Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dejzi

dejzi

#5392447 Napisano: 08.10.2012 09:04:22 w Konkursowiczki w ciąży
benasia super foteczka emotka

Tu znalazłam filmik stolika co potrafi, mój cały skacze jak go słyszy muszę mu taki zafundować na urodzinki
http://gcsoft.pl/...ay.php?v=JpDWXrEhUyk Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5392257 Napisano: 08.10.2012 07:07:30 w Konkursowiczki w ciąży
rachel Dziewczyny, my z mężem mieszkamy na obrzeżach miasta w bloku. Z jednej strony mamy osiedle z drugiej już lasy i ogrody działkowe. Cisza, spokój...wszędzie blisko - sklep 2 min, przychodnia, szkoła, przedszkole, kościół - 5 min pieszo... Jak to czytałam to tak jak by o sobie emotka ) Wszystko mam podobnie dwie minuty do biedronki, z mieszkaniem podobnie tylko 50 m, I też z upchaniem wszystkiego masakra tym bardziej,że w jednym pokoju mamy tylko dwie komody w formie gościnnego i od małego taki plac zabaw zrobiony by miał miejsce. Za to piwnica pęka jedna ściana pełna półek i słoików a druga pełna kartonów. Jeśli chodzi o auto to ja z samym prawej jazdy miałam obawy żeby iść w końcu poszłam dopiero jak miałam 24 lata i tylko dla tego by jeździć do pracy 7 km, gdzie po drodze mam C4,tesco i kaufland i w drugą stronę do babć 15km, dalej się nie ruszam bo się boję. Do pracy jadę autem 10 min a potem parkuje pod C4 dla mnie najlepszy parking i 10 min idę pieszo do pracy. Teraz gorzej będzie bo zimą przechodziłam na autobus, a w tym roku z małym do żłobka jeżdzę 1 km wiec wole by śnieg był tylko jak będę mieć wolne. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5389943 Napisano: 05.10.2012 12:39:16 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 u mnie Antoś super ząbki znosi ma już 7, ale za to katar go dłużej trzyma niż u innych dzieci. Nie może być wszystko idealne.
Wczoraj byliśmy na kontroli ma 10 dni brać antybiotyki, do poniedziałku dalej zastrzyki a potem doustne. Mały jest taki mądry, że jak mu odpinam body w przychodni to już płacze bo wie co go czeka;( ale potem szybko się uspakaja. Zabawki wczoraj już doszły szybciutko na drugi dzień to się już bawi emotka Najlepsza frajda jak mu klocki hałasują gdy stuka nimi. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5387263 Napisano: 03.10.2012 02:31:29 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki dziewczyny za opis zabawek jakie warto mieć. Że Fisher-Price są prawie niezniszlalne to mam z tego huśtawkę Aquarium kuzynka miała ją do swojego potem dała mojej siostrze jej dwoje dzieci plus koleżance pożyczyła teraz miał mój a ona jak nowa bo jedynie materacyk idzie pobrudzić a to normalnie mogłam odpiąć i w pralce wyprać.
Ja sama z tego kupiłam matę edukacyjną i też jestem zadowolona.

Mały ma 7 ząbek na dole dwójka mu się przebiła już jakieś dwa dni temu jak na wielkość a wcześniej nie zauważyłam emotka Dzielnie znosi zastrzyki jutro do pani doktór zobaczymy co powie. A ja po dwóch dniach oglądania zabawek na allegro udało mi się kupić nowe z Fisher-Price Garnuszek edukacyjny i telefon Smartfon za 72zł z przesyłką emotka jedynie, że zabawki są w anglojęzyczne, ale to teraz minus kiedyś może okazać się plusem. Do małego nie ma różnicy, czy włączam mu polskie piosenki czy angielskie, i te i te lubi byle rytmiczne.

Te stoliki edukacyjne bardzo mi się podobają więć na urodzinki mu jakiś sprezentuje, fajnie bo w grudniu to przed świętami może jakieś promocje będą w sklepach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5386151 Napisano: 02.10.2012 07:19:57 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa to twój wcale tak mało nie waży. Mój jak miał 9 miesięcy to ważył 7500kg teraz minęło dwa tygodnie ale jeszcze go nie warzyłam, za całe lato przybrał 400g też byłam u lekarki bo się bałam to pow. że dzieci mniej rosną latem, badania miał robione to tylko lekka anemia wyszła. Dobrze że ma apetyt jest szczuplutki, ale za to bardzo zwinny i ruchliwy to jak ma przytyć;) Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5385252 Napisano: 02.10.2012 09:54:58 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 inhalacje i zastrzyki pomagają już po pierwszej dawce widać efekt już kaszle tylko rano po przebudzeniu albo trochę wieczorem. Rano muszę sama z nim jeździć to się cały wyrywa, płacze z ledwością idzie go utrzymać te inhalacji, ale choćby trochę tego wdycha.

Dziewczyny możecie polecić jakąś fajną zabawkę grającą i do zabawy to wiecie, że jest fajna. Na allegro pełno różnych aż nie wiadomo co wybrać,? Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5385239 Napisano: 02.10.2012 09:45:51 w Konkursowiczki w ciąży
rachel to możesz zamówić sobie bezpłatny poradnik http://www.bobovita.pl/poradnik
Mi z tego przyszło już dwa poradniki i łącznie 5 słoiczków, 2 próbki kaszki i 2 próbki herbatki. Małego zaczytałam od marchewki ze słoiczka karmić, później marchewka jabłko i tak dalej. Z kaszką była masakra małego trąchała i czasami się zanosił płaczem na sam widok to odpuściłam , dopiero tak jak miał 7 miesięcy to zaczął ją jeść i musi być konsystencji bitej śmietany żeby nie taka gęsta. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5384944 Napisano: 01.10.2012 09:13:53 w Konkursowiczki w ciąży
size a masz coś brać na uczulenie na baktrim?? Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5383939 Napisano: 01.10.2012 11:09:10 w Konkursowiczki w ciąży
Z tego babydream chciałam teraz kupić oliwkę, ale chyba się na razie wstrzymię . Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5383933 Napisano: 01.10.2012 11:06:48 w Konkursowiczki w ciąży
U mnie mały po kaszlu w piątek raz zwymiotował flegmą panią w żłobku, dziś rano mnie i prosto do lekarza zamiast do żłobka. Ma zapalenie oskrzeli dwa razy dziennie zastrzyki, by nie zwymiotował i inhalacje. Jak o 9 wyjechaliśmy to o 11 wróciliśmy to biedaczek do teraz śpi. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5380009 Napisano: 27.09.2012 08:29:16 w Konkursowiczki w ciąży
Sokowirówka super sprawa też się zastanawiałam czy kupić w końcu po urodzinach kupiłam, Fajnie i szybko robi się zdrowe soczki, a marchewki teraz takie taniutkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5380007 Napisano: 27.09.2012 08:24:29 w Kaufland konkursy
Jeśli chodzi o Troszczymy się o letnie wydatki to jeszcze nie dostałam bonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5380001 Napisano: 27.09.2012 08:23:30 w Kaufland konkursy
Ja dziś dostałam taki sms z 7055 Konkurs znajdz czysta oszczdnosc. Informujemy ze mamy Panstwa zgłoszenie. Nagrody dotra najpozniej do 10.10. Za utrudnienia przepraszamy, Agencja Smolar. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5379950 Napisano: 27.09.2012 07:35:47 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 fajne fotki, widać po rączkach, że jeszcze taka dzidzia a już tak super raczkuje emotka

dienek twoich zdjęć niestety nie idzie zobaczyć Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5379944 Napisano: 27.09.2012 07:30:40 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 jeśli chodzi o soczek to ja najlepiej lubię 100% marchewki, dobry jest też marchewka i trochę selera. Marchewka i trochę buraka jest najzdrowszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5379937 Napisano: 27.09.2012 07:25:46 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 gratulacje obrony emotka ja już o szkole zapomniałam chociaż w pracy muszę się uczyć nowych rzeczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5379934 Napisano: 27.09.2012 07:23:51 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 gratuluje emotka
Na grzybach uważaj na kleszcze u nas dużo tego, a grzybów teraz przynajmniej u nas nie ma bo za sucho emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5378417 Napisano: 26.09.2012 09:19:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek a tak co cza wyjść gdzieś z dziewczynami. U mnie jak sąsiadka robiła urodziny to w 5 byłyśmy co w ostatnich 6 miesiącach każda z nas rodziła, to tatusiowie w domu musieli zostać i było wytłumaczenie, to my mogłyśmy wprawdzie do 24 ale poszaleć do knajpki i nawet tańce zaliczyłyśmy.

Na jutro mam już u mamy zamówioną zupę do nas:), to po żłobku zjem i zabiorę małego, bo przyjaciółka i koleżanka z małymi mają przyjść do mnie na spacer a potem soczek. Kupiłam w końcu tą sokowirówkę i na razie mam chęci robić soki by moją anemię trochę zbić. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5378411 Napisano: 26.09.2012 09:12:57 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

dolly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


Dolly my to jesteśmy zorganizowane nie? emotka emotka

Ja tam w chwilach słabosci powtarzam słowa teściowej dom jest dla Ciebie, nie dla ludzi emotka



Tiaa, żebyśmy chociaż udawać potrafiły, to nieeee, też za trudne emotka emotka emotka
Ostatnio w rozmowie z moją mama, coś mówię, że przecież ja mam posprzątane, na co mama tak?, to ja biorę aparat i lecę zdjecia porobićemotka

Size, to daj znać, jak po badaniach...


emotka


Ja od rana powtarzam moje ulubione zdanie :biore się za sprzątanie ... zaraz.
Tylko te zaraz coś dlugo trwa emotka




Skonczyłam na tym bo jestem do tyłu to jutro doczytam resztę. Ja też teraz od poniedziałku po pracy ani nie gotuję tylko od razu z Małym na spacer bo chce wykorzystać promienie słoneczne i tak do 17, potem cycek i mały śpi, o 18 robię jakieś jeść na szybko i robię kompoty małemu na zinę, między czasie pranie i po pobudka małego by po 22 dalej spał. Na kolację tylko soczek robię czy coś zdrowego. I Ani się nie oglądam i już po 23, a o 5,45 rano wstawanie do pracy. Dziś to już do 18,30 byłam bo ostatnie dwa dni ciepła mają być i tak samo pranie, zrobić soczek i już 23. Straszne to wszystko jeśli chodzi o prasowanie to mam ładną skrzynkę na pranie wyprane od małego jak na zabawki, że od razu na bieżąco nie muszę prasować a ubrań ma dużo więć bałaganu z tego nie widać. Filmu to od 3 miesięcy żadnego dla siebie całego nie zobaczyłam , bo te zaraz nie ma kiedy non stop coś do roboty, a czasu coraz mniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5375188 Napisano: 24.09.2012 09:33:58 w Konkursowiczki w ciąży
benasia u mnie tak samo - U nas też katar i kaszel w trakcie drzemki w dzień. A katar to mu jeszcze schodzi jak miał zapalenie gardła.

katrin u małego to różnie bywa. Mój dostał katar a na drugi dzień jak byłam u lekarza to powiedziała że już zapalenie gardła. A też mi się wydawało że ma tylko katar tak jak miał w maju pierwszy katarek.
Wyświetl w wątku >>
0 0