Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6110434 Napisano: 11.11.2015 21:53:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy u Was są gumy z kodem promocyjnym na bilety do kina? W Wawie i pod nie widziałam jeszcze... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6110429 Napisano: 11.11.2015 21:45:01 w SZUKAM....
shell napisał(a):

banka-manka napisał(a):

shell napisał(a):

Z ktorego dnia informowali wczoraj/przedwczoraj z wyskocz z kapaci? Dzwonia  z zastrzezonego?

Ktoś wczoraj pisał, ze dzwonili z 4.11.
I chyba z zastrzezonego.

Dziekuje za odp emotka
A wie ktos moze czy wszystkie proby polaczenia wykonuja tego samego dnia?

Ps. Wygral ktos 02.11. wyskocz z kapci???

Do mnie dzwonili wczoraj nie z zastrzeżonego, wysłałam 5.11. Numer telefonu napisałam w MDW wczoraj, 61.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6110218 Napisano: 10.11.2015 22:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

rettib napisał(a):

Loteria GRAAL - pomyliłam NIP sklepu (jedną cyferkę) emotka Czy da się to jakoś naprawić, zmienić, czy coś w tym stylu?

Zadzwoń lub napisz do agencji, po prostu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6110159 Napisano: 10.11.2015 20:46:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oleczka3222 napisał(a):

Czy ktoś życzliwy orientuje się czy nr paragonu na konkurs kaufland gdzie do wygrania są pralki to nr obok daty czy systemowy i to samo pytanie o loterie naleczowianki wyskocz z kapci?

Numer ten na górze to numer paragonu. W Nałęczowiance nie widzę nic o nr systemowym, podobnie  w Kauflandzie. Loteria paragonowa wyraźnie podkreśliła co jest numerem paragonu:p Ciekawe jak było z tym Wedlem czy innym co ludzie podawali zły, nie systemowy. Ja bym to reklamowała gdyby coś było nie tak. Jakiś czas temu dałam w Smolarze numer ( według Paragononej -kasy fiskalnej) i przeszło emotka  Nie tylko ja , bo widziałam,że ludzie różne numery podawali. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6109602 Napisano: 09.11.2015 20:26:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

izak1000 napisał(a):

elotta napisał(a):

rogalino napisał(a):

Może trzeba było wstrzelić się w klucz hehe
Ja się cieszę że mam, chociaz ciekawe jaką mam im wysłać recenzję, bo też oczekują "kreatywnej" emotka

Jeśli tak kreatywnej jak niektóre wybrane 'aplikacje' do testów, napisz: "czekolada jest dobra i smaczna. Lubie ją". Serio, może nawet ten weekend wygrasz emotka

 Na taki "kwiatek " natrafiłam".....Powinniście wybrać właśnie mnie, ponieważ mam małe dziecko i wybieram dla mojej córeczki tylko najlepszą czekoladę. A jedną z moich ulubionych
czekolad jest właśnie Wawel Tiki Taki a maż najczęściej wybiera Wawel
Malaga"

ja się cieszę emotka  mniejsza konkurencja do weekendów emotka

Nie brałam udziału ale czepiacie się, wierszyki nie są formą na wygranie...Rozumiem wierszyki w krótkich wypowiedziach ( jak życzenia dla Łaciatego) ale te dłuższe są męczące i mam wrażenie,że dla polonistów ( wiem, na forum ich dużo,dlatego tak to argumentuję)... Nie wiem co tam wygrywało ale może faktycznie losowanie.Wszyscy zachwycają się Prince Polo- super- ale mogła być zwykła opowieść,a nie wierszem. Brakuje mi jeszcze odpowiedzi , bo P-to, R-tamto, I-jeszcze coś, C- coś tam - każdy chyba wie o co chodzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6109567 Napisano: 09.11.2015 19:49:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Bell, za wrzesień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6109051 Napisano: 09.11.2015 10:39:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izz napisał(a):

Mam pytanie do osób, które biorą udział w konkursie Garnier "Co pozytywnie nakręca Cię do życia?". Czy dostaliście jakieś potwierdzenie? Ja wysłałam wczoraj SMSa i do tej pory cisza.

Tak,był sms zwrotny Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108900 Napisano: 08.11.2015 20:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

rettib napisał(a):

Pytanie o konkurs Carrefour Actimel. W załączniku nie ma listy produktów... wiecie, jakie to mają być opakowania? Te duże, czy może mogą być małe (4x100G)?

 Robiłam kilka dni temu sobie zdjęcie telefonem, mam nadzieję, że starczy, bo faktycznie teraz się nie otwiera. 
  

Super! Wiadomo czy tylko hiper czy cała sieć?Sprawdzałam i niestety zero info było Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108879 Napisano: 08.11.2015 18:24:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

z pierwszego etapu dotarły chyba po 2 tygodniach od wysłąnia kodów

Kubki docierały w zeszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108860 Napisano: 08.11.2015 17:30:17 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

Czy informowali już z ostatniego etapu Vegety -Graf ?

też cały czas o to pytam i nic nie wiadomo...? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108800 Napisano: 08.11.2015 13:08:41 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

http://majsterkow...-puzzle-ze-zdjeciem/
To bylby ideal, ale niewiele osob ma takie mozliwosci. Mozna zrobic na papierze z pudel i podklejac kolejnymi warstwami by byl grubszy.
Sama nie robilam, ale eydaje sie dosyc fajne i nie czasochlonne

Dolly- zobacz, w tym sklepie są puzzle emotka http://www.tiger-..._to_sam_1700531.html Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108743 Napisano: 08.11.2015 09:53:56 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ale jaki prezent? z jakiej okazji? i co z rodzinami, które nie bawią się w tradycję dawania prezentów?

czy naprawdę takie rzeczy są obowiązkowe? emotka

ale.. skoro już trzeba, a nie chce się rzeczy, to zawsze można napisać wiersz albo nagrać piosenkę itp. emotka

Nie, takie rzeczy nie są obowiązkowe. Z reguły ustala je komitet wraz z opiekunami, są zebrania, rodzice rozmawiają, podejmują WSPÓLNIE decyzje. Przeważnie działa tu zasada większości głosów, aczkolwiek nie spotkałam się z rodzicem-buntownikiem, który krzyczy: "nie! ja dziecku nie dam prezentu! W doopie mam Wasze uroczystości, moje dziecko będzie inne, takie wyjątkowe, takie zbuntowane, nie będzie mówiło pierwsze "dzień dobry" w sklepie, ostatnie też nie będzie, w ogóle nie będzie, bo mówienie "dzień dobry je wkurza". I zawsze będzie takie na opak, tak dla zasady, niech wszyscy na nie patrzą i myślą: oooo to dziecko to ma charakter i nie płynie z prądem!" Itd, itp.


mczarna przejrzyj ten sklep:
http://www.tiger-...iger_dla_dzieci.html
może coś Cię zainspiruje. Ja z moim młodym ciągle (bazując na ich produktach) robimy różne rzeczy, np
http://www.tiger-...0x30_cm_1400116.html

http://www.tiger-...oraliki_1450029.html - ozdoby z koralików?

http://www.tiger-...o_ubran_1450198.html - koszulka z obrazkami/napisami od rodziców? Myślę, że jest duże pole do popisu, jakieś rodzinne motto np

http://www.tiger-...zywania_1450543.html

http://www.tiger-...wna_diy_1450488.html - zegar jeża mamy, sami zrobiliśmy, działa bez zarzutu emotka

Skarbonki, magnesy na lodówkę, maski, fogurki - wszystko na zasadzie białego podkładu, który samemu się ozdabia, nadaje mu duszę. Tylko nie ma sklepu internetowego, musiałabyś kogoś poprosić o zrobienie zakupów. Ps. w sklepie stacjonarnym jest dużo większy wybór

nasz zegar i magnesy emotka

O super!Przejrzę sobie. Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108686 Napisano: 07.11.2015 21:00:07 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

A pacynka na rękę?
http://tipy.inter...c-pacynki%C2%B7.html
Albo marionetka?
http://bawimy-sie...netki-szaaputki.html
Niby można to podciągnąć pod pluszaki/lalki, ale moim zdaniem to coś innego. emotka
Szczególnie pacynki są wg mnie miluśne i łatwe do wykonania. Jeszcze jest opcja a la Jacek i Agatka, na bazie zwykłej pięciopalczastej rękawiczki. emotka

Dzięki Dziewuszki! Coś tam będziemy kombinować ale jak ktoś miałby jakiś pomysł to czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108685 Napisano: 07.11.2015 20:56:53 w WC - rozmowy o wszystkim
rpk napisał(a):

Wyjaśni ktoś co to za firma http://nivea.klie...L&subid=29351499 co przysyła jakieś niby produkty do testowania? Bezpiecznie wpisywać tam swoje dane?

takie syfy lepiej omijać z daleka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108646 Napisano: 07.11.2015 19:11:45 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Proszę o pomoc, nie mam weny...U nas w przedszkolu robi rodzice sami powinni przygotować prezent dla dzieci, nic kupionego. W zeszłym roku zrobiliśmy broszkę, torebkę... Ale teraz nie mam pomysłu co tu by zrobić dla córki. Lalek ma pod dostatkiem,więc takie klimaty odpadają. Może ktoś ma jakieś pomysły dla 4 latki? Portfele nie, ciuchy nie, pluszaki/lalki nie...

Pojemniczek na skarby, pudeleczko na kredki,  puzzle, ramke na zdjecia, mieciutka podusie...

Dolly dziękuję pięknie za pomysły:-) Poduszka ukochana niestety jest, pudełko, a właściwie pudło na kredki,jak i pojemnik na skarby. Nie wiem zaś jak zrobić puzzle, tylko takie trwałe? Można? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108644 Napisano: 07.11.2015 18:55:04 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

ale jaki prezent? z jakiej okazji? i co z rodzinami, które nie bawią się w tradycję dawania prezentów?

czy naprawdę takie rzeczy są obowiązkowe? emotka

ale.. skoro już trzeba, a nie chce się rzeczy, to zawsze można napisać wiersz albo nagrać piosenkę itp. emotka

Ja bardzo chcę zrobić coś ale nie mam totalnie pomysłu na robótkowe prezenty....W przedszkolu daje się na wigilię przedszkolną...Jeśli zaś chodzi o to czy obowiązkowe- pewnie nie ale ile masz satysfakcji z tego co się zrobiło własnymi rękoma.Wstyd mi by było dać coś kupnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108640 Napisano: 07.11.2015 18:35:53 w WC - rozmowy o wszystkim
Proszę o pomoc, nie mam weny...U nas w przedszkolu robi rodzice sami powinni przygotować prezent dla dzieci, nic kupionego. W zeszłym roku zrobiliśmy broszkę, torebkę... Ale teraz nie mam pomysłu co tu by zrobić dla córki. Lalek ma pod dostatkiem,więc takie klimaty odpadają. Może ktoś ma jakieś pomysły dla 4 latki? Portfele nie, ciuchy nie, pluszaki/lalki nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108631 Napisano: 07.11.2015 18:10:54 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie już te pytania o Łaciate...Ileż można tłumaczyć, wklejać odpowiedzi od Łaciatego...Tylko ,że niektórym się nawet nie chce sprawdzić czy była o tym dyskusja..., a jak już sprawdzą to dalej nie kumają..Sorryy, ja wymiękam powoli... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108627 Napisano: 07.11.2015 18:03:53 w Czy informują/ informowali?
Vi. napisał(a):

migi napisał(a):

Vi. napisał(a):

mczarna napisał(a):

Vi. napisał(a):

mczarna napisał(a):

Vi. napisał(a):

łaciate filiżanki- tylko jedna osoba smsa otrzymała? emotka

całkiem możliwe...

aż dziwne, że nikt więcej się nie chwalił emotka

Nic dziwnego, po wczorajszej akcji,wystarczy poczytać troszkę wczorajsze komentarze i odpowiedzi od Łaciatego. Polecam cofnąć się trochę do postów z wczoraj, np, w temacie Dyskusje o konkursach itd. emotka Maile i smsy to wyrywkowa weryfikacja...Na wyniki filiżanek czekamy do kolejnego piątku, jak się pojawią na stronie.

Tak widziałam, dziwnie to robią emotka

Czy ja wiem czy dziwnie, troszkę więcej czekania, ale za to pieniądze za pocztę w kieszeni, skoro nie chcą kodu/ów. 

Ja dostałam maila, że wygrałam miskę, ale kodu zapomniałam wyciąć wtedy emotka A na liście byłam, więc może, może... emotka

Jak miałaś maila i nie wysłałaś kodu to raczej miski nie będzie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6108615 Napisano: 07.11.2015 17:33:05 w Czy informują/ informowali?
Vi. napisał(a):

mczarna napisał(a):

Vi. napisał(a):

łaciate filiżanki- tylko jedna osoba smsa otrzymała? emotka

całkiem możliwe...

aż dziwne, że nikt więcej się nie chwalił emotka

Nic dziwnego, po wczorajszej akcji,wystarczy poczytać troszkę wczorajsze komentarze i odpowiedzi od Łaciatego. Polecam cofnąć się trochę do postów z wczoraj, np, w temacie Dyskusje o konkursach itd. emotka Maile i smsy to wyrywkowa weryfikacja...Na wyniki filiżanek czekamy do kolejnego piątku, jak się pojawią na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0