Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6106752 Napisano: 04.11.2015 22:34:36 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):


Wkurzam się, że nie mam możliwości częściej się wpisywać w Moje dzisiejsze wygrane z nagrodą GŁÓWNĄ 

Ojej, lepiej wypluj te słowa, byś nie musiała zacząć częściej korzystać z wątku Dziś nic nie wygrałem...Trzeba się cieszyć tym co się udało wygrać!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106713 Napisano: 04.11.2015 21:12:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pingu4 napisał(a):

Seans z luksją po trzech tygodniach wszystkie nagrody 3700 voucherów do Cinema City zostały przyznane emotka  no nieźle  

Uff, a dziś wahałam się w Rossmannie-kupić, nie kupić. Nie kupiłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106701 Napisano: 04.11.2015 20:33:41 w TESCO konkursy
brudny napisał(a):

magy2020 napisał(a):

mczarna napisał(a):

termitek99 napisał(a):

mczarna napisał(a):

magy2020 napisał(a):

wie ktoś może czy na ten konkurs w Tesco z pralkami (Smolar) można zrobić zakupy w Tesco extra ?

Nie,tylko hipermarket,właśnie dzwoniłam do Smolara


Ale Tesco Extra to właśnie hipermarket emotka

Hmm, lepiej sprawdzic czy sklep jest na liście jako hipermarket  na tesco.pl/sklepy . W kilku przypadkach Hipermarket = Tesco extra ale dużo jest też tych co się nie kwalifikują pod hipermarket

pisałam do nich, odpisali że tylko hipermarkety tak jak w regulaminie

Smolar nie uznaje tych "inszych" Tesco, sprawdzone przy Nivea jak organizowali kilka mscy temu, to dziala na jakiejs innej zasadzie i nie podlega pod fundatora

Dlatego chyba najlepiej opierać się na tym linku do sklepów. Swoją drogą Smolar mówił,że to wymóg Henkela,a  nie ich , więc pewnie będą się tą stroną sugerować też. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106679 Napisano: 04.11.2015 19:45:47 w TESCO konkursy
termitek99 napisał(a):

mczarna napisał(a):

magy2020 napisał(a):

wie ktoś może czy na ten konkurs w Tesco z pralkami (Smolar) można zrobić zakupy w Tesco extra ?

Nie,tylko hipermarket,właśnie dzwoniłam do Smolara


Ale Tesco Extra to właśnie hipermarket emotka

Hmm, lepiej sprawdzic czy sklep jest na liście jako hipermarket  na tesco.pl/sklepy . W kilku przypadkach Hipermarket = Tesco extra ale dużo jest też tych co się nie kwalifikują pod hipermarket Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106515 Napisano: 04.11.2015 15:54:44 w TESCO konkursy
magy2020 napisał(a):

wie ktoś może czy na ten konkurs w Tesco z pralkami (Smolar) można zrobić zakupy w Tesco extra ?

Nie,tylko hipermarket,właśnie dzwoniłam do Smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106342 Napisano: 04.11.2015 12:35:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

mczarna

#6106079 Napisano: 03.11.2015 22:30:56 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ktoś wywołał polonistów, więc... jestem (tylko z wykształcenia na szczęście) filologiem polskim, więc wypowiem się na temat słynnego "pisze". oczywiście jest błędne, ale nie rzucałabym się na to aż tak bardzo, bo w potocznej mowie jest to częste i każdy wie, o co chodzi - a jeżeli już bym się rzucała, to rzucałabym się poprawnie, czyli na przykład z przecinkami w stosownym miejscu oraz z polskimi znakami. tymczasem na forum często się to pomija, tudzież popełnia inne błędy w pisowni (głównie te przecinki), ale jakoś nikt się tak na to nie oburza, jak na to straszliwe "pisze".

więc: albo bądźmy konsekwentni i tropmy każdy drobny błąd, albo wyluzujmy. osobiście polecam to drugie, gdyż jest to zwykłe, fajne forum, a nie traktat naukowy emotka

i piszę to z całą świadomością tego, że nie używam wielkich liter. emotka

przepraszam z offtop. ekhm.. dygresję.

popieram emotka

Chodzi o kontekst np. "jest napisane"? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106063 Napisano: 03.11.2015 22:10:36 w Giełda Kodów ; )
Mam kod z Cheetos, wymienię na coś innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6106029 Napisano: 03.11.2015 20:47:14 w Rossmann
Dziewczęta- jak to jest z tą wygraną z krzyżówki? Wiem,że regulamin się zmienił. Wysyłka nagród aż do 2 miesięcy...Czy oni informują smsem,że nagroda już jest do odbioru?Pierwszy raz wygrałam w krzyżówce, wcześniej tylko ten na stronie i wiedziałam kiedy mniej więcej iść, bo przesyłali maila.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6105494 Napisano: 03.11.2015 09:08:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Co to za imię dla leniwca- "I" albo "olny"...

Bankowiusz Doładowiusz I

Pazurzak_Leniwczak_Powolny 

Aaaa;) haha Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6105491 Napisano: 03.11.2015 09:00:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co to za imię dla leniwca- "I" albo "olny"... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6105374 Napisano: 02.11.2015 21:23:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Whiskasy! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6105325 Napisano: 02.11.2015 20:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Odnośnie faktorii- każdy, kto brał udział w konkursie dostał maila, czy tylko ci, którzy nie otrzymali win? Bo dostałam maila, a na żadne wino w sumie nie czekam emotka ale jak przyjdzie to się nie obrazę emotka


Chyba wszyscy, jak leci.
Ja dostałam, choć nie wygrałam emotka  Może jednak wyślą emotka  

A ja brałam udział, nie wygrałam i nawet tego maila dziś nie dostałam:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104945 Napisano: 02.11.2015 13:57:10 w Czy informują/ informowali?
Co z Vegetą ,informowali ostatnio?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104705 Napisano: 01.11.2015 21:18:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdolnabestia napisał(a):

Hmmm, a nie małą literą? emotka emotka

O właśnie albo zdania zaczynajace się na "a", "A"...Ale ilość sylab w wersie musi równać się ilości sylab w kolejnym...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104648 Napisano: 01.11.2015 18:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ace napisał(a):

buncia88 napisał(a):

emotka defed napisał(a):

Czy widzieliście zwycięskie życzenia z 2etapu  W 1etapie było jakiś czas widoczne. Mam na myśli twórczość wartą 20tysi emotka
edit:
Chyba to, bo napisane na złoto:
 

Szału ni ma 

A mi się bardzo podoba!


hmm.. nie gram w tym konkursie, ale jeżeli chodzi o to hasło, to niby w miarę ok (ale tylko w miarę), choć trochę razi mnie mała dźwięczność, w sensie niezgodności sylab. osobiście, kiedy silę się na rymowanki, to staram się robić to tak, by wszystko było w miarę śpiewne. hasło jest więc niby ok, ale niedopracowane. 

osobiście dopracowałabym to jakoś tak:

Od 20 lat nikt  pytań nie zadaje,
kto najlepsze mleko światu temu daje.
Bo wiadome jest to każdemu:
nic nie dorówna łaciatemu!
Nic nie zastąpi nam Twoich łat,
żyj więc nam długo, ponad sto lat!

A może po prostu autor/ka tych życzeń pisała je "na kolanie", chciała wygrac miseczkę i nawet do głowy jej nie przyszło, że może wygrać coś więcej, dlatego zbytnio się nie przykładała?
Dlatego przystańmy może rozkładać wygrane teksty na części pierwsze, bo być może komuś takim zachowaniem robimy przykrość?

No bez przesady...Aż tak się nie czepiajmy. Najważniejsze ,że nie ściągnięte z netu itd.Nie kazdy jest polonistą ( a takich, z tego co wiem, pełno na tym forum). Mnie tylko razi słowo "łaciate", bo powinno być przez "Ł" ale moze to przez pośpiech... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104633 Napisano: 01.11.2015 16:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

Mnie Łaciate również odtrąciło a wysłałem 8 całkiem niezłych moim zdaniem haseł. Poprzednio wpadły też naczynia (1 i 2 etap) po 3 szt. Jeśli agencja nie ocenia haseł tylko gdyba kto dostał miskę czy talerz a kto nie to jest to już dziwaczne...

Wysłałam sporo zgłoszeń i w 3 etapie nic kompletnie nie wygrałam...Wygrałam po kilka sztuk w pierwszym i drugim,wię nie bardzo rozumiem co się wydarzyło teraz...Mam też skromną nadzieję,że ich system w piątek nawalił i po prostu nie wysłali wszystkich maili, pewnie się łudzę ale strasznie to dziwne,że tak mało osób się pochwaliło talerzami ( 2,3),gdy zawsze było tyle informacji o wygranej...Poza tym nawet na Fcb ludzie o to wypytują. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

mczarna

#6104404 Napisano: 31.10.2015 14:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

no nie możliwe żeby tylko 1 osoba wygrała, na forum przecież gra dużo osób coś jest nie tak , od dzis bede rozrzucał życzenia na różne dane

Ja też nie wierzę, może bym uwierzyła jakbym zobaczyła zrzut z ekranu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104325 Napisano: 31.10.2015 09:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

bandit napisał(a):

Łaciate emotka  nei powinny być dziś wyniki ?

Powinny...i liczę, że będąemotka

Maile  były dziś ok 19.

Ta jasne i nikt się  nie chwali. ... Wyświetl w wątku >>
0 0