Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6104171 Napisano: 30.10.2015 19:51:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

vazzz napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

ja nigdzie nie widziałam aby ktoś się chwalił mailem od łaciatego dziś emotka

W temacie "Informują" jest wpis.

szukałam w MDW emotka ale coś ogólnie cisza w temacie łaciatym jakaś
dzięki

Wyniki z 2 etapu pojawiły się późno (a były ostatnio wcześniej), nikt nie chwalił się smsami po 16ej, jak zwykle to było.Jest jakiś wpis ale nie wiemy czy sms czy mail. Czekamy , mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104159 Napisano: 30.10.2015 19:43:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

marzenier napisał(a):

W laciatym,wszystkie maile o jednej godzinie idą ?

Nie, ja mam jednego maila z 18.55, a drugiego z 19.00 (na tę samą osobę).

ale z dziś czy tydzień temu? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104138 Napisano: 30.10.2015 19:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

W laciatym,wszystkie maile o jednej godzinie idą ?

W zeszłym tygodniu miałam maila z równych minut ale godzina ta sama Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104105 Napisano: 30.10.2015 18:29:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Ładne te życzenia emotka  są  opublikowane na stronie? To wygrana z 2 czy 3 etapu?



II ETAP  :)

Ale moje życzenia tez pojawiają sie w tej chmurce a nie wygralam głównej emotka

Tak, ale już kiedyś doszliśmy do tego, że złote życzenia są zwycięskie emotka

No to raczej logiczne:P  Btw- mogliby dodać kolejne życzenia w tych chmurkach:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6104040 Napisano: 30.10.2015 17:02:21 w Czy informują/ informowali?
tyros27 napisał(a):

Łaciate III etap jeszcze milczy?

Maile to pewnie wieczorem ale ciekawe czy ktoś smsa dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6103978 Napisano: 30.10.2015 15:40:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sailor napisał(a):

Bardzo mało laureatów w tej loterii. Gdzie się podziały torebki i portfele http://loteriasoraya.pl/files/lista1.pdf

Może nie spełnili wymagań?Nagrody nieodebrane lub niewydane z braku spełnienia warunków Regulaminu pozostająwłasnością Organizatora Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6103432 Napisano: 29.10.2015 22:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka  

Hmm, z tym się nie zgodzę, odpisywali bardzo szybko...Na początku podawali kody,które wygrały, a po 2 etapie też miałam jakieś pytanie i odpisali ( nie dzwoniłam do nich tylko maila pisałam)

Nie możesz się ze mną zgodzić lub nie, bo to mi nie odpowiedzieli, nie Tobie  emotka   możesz co najwyżej mówić o swoich doświadczeniach, których tylko pozazdrościć 
kalka napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka  

Hmm, z tym się nie zgodzę, odpisywali bardzo szybko...Na początku podawali kody,które wygrały, a po 2 etapie też miałam jakieś pytanie i odpisali ( nie dzwoniłam do nich tylko maila pisałam)

Nie możesz się ze mną zgodzić lub nie, bo to mi nie odpowiedzieli, nie Tobie  emotka   możesz co najwyżej mówić o swoich doświadczeniach, których tylko pozazdrościć 

 ... Pytanko - po co wydzwaniasz do agencji sprawdzić co kliknęłaś i na co zgodę wyraziłaś? Chyba przed kliknięciem sprawdzasz co i jak?Jak nie to miej pretensje sama do siebie. Nie dziw się osobie, która tam pewnie ma staż ( pracuje za darmo albo za grosze),że irytuje ją Twój telefon....Zadzwoniłaś też zapytać gdzie oświadczenie czy też który kod wygrał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6103376 Napisano: 29.10.2015 21:52:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wreszcie odebrany krem Restylane:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6103334 Napisano: 29.10.2015 20:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka  

Hmm, z tym się nie zgodzę, odpisywali bardzo szybko...Na początku podawali kody,które wygrały, a po 2 etapie też miałam jakieś pytanie i odpisali ( nie dzwoniłam do nich tylko maila pisałam) Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6103322 Napisano: 29.10.2015 20:31:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Mam wątpliwości co do tego konkursu.Czy dobrze rozumiem że zakup trwa od d 01.09.2015 r. do 31.10.2015 r.,  a zgłoszenia do 15 Listopada?
http://www.eksper...zmywarki_konkurs.pdf
Proszę o pomoc

Na to wygląda,że tak. Dlaczego wątpliwości? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6102946 Napisano: 29.10.2015 12:27:40 w Czy informują/ informowali?
Kiedy ostatnio informowali z Vegety?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6102643 Napisano: 28.10.2015 20:02:52 w GFK
madzia34 napisał(a):

dzieci +10-mam za duze-zaznaczyłam 7-12

ja zaznaczyłam 3+ coś tam i też źle, więc pewnie o najmłodsze chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6102602 Napisano: 28.10.2015 19:12:57 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/testy gdzie trzeba odpowiedzieć na pytanie - "Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać/testować ..."emotka   Mam zawsze ochotę odpowiedzieć - "Bo tak"...emotka

ja tak parę razy napisałam  Bo tak i już

hahah i co- udało się? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6102578 Napisano: 28.10.2015 18:43:17 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konkursy/testy gdzie trzeba odpowiedzieć na pytanie - "Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać/testować ..."emotka   Mam zawsze ochotę odpowiedzieć - "Bo tak"...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6102024 Napisano: 27.10.2015 20:54:47 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

a mnie za to wkurza, że przeterminowały się dodane przeze mnie konki i po czyszczeniu został mi zabrany dostęp do topu biedronkowego emotka  ciężko się bez niego żyje... dodałam rano 4 konkursy i czekam z niecierpliwością na zdjęcie blokady  emotka

Ja gram już w wyciętymi, w końcu ten konkurs trwa bardzo długo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6101794 Napisano: 27.10.2015 13:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Dostajecie automatycznego maila od paczki-sprzątaczki po wysłaniu paragonu i danych? Wysłałam wczoraj wieczorem nawet dwa razy i nic.

Dostałam po 2 dniach Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6101623 Napisano: 26.10.2015 23:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Benasia: Na stronie jest podane emotka  Wydawało mi się, że 1000 na dzień dochodzi.

Na stronie widać ilość życzeń.Dużo jest ale w sumie patrząc od początku to mniej więcej równo, coś ok 7000 z kawałkiem (+ kilkaset)  na etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6101574 Napisano: 26.10.2015 21:49:36 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

androm napisał(a):

joan napisał(a):

trampek. napisał(a):

Mam pytanie bo odełałam dane na osobę ktora pracuje w biedronce mowię o luksusie mam napisac im @ ze rezygnuje z nagrody bo nie doczytalam regulaminu ze nie moga pbrac udzial pracownicy??? czy oni sami nie przyznaja mi nagrody czy co robia w takiej sytuacji??


Dla 50 zeta będziecie ryzykować wylaniem z pracy? emotka

ciekawe na podstawie jakich przepisów można być zwolnionym teoretycznie za takie coś? bzdura


a na takiej podstawie, że prywatna firma może sobie zwalniać pracowników, jeżeli coś im się jej podoba. jeszcze brakuje, żeby mi przepisy dyktowały, kogo mam przyjmować do swojej firmy, a kogo zwalniać. obłęd. zwłaszcza, że to nie jest błahy powód tylko nieuczciwość i niewywiązywanie się z umowy.

jak już mówiłam - ja bym nagrody się zrzekła. nie tylko dlatego, że mógłby być problem, ale też dlatego, że to zwyczajnie nieuczciwe. 

Można było dane przyjaciółki posłać...No ale już po jabłkach, skoro dane wysłane Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100859 Napisano: 25.10.2015 21:56:17 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

magnus napisał(a):

mczarna napisał(a):

trebor1 napisał(a):

chyba już te hasła za bardzo "automatycznie" piszę (czytaj. bez polotu)
bo, za każdym razem muszę jakieś frytki wciskać na obrazku, żeby udowodnić, że nie jestem robotem emotka
przy pierwszych zgłoszeniach tego nie było...
a może byłem już którąś już osobą, z kolei która ślubowała wierność... i formularz uznał, że to jakieś złośliwe oprogramowanie pisze emotka

było, było...

haha IP kolego emotka  u mnie też sprawdzanie czy jeszcze kojarzę co to jedzenie a co auta emotka

może hasło się tak kupy nie kleiło emotka

U mnie na samym początku było...W każdym konk tak mam.Czyżby od przeglądarki wiele zależało?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100815 Napisano: 25.10.2015 21:06:49 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

chyba już te hasła za bardzo "automatycznie" piszę (czytaj. bez polotu)
bo, za każdym razem muszę jakieś frytki wciskać na obrazku, żeby udowodnić, że nie jestem robotem emotka
przy pierwszych zgłoszeniach tego nie było...
a może byłem już którąś już osobą, z kolei która ślubowała wierność... i formularz uznał, że to jakieś złośliwe oprogramowanie pisze emotka

było, było... Wyświetl w wątku >>
0 0