Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika czeko

czeko

#6354461 Napisano: 10.05.2017 09:58:08 w Czy informują/ informowali?
A kaufland z konkursu na zdjęcia wielkanocne informował?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

czeko

#6348608 Napisano: 21.04.2017 10:00:51 w Albedo Marketing
cherry_coke napisał(a):

A to małpy wstrętne, a jak mi nie wydali przyprawnika Kamis to nawet uwierzyłam im, że pomyliłam numer paragonu... chociaż nigdy mi się to nie zdarza. 

A nie jesteś sama:) ja tak samo miałam Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6348576 Napisano: 21.04.2017 08:52:14 w Albedo Marketing
bridget napisał(a):

5 paragonow na Wedel C4 i 2 na Groszek, nawet    1 bonu nie wygrałam, widze ze niezle kombinują

u mnie 4 na Groszek i nic!
Nie będe pisać, że zawsze u nich wygrywałam, ale co jak co u nich najwięcej. Oczywiście do pewnego czasu. Miałam akcje z winiary, kamisem (tu mi nagrody przepadły, rzekomo nie ten paragon choć wysłałam im wszystkie). Teraz przy tylu konkursach totalnie nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6345477 Napisano: 12.04.2017 13:30:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
lubiemakaron napisał(a):

Borze sosnowy, konkurs #Vitamini to jakaś porażka. Popytałam kilka osób i zdecydowanie NIE wygrały prace, gdzie autorzy chcieli pokazać "coś więcej", a za to jury doceniło zwykłe selfie z sokiem. Straciłam tyle czasu! Grrr

To organizował chyba smolar, ja dlatego odpusciłam dla mnie u nich wygrać to mega wyczyn! Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6341333 Napisano: 03.04.2017 08:36:01 w Kaufland konkursy
lager napisał(a):

HOLLY napisał(a):

delvitto napisał(a):

nigdy nie zakładałam do żadnego sklepu żadnych aplikacji, dopiero wczoraj to zrobiłam, bo wybieram się do Kauflanda. I powiedzcie mi, jak to jest w praktyce, tzn wybieram coś z tej listy w telefonie i pokazuję przy kasie stronkę w telefonie? Piszecie o develey, a przecież jest tam wiele różnych artykułów, czy ma to związek jedynie z tym, że warto kupić develey dla drugiej, ogólnopolskiej loterii, czy właśnie ten produkt ma ten specjalny jakiś kod (PLU). Co to jest ten PLU, do czego służy, w tel, po kliknięciu w produkt, nie mam żadnego kodu:( jak to wszystko ugryźć, poratujcie mnie, niekumatą.

Gdy otworzysz aplikację klikasz na zakładkę oferty, trochę niżej pod czerwoną ramką z prawej strony masz trzy kropki, klikasz na nie i w ramce wybierasz szary kwadracik " Z aplikacją taniej".  Pokaże Ci się chrzan z kodem PLU 5117. Powiedz kasjerce, że chcesz skorzystać z promocji. U mnie kasjerka znała kod, ale musiałam jej pokazać, że mam zainstalowaną aplikację. W tym tygodniu można kupić z aplikacją tylko ten chrzan, paragon można zgłosić też do loterii Smolara.  emotka

Tylko najgorzej, ze Smolar loterie chyba szybciej rozwiąże, a oni chcą zawsze oryginały odesłane pocztą emotka

Warto zrobić skan/zdj tego paragonu (w celu spisania nie zbędnych numerów -wiem, że chcą np numer systemowy albo numer kasy)  i pózniej poprosić o wydrukowanie duplikatu w punkcie obsługi klienta emotka Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

czeko

#6341022 Napisano: 01.04.2017 14:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moze ktos mi pomoze emotka  Wysłałam smsa na konkurs palmy w DC dostałam zwrotke z pytaniem, konkursowym, odpowiedź mam wysłać na numer ze zwrotki czy na ten co wysłałam nr paragonu?:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6332893 Napisano: 14.03.2017 16:27:14 w Czy informują/ informowali?
Wyniki z BIC z superpharmu były?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6328145 Napisano: 03.03.2017 09:10:09 w Lay's
PatrycjaRT napisał(a):

Wlasnie wysyłają info o telefonach emotka   emotka  

Gratulacje!:) zdjęcie z paczką czy bez?:D Wyświetl w wątku >>

czeko

#6327886 Napisano: 02.03.2017 14:43:53 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

czeko napisał(a):

No nie wiem, może po to żeby mieć wgląd czy nagrody poszły do ludzi. Był jeden budżet, gdzie baardzo mało osób na forum wygrało, gdzie wręcz zawsze jest multum wygranych


U nich zawsze nagrody idą do ludzi, właśnie dlatego tam gramy emotka

Też miałam teraz kilka pudeł (sześć), ale wysłałam taką ilość zgłoszeń, że jestem na plus i nie narzekam.

Temu nie zaprzecze, ale tak jak wspomniałam był jeden budżet- gdzie mało ludzi wygrało emotka dlatego fajnie byłoby mieć liste zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6327837 Napisano: 02.03.2017 12:41:03 w Kaufland konkursy

joan napisał(a):

czeko napisał(a):

bruce napisał(a):

To już teraz nie zamieszczają wyników budżetu? emotka Dawniej pamiętam, że były zamieszczane przypisane do konkretnego sklepu.


Mogliby zamieszczać ;/


Nie zamieszczają i w swojej karierze nie pamiętam, żeby zamieszczali. W każdym razie: siebie na liście nigdy nie widziałam.

A po co mieliby to robić? Żeby się ludzie aż do kolan opluli ze względu na zbieżność nazwisk? Coś komuś da taka wiedza? Jeśli powiem, że wczoraj wygrałam, zyska ktoś na tym?

bruce - przy okazji chciałabym Ci serdecznie podziękować za pamięć o czasach wielce przeszłych i za udany prezent emotka

No nie wiem, może po to żeby mieć wgląd czy nagrody poszły do ludzi. Był jeden budżet, gdzie baardzo mało osób na forum wygrało, gdzie wręcz zawsze jest multum wygranych Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6327688 Napisano: 02.03.2017 09:11:13 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

czeko napisał(a):

bruce napisał(a):

To już teraz nie zamieszczają wyników budżetu? emotka Dawniej pamiętam, że były zamieszczane przypisane do konkretnego sklepu.

Mogliby zamieszczać ;/

Sorki, właśnie dopisałam edycję, bo znalazłam tę stronę, tylko nie wiem, czy obecnie ogłaszany budżet też jest do niej przypisany.

Mogę poprosić link?:) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

czeko

#6327682 Napisano: 02.03.2017 09:07:05 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

To już teraz nie zamieszczają wyników budżetu? emotka Dawniej pamiętam, że były zamieszczane przypisane do konkretnego sklepu.

Mogliby zamieszczać ;/ Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

czeko

#6327238 Napisano: 01.03.2017 13:29:33 w Informują
Ja teraz właśnie dostałam:) - Budżet Kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6326269 Napisano: 27.02.2017 10:57:22 w Czy informują/ informowali?
A Kaufland Budżet?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6324533 Napisano: 22.02.2017 09:20:49 w Czy informują/ informowali?
A Carrefour z konkursu Palmolive informował?:) Wyświetl w wątku >>
1 helcia85 0

czeko

#6323464 Napisano: 19.02.2017 12:11:25 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam dwa paragony wedel topaz emotka  dziś się konczy Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6323071 Napisano: 17.02.2017 14:43:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Smolar!! Serio? Naprawdę nie załapałam się na żaden toster?! Ten konkurs był dla mnie utwierdzeniem żeby już nigdy więcej u nich nie grać:/ Jedyna agencja, w której nigdy nic nie wygrałam! emotka Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0

czeko

#6322896 Napisano: 17.02.2017 09:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
falus napisał(a):

falus napisał(a):

gocha542 napisał(a):

falus napisał(a):

Czy wszyscy dostali stojaki z kamis ? Bo dużo osób się chwaliło a do mnie nie dotarły.

jeszcze czekam  emotka

A już myślałem, że tylko ja.

Ale się teraz wkurzyłem  emotka  Wczoraj napisałem do Albedo zapytanie na temat odbioru nagrody. A oni odpisali, że nie dostali wszystkich dokumentów  emotka  Zawsze sprawdzam 3 razy zanim zamknę kopertę, czy jest wszystko w środku. Nawet żona sprawdzała. Co zrobić z takim fantem ? Pisać reklamację czy co ?

U mnie podobna sytuacja.. okazało się, że jednego paragonu nie dołączyłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6322895 Napisano: 17.02.2017 09:00:48 w Czy informują/ informowali?
Czy Rama Mila z ostatniego dnia informowała?:) Wyświetl w wątku >>
0 0