Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6730041 Napisano: 18.09.2020 14:01:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za danonki Wyświetl w wątku >>

mczarna

mczarna

#6727814 Napisano: 09.09.2020 00:28:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bramki to mój koszmar...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6727021 Napisano: 04.09.2020 21:59:12 w WC - rozmowy o wszystkim
FBkinga12 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBkinga12 napisał(a):

Czy ktoś podpowie jakie zgłoszenia lubiá Los Mejores?

Dobre  emotka

Wychodzę z założenia że jesteś z tych egoistycznych, więc daruj sobie emotka

Konkursu nie dodałaś nawet, jesteś tu od 2018, a chcesz takie porady?Nikt takich rad ci nie da, tyle w temacie,co agencja lubi to sama odczujesz jak wygrasz Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

mczarna

#6726428 Napisano: 02.09.2020 20:11:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

rene napisał(a):

Z Odido E był wpis w  INFORMUJA!

No WOW! To widziałam. 

I ta informacja nie jest wystarczająca? Na serio potrzebujesz jeszcze 10 innych wpisów w MDW potwierdzających informację umieszczoną w Informują, bo nie Qmam o co chodzi?  emotka

Z tobą nie będę dyskutować,bo już się tu popisałaś parę razy. Wpis w Informują może dać każdy, jak tam sobie chce i wymyśli.Patrząc na to,że mamy na forum smolara-tym bardziej, a znajomi królika mogą o wszystkim informować. Dla innych-rozumiem,że się boicie ( jak was ktoś napastuje w wiadomościach to nie odpisujcie) i wstydzicie wpisów w mdw,ale jednak to robicie,nawet z pierdołami.O wątku z gratulacjami nie wspomnę. Po co od jakiegoś czasu takie wątki jak MDW,może je Pionas zlikwidujesz? Będzie tylko wątek Informują i zero agresji (może)...

Taka jesteś mundra? Ja nie raz wygrałam , a w wynikach było,że nie wygrałam...
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

rene napisał(a):

Z Odido E był wpis w  INFORMUJA!

No WOW! To widziałam. 

I ta informacja nie jest wystarczająca? Na serio potrzebujesz jeszcze 10 innych wpisów w MDW potwierdzających informację umieszczoną w Informują, bo nie Qmam o co chodzi?  emotka

Z tobą nie będę dyskutować,bo już się tu popisałaś parę razy. Wpis w Informują może dać każdy, jak tam sobie chce i wymyśli.Patrząc na to,że mamy na forum smolara-tym bardziej, a znajomi królika mogą o wszystkim informować. Dla innych-rozumiem,że się boicie ( jak was ktoś napastuje w wiadomościach to nie odpisujcie) i wstydzicie wpisów w mdw,ale jednak to robicie,nawet z pierdołami.O wątku z gratulacjami nie wspomnę. Po co od jakiegoś czasu takie wątki jak MDW,może je Pionas zlikwidujesz? Będzie tylko wątek Informują i zero agresji (może)...

W tym momencie to ty się popisujesz. W sumie to zazdroszczę ci problemów życiowych (a raczej chyba powinnam współczuć). Akurat w przypadku smolara wyniki masz podane na stronie i bez problemu możesz sobie sprawdzić wygraną, więc tym bardziej nie rozumiem tego całego oburzenia i afery (z d***). Nie zdziwię się, jeśli niedługo nie będzie nawet wpisów w informują, bo przez takie typy jak ty...odechciewa się.  emotka  
Żeby zamknąć ten żałosny temat, niech Ci będzie - chwalę się:

Mam nadzieję, że twoja ciekawość została zaspokojona i odzyskalas spokoj ducha.

Taka jesteś "mundra"? Ja parę razy wygrałam,a wyniki na stronie smolara były inne,więc trochę nie w punkt! Przez takich jak ty nie chce się wchodzić na forum,ja mam mało wpisów,a ty już jakiś czas temu miałaś wiecznie z kimś konflikty tu. Teraz dużo nowych osób,więc nie wiedzą o co chodzi.P.S. Jak tam gościu z kary - wyszedł już biedak z więzienia? Czy to kolejna twoja ściemniona akcja była:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6726424 Napisano: 02.09.2020 19:56:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

rene napisał(a):

Z Odido E był wpis w  INFORMUJA!

No WOW! To widziałam. 

I ta informacja nie jest wystarczająca? Na serio potrzebujesz jeszcze 10 innych wpisów w MDW potwierdzających informację umieszczoną w Informują, bo nie Qmam o co chodzi?  emotka

Z tobą nie będę dyskutować,bo już się tu popisałaś parę razy. Wpis w Informują może dać każdy, jak tam sobie chce i wymyśli.Patrząc na to,że mamy na forum smolara-tym bardziej, a znajomi królika mogą o wszystkim informować. Dla innych-rozumiem,że się boicie ( jak was ktoś napastuje w wiadomościach to nie odpisujcie) i wstydzicie wpisów w mdw,ale jednak to robicie,nawet z pierdołami.O wątku z gratulacjami nie wspomnę. Po co od jakiegoś czasu takie wątki jak MDW,może je Pionas zlikwidujesz? Będzie tylko wątek Informują i zero agresji (może)... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6726204 Napisano: 02.09.2020 07:36:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Z Odido E był wpis w  INFORMUJA!

No WOW! To widziałam.  Wyświetl w wątku >>
0 1 luki28

mczarna

#6726160 Napisano: 01.09.2020 22:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Odido, E , nikt nie ma odwagi się wpisać? Żal.pl... Wyświetl w wątku >>
0 1 luki28

mczarna

#6726090 Napisano: 01.09.2020 17:19:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

mczarna

mczarna

#6723063 Napisano: 19.08.2020 17:36:18 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Widać, że przepis kopiowany żywcem ze strony blogerki
Dlaczego tak uważam? bo nawet nie usunął odnośnika ze składników  emotka
Dodał tylko nazwy produktów, czyli w tym przypadku "Kieleckiego".
Zmienił tylko czas smażenia mięsa. Zdjęcie dał swoje, bo oryginalne mają znaki wodne. 

i tutaj określenie "Ninja" nabiera nowego znaczenia emotka  - "tu podmienię, tam ukradnę - jam jest Konkursowy Ninja, Twój tekst też dopadnę!"

Gościu jest nawet na tym forum... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6716273 Napisano: 16.07.2020 15:32:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rowerek biegowy z kaskiem (Nivea Baby,mail przed chwilą)emotka Wyświetl w wątku >>

mczarna

#6713917 Napisano: 03.07.2020 19:29:44 w SZUKAM....
niunia-k napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w konkurs muzycznym discreet

Wystarczy przejrzeć wątek mdw lub Dziś dotarła nagroda... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6713081 Napisano: 30.06.2020 15:51:09 w Czy informują/ informowali?
FBewa36 napisał(a):

pikawka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

mia napisał(a):

nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

Everydayme za caly zeszły tydzień? Ktoś dostał emaila o tygodniowej?

Ostatnio we wtorek dostałam.

Ja po pierwszym tygodniu w poniedzialek:) dzięki za info - to nie tracę nadziei:)

Dobra, ja dalej jestem ciemna w temacie tego konkursu, więc oświećcie mnie. emotka
Czy jak się ma dzienną to już nie można mieć tygodniowej, czy na odwrót, trzeba mieć najpierw dzienną? emotka

Także jestem ciekawa emotka   Informowali już tygodniowe za ostatni tydzień?

Ja dostałam informację o wygranej wczoraj zgloszenie wysłane w piątek.

Ja też wczoraj. Zgłoszenie z soboty. Więc raczej dzienna 


Ja też wczoraj info o wygranej, ale bez podania nagrody, zgłoszenie w piątek

Ja też dostałam wczoraj info o wygranej,bez podania nagrody,ale moje zgłoszenie było z 23.06,więc zakładam,że to tygodniowa,ale kto to wie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6712822 Napisano: 30.06.2020 06:09:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Everydayme, chyba tygodniowa Wyświetl w wątku >>

mczarna

#6711727 Napisano: 24.06.2020 14:41:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

rufus napisał(a):

halliday napisał(a):

czy były wyniki z visa za drugie losowanie? Czy w każdym tygodniu trzeba rejestrować się na stronie aby brać udział w losowaniu?

Losowanie za drugi etap było 19.06.
Informują w ten sam dzień lub następny roboczy od losowania.
Kolejne są 26.06, 03.07 i 10.07.

czyli jednak trzeba rejestrować swój udział w każdym tygodniu? Bo w pierwszym tygodniu miałem pełno przekąsek haps, a w drugim ani jednej nagrody.

Wystarczy raz się zarejestrować Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6710983 Napisano: 21.06.2020 03:37:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kod na ali z Visa... Ktoś chętny?  Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pmww 0

mczarna

#6710811 Napisano: 19.06.2020 21:06:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
WITAJ,z przyjemnością informujemy, że zostałeś/-aś jednym ze zwycięzców konkursu organizowanego wspólnie z player.pl. Wyświetl w wątku >>

mczarna

#6710450 Napisano: 18.06.2020 15:41:06 w SZUKAM....
Szukam konsultantki Oriflame, mam kilka pytań. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6709916 Napisano: 16.06.2020 17:09:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
oleg napisał(a):

Rezerwa z Bref w Biedrze-100 zl  emotka

i u mnie:-) Wyświetl w wątku >>