Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika norweska20

norweska20

#7151558 Napisano: 06.01.2024 21:32:40 w Popraw sobie humor...
joan napisał(a):

Tak mnie naszło pod prysznicem... emotka

Za Lidlem opodal krzaczka / mieszkała Konko Dziwaczka,
co zamiast trzymać się rzeczki / robiła promko wycieczki.
Kok chciała raz u fryzjera / na 3 paragony rozdzielać,
tuż obok była apteka / "Poproszę Colgate 5 deka!"
Była też na paliw stacji / po diesla litr w aplikacji,
pomstuje mugol okropnie: "A niech tę Konkę pech kopnie!"
Z porażek pupę ma twardą / wygrała auto z kokardą,
a przy tym miała fantazję / widziała wszędzie okazje.
Płakała nad paragonem / tik toki kręciła dronem,
bez świąt, urlopu i przerwy / grała licząc na rezerwy.
Wydała ocean kasy / na eski, mydła, kiełbasy,
martwili się inni ludzie / zapominając o cudzie.
Aż wreszcie znalazł się głupi / rzekł "Po co grasz? Można kupić!"
lecz Konka w dziób się zaśmiała / "Kupić?! A takiego wała!"

Wszystkiego naj! w 2024 emotka

MISTRZOSTWO:) !!!!! Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7151557 Napisano: 06.01.2024 21:30:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
elewandowska25 napisał(a):

Czy ktoś czeka na bluzę z Zozoli?

Jeśli chodzi o loterię Zozoli  to ja czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7151407 Napisano: 05.01.2024 14:17:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
majonez1992 napisał(a):

Kiora Lego Zamek 😍

Maskotka pluszowa Disneya Olaf z tego samego konkursu oby ta urocza bajkowa postać  była zapowiedzią uroczego i bajkowego roku konkursowego ..bo od bałwana zaczynam rok konkursowy 😄😜😂 Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7151202 Napisano: 04.01.2024 16:59:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
Piękne wygrane ..gratulacje  emotka Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7150992 Napisano: 03.01.2024 18:49:02 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam: 
- 7days : 2zl sztuka ( posiadam 4)
- góralki Lidl 3.5zl ( 1 sztuka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7150553 Napisano: 02.01.2024 08:18:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
rettib napisał(a):

emotka  W grudniu minęło mi 10 lat na forum! emotka  Dziękuję Wam, że tworzycie tak wspaniałe miejsce!
W temacie (oczywiście to też było w temacie, prawdaż?  emotka ) - 250 Allegro z North Fish emotka

To mi dziś  " pykło" 12 lat na forum emotka  nagrody przybywajcie !!!!!!! Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7149960 Napisano: 28.12.2023 21:39:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja o Hellenie długo nie zapomnę jakie te napoje są paskudne w smaku.Tak ,nie takie chemiczne badziewa się piło w życiu ale to jest
wyjątkowo straszne.A mam jeszcze kilka butelek i puszek.Koniec roku fatalny jak cały rok więc jestem przygaszona i zrezygnowana.Myślę nad koncepcją na następne lata grania i chyba trza przestać za dużo inwestować bo to nie przynosi dobrych efektów najwyżej zwrot za zakupione produkty a to słaba pociecha.

Ech, mam to samo, a listopad i grudzień to masakra - NICO.emotka
Mikołaj na Święta nic nie przyniósł, a tak na niego liczyłam,
ale jak mówi przysłowie-licz na siebieemotka
Wątku,  może będziesz łaskawszy w styczniu emotka

Hmmm...ja się nieraz zastanawiam jak w tych konkursach znaleźć złoty środek: odpuścić i mieć spokojną  głowę nie irytując się brakiem wygranej w kolejnym konkursie/ loterii, nie latajac po sklepach za rzeczami które nieraz naprawdę nie są  nam potrzebne ....z drugiej strony nadzieja że  może kiedyś uda się wygrać  coś  fajnego, wartościowego.  Tylko ja w konkursach jestem już tyle lat i zamiast być lepiej z wygranymi , jest coraz gorzej. I gorzej to znaczy naprawdę mało co i nieraz wydaje mi się że  niektóre osoby wpisując się w wątek DNW nie wiedzą co piszą ( bo wygrane wpadają u nich dość często) . Myślenie pozytywne:  przerabiałam...biadolenie : przerabiam ... Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7149875 Napisano: 28.12.2023 13:51:38 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragony:
- Wielkopolski 4.50zl
- nivea men 9zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7149441 Napisano: 23.12.2023 15:04:02 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragony: -
- olej Wielkopolski 5zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7149293 Napisano: 22.12.2023 16:54:44 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam :
-kod NUTELLA =7zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7149104 Napisano: 22.12.2023 00:50:37 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Wczoraj o 19.02 na oddziale Intensywnej Terapii UCK w Gdańsku zmarł mój ukochany, cudowny Syn. emotka (( Więcej niż syn, w ostatnich latach mój największy przyjaciel. Mimo że od lat niszczyła kolejne organy jego ciała okrutna, bolesna i podstępna choroba autoimmunologiczna, Marcin był wybitnym młodym naukowcem, adiunktem Chemii Kwantowej na UG. W ostatnim roku wydawało się , że choroba odpuszcza, Marcin oprócz chemii kwantowej oddał się fotografii i był naprawdę (wreszcie!!) szczęśliwy. Jego dni rozkwitły i życie nabrało tempa, może zbyt dużego tempa… Bo właśnie wtedy padł cios, jak grom z jasnego nieba – przy pozornie banalnym przeziębieniu padł układ krążenia. KOR, reanimacja , niewydolność oddechowa, respirator itd. Mimo że lekarze nie dawali mu szans (choć ratowali go jak mogli), przez kilka dni łudziliśmy się i czekaliśmy na cud. Cud nie nastąpił. emotka Jedynymi pocieszeniem jest fakt, że był cały czas w śpiączce farmakologicznej i zasnął w niej… szczęśliwy i w końcu bez bólu. Byliśmy przy nim cały czas przez te ostatnie godziny.
To prawie, jakby umarł w domu, prawda? Płaczę na okrągło, ale na pocieszenie została nam jego ukochana kotka Greta. To magiczny kot, adoptowany z [url=https://www.faceb...Koszalin?__cft__Koci Miętka - Kocia Kawiarnia , kiedyś przywróciła go do życia... Wierzę, że jest w niej teraz jakaś cząstka duszy Marcina… nawet jeśli to sprzeczne z nauką Kościoła.
P.S.
Proszę nie piszcie do mnie na PW
, jest mi zbyt ciężko czytać nawet dobra słowa. Nawet one rozrywają rany.

Nie ma dla mnie świąt w tym roku, nie ma Wigilii, nie ma Marcina, ale jest jedna jedyna kolęda...
https://www.youtu.../watch?v=4fZqm7eRoKc

Boziuuuu...ale mi przykro emotka  tak strasznie przykro emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

norweska20

#7148662 Napisano: 20.12.2023 15:28:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurka jasna ..pół godziny temu odebrany samochód od mechanika i potwierdzone i 3200zl za naprawę ...I niesyety milka olała na całego i coca cola lidl też  ...a przydałoby  się losie odrobić tą naprawę  emotka   lub żeby nie przydazyla  się kolejna  awaria tak NOWY samochód podaruj na prezent!!!!!! Co by to były za święta....ech Wyświetl w wątku >>

norweska20

#7148487 Napisano: 20.12.2023 08:00:17 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam : kod NUTELLA 7zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7148379 Napisano: 19.12.2023 15:51:15 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam : 4 bilety do helios =50zl + polecony 6.90zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7148340 Napisano: 19.12.2023 14:03:40 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragony ( 2 sztuki ) coca-cola Lidl 6zl/ szt Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7147944 Napisano: 17.12.2023 19:37:56 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam 1 paragon nestle  loteria c.4.50zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7147923 Napisano: 17.12.2023 17:35:08 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon DINO OLEWNIK c.5zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7147804 Napisano: 16.12.2023 20:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka


Spróbuj wybrać miejscowość zgodną z kodem pocztowym. I zobacz czy ulica pasuje. U mnie tak było Sklep ma adres miejscowość X ulica B 00-000 Y
A w formularzu była miejscowość Y + ulica B

Dziekuje za podpowiedź  ale sprawdziłam już wszystkie sklepy pasujące do kodu pocztowego i one mają dobrą  ulice ..napisałam @ do organizatora  ze skoro przez weekend  nie obsługują strony i nie dodają sklepu do listy  ..to zamiast sklepy w którym kupiłam produkty , wybrałam ten 63-700 KROTOSZYN UL. Ostrowska 122 który znajduje się na paragonie ( pewnie jest to siedzibą firmy ) u samej góry.  Dodałam w @ zdjecie paragonu i zobaczymy co mi odpiszą Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

norweska20

#7147789 Napisano: 16.12.2023 18:03:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#7147680 Napisano: 15.12.2023 22:47:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ? Wyświetl w wątku >>
0 0