Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dejzi

dejzi

#5375166 Napisano: 24.09.2012 09:22:21 w Konkursowiczki w ciąży
eywa no miałam fajnie bo mały od razu miał nakładki gumowe i smoczek gumowe w butelce to prawie to samo i chciał i tu i tu pić.
Dzięki dziewczyny emotka ja ogólnie chciałam karmić choćby do 6 miesiąca, bo jak miał 3 tyg to dwa dni go nie mogłam karmic i był na bebilonie to wtedy miał takie zatwardzenie że masakra. A pózniej jak wróciło do normy to już długo żadnego innego mleka mi nie chciał pić, dopiero od sierpnia nauczył się do gerber 2 i jak gdzieś jedziemy albo w nocy czasami wypije 120 by dłużej spał.

agasiam mój ma już 6 zębów, na razie dwa razy mnie użarł miesiąc temu, ale wtedy był taki nerwowy, to mu pow że jeszcze raz do już mleka nie dostanie to na razie się słucha;)tylko wtedy mu te ząbki wadziły i co chwile szczerkał górne o dolne to musiałam mu smoczek co chwile dawać, ale już się przyzwyczaił i nimi nie szczerka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5375145 Napisano: 24.09.2012 09:10:42 w Konkursowiczki w ciąży
dianek dzięki tą twoją wypowiedz o tych pieluchach skopiowałam sobie by wiedzieć i mieć a nóż z drugim coś pokombinuje z tymi pieluchami.
ALe ogólnie to też dużo pracy z nimi , bo przy antosiu sobie nie wyobrażam jak on mi 8 kup na dobę robił to bym nie nadążyła tego prać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

dejzi

#5373579 Napisano: 23.09.2012 08:39:10 w Konkursowiczki w ciąży
dianek a Ty jako już ze stażem ( te kilka miesięcy na tych pieluszkach) w tych wielorazówkach to ile miałaś tych pieluszek, otulaczy i wkładów do Benia?

Ja jestem cały czas na wielorazówkach, bo u nas w rodzinie i ze znajomych jakoś nie miał tych wielorazówek i w tym temacie nie jestem obyta. Mój mały to też straszny sikacz już przy porodzie mnie obsikał jak mi go dawali emotka a potem do drugiego miesiąca robił 8 kup dziennie 4 w dzień i 4 w nocy masakra jak se to przypomnę, teraz fajnie bo w nocy już nić tylko rano dziennie przez żłobkiem i czasem jeszcze jakaś w ciągu dnia się trafi ale nie zawsze. Jak miał 6 tyg, po tym drugim szpitalu jak miał zapalenie płuc (2.5tyg w szpitalu) to już nie wróciłam do tematu wielorazówek tylko zostałam przy pampersach. Mi jak miał 6 miesięcy to poszło 1000 szt., teraz na 9 miesięcy to było 1450.
Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5373569 Napisano: 23.09.2012 08:24:25 w Konkursowiczki w ciąży
allice ja też używałam od drugiego dnia kapturków Tommee Tippee i mały fajnie z nich pił aż do czwartego miesiąca. A tak to też od początku odciągałam laktatorem najpierw elektronicznym z medeli (ale był hałaśliwy) to później jak byłam trafiliśmy drugi raz do szpitala to miałam ręcznym z aventu, to nim szybko się mleczko robiło, bo sama mogłaś szybciej ciśnienie zrobić. I tak odciągałam do 8 miesiąca zawsze miałam jedno mleko wcześniej przed karmieniem zrobione, było wygodne jak ktoś miał przyjść że nie muszę wtedy przy wszystkich karmić, tylko mały z butelki wypił. życzę wytrwałości najgorzej się zrazić do karmienia piersią. Mój teraz ma 9.5 miesiąca to go karmie jeszcze po żłobku, na noc i nad ranem dostaje cycka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5373554 Napisano: 23.09.2012 08:11:22 w Konkursowiczki w ciąży
Pisałam wczoraj ale miedzy czasie mnie wylogowało i cała treść poszła donikąd, to już nie miałam siły pisać dalej.

Katrin z rozłąką było najgorzej jak wróciłam do pracy w połowie lipca to wtedy teściowa, mąż i moi rodzicem, i siostry po kolei byli z małym, to dzwoniłam czy już zjadł i ile co i jak, żal mi było jak go słyszałam w słuchawce jak gaworzy a ja w pracy. Jeśli chodzi o żłobek to już się przyzwyczaiłam, że mały tam jest witam mnie wielkim uśmiechem jak po niego wracam emotka a tam też mu się podoba bo nie płacze, raczkować mu dają to wraca zmachany, dostaje cycka i od razu zasypia to mam czas robić obiad. A w pracy młyn to staram się nie myśleć tylko patrze i już 15.


Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5371741 Napisano: 21.09.2012 06:38:19 w Konkursowiczki w ciąży
Alice gratulacje i dużo zdrówka emotka

Katrin fajny ten zestaw u nas jeszcze niecałe 3 miesiące do roczku ale też zleci tak szybko jak te dziewięć to już mogę też się zastanawiać i kupić wcześniej, żeby nie było tak jak na chrzcinach w niedziele chrzciny a w piątek dzwoniłam za pocztą gdzie moja szatka. emotka na szczęście popołudniu mi ją w piątek przywieźli.

U nas mały zdrowy od środy w żłobku, ale już dostał teraz kaszel więc może przez weekend dojedzie do siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5362362 Napisano: 13.09.2012 07:50:23 w Konkursowiczki w ciąży
W rosmanie mama była mi dziś kupić Gerbera z tym kodem rabotowym to jej powiedzieli, że zły kod albo stary i nic nie wiedzią o takim kodzie, więc będę musiała sama się tam wybrać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5362358 Napisano: 13.09.2012 07:48:21 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam a ile twój waży jak jest tego samego wieku;)

Mój dalej chory dziś byliśmy znowu u lekarza bo wszystko dajemy co nam przepisała na zapalenia gardła 4 dzień a tu znowu gorączka, w końcu lekarka nić nie powiedziała tylko że to może być dodatkowo trzydniówka i jutro powinna być wysypka a jak nie to jutro znowu do lekarza. Na gorączkę daje czopek albo nurofen, ale mało schodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5359374 Napisano: 11.09.2012 04:59:50 w Konkursowiczki w ciąży
zarania Gratulacje emotka

Mój ma dziś 9 miesięcy i akurat zapalenia gardła nam się trafiło, męczy się okropnie bo ma przy tym katar lejący. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5359367 Napisano: 11.09.2012 04:56:01 w Konkursowiczki w ciąży
dianek a czemu nie Prevenarem?? Ja szczepiłam własnie nim bo mówią, że ta szczepionka jest lepsza niż ta druga. emotka U nas koleżanki te co dają do żłobka to szczepią w 3 miesiącu, albo jak ja po 7 to wtedy jedna dawka mniej, a te co są w domu to dopiero w drugim roku dwie dawki. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5359207 Napisano: 11.09.2012 02:30:14 w Carrefour konkursy
Tak się podaje tylko adres i telefon, bez żadnych oświadczeń?? Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5357947 Napisano: 10.09.2012 01:57:04 w Carrefour konkursy
dolly napisał(a):

ma ktos zapisany regulamin z viziru? Na stronie juz nie ma emotka



http://www.vizir....6_08_03_09_20122.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5357942 Napisano: 10.09.2012 01:54:23 w Paragony
Wymienię jedna wygrana vizir carrefour, za jeden paragon vizir carregour za duzo nadprogramowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5354467 Napisano: 06.09.2012 07:07:41 w Konkursowiczki w ciąży
19790411 U nas mówiła lekarka że ospa jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia, ale chyba dopiero od tego roku, bo siostrzenica już chodziła do żłobka i jej nic nie pow. dopiero teraz przy siostrzeńcu. To możesz się spytać w swojej przychodni, bo w mojej mi też nic nie pow. dopiero jak jej pow. że słyszałam, że dzieci mogą być szczepione to pow. tak że warto tylko musi być zaświadczenie, że dziecko chodzi do żłobka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5354411 Napisano: 06.09.2012 06:19:09 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dejzi napisał(a):

Ja mam taki http://allegro.pl...iss-i2576480510.html ale nie jest taki super jak piszą, jak bym miała kupować to bym wybrała taki jak mają w szpitalu na pediatrii, ale nie pamiętam modelu


a co w nim ci się nie podoba? bo miałam go wśrod swoich faworytów do kupienia...



Nie zawsze pokazywał taka sama temperaturę, np. mąż był ostatnio chory to z jednej strony głowy od czoła do skroni miał mocną gorączkę, a z drugiej nie ;/ Małemu też raz miał gorączkę raz nie , zobaczę teraz bo ja mierzyłam w odległości 3 cm a nie jak dianek 0,5cm, to zobaczę jakie będą pomiary.

Rachel urocza ta twoja mała.

U mnie Antoś od poniedziałku w żłobku na razie mu się podoba, nawet kaszek go nauczyli jest emotka Ja teraz małemu robię kompociki jabłkowe póki są takie tanie na targu i nasze krajowe.
W przychodni dla dzieci żłobkowych są za darmo szczepionki na ospę, bo nie wszystkie lekarki mówią to może komuś od was z rodziny się przyda ta wiadomość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5350737 Napisano: 03.09.2012 04:32:06 w Kaufland konkursy
Tarnowskie Góry też już były emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5349807 Napisano: 02.09.2012 08:49:26 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam taki http://allegro.pl...iss-i2576480510.html ale nie jest taki super jak piszą, jak bym miała kupować to bym wybrała taki jak mają w szpitalu na pediatrii, ale nie pamiętam modelu Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5347695 Napisano: 31.08.2012 05:21:42 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

Dziewczyny,czy przy karmieniu piersią macie regularne miesiączki?



Ja karmie już 8,5 miesiąca mały ma 5 zębów dziś w nocy raz mnie ugryzł, a tak to nie ma problemu z karmieniem i zębami. Jeśli chodzi o miesiączki to miałam dopiero dwa razy, raz jak miał miesiąc i drugą jak miał 5 miesięcy teraz na razie nie mam i byle tak dłużej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dejzi

#5345269 Napisano: 29.08.2012 07:12:11 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek twój ma fajną wage, mój jak miał 6 miesięcy to miał 7200, tylko teraz właśnie nic nie przybiera jak wróciłam do pracy to mało jadł, tego innego mleka też nie chciał. W końcu od 3 tygodni się nauczył pije fajnie tak 140 innego mleka. A ja teraz dwa tygodnie wolnego przed żłobkiem to tylko małego karmiłam główne zajęcie i zupki na gołębiach mu gotowałam. Jutro idziemy na szczepienie pneumokoki druga dawka i z wynikami badań, to powie co i jak, może dieta pogrubiająca coś dała zobaczymy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0