Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mczarna

mczarna

#6096553 Napisano: 19.10.2015 19:59:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uwaga na konkurs z kremami Restylane! Dziś chciałam odebrać krem ale przezornie zadzwoniłam do gabinetu czy już są.Kobitka w szoku, nic nie wie i mówi,że to stomatologia...Koleżanka w innym gabinecie miała podobnie. Zadzwoniłam do organizatora konkursu ale facet powiedział ,że osoba za ten konkurs jest na chorobowym...Spisał numer itd i powiedział,że oddzwonią. Dajcie znać czy ktoś już krem odebrał czy też miał podobne przygody?Dla mnie to dziwne,szczególnie,że te kliniki są na stronie w zakładkach KLINIKI,które te zabiegi przeprowadzają... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096488 Napisano: 19.10.2015 18:04:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Lubelli 1 osoba może wygrać 1 rękawicę czy więcej? Czytam ten regulamin i chyba oślepłam,bo nie widzę takiej informacji Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096063 Napisano: 18.10.2015 22:21:33 w Oddam za darmo
Exter napisał(a):

Oddam kod - 55 % rabatu na pizzę.

też mam na oddanie Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6096027 Napisano: 18.10.2015 21:15:45 w Wkurza mnie...
toka napisał(a):

joan napisał(a):

leona napisał(a):

Wiem, że to ironia Joan  ale i tak spytam w konwencji: A gdzie się zostawia dziecko jak chce się zrobić dłuższe (bo kolejki i inne obiektywne trudności) zakupy po pracy i odebraniu dziecka z przedszkola, albo w sobotę, a sklep internetowy nie dostarcza dalej mleka, niż w promieniu 30km? Taka zagadka teoretyczna emotka  emotka


To akurat nie była ironia; trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego dziecko ma uczestniczyć w długich zakupach, nie rozumiem owych obiektywnych trudności. Rozumiem natomiast, że ktoś chce kupować codziennie świeże pieczywo, warzywa na obiad albo konkretny rodzaj mleka. Ale wycieczka po koperek czy butelkę mleka to nie są "długie zakupy", a tym bardziej argument za trzymaniem siedmiolatka w wózku marketowym.

Jeśli nie zapomnę, napiszę Wam potem co nieco o robactwie w zwierzęcych odchodach, teraz mi się nie chce & może ktoś jeszcze jest przed kolacją emotka

zdziwiłabyś się w ile miejsc czasem trzeba "ciągnąć" dziecko bo nie ma go z kim zostawić.I to nie dla własnego czy dziecka dobra ale z konieczności.Miałam mnóstwo takich sytuacji w życiu.Nie każdy niestety dysponuje wsparciem babć czy opiekunek.Są też matki zdane wyłącznie na siebie emotka

No dobra- sklepy sklepami, 8-9  letnie dzieci częściej chodzą szybciej niż my... Ale ja się pytam po co wozić dziecko 3-4-5 w wózku spacerowym ( zdrowe oczywiście)? Rodzicom tak wygodniej, szybciej?- żadne wytłumaczenie...Moja córka nawet jak widzi takie dzieci to się dziwi.My wózek jak miała do maks 3 lat  używaliśmy tylko na plażę, teraz kupiłam specjalnie wózek  zakupowy ale nie taki "dziadkowy" , w stylu marynarskim.Nie rozumiem tak leniwych rodziców (nie tyko leniwych ale i...)
Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095995 Napisano: 18.10.2015 19:30:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

miraga_ napisał(a):

kate1980 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy ktoś pamięta ankietę, którą się wypełniało na stronie BIC. mieli przesłać kredki 24-kolory do testów? dostał ktoś jakieś info 

nic nie dostałam póki co...

pod koniec ankiety pojawiło się pytanie "Czy zgadza się Pani na to, abyśmy skontaktowali się z Panią za 4-7 dni emailem?" ankietę wypełniałam jakieś 10 dni temu emotka

ja miałam drugą ankietę 7.10 i do 30 dni mam otrzymać kredki

czyli z tego morał, że mi się nie udało emotka

ja pierwszą wypełniłam na pewno po 7 , więc jest jeszcze szansa... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095915 Napisano: 18.10.2015 13:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

czy ktoś pamięta ankietę, którą się wypełniało na stronie BIC. mieli przesłać kredki 24-kolory do testów? dostał ktoś jakieś info 

nic nie dostałam póki co... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095784 Napisano: 17.10.2015 21:02:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
victorious napisał(a):

turli napisał(a):

No nie mogę . Victorious z nami od lipca. Ale poucza jakby miał tu 10 lat stażu.  Najlepsza rada to ta żeby najpierw wypić mleko a potem wbić kod. Jakże cenna rada dla naszych hurtowników.  No leżę i nie wstaję.  

Dłuższy staż na forum nie daje ci patentu na mądrość. Zapewniam cię, że znacznie łatwiej wyciąć kod z pustego opakowania niż z pełnego mleka. Ale rozumiem, że ty wolisz ten drugi sposób. Poza tym, nie wniosłaś nic nowego do dyskusji , oprócz osobistych wycieczek. Życzę miłego wieczoru.

Ten konkurs nie trwa tydzień, dwa...Ja zgłaszam tylko te wypite, a w lodóweczce czekają  w razie co kolejne etapy. Jak nakupowaliście na I etap tyle mleka to co zrobicie z tym z II etapu, haha:P  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095783 Napisano: 17.10.2015 20:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafalpl18 napisał(a):

Witam , ma może ktos kody z pod nakrętek fanta lub sprite ,
lub tic tak -ów ,
był bym wdzięczny za przesłanie na e-mail  japiszpl@o2.pl

Ogarnij się początkowo, nowy jesteś ale i tak to zobowiązuje:P
Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095715 Napisano: 17.10.2015 17:57:39 w Rossmann
taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

Czy za każdym razem dostajecie kod z konkursu? Kupowałam wczoraj pewien produkt, okazało się potem,że obecnie jest z nim konkurs. Wcześniej widziałam to ale w momencie robienia zakupów kompletnie mi wyleciało z głowy. Przy wydruku paragonu kasjerka wyjęła kolejny wydruk i po prostu go podarła, wtedy mi w głowie coś zaświtało.Po powrocie do domu oczywiście sprawdziłam stronę i konkurs jest. No żesz!!!Oczywiście wyslałam zdjęcie paragonu do obsługi rossnet po kod. Kiedyś mi tak przesłali. To już moja 2 taka sytuacja. Nie wspomnę, że jak świadomie coś na konkurs kupuję to jak czekam na kod to kasjerki patrzą na mnie jak na debila... Też tak miewacie?


kiedyś chyba zdarzyło mi się, że kasjerka zwyczajnie nie dała mi tego paragonu z konkursem, ale to było jakiś czas temu. teraz zauważyłam, że nie tylko ładnie podają, ale też mówią, jak wziąć udział. ale to pewnie zależy od danej osoby. myślę, że one mają przykazane informowanie, ale nie każdej się chce. w takiej sytuacji pisałabym do obsługi, upomniała się o kod i podała numer kasy i datę (może wtedy jeszcze raz przekażą danej kasjerce, żeby nie odwalała takich

Widocznie u mnie są jakieś inne...Do Rossmana oczywiście napisałam, po paragonie dojdą co i kto. Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095710 Napisano: 17.10.2015 17:40:55 w Rossmann
Czy za każdym razem dostajecie kod z konkursu? Kupowałam wczoraj pewien produkt, okazało się potem,że obecnie jest z nim konkurs. Wcześniej widziałam to ale w momencie robienia zakupów kompletnie mi wyleciało z głowy. Przy wydruku paragonu kasjerka wyjęła kolejny wydruk i po prostu go podarła, wtedy mi w głowie coś zaświtało.Po powrocie do domu oczywiście sprawdziłam stronę i konkurs jest. No żesz!!!Oczywiście wyslałam zdjęcie paragonu do obsługi rossnet po kod. Kiedyś mi tak przesłali. To już moja 2 taka sytuacja. Nie wspomnę, że jak świadomie coś na konkurs kupuję to jak czekam na kod to kasjerki patrzą na mnie jak na debila... Też tak miewacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095536 Napisano: 16.10.2015 23:37:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klaryska napisał(a):

A jak ten kod z Łaciatego wysyłać, poleconym, zwykłym listem?

Zwykłych nie polecam, lepiej poleconym albo kurierem Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095505 Napisano: 16.10.2015 22:36:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

emotka Oo,dziękuję:-)

a proszę uprzejmie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095503 Napisano: 16.10.2015 22:34:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

barszcz napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

mam pytanie czy w emailu od łaciatego macie sformułowanie " Twoje życzenia w konkursie zostały wyłonione......" czy pisze wam w liczbie pojedyńczej???? Twoje zyczenie??

Też mam liczbę mnogąemotka

Również mam liczbę mnogą a wysłałam tylko jedno zgł
lola.lola napisał(a):

barszcz napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

mam pytanie czy w emailu od łaciatego macie sformułowanie " Twoje życzenia w konkursie zostały wyłonione......" czy pisze wam w liczbie pojedyńczej???? Twoje zyczenie??

Też mam liczbę mnogąemotka

Również mam liczbę mnogą a wysłałam tylko jedno zgłoszenie emotka

A co robisz zwykle jak ktoś ma urodziny- składasz życzenia czy życzenie? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095500 Napisano: 16.10.2015 22:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

mczarna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie ma żadnego linka w Łaciatym do wpisania danych (to oczywiste, bo nie widzę...?), bo niby tak jest w regulaminie...

Jest, w regulaminie...

Możesz podać ten link,bo ja też nie widzę!Wszędzie jest tylko na stronę z formularzem z zyczeniami!

W regulaminie jest ten odnośnik- http://www.laciate.pl/formularz Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095490 Napisano: 16.10.2015 22:23:44 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):

Mam pytanie, czy obecny sposób wyświetlania dat wpisów na forum, czy przy komentarzach jest odpowiedni?
Zastanawiam się nad zmianą tego na coś w stylu: Napisano: 10 sekund temu
Co Wy na takie coś?

Przede wszystkim czas na stronie jest źle ustawiony... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095483 Napisano: 16.10.2015 22:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
snowflake napisał(a):

Ja znalazłam tylko tyle, że laureaci ( główna + II stopień), którzy wysłali życzenia sms'em będą proszeni o wypełnienie formularza internetowego ( pkt 33). O laureatach ze strony nic nie napisali emotka  Jest tylko ogólna informacja o wysyłce kodów w pkt 37.

W regulaminie dla SMS jest odnośnik do formularza, on wygląda prawie  tak samo jak to co wypełniają osoby składające życzenia online. Ktoś tylko pisał,że nie akceptowali tego, bo było ,że nr telefonu się nie zgadza z wygrana itd. Nie wiem, ja wysyłałam zgłoszenia online Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095466 Napisano: 16.10.2015 22:01:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Nie ma żadnego linka w Łaciatym do wpisania danych (to oczywiste, bo nie widzę...?), bo niby tak jest w regulaminie...

Jest, w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095451 Napisano: 16.10.2015 21:41:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

Trochę dziwnie brzmi "Twoje życzenie" po za tym nawet pojedyncze zgłoszenie to "życzenia".

No w końcu składa się komuś "życzenia", a życzenie to można mieć by być np. teraz w ciepłym kraju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095429 Napisano: 16.10.2015 21:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem ciekawa- czy  ktoś kto dał tylko 1 zgłoszenie w Łaciatym z 1 kodem dostał info,że ma wysłać im kod? Łaciate pisało:Organizator zastrzega sobie prawo do uzależnienia wysyłki nagródrzeczowych do wybranych przez siebie Laureatów od przekazania
Organizatorowi oryginału zachowanego, wyciętego z promocyjnego
opakowania mleka Łaciate indywidualnego, jednorazowego kodu
konkursowego, identycznego do kodu wykorzystany przez Uczestnika
podczas zgłoszenia zwycięskiej treści życzeń

Ciekawi mnie czy właśnie ilość zgłoszeń 1 osoby na to wpływa czy jak? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6095409 Napisano: 16.10.2015 20:47:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwia171009 napisał(a):

ja mam kubek! Ale tez nie wiem który kod a nie mogę wszystkich wysłać skoro część pisałam na drugi etap!

A ja się przygotowałam i mam koperty etapowe z kodami emotka Wygrałam 1 kubek i chyba po prostu odeślę wszystkie z I etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0