Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6100807 Napisano: 25.10.2015 20:59:39 w Biedronka
Takie pytanko do Tych co masowo w Mocy szaleli ( bez żadnych konkluzji, bez czepiania się itd) co Wy z tymi chrupkami zrobiliście? Chwalicie się,że ok 1000, 2000 zł będzie ale gdzie ten towar macie/trzymacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100797 Napisano: 25.10.2015 20:39:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,że jest ciemno, szaro i w ogóle pogodowo do d... i jeszcze rano trzeba wstać,a tam korek...No i tak dzień w dzień...Bleh Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100794 Napisano: 25.10.2015 20:35:47 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Pomóżcie ...
Jak to jest jak wyśle sms-em to 100 znaków uwzględnia tez prefix i nr paragonu ,czy tylko odpowiedź po kropce?
Strasznie czuję się ograniczona...


Moim zdaniem tylko odpowiedź. Gdyby wliczać numer paragonu i prefix zostałoby pewnie jedno słowo na odpowiedźemotka

A nie można przez stronę? Nie lepiej?

Nie wiem czy lepiej,każdy konkursowicz ma swoje obsesje, rytuały ,dzień konkursu w którym wysyła emotka ja zawsze wolę wysyłać smsem -choćby po to by mieć potwierdzenie wysłania,doręczenia emotka Czasem bardzo mi to pomaga w odkryciu jaki nr. paragonu wygrał emotka

zawsze można na drugiej stronie napisać kto i kiedy... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100772 Napisano: 25.10.2015 19:53:03 w Biedronka
monikar napisał(a):

mczarna napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

To chyba ta zmiana czasu tak działa, ja też mam zapasy Liptona a ten spray do łazienki niezły jest, wysłałam kilka haseł, chyba 4, jak na mnie to bardzo dużo jest, mam tylko nadzieję że filmików i dzieł artystycznych nie bedzie

Ale takiej możliwości raczej brak...Nie ma tam opcji załączania czegoś, a zadanie polega na dokończeniu zdania.


A bo to raz wygrała praca która miała mieścić się w formularzu lub smsie a została wysłana pocztą na adres organizatora... Pamiętam najbardziej śmieszyło mnie gdy ludzie wysyłali prace plastyczne na...loterię emotka

No co Ty? emotka   A wygrali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100769 Napisano: 25.10.2015 19:49:54 w Biedronka
monikar napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Pomóżcie ...
Jak to jest jak wyśle sms-em to 100 znaków uwzględnia tez prefix i nr paragonu ,czy tylko odpowiedź po kropce?
Strasznie czuję się ograniczona...


Moim zdaniem tylko odpowiedź. Gdyby wliczać numer paragonu i prefix zostałoby pewnie jedno słowo na odpowiedźemotka

A nie można przez stronę? Nie lepiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100761 Napisano: 25.10.2015 19:38:01 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie to, że w jaki top na forum nie wejdę, to cięgiem jest jakieś żarcie się, docinki, bezowocne dyskusje... Albo tyle osób naraz pogięło, albo biomet nie taki, no kurcze, musi być jakieś wytłumaczenie, dlaczego od pewnego czasu wszyscy się wściekają...emotka
Tak jakby śp. wsciekly sklonował się w x nickach...emotka
Myślałam, że się zrelaksuję po pracy, przeglądając forum, głowa przestanie boleć, a tu uj, że tak subtelnie powiem. emotka

Kochana, taki okres mamy. Ludzie zamiast na spacerach albo nad wodą siedzą w domach, więc przy kompach...Tak będzie przez najbliższych kilka miesięcy.Mam nadzieję,że tylko samójstw nie będzie więcej , bo się czegoś nie wygrało w tym depresyjnym okresie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100730 Napisano: 25.10.2015 18:51:39 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):

To chyba ta zmiana czasu tak działa, ja też mam zapasy Liptona a ten spray do łazienki niezły jest, wysłałam kilka haseł, chyba 4, jak na mnie to bardzo dużo jest, mam tylko nadzieję że filmików i dzieł artystycznych nie bedzie

Ale takiej możliwości raczej brak...Nie ma tam opcji załączania czegoś, a zadanie polega na dokończeniu zdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100512 Napisano: 24.10.2015 21:49:06 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wkurza mnie, że posty na forum pojawiają się z opóźnieniem emotka dodaję post, stronka się odświeża, pisze: post dodany, a tu go nie ma, dopiero po paru minutach się pojawia emotka

Mam to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100453 Napisano: 24.10.2015 18:34:20 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pszczola napisał(a):

Ten miesiąc jest jeszcze gorszy niż poprzedni..  

u mnie mały progresss...od 3 miesięcy nie grałam, teraz zainteresował mnie aż 1 konkurs emotka

a mnie żaden... gdzie te czasy gdy tych konkursów było hoho i trochę?

cały czas wspominam te konkurs z 200 rowerami i autem z Palmolive.. to były czasy gdzie konkursów było z 20 chyba.. a teraz marne 4 czy 5, a i tak nie ma się o co bić emotka

Czy wspominasz czasy jeszcze gdzie kodów nie było? Gdzie grało po 15 tys. ludzi? emotka  Ja pamiętam czasy z samego początku rossnetu, wtedy wygrywałam praktycznie w każdym, bo tak mało ludzi brało udział, a potem nagle trach i się narobiło...

Pomimo, że było nawet 15 tys osób, wygrywało się bez problemu emotka  Różnicy nie widzę. Jednak przeraża mnie fakt druzgoczącego spadku jakości i ilosci konkursów emotka
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pszczola napisał(a):

Ten miesiąc jest jeszcze gorszy niż poprzedni..  

u mnie mały progresss...od 3 miesięcy nie grałam, teraz zainteresował mnie aż 1 konkurs emotka

a mnie żaden... gdzie te czasy gdy tych konkursów było hoho i trochę?

cały czas wspominam te konkurs z 200 rowerami i autem z Palmolive.. to były czasy gdzie konkursów było z 20 chyba.. a teraz marne 4 czy 5, a i tak nie ma się o co bić emotka

Czy wspominasz czasy jeszcze gdzie kodów nie było? Gdzie grało po 15 tys. ludzi? emotka  Ja pamiętam czasy z samego początku rossnetu, wtedy wygrywałam praktycznie w każdym, bo tak mało ludzi brało udział, a potem nagle trach i się narobiło...

Pomimo, że było nawet 15 tys osób, wygrywało się bez problemu emotka  Różnicy nie widzę. Jednak przeraża mnie fakt druzgoczącego spadku jakości i ilosci konkursów emotka  szkoda...

 Ja widziałam wtedy różnicę i później też...Natomiast fakt faktem,że ilość konkursów bardzo spadła, a o jakości nagród nie wspomnę.

Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100432 Napisano: 24.10.2015 17:02:55 w Rossmann
ivanotta napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pszczola napisał(a):

Ten miesiąc jest jeszcze gorszy niż poprzedni..  

u mnie mały progresss...od 3 miesięcy nie grałam, teraz zainteresował mnie aż 1 konkurs emotka

a mnie żaden... gdzie te czasy gdy tych konkursów było hoho i trochę?

cały czas wspominam te konkurs z 200 rowerami i autem z Palmolive.. to były czasy gdzie konkursów było z 20 chyba.. a teraz marne 4 czy 5, a i tak nie ma się o co bić emotka

Czy wspominasz czasy jeszcze gdzie kodów nie było? Gdzie grało po 15 tys. ludzi? emotka  Ja pamiętam czasy z samego początku rossnetu, wtedy wygrywałam praktycznie w każdym, bo tak mało ludzi brało udział, a potem nagle trach i się narobiło... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6100178 Napisano: 23.10.2015 21:55:24 w Oddam za darmo
Oddam kupon na makijaż, tzw "konturowanie" w Sephorze, ważny do 31.10, dodatkowo zniżka do Sephory 20%. Jest tylko malutkie "ale", wymóg kampanii (nic strasznego:P) ale to na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099982 Napisano: 23.10.2015 17:54:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.

To może trzeba zgłosić [email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099975 Napisano: 23.10.2015 17:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

jak na 20 tyś to mało kreatywne życzenia !

Jak dla mnie to żadne życzenia,a tylko "przysięga"...Jakby było "życzę Tobie był bym Tobie wierny itd" to byłyby życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099941 Napisano: 23.10.2015 16:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

i co Łaciate już całe poszło?

Raczej nie, wieczorkiem pewnie maile będą za zyczenia online. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099436 Napisano: 22.10.2015 22:07:18 w Paragony
Czy tego wątku nie da się zamknąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099421 Napisano: 22.10.2015 21:48:38 w Biedronka
konkurs14 napisał(a):

agamaty napisał(a):

falus napisał(a):

bridget napisał(a):

i moc nadal mnei opusciła 4 dni z rzedu nic.. na 2 osoby.... dziwne:(

Mam to samo jeszcze pare dni temu było ok a teraz  na 4 jeden raz trafiłem.

U mnie były dwa puste dni z rzędu w tym tygodniu, na szczęście z niedzieli moc wróciła. 

a może najpierw trzeba zjeść chipsy i popić pepsi i dopiero potem pisać hasła  - może teraz wybierają tych najedzonych i napitych ... emotka

Nie wiem jak to działa ale przynajmniej 1 osoba z tymi samymi danymi wygrywa codziennie... Ja juz nie gram, wystarczy mi 5
Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099377 Napisano: 22.10.2015 21:01:03 w Biedronka
ilonaaa93 napisał(a):

yasiris napisał(a):

słuchajcie, czy w Mocy Nagród przejdzie:
Pepsi 2x1,75 i
Lipton Cytr 2L ?
To mam wybite na paragonach - nie ma tych produktów w regulaminie i nie wiem co robić - grać na te paragony czy odpuścić?

Są to produkty PepsiCo? Są, więc jak najbardziej grać emotka Ja kupiłam regulaminową Lipton Peach Ice tea 2L i też tak mi nabiło.

i tak wszystkiego się dowiemy jak zaczną te przelewy robić... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099350 Napisano: 22.10.2015 20:26:54 w Biedronka
giulietta napisał(a):

jpg   lub   png emotka   p n g  

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099335 Napisano: 22.10.2015 20:03:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

mczarna napisał(a):

Powraca temat kremów Restylane. Ktoś ma jakieś info?? Ja nadal nie dostałam odpowiedzi dlaczego gabinety nic nie widzą. Ktoś coś?

Nie wiem gdzie masz odebrać, ale ja mam u siebie informację, że zapas się skończył i poinformują mnie jak doślą kremidła.

Warszawa, a gdzie masz takie info? U mnie w 2 punktach ( bo koleżanka w innym) nic kompletnie nie wiedzieli o akcji i byli w szoku,że coś takiego jest Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6099324 Napisano: 22.10.2015 19:51:40 w Biedronka
szczupak napisał(a):

anuska7 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a na ten luksus mogą być skany w pdf czy tylko jpg?

dzwoniłam do ich...moze byc pdf

dzięki emotka

 Ale nie ma fizycznej możliwości załączenia PDF, próbowałam wczoraj i nie mogłam...Poza tym jest info przy załaczaniu ,że JPEG lub pdf Wyświetl w wątku >>
0 0