Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aspartaqs

aspartaqs

#7331569 Napisano: 23.01.2026 20:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

fryteczka napisał(a):

bocin napisał(a):

Czy w każdym Dino mają tak samo podpisane produkty? "Kawa rozpusz 200g", "Kawa ziarnista 1kg", itd... 
Sprawdzałem pod czytnikiem wszystkie warianty na konkurs z Tchibo i żaden produkt nie jest podpisany "Tchibo".

Tak emotka  Ale, że konkurs jest tylko w Dino to nie problem. W razie czego możesz zrobić zdjęcie obok produktu. Zawsze mieli tak badziewnie opisane produkty

Jak nawet nie robię zdjęć produktu. Niech organizatorzy się martwią. Nigdy nie miałam problemów z tego tytułu.

Na moim paragonie jest KAWA MIEL GO Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7331366 Napisano: 23.01.2026 14:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

luko922 napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Odpisał komuś Żywiec/ta beznadziejna agencja od Zimy pełnej Ż? emotka

Ani agencja ani Żywiec na FB ktoś pisał im komentarze wstawiają posty ale nie odp 😂

No naprawdę żenada. emotka

Taki komentarz wstawiłem na FB Żywca przed chwilą.

Czy zależy Wam na dobrym imieniu i nieposzlakowanej opinii?
Zleciliście Agencji ARTEGENCE przeprowadzenie konkursu
"Zima pełna Ż". 4 dni temu 19 stycznia miały ukazać się wyniki.
I do tej chwili ZERO informacji. AŻ ODECHCIEWA SIĘ Ż

Na FB odpisali komuś że WSZYSCY zwycięzcy zostali już poinformowani 😂😂😂

Obsługujący fanpage ma zapewne zerową wiedzę o stanie faktycznym. No chyba że ta agencja bezczelnie  kradnie

atlantydek napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

luko922 napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Odpisał komuś Żywiec/ta beznadziejna agencja od Zimy pełnej Ż? emotka

Ani agencja ani Żywiec na FB ktoś pisał im komentarze wstawiają posty ale nie odp 😂

No naprawdę żenada. emotka

Taki komentarz wstawiłem na FB Żywca przed chwilą.

Czy zależy Wam na dobrym imieniu i nieposzlakowanej opinii?
Zleciliście Agencji ARTEGENCE przeprowadzenie konkursu
"Zima pełna Ż". 4 dni temu 19 stycznia miały ukazać się wyniki.
I do tej chwili ZERO informacji. AŻ ODECHCIEWA SIĘ Ż

Na FB odpisali komuś że WSZYSCY zwycięzcy zostali już poinformowani 😂😂😂

Obsługujący fanpage ma zapewne zerową wiedzę o stanie faktycznym. No chyba że ta agencja bezczelnie  kradnie

w MDW info, że zaczęli informować Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7331332 Napisano: 23.01.2026 13:51:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Odpisał komuś Żywiec/ta beznadziejna agencja od Zimy pełnej Ż? emotka

Ani agencja ani Żywiec na FB ktoś pisał im komentarze wstawiają posty ale nie odp 😂

No naprawdę żenada. emotka

Taki komentarz wstawiłem na FB Żywca przed chwilą.

Czy zależy Wam na dobrym imieniu i nieposzlakowanej opinii?
Zleciliście Agencji ARTEGENCE przeprowadzenie konkursu
"Zima pełna Ż". 4 dni temu 19 stycznia miały ukazać się wyniki.
I do tej chwili ZERO informacji. AŻ ODECHCIEWA SIĘ Ż

Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

#7331316 Napisano: 23.01.2026 13:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://wejdzzchr...eciem.pl/laureaci/     jedna wielka pooooooooooooooorażka Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

aspartaqs

#7331255 Napisano: 23.01.2026 12:21:36 w Avanti
rufus napisał(a):

angel24 napisał(a):

Czy DC główna poinformowana?

NIE. Ciagle czekam emotka

Nie tylko Ty Rafał Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

aspartaqs

#7330920 Napisano: 22.01.2026 12:35:04 w Czy informują/ informowali?
tukrikz napisał(a):

Dzwoniłem do grupy Żywiec, kazali mi opisać problem z tą Agencją emotka

A ktoś ma jakieś info od Artegence? Ja dzwoniłem i zero kontaktu, czytałem na forum, że kilka lat temu też były problemy z nagrodami od nich.

Pisałem do Grupy Żywiec wczoraj, ale na razie zero odzewu Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7330670 Napisano: 21.01.2026 15:00:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

donia7 napisał(a):

rufus napisał(a):

rudzixon napisał(a):

donia7 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Dalej cisza z tymi bonami Allegro z Żywca w Żabce? Może niech ktoś do nich zadzwoni emotka

No właśnie emotka

Moze nasz rufusik? emotka

Nie grałem w tym konkursie, ale poświeciłem sie. emotka
Zadzwonilem pod stacjonarny ale nie dziala. emotka  
W koncu dodzwonilem sie do jakiegos "byznes dajrektor 360", ktory potwierdzil ze sa organizatorem i sypnal klasycznym tekstem ktory juz wiele razy slyszalem pytajac przy okazji innych konkursow. emotka
"Konkurs został juz rozwiazany a wyniki udostepnione indywidualne. Jesli pan nie otrzymal maila, to znaczy ze nie zostal pan laureatem"  emotka
W sumie nie moglem, bo nie bralem idzialu.. ale jakoś mu nie wierze. emotka

Dzięki! Oni są niepoważni i pewnie w ogóle tych nagród nie wydadzą emotka

Mysle ze wydadza tylko z opoznieniem. A jakos zmydlic oczy trzeba. Stara praktyka. emotka

Zgłosiłem do Grupy Żywiec fakt braku wyników, bo oni byli zlecającym. Poczekamy, zobaczymy. Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

#7330354 Napisano: 20.01.2026 14:40:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

aspartaqs

#7330335 Napisano: 20.01.2026 13:52:09 w Żabka
pioge7 napisał(a):

sprawdzał ktoś do kiedy jest ważna karta z żabki z Coca Cola? płacił ktoś już nią i ma info?

Piotrek, z tego co wiem to jest ważna 12 miesięcy Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

aspartaqs

#7330323 Napisano: 20.01.2026 13:36:18 w Czy informują/ informowali?
sergrazyna napisał(a):

Pisał ktoś do tej wspaniałej agencji od Żywca co z wynikami? Termin mieli do wczoraj

Czekam na odpowiedź. Wysłałem pytanie pół godziny temu Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

aspartaqs

#7329153 Napisano: 16.01.2026 11:25:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
3000 za 1 etap Noworoczna przejażdżka teraz Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

#7325605 Napisano: 03.01.2026 15:49:38 w Ulubiona nagroda – podzielcie się swoimi wygranymi w konkursach!
Karta Cinema City Unlimited. W ciągu 12 miesięcy obejrzałem 121 filmów. Mega rozrywka!!! Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

aspartaqs

#7324900 Napisano: 31.12.2025 09:10:13 w Oddam za darmo
Oddam 47 żappsów za free
txx Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7324625 Napisano: 30.12.2025 13:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

rudzixon napisał(a):

olunka napisał(a):

Czy ktoś pamięta na ile znaków się pisało w Żywiec w Żabce?

Ja napisalam na 350 - zatem wydaje mi się, że na 400.

Dziękuję

465 przeszło Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7321536 Napisano: 17.12.2025 10:55:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
bilet dla dwóch osób na Galę KSW 113 - e-mail teraz

https://www.e-kon...-carrefour-baluty-18
Wyświetl w wątku >>

aspartaqs

#7320963 Napisano: 15.12.2025 11:50:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zamienię kartę CARREFOUR (mam) 300 zł 

na e-kod/kartę LIDL-BIEDRONKA (chcę). 
Wyświetl w wątku >>
0 0

aspartaqs

#7320773 Napisano: 14.12.2025 12:08:37 w Udane wymiany - polecane nicki:)
elmas
Wszystko OK - polecam Wyświetl w wątku >>
0 0