Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mczarna

mczarna

#6098544 Napisano: 21.10.2015 20:05:06 w SZUKAM....
Szukam konkursu, gdzie do wygrania są szafki łazienkowe...Moje kosmetyki już naszych nie ogarniają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098534 Napisano: 21.10.2015 19:57:02 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza głupota ludzka...Dostają maile i nie rozumieją ich treści i od razu wrzucają info tu do wygranych,że wygrali...Tia jasne...Jako tako zrozumiem początkujących testujących, bidule, tak się cieszyli a tu spam...Ciekawe co ludzie robią jak dostają maila w tytule "Super nagroda", a potem "masz szansę wygrać milion tabletów tylko podaj dane", "kliknij w link", nie wspominając maili w innym języku o podobnym charakterze...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098483 Napisano: 21.10.2015 19:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ajulitka napisał(a):

Czy Biedronkową Moc wysyłać paragony i oświadczenia z kilku zgłoszeń razem, czy lepiej każdy osobno?

można razem, tylko do każdej wygranej po 1 oświadczeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098477 Napisano: 21.10.2015 19:02:15 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):

Wysyłaliście już oświadczenia na luksus? Macie jakieś zwrotki na mailu?

Tak, w tej zwrotce, co ważne, jest link do kliknięcia do wysyłki potwierdzenia danych. Może za dużo osób teraz wysyła, ja wysyłałam w dzień, zanim smsa dostalam  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098455 Napisano: 21.10.2015 18:38:28 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

magnus - mnie nie interesują polskie miasta, tylko statystyki własne. Gdybym miała patrzeć na miejscowości, dawno temu bym się pochlastała, bo taki tłok u mnie, że dosłownie konkursowa nadpodaż ludzka.

Wysłałam ponad 100 zgłoszeń i w swoim przypadku nie widzę żadnej "ingerencji" sił boskich, nadprzyrodzonych czy też agencyjnych emotka

Ja piszę o "swoim" wygląda cienko na tle innych, statystyka dotyczy też mnie, bo XXX paragonów ad koszemotka
Hasło codziennie inne i nie 4 wyrazowe

Mam to samo wrazenie. Lepiej mieszkac na zadupiu niz w Warszawie


a może lepiej pisać lepsze hasła albo wysyłać ich więcej, zamiast węszyć wiejskie spiski? ;


100 zgłoszeń ale że niby jednego dnia czy w ogóle czy na 100 różnych osób?? Ja wysłałam 5 ( praktycznie jedno dziennie, raz 2) i wygrywałam , a jestem z Wawy emotka  W moim przypadku im więcej wysyłam tym mniej wygrywam, więc wolę nie szaleć.:P  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098445 Napisano: 21.10.2015 18:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

mczarna napisał(a):

Gdzie moje smsy ja się  pytam???

spokojnie, ja też czekam jeszcze na 2 emotka do mamy i do taty przyszły z różnicą 3-godzi

Luksusy wszystkie doszły ale dlaczego miski nie mam ani parasola? buu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098089 Napisano: 21.10.2015 13:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie moje smsy ja się  pytam??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098040 Napisano: 21.10.2015 13:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Kampania Finuu. Doczytajcie dokładnie maile, bo nie wysyłają informacji o dostaniu się do kampanii tylko o strefie wiedzy. Niepotrzebna radość:( Ja tez się cieszyłam ale w mailu nie ma nic o paczce ambasadora ani o dostaniu się do kampanii:(

To tylko zaproszenie  do strefy wiedzy,kampania już trwa od jakiegoś czasu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6098036 Napisano: 21.10.2015 12:59:01 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

Nie orientujecie się czy jak wyślę zdjęcie paragonu i oświadczenia z luksusu to przejdzie? Czy musi być skan?

Zdjęcie ok, PDF nie akceptują  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6097573 Napisano: 20.10.2015 21:05:10 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Mczarna ja nie widzę żadnego swojego zgłoszenia! Rozumiem pierwszego i ostatniego dnia ale 28 wysyłałam i jak patrze inne to bylo na prawde niezle. A jaki byl ten 12 punkt? W telefonie nie mogę otworzyć regulaminu.

12. Rozwiązanie zadania konkursowego, o którym mowa w ust. 3 lit. d):
a) powinno być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika,
b) nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów, z wyłączeniem treści reklamowych dotyczących Produktów Konkursowych,
c) nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności: dóbr osobistych i praw autorskich oraz prawa do ochrony wizerunku

No to współczuję...:-( Ale nie dawałaś kilku zgłoszeń z  numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6097463 Napisano: 20.10.2015 19:28:39 w Biedronka
endzi1984 napisał(a):

alea napisał(a):

mczarna napisał(a):

Czy Wy teraz widzicie wyniki? Zniknęły...

nadal są

u mnie tez sa!

Tak, znowu widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6097449 Napisano: 20.10.2015 19:21:02 w Biedronka
aleksiak napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Padam jak czytam wygrane teksty z Luksusu... "GDY LUKSUS MI SIE MARZY BIORE ZEL POD PRYSZNIC FA I JEJE GO PO TWARZY"

ahahhahahahah padłam, leję ze śmiechu emotka emotka

zaplułam monitor emotka  hahha Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6097444 Napisano: 20.10.2015 19:19:28 w Biedronka
magalan83 napisał(a):

alea napisał(a):

taalvikki napisał(a):

benasia napisał(a):

i weź się szukaj jak nawet nr tel nie ma...


nie mam zapisanego smsa, więc po treści nie znajdę. koszmar.

skądinąd, po przeczytaniu kilkunastu tych zgłoszeń, zrozumiałam, jak ciężką pracę mają ludzie, którzy muszą całymi dniami czytać taki bełkot  :D

a co mają w Mocy nagród tam dopiero maja jazdę , a to hasła a to paragony a to nr konta ..a to czytanie @ a to odbieranie telefonów a to wór listów ... emotka

mam nadzieje, że wszystkie 50 tki wypłacąHaha
magalan83 napisał(a):

alea napisał(a):

taalvikki napisał(a):

benasia napisał(a):

i weź się szukaj jak nawet nr tel nie ma...


nie mam zapisanego smsa, więc po treści nie znajdę. koszmar.

skądinąd, po przeczytaniu kilkunastu tych zgłoszeń, zrozumiałam, jak ciężką pracę mają ludzie, którzy muszą całymi dniami czytać taki bełkot  :D

a co mają w Mocy nagród tam dopiero maja jazdę , a to hasła a to paragony a to nr konta ..a to czytanie @ a to odbieranie telefonów a to wór listów ... emotka

mam nadzieje, że wszystkie 50 tki wypłacą

Właśnie o tym samym przed chwilą mówiłam w domu- jak oni ogarną te przelewy potem, nie wspominając o hasłach,paragonach itd. Pewnie stąd teraz te opóźnienia, haha. Sezon chorobowy , więc pewnie się nie wyrabiają, a teraz, po tych donosach jeszcze muszą te wszystkie hasła sprawdzać i pewnie ich system komputerowy pada:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6097441 Napisano: 20.10.2015 19:15:46 w Biedronka
erychta00 napisał(a):

nouvelle napisał(a):

koper napisał(a):

Tylko pierwszego i ostatniego dnia jest 1000 wygranych, w pozostałe dni jest mniej (wystarczy wyszukać datę na stronie z wynikami i pokazuje ile jest wyników z każdego dnia).
2015-09-24 --- 1000
25 --- 812
26 --- 520
27 --- 511
28 --- 677
29 --- 792
30 --- 1000

Czyli dobrze zrobiłam odpuszczając sobie pierwszy i ostatni dzień konkursów z nagrodami dziennymi emotka


No ok, ale jeśli np. grałam 28.09. i nie wygrałam, a w tym dniu było tylko 677 wygranych, to co z 300 nagrodami?
Jeśli było więcej zgłoszeń, to dlaczego nie nagradzali wszystkich danego dnia, tylko część, 677?

Mam to samo
erychta00 napisał(a):

nouvelle napisał(a):

koper napisał(a):

Tylko pierwszego i ostatniego dnia jest 1000 wygranych, w pozostałe dni jest mniej (wystarczy wyszukać datę na stronie z wynikami i pokazuje ile jest wyników z każdego dnia).
2015-09-24 --- 1000
25 --- 812
26 --- 520
27 --- 511
28 --- 677
29 --- 792
30 --- 1000

Czyli dobrze zrobiłam odpuszczając sobie pierwszy i ostatni dzień konkursów z nagrodami dziennymi emotka


No ok, ale jeśli np. grałam 28.09. i nie wygrałam, a w tym dniu było tylko 677 wygranych, to co z 300 nagrodami?
Jeśli było więcej zgłoszeń, to dlaczego nie nagradzali wszystkich danego dnia, tylko część, 677?

Mam to samo emotka  

Ale Wasze zgłoszenia były jakieś fajne,normalne, a nie typu "Bo tak"  albo niezgodne z punktem 12 regulaminu?? Może wysłaliście też po kilka zgłoszeń z 1 numeru? Zgodnie z regulaminem -"Jeden Uczestnik ma prawo tylko do 1 Nagrody w Konkursie niezależnie od ilościZgłoszeń". Może stąd mniejsza liczba wygranych?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096842 Napisano: 20.10.2015 12:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Nie, że się czepiam.... Ale w konkursie http://www.miasto...onkurs-smak-wakacji/ dwie odpowiedzi są dłuższe niż 500 znaków bez spacji. A ja tak skracałam swoją wypowiedź, żeby się zmieścić co do znaku emotka



Mnie też to strasznie mierzi. Przez takie "akcje" odpuściłam dużo konkursów na FB. W opisie konkursu stoi jak byk: dokończ zdanie... Po czym w komentarzach widzę 6 zwrotkowy wiersz, koniecznie każdy wers zaczynający się od litery z np. nazwy produktu, a do tego zdjęcie tegoż produktu które narysowała "córcia". Czekam na konkurs gdzie do wygrania będzie wibrator i jakaś "mądra" wklei zdjęcie z rysunkiem "córci".


PS. Oczywiście nic do owych "córci" nie mam. emotka Zdecydowanie moje "ale" skierowane jest do ich matek emotka

Idealnie wpasowuje się w konkurs, który ostatnio mnie wkurzył emotka
https://www.faceb.../?type=3&theater
Konkurs brzmiał - Dokończ zdanie, a wygrała odpowiedź:

Kuchnia francuska kojarzy mi się z moją współlokatorką, a zarazem serdeczną przyjaciółką S. Po przeprowadzce do Warszawy na studia, S. radziła sobie z tęsknotą za domem poprzez pichcenie różnych francuskich smakołyków. Żadne tam ślimaki, czy żabie udka – francuskie stereotypy kuchenne odkładamy na bok! S. kocha tradycyjną francuską kuchnię domową i często przyrządza dania tak, jak robiła to jej mama, czy babcia mieszkające w przepięknej Prowansji. Pamiętam, kiedy pewnego wieczoru po powrocie z pracy zastałam ją w wypełnionej cudownymi aromatami kuchni przy przygotowywaniu warzywnego Ratatouille. Zasugerowałam dodanie kilku grzybów i paru listków polskiego lubczyku, który hoduję w moim ziołowym ogródku. Tak oto powstała nasza cotygodniowa tradycja przygotowywania polsko-francuskich przysmaków Emotikon smile I tak na naszej liście widnieje na przykład Hachis Parmentier z dodatkiem buraczków, czy croissant zapiekany z oscypkiem i żurawiną. Taka właśnie jest dla mnie kuchnia francuska – nie pompatyczna, stworzona dla snobów, jak ją maluje większość świata, lecz ciepła, domowa, przywodząca na myśl aromaty Prowansji i mile spędzone chwile przy kucharzeniu.

W tym konkursie pisałam do organizatorów  czy jest limit na znaki i czy ma być tylko 1 zdanie czy kilka,bo dla mnie "Dokończ zdanie "to 1 zdanie...Odpisali,że może być kilka zdań. ..Finalnie nie wzięłam  udziału.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096633 Napisano: 19.10.2015 22:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

mczarna napisał(a):

migi napisał(a):

Odnośnie łaciatego, pisałam w kwestii wysyłki większej ilości zgłoszeń, a tylko 1 maila. Odpisano mi, że 3-krotnie mnie nagrodzono, więc odsyłajcie wszystkie zgłoszone kody!

Napisali również, że laureat nagrody głównej " dowie się o wygranej dnia 23.10, kiedynastąpi też ogłoszenie listy zwycięzców na stronie www." 
emotka

Ale podali Tobie tak jak mi konkretne kody ? emotka Fajnie, znaczy się mam 2 kubeczki.


Na jakiego maila piszecie do Łaciatego?

wyżej podałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096612 Napisano: 19.10.2015 21:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

Odnośnie łaciatego, pisałam w kwestii wysyłki większej ilości zgłoszeń, a tylko 1 maila. Odpisano mi, że 3-krotnie mnie nagrodzono, więc odsyłajcie wszystkie zgłoszone kody!

Napisali również, że laureat nagrody głównej " dowie się o wygranej dnia 23.10, kiedynastąpi też ogłoszenie listy zwycięzców na stronie www." 
emotka

Ale podali Tobie tak jak mi konkretne kody ? emotka Fajnie, znaczy się mam 2 kubeczki. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096582 Napisano: 19.10.2015 20:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WOW! Łaciate odpisało! Podało 2 konkretne kody!!!W razie pytań piszcie na kontakt@laciate.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096553 Napisano: 19.10.2015 19:59:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uwaga na konkurs z kremami Restylane! Dziś chciałam odebrać krem ale przezornie zadzwoniłam do gabinetu czy już są.Kobitka w szoku, nic nie wie i mówi,że to stomatologia...Koleżanka w innym gabinecie miała podobnie. Zadzwoniłam do organizatora konkursu ale facet powiedział ,że osoba za ten konkurs jest na chorobowym...Spisał numer itd i powiedział,że oddzwonią. Dajcie znać czy ktoś już krem odebrał czy też miał podobne przygody?Dla mnie to dziwne,szczególnie,że te kliniki są na stronie w zakładkach KLINIKI,które te zabiegi przeprowadzają... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096488 Napisano: 19.10.2015 18:04:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Lubelli 1 osoba może wygrać 1 rękawicę czy więcej? Czytam ten regulamin i chyba oślepłam,bo nie widzę takiej informacji Wyświetl w wątku >>
0 0