ma ktoś może adres mailowy do ich konkursu ?
z góry bardzo dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757817 Napisano: 12.01.2021 14:10:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
No udało się (po tylu porażkach) i Nowy Roczek rozpoczęty bony do Dino  emotka Wyświetl w wątku >>

violka88

#6757813 Napisano: 12.01.2021 14:03:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Moje z serca płynące gratulacjeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757679 Napisano: 12.01.2021 10:09:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I nów nicemotka  a tak liczyłam na ten konkurs w Lidluemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757593 Napisano: 11.01.2021 19:58:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

violka88 napisał(a):

mia napisał(a):

violka88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł mi paczkę z konkursu Święta z rodziną produktów S.C. Johnson to czystaprzyjemność” 
i jak się okazało płyn Ms Muscle był prawie PUSTY ( może 2cm płynu ) i napewno się nie wylało - butelka dobrze zakręcona i napewno nikt pudła wcześniej nie otwierał - pudło idealnie suche i nienaruszone ale zawartości płynu brak! Powiem jestem zbulwersowana! emotka Czy Wy macie płyny pełne czy tylko mnie się to przydażyło?

oczywiscie już do agencji pisałam i czekam na wyjaśnienia. 

To ja mam gorzej, gwoli pocieszenia. emotka
Płyn był odkręcony (i to tak zdrowo, chyba tylko idiota mógł go włożyć do paczki), butelka pusta plus całe pudło zamoknięte. W sumie nic poza świeczką mocno nie ucierpiało, ale trochę mycia tych lepkich opakowań miałam...
P.S.
Ciekawa jestem, czy i co Ci odpiszą...

U mnie świeczki nie ma emotka  no to ciekawe?
Agencja nawet szybko odpisała - tylko jedno zdanie- wyślą ten płyn jeszcze raz emotka

Bo były przynajmniej 2 wersje, a może więcej. W jednej nie było świeczki a chyba dyfuzor i tylko 1 odswiezacz. 
Ps. Wątek zdjęcia naszych wygranych

Mój zestaw był zapakowany w zwykły szary karton bez czerwonego pięknego pudełeczka. W tym dużym kartonie wszystko sobie latało a miało dużo miejsca bo nie było niczym zabezpieczone tych parę produków. Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757591 Napisano: 11.01.2021 19:49:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ivanotta napisał(a):

kiepski ten 2021  emotka

U mnie również kiepsko- zero nagród... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757582 Napisano: 11.01.2021 18:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

violka88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł mi paczkę z konkursu Święta z rodziną produktów S.C. Johnson to czystaprzyjemność” 
i jak się okazało płyn Ms Muscle był prawie PUSTY ( może 2cm płynu ) i napewno się nie wylało - butelka dobrze zakręcona i napewno nikt pudła wcześniej nie otwierał - pudło idealnie suche i nienaruszone ale zawartości płynu brak! Powiem jestem zbulwersowana! emotka Czy Wy macie płyny pełne czy tylko mnie się to przydażyło?

oczywiscie już do agencji pisałam i czekam na wyjaśnienia. 

To ja mam gorzej, gwoli pocieszenia. emotka
Płyn był odkręcony (i to tak zdrowo, chyba tylko idiota mógł go włożyć do paczki), butelka pusta plus całe pudło zamoknięte. W sumie nic poza świeczką mocno nie ucierpiało, ale trochę mycia tych lepkich opakowań miałam...
P.S.
Ciekawa jestem, czy i co Ci odpiszą...

U mnie świeczki nie ma emotka  no to ciekawe?
Agencja nawet szybko odpisała - tylko jedno zdanie- wyślą ten płyn jeszcze razemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757526 Napisano: 11.01.2021 16:17:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

violka88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł mi paczkę z konkursu Święta z rodziną produktów S.C. Johnson to czystaprzyjemność” 
i jak się okazało płyn Ms Muscle był prawie PUSTY ( może 2cm płynu ) i napewno się nie wylało - butelka dobrze zakręcona i napewno nikt pudła wcześniej nie otwierał - pudło idealnie suche i nienaruszone ale zawartości płynu brak! Powiem jestem zbulwersowana! emotka Czy Wy macie płyny pełne czy tylko mnie się to przydażyło?

oczywiscie już do agencji pisałam i czekam na wyjaśnienia. 

emotka  czy ty tak na poważnie?

A dlaczego miałabym żartować. Mi nie jest do śmiechu. Trudno jest w ogóle coś wygrać. A jak już cud się zdarzy i jeden jedyny zestaw od niepamiętnych czasów wpadnie to takie PUSTE opakowanie otrzymuję... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757482 Napisano: 11.01.2021 14:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś kurier przywiózł mi paczkę z konkursu Święta z rodziną produktów S.C. Johnson to czystaprzyjemność” 
i jak się okazało płyn Ms Muscle był prawie PUSTY ( może 2cm płynu ) i napewno się nie wylało - butelka dobrze zakręcona i napewno nikt pudła wcześniej nie otwierał - pudło idealnie suche i nienaruszone ale zawartości płynu brak! Powiem jestem zbulwersowana!emotka Czy Wy macie płyny pełne czy tylko mnie się to przydażyło?

oczywiscie już do agencji pisałam i czekam na wyjaśnienia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757193 Napisano: 09.01.2021 15:49:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
Moje z serca płynące gratulacjeemotka Wyświetl w wątku >>
1 marfiusza 0

violka88

#6757068 Napisano: 08.01.2021 18:30:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Czy z tego konkursu https://www.swiatecznykonkurs.pl/ 
nagrody główne już znalazły właścicieli? Czy jest jeszcze nadzieja?

na stronie są podani zwycięzcy nagród głównych

Dziękuję za informację emotka
czyli kolejne pudło.... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757064 Napisano: 08.01.2021 18:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z tego konkursu https://www.swiatecznykonkurs.pl/ 
nagrody główne już znalazły właścicieli? Czy jest jeszcze nadzieja? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6757063 Napisano: 08.01.2021 18:08:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bardzo mi smutnoemotka , bo jeszcze wygraną nagrodą nie przywitałam Nowego Rokuemotka
Pod koniec roku zaszalałam z ilością wysłanych konkursów, loterii nie mówiąc już o bramkowych.... ale niestety ZERO wygranychemotka
Nowy Roczku odczaruj tą złą passę i spraw aby na mnie SZCZĘŚCIE spadło emotka Wyświetl w wątku >>

violka88

#6754603 Napisano: 27.12.2020 18:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki po wysłaniu MMS-a na decomorreno z ITM?

Wysłałam wczoraj i do tej pory nie dostałam „podziekowania” Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6741536 Napisano: 03.11.2020 17:59:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0