Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika budryska

budryska

#6501637 Napisano: 24.06.2018 07:54:18 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie wczoraj wieczorem facet na rowerze. Wracam z zakupów samochodem, z dziećmi na pokładzie, a tu nagle ten gość zasuwa sobie ulicą, mimo zakazu i tego, że obok chodnik i ścieżka rowerowa emotka Mało tego - facet jedna ręką trzymał kierownicę, bo w drugiej miał telefon, z którego sobie coś czytał. Z naprzeciwka był duży ruch i nie dało się go tak łatwo wymiąć, wiec za jego plecami zrobił się korek.
Czy ludzie to naprawdę nie mają żadnej wyobraźni? emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

budryska

#6498703 Napisano: 15.06.2018 16:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

Ma już ktoś maila o głośniku z Kiory? emotka

Teraz dostałam. Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

budryska

#6498113 Napisano: 14.06.2018 15:22:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta podarunkowa Decathlon z abc emotka
Edit: z 30.05 Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6497174 Napisano: 12.06.2018 21:05:46 w Wkurza mnie...
Miałam kiedyś nietoperza w kuchni u rodziców jako poranną niespodziankę. Przyczepił się do firanki, a na każdą próbę zbliżenia się reagował otwarciem pyszczka i odstraszającym w jego mniemaniu odgłosem "khyyyy". Opanowana zwykle mama zamarła w bezruchu, a ja niewiele myśląc włożyłam wielka rękawicę kuchenną, złapałam go jak mogłam najdelikatniej i wypuściłam za okno. Pamiętam, ze ciężko go było odczepić od tej firanki. Był całkiem ładny i jakoś wcale się go nie bałam. Miło było zobaczyć go z bliska. Ciekawe zwierzątko. Wyświetl w wątku >>

budryska

#6497033 Napisano: 12.06.2018 17:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wszystko poszło na raz z kiory? 

Ja dostałam sms o 16.16. Mniej więcej w tym czasie pojawiły się wpisy na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6496667 Napisano: 11.06.2018 19:48:16 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

Hm... nie zrozum mnie źle, bo nie chcę Cię atakować. Jednak piszesz "też jestem zdania, że dziadkowie nic nie muszę i tylko mogą pomagać, jeśli chcą". Tylko, że to zdanie wygląda na tylko w teorii, bo teściowa ewidentnie nie chce, mówi o tym, sugeruje, a Wy i tak prosicie ją o opiekę. Skoro jest to opieka aż tak rzadka, jak piszesz, opiekunka nie powinna Was aż tak dużo kosztować (możecie łączyć pomoc mamy i dorywczo opiekunkę). A to, że są same starsze panie nie ma większego znaczenia, bo teściowa zapewne też nie ma 20 lat i Wam to nie przeszkadza emotka .


Masz całkowitą rację. Postanowiłam sobie, że następnym razem w razie poproszę sąsiadkę i po prostu jej zapłacę. Już kiedyś mi oferowała, ze w razie czego może się zająć maluchami. Myślę, że to dobry pomysł mieć kogoś do pomocy na wszelki wypadek.

Co do teściowej - już dawno się pogodziłam z tym, ze córka to nie synowa i że dzieci córki to inne wnuczki niż moje.

A teściowa w końcu ma też i swoje dobre strony - wychowała mojego męża na fajnego faceta emotka Wyświetl w wątku >>

budryska

#6496659 Napisano: 11.06.2018 19:34:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

donia7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Wkurza mnie moja teściowa (...) powiedziała, że "ona już wnuki wychowała, teraz moja mama niech się zajmuje"

Dokonała podziału ról, ma do tego prawo. emotka Dzieci to jednak GŁÓWNIE obowiązek rodziców. Ja to rozumiem. Pokolenie wyżej MOŻE służyć wsparciem i pomocą, ale nie musi.

jakby powiedziała, że ja wychowałam swoje dzieci, teraz Wy się zajmujcie - to ok, ale ona wyraźnie powiedziała, że niech teraz się jej mama zajmuje emotka  dziwne to, ale przypomniało mi to moją teściową.

Ja tego nie rozumiem emotka To jedna i ta sama osoba, czy masz dwie teściowe?
BTW: nadal jestem zdania, że nie ma obowiązku zajmowania się wnukami. To przywilej, z którego może skorzystać, ale nie należy do kategorii 'mus" .

emotka Zapewniam Cię, że teściowa doni7 i moja to jednak nie ta sama osoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6496658 Napisano: 11.06.2018 19:29:33 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):


Nie wiem, jak zrobi budryska, ja z całą pewnością nie poprosiłabym o pomoc, a gdyby takie komentarze się powtarzały (te wobec mamy) zwróciłabym teściowej na to uwagę.

Dlatego staram się jak najrzadziej prosić ją o pomoc, chyba że już naprawdę muszę. Ostatnio musiałam, bo mąż był na szkoleniu (codziennie do 19), a ja na zielonej szkole na tydzień w górach...

Też jestem zdania, że dziadkowie nic nie muszą i tylko mogą pomagać, jeśli chcą. Mama sama zaoferowała nam pomoc, jesteśmy i będziemy jej zawsze wdzięczni, że nie musieliśmy posyłać dzieci do żłobka. Nie płacimy mamie, ale raz w miesiącu dajemy pieniądze na wydatki (wiadomo: babcia kupi picie, ciastko na spacerze, świeżą bułeczkę dla wnuczka itp.). Poza tym mama jeździ z nami na wakacje, weekendy, majówki (zawsze ma oddzielny pokój - żeby nie było, że jeździ jako dodatkowa opiekunka). Staramy się jej też wykupić raz na jakiś czas wyjazd do sanatorium. Chociaż w taki sposób chcemy jej podziękować.
Z nianią nie jest tak prosto. W naszym mieście można liczyć tylko na starsze panie, młodych ludzi tu praktycznie nie ma. Poza tym nie oszukujmy się - finansowo byłoby nam ciężko. Wiem, ze to nie argument, ale jest ciężko. Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6496633 Napisano: 11.06.2018 18:22:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja teściowa emotka
Jak jej córka (siostra męża) miała małe dziecko, to biegała do niej codziennie. A do nas nie dość, że na samym początku powiedziała, że "ona już wnuki wychowała, teraz moja mama niech się zajmuje", to jeszcze powiedziała ostatnio mojej mamie (gdy przyszła ją zmienić dosłownie na godzinę), że "obcy to chociaż by zapłacili", a jak moja mama wracała dziś od nas  i spotkały się na mieście, to ją spytała: "już po służbie?" emotka Wyświetl w wątku >>

budryska

#6496110 Napisano: 09.06.2018 11:06:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Już długo nic... Ale czy mnie to powinno dziwić? Przecież ostatnio gram tylko w loteriach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6493536 Napisano: 31.05.2018 06:28:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Wstałam rano zapolować na łapsowe piłkarzyki i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6491619 Napisano: 23.05.2018 13:48:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Apteczka z Viscoplast z 21.05 Wyświetl w wątku >>

budryska

#6491232 Napisano: 21.05.2018 22:42:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gra z Lubisiów przed chwilą emotka Małe a cieszy!
Druga nagroda w tym roku emotka Czas wrócić do grania. Wyświetl w wątku >>

budryska

#6477611 Napisano: 27.03.2018 20:05:00 w Wkurza mnie...
Że przytyłam emotka Spodnie jakieś takie ciaśniejsze, guzik ledwo trzyma, wchodzę dziś na wagę a tam... taka brzydka cyferka z przodu! Całkiem nie z tej dziesiątki, którą lubię! Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6468170 Napisano: 28.02.2018 13:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

przed chwilą dostałam kod, wpisałam na stronie i zadziałał emotka

U mnie też wszystko poszło ok.
Szczerze mówiąc myślałam, że będzie jakiś wybór tej walizki i np. będzie można dopłacić do większej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6456342 Napisano: 25.01.2018 17:56:03 w Dziś cieszę się z.....
Że wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sobie ładne paznokcie u kosmetyczki emotka
I z dzisiejszej fryzury. Dzięki temu wreszcie czuję się choć trochę zadbana. No i może w trochę lepszym humorze wrócę w poniedziałek do pracy. Wyświetl w wątku >>

budryska

#6456339 Napisano: 25.01.2018 17:51:20 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Allegro... kupują a nie płacą.... a Allegro nie zwróci opłaty za prowizję od sprzedaży bo klient nie potwierdził mojej wersji... No halo ja mam nawet dowody że rezygnują z zakupu a Allegro uparcie twierdzi że nie bo nie... emotka


Miałam ostatnio taką sytuację. Zgłosiłam "odwołanie" (nie pamiętam dokładnie jak ta procedura sie u nich nazywa) od decyzji o braku zwrotu, dołączyłam cytaty z rozmów z kupującą (e-maile) i dostałam ten zwrot prowizji wraz z przeprosinami.

Teraz, gdy nie ma przymusu zakładania konta na Allegro i zabrali możliwość oceny kupujących coraz więcej niepoważnych kupujących/wariatów?/cwaniaków? się tam pojawia. Wyświetl w wątku >>

budryska

#6455606 Napisano: 23.01.2018 16:46:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pora się pożalić - styczeń mija, a u mnie tylko jedna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

budryska

#6454325 Napisano: 19.01.2018 11:42:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziekuję,ze napisaliscie o tej Belvicie. Mogę się spokojnie pogapić na góry , zamist sprawdzac co chwilę telefon  emotka Wyświetl w wątku >>

budryska

#6452172 Napisano: 13.01.2018 10:47:21 w Dziś cieszę się z.....
Z ferii! I z tego, że dziadek zgodził się przyjść po południu do dzieci, a my z mężem idziemy do kina!! emotka Wyświetl w wątku >>