Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika norweska20

norweska20

#5891956 Napisano: 21.07.2014 11:59:39 w TESCO konkursy
u mnie też pustki- Henkel w Tesco porażka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5891609 Napisano: 20.07.2014 00:08:41 w Wkurza mnie...
sosna napisał(a):

schiraz napisał(a):

malmoki napisał(a):

jolidlo napisał(a):

Głupia Nivea emotka


Już chyba nie będę nawet wynikow sprawdzać , bo mimo 5 paragonów nie ma po co emotka



Ja wiem, że to wkurzające ale uzbrujcie się w cierpliwość, jest ogromna rezerwa. Dziś dzwoniłam do agencji w swojej sprawie i Pani mówiła mi, że nie są w stanie przygotować drugiej tury wysyłki bo czekają na paragony i naprawdę masa ludzi ich nie wysyła. Także spokojnie, wciąż macie szanse i to nie małe.


Próbuję być cierpliwa, ale nie i tak się wkurzam na Niveę emotka



oj ja nadal w temacie wkurzającej Nivea- jak ją odczarować by voucher u siebie w domku rozpakować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5891401 Napisano: 19.07.2014 00:17:19 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

schiraz napisał(a):

malmoki napisał(a):

jolidlo napisał(a):

Głupia Nivea emotka


Już chyba nie będę nawet wynikow sprawdzać , bo mimo 5 paragonów nie ma po co emotka



Ja wiem, że to wkurzające ale uzbrujcie się w cierpliwość, jest ogromna rezerwa. Dziś dzwoniłam do agencji w swojej sprawie i Pani mówiła mi, że nie są w stanie przygotować drugiej tury wysyłki bo czekają na paragony i naprawdę masa ludzi ich nie wysyła. Także spokojnie, wciąż macie szanse i to nie małe.



no to pocieszająca wiadomość, bo ta Nivea utknęła u mnie w martwym punkcie-już ani nie wspominam o voucherze, bo chyba nie mi jest on pisany-a szkoda ...więc zaprzestałam gromadzenia kosmetyków Nivea- dość emotka


a może to taki dar od losu, bo Twoje pargony utknęly na wszystkich rezerwach voucherów, ktore nie zostana odebrane emotka az zabraknie Ci czasu na podrozowanie emotka


oby tylko twoje słowa były prorocze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5891359 Napisano: 18.07.2014 23:01:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
turli napisał(a):

patijmwielkie gratulacje!!!
emotka
A najbardziej gratuluję odwagi bo jesteś pierwszą która się pochwaliła voucherem emotka

i ja gratuluje- też o nim marzę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5890789 Napisano: 18.07.2014 00:25:17 w Wkurza mnie...
schiraz napisał(a):

malmoki napisał(a):

jolidlo napisał(a):

Głupia Nivea emotka


Już chyba nie będę nawet wynikow sprawdzać , bo mimo 5 paragonów nie ma po co emotka



Ja wiem, że to wkurzające ale uzbrujcie się w cierpliwość, jest ogromna rezerwa. Dziś dzwoniłam do agencji w swojej sprawie i Pani mówiła mi, że nie są w stanie przygotować drugiej tury wysyłki bo czekają na paragony i naprawdę masa ludzi ich nie wysyła. Także spokojnie, wciąż macie szanse i to nie małe.



no to pocieszająca wiadomość, bo ta Nivea utknęła u mnie w martwym punkcie-już ani nie wspominam o voucherze, bo chyba nie mi jest on pisany-a szkoda ...więc zaprzestałam gromadzenia kosmetyków Nivea- dość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5889683 Napisano: 15.07.2014 23:30:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czy ja kiedyś w końcu wygram jakaś konkretną nagrodę: typu rower, tv, tablet....- żebym mogła sobie na nią popatrzeć i uznać jako trofeum konkursowe..a nie tylko kosmetyki, po których za chwilę nie ma śladu...na razie pustki z grubszych nagród- echhhhhhh........ Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5889327 Napisano: 15.07.2014 14:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calliope napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

claudia napisał(a):

turli napisał(a):

claudia napisał(a):

Może ktoś wie, czy w Nivea może być więcej nagród na jeden adres? Wygrałam ja i córka, moje kosmetyki juz w domku a córki dane zniknęły z listy zwycięzców emotka a były tam, i parogon odesłała w terminie, więc nie wiem o co kaman?


ograniczenie dotyczy tylko osoby , nie gospodarstwa



Dziękuję, też mi się tak wydawało więc nie czemu odebrali nagrodę...


mam to samo na mamę nagroda już w domu a na mnie paragon miał status wylosowany odesłałam wszystko co trzeba i teraz nie mam nic emotka
jak się z nimi skontaktować wie Ktoś ?


Dziewczyny wyjaśniło się coś w tej sprawie?



patrze teraz na weryfikacje Nivea i z 1lipca voucher jeszcze nie oddamy...późniejsze terminy też wolne..ciekawe o co chodzi- zły paragon czy jak..jakby co to ja jestem chętna emotka - bo marzyć można Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5889208 Napisano: 15.07.2014 12:45:23 w TESCO konkursy
ja kupiłam kawę Nescafe Clasic 200g. za 14.90 -wiec na konkurs wzięłam 2 sztuki Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888893 Napisano: 14.07.2014 18:10:34 w TESCO konkursy
monikar napisał(a):

W Nescafe biorą udział małe sklepy Tesco?


ja kupowałam w małym tesco-supermarkecie Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888878 Napisano: 14.07.2014 17:56:45 w Biedronka
monikar napisał(a):

Czy Smolar informował z drugiego etapu Mistrzowskich emocji?


jeszcze nikt się nie chwalił nagrodą, wiec chyba nie Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888800 Napisano: 14.07.2014 16:34:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
arabela79 napisał(a):

Agnes napisał(a):

zestaw z Mistrzowskie emocje z Biedronki kurier Opek emotka


I do mnie Fedex przywiozl.


a umnie piłka dojechała Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888289 Napisano: 13.07.2014 20:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

paolka napisał(a):

czy udało się komuś wygrac 2 nagrody z Nivea z jednego konta?
Ale chodzi mi o nagrody różnego stopnia czyli np. kosmetyki i aparat?



Tak, udało się wygrać. emotka


ja wygrałam na siebie pierwsze aparat, a potem kosmetyki..mam jeszcze zgłoszone 2 paragony i liczę na ten voucher Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888104 Napisano: 13.07.2014 00:16:42 w Wkurza mnie...
no i na Nivea też jestem zła- bo Vouchera nie chce dać wygrać Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5888103 Napisano: 13.07.2014 00:15:49 w Wkurza mnie...
brak wygranej zmywarki- cały czas mi to jeszcze siedzi w głowie..3 podejścia i nic: w Rossmanie, na stronce Bosha- gdzie rzucało się wyzwanie ekspertom Bosch , no i w Tesco- totalna porażka..kurcze ta zmywarka jest u mnie koniecznością przy 3 dzieci, a nie luksusem- a jakoś nie jest mi ją dane wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887696 Napisano: 11.07.2014 21:34:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

a ja się zastanawiam, czy jak np. wiszę na liście rezerwowej-a ja oczywiście nie mam tego świadomości.z Nivea to ten paragon jest wstrzymany w dalszych losowaniach- w walce o voucher..czy mimo iż jest na tej liście to dalej bierze udział w losowaniu codziennym....bo trochę już tego nie rozumiem- orientował się ktoś u organizatora jak to jest?


tak, jest wstrzymywany i nie bierze w niczym udziału, ponieważ nie ma go w bazie "do losowania" emotka


to beznadziejna sprawa....paragony wysłane na męża czekają pewnie w liście rezerwowej a ja tu liczę na voucher emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887609 Napisano: 11.07.2014 18:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja się zastanawiam, czy jak np. wiszę na liście rezerwowej-a ja oczywiście nie mam tego świadomości.z Nivea to ten paragon jest wstrzymany w dalszych losowaniach- w walce o voucher..czy mimo iż jest na tej liście to dalej bierze udział w losowaniu codziennym....bo trochę już tego nie rozumiem- orientował się ktoś u organizatora jak to jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887592 Napisano: 11.07.2014 18:31:46 w Wkurza mnie...
oj złości mam straszne że zmywary z Tesco nie man....jasny gwint co to za szczęście trzeba mieć żeby wygrać i to 2- jak niektórzy pisali...ja chciałam jedną, naprodukowałam się , żeby ten luksusik zagościł w kuchni...a tu nic-oj biedna moja rodzinka dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887405 Napisano: 11.07.2014 14:35:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to pozamiatane z tą zmywarka..człowiek w nocy nie śpi bo niby ma przeczucie że wygra zmyware - tak koniecznie potrzebną przy 3 dzieci....a tu cholera jasna nic, nie ma zmywarki...i co płakać się chce. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887352 Napisano: 11.07.2014 13:44:44 w TESCO konkursy
marzenier napisał(a):

No nadal trzeba te gary nap...ręcznie
Niedługo to sumując te zakupy na konkursy okaże sie ze juz ze dwie bym kupiła emotka



umnie to samo ...jak wariatka mam zapas tabletek chyba na rok..a zmywary jak nie było ..to nima
ach te zawiedzione nadzieje....nosi mnie ..nos

Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#5887322 Napisano: 11.07.2014 13:24:35 w TESCO konkursy
masakra...człowiek nakupił tabletek- bo niby miały się przydać...a tu co nic- ale jestem zła..ja tak strasznie nie cierpię myc naczyń - i co nadal to muszę robić ręcznie...aż mnie nosi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0