Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vivi

vivi

#6799199 Napisano: 04.08.2021 11:36:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

vivi napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Wysłałam dane ale nie mogę znaleźć oświadczenia- czy ktoś może mi przesłać link albo wskazać gdzie jest...    z góry bardzo dziękuję 

 Zwycięzcy zobowiązanisą do podania (w sposób i w terminach wskazanych w pkt 2.6, 5.4, 6.2
Regulaminu) następujących danych:
1)imię i nazwisko Zwycięzcy,
2)adres zamieszkania (do wysyłki nagrody),
3)numer telefonu komórkowego,
4)oświadczenia o następującej treści:
a) „Oświadczam, że zapoznałem/-am się z regulaminem
konkursu, w tym z postanowieniami dotyczącymi
przetwarzania danych osobowych i akceptuję jego treść.”
b) „Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i mam ukończone
18 lat.”.  Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

vivi

#6799190 Napisano: 04.08.2021 11:05:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Otrzymał ktoś odp z żabki bro party ? U mnie od 2 dni cisza emotka

Dopytywałam na kontakt@zabka.pl i odpisali mi, że Ci od BRO Party mogą odpowiadać w przeciągu kilku dni gdyż "ze względu na problemy techniczne związane z tą promocją" trza im dać czas.

A jaki jest czas wysyłki danych w przypadku wygranej, żeby nie było,że przepadnie... emotka

Ja myślę że asekuracyjnie warto wysłać dane i oświadczenia z regulaminu na wypadek wygranej bo na odesłanie danych jest tylko dwa dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6798931 Napisano: 03.08.2021 10:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olaa1188 napisał(a):

A czy wszyscy, którzy napisali na maila broparty otrzymali wiadomość zwrotną aby podać id aplikacji? 
Ja nic takiego nie dostałam, cisza z ich strony...

W regulaminie nic nie pisze, że trzeba to id aplikacji podawać. Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6798827 Napisano: 02.08.2021 18:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matryczek napisał(a):

vivi napisał(a):

awangarda napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie miałam wyłączony internet w telefonie i nie było powiadomienia o wygranej jak włączyłam internet po 20 minutach od czasu jak informowali, napisałam do nich na [email protected] aby się upewnić, że nie wygrałam i okazało się, że jednak ...wygrałam! Jak ktoś miał podobną sytuacje radzę do nich napisać na w/w maila i zapytać może Wam też się udało!

Kochana dziękuję u mnie taka sama sytuacja !!

Super! Cieszę się ! Fajnie też, że szybko odpisują, u mnie odpowiedź była po ok godzinie emotka

Też napisałam. Czy dostałyście cos takiego: "Cześć, dziękujemy za wiadomość i serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie! W celu uzyskania nagrody, prosimy o przesłanie danych adresowych do wysyłki na adres: broparty@zabka.pl." ? To oznacza wygrana? Bo wygląda trochę jak automatyczną wiadomość i dosyć szybko przyszła, dlatego już nie wiem co myśleć  emotka

Tak, taką wiadomość dostałam! W temacie wiadomości jest numer zgłoszenia więc ufam i wierzę, że czytają maila, sprawdzają i dopiero wtedy odpisują! A gdyby to był automat to skoro piszą, że wygrałam to na to się będę powoływać! Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

vivi

#6798820 Napisano: 02.08.2021 18:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie miałam wyłączony internet w telefonie i nie było powiadomienia o wygranej jak włączyłam internet po 20 minutach od czasu jak informowali, napisałam do nich na [email protected] aby się upewnić, że nie wygrałam i okazało się, że jednak ...wygrałam! Jak ktoś miał podobną sytuacje radzę do nich napisać na w/w maila i zapytać może Wam też się udało!

Kochana dziękuję u mnie taka sama sytuacja !!

Super! Cieszę się ! Fajnie też, że szybko odpisują, u mnie odpowiedź była po ok godzinie emotka Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

vivi

#6798803 Napisano: 02.08.2021 17:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie miałam wyłączony internet w telefonie i nie było powiadomienia o wygranej jak włączyłam internet po 20 minutach od czasu jak informowali, napisałam do nich na [email protected] aby się upewnić, że nie wygrałam i okazało się, że jednak ...wygrałam! Jak ktoś miał podobną sytuacje radzę do nich napisać na w/w maila i zapytać może Wam też się udało! Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

vivi

#6798785 Napisano: 02.08.2021 17:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

Ciekawa jestem czy jak ktoś miał wyłączony internet to powiadomienie wyskoczyłoby później.. 

Ja też jestem w tej sytuacji...Napisałam do nich na Fb czy mogą sprawdzić czy wygrałam,  odpisali aby zapytać mailowo kontakt@zabka.pl . Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

vivi

#6798214 Napisano: 30.07.2021 11:37:06 w Czy informują/ informowali?
FBmonika33 napisał(a):

A żabka ? Te piwa z weekendowej bro party ?

Jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6798149 Napisano: 29.07.2021 19:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

 W tym Capitanie Jack to nie miało być 50 zwycięzców tygodniowo?A tam na liście tylko 26.

Teraz jest 32. Być może na liście pojawiają się osoby, które wypełniły już formularz zwycięzcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6797748 Napisano: 27.07.2021 21:22:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


@onmyown napisał(a):


Jeśli organizator nie określił sposobu obliczania biegu terminu, to stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Zgodnie z art. 111 k.c. termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia. Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie (tu: info o wygranej), nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło. Czyli miałaś czas do 6 lipca włącznie, ja bym walczyła



zielonaszpilka napisał(a):

Ktoś tu się nie zna na swojej robocie. Oficjalna reklamacja do nich, a jak to nic nie da to do sponsora. Powołaj się na to co pisze onmyown, a dodatkowo wklej im cytat z ich regulaminu "W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego."

 onmyown , zielonaszpilka Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc! Wasze rady okazały się skuteczne i dzięki nim nagroda jednak zostanie wydana!  Super, że są osoby na forum które potrafią bezinteresownie pomóc, podzielić się swoją wiedzą. Jeszcze raz bardzo dziękuję! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

vivi

#6797518 Napisano: 26.07.2021 18:20:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

androm napisał(a):

Ktoś tu się nie zna na swojej robocie. Oficjalna reklamacja do nich, a jak to nic nie da to do sponsora. Powołaj się na to co pisze onmyown, a dodatkowo wklej im cytat z ich regulaminu "W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego."

Dziękuję! Tak zrobię!emotka Wyświetl w wątku >>

vivi

#6797507 Napisano: 26.07.2021 17:55:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):


w ogóle w życiu się tak przecież liczy
co to za agencja jakichś nieuków?

K2 - konkurs Jack Daniel's Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

vivi

#6797505 Napisano: 26.07.2021 17:54:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onmyown napisał(a):

vivi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić?

Jeśli organizator nie określił sposobu obliczania biegu terminu, to stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Zgodnie z art. 111 k.c. termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia. Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie (tu: info o wygranej), nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło. Czyli miałaś czas do 6 lipca włącznie, ja bym walczyła

Bardzo dziękuję za rady emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6797502 Napisano: 26.07.2021 17:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Szczerze to nie wiem, bo nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji. Zawsze możesz porozmawiać z agencją, uzasadniając liczenie "od kolejnego dnia". A finalnie - droga reklamacyjna.

Dziękuję za rady emotka Wyświetl w wątku >>
1 vivi 0

vivi

#6797500 Napisano: 26.07.2021 17:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić?

Kiedyś spotkałam się z informacją ze strony agencji, że jeśli "od dnia" to dzień poinformowania wlicza się jako pierwszy. Wg mnie był czas do 5 lipca (tego trzymam się przy odsyłaniu danych), ale nie wiem jak to jest emotka  

biorę udział od lat w konkursach i wydaje mi się że przyjmuje się generalnie że liczy się od kolejnego dnia

Nie wiem emotka  Trzeba pytać o "interpretację" danej agencji. Wg logiki - od następnego dnia. Tak jak napisałam - spotkałam się z info, że pierwszy dzień to dzień poinformowania...i cóż poradzić?  emotka

da się jeszcze coś zrobić jak regulamin nie precyzuje liczenia tych dni?  Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6797496 Napisano: 26.07.2021 17:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić?

Kiedyś spotkałam się z informacją ze strony agencji, że jeśli "od dnia" to dzień poinformowania wlicza się jako pierwszy. Wg mnie był czas do 5 lipca (tego trzymam się przy odsyłaniu danych), ale nie wiem jak to jest emotka  

biorę udział od lat w konkursach i wydaje mi się że przyjmuje się generalnie że liczy się od kolejnego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6797492 Napisano: 26.07.2021 17:34:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6797485 Napisano: 26.07.2021 17:04:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6796904 Napisano: 22.07.2021 16:13:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Co może iść impostem z HOLO Agency ?

Możliwe ,że kapsułki Persil do testowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

vivi

#6796003 Napisano: 19.07.2021 15:04:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
slavek napisał(a):

izak1000 gratuluję nagrody z Dino - moje marzenie na tę chwilę

Piękna sumka emotka Gratulacje, teraz możesz spełnić niejedno marzenie!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0