Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6089721 Napisano: 07.10.2015 21:35:53 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurzają mnie piramidalnie oszuści i naciągacze... dziś dzwonili znowu, mam ich zapisanych jako "oszuści 2" emotka wymyśliłam sobie, co im powiem, więc na dzień dobry, jak usłyszałam pytanie, czy jestem z Legnicy, powiedziałam, że nie i zapytałam o firmę. Babka zaskoczona odpowiedziała, że z Poznania... hehehe.. a jak zapytałam o nazwę firmy, to coś tam niewyraźnie powiedziała. Na moją prośbę o powtórzenie - rozłączyła się  emotka  szkoda, bo nie skończyłam pytań z mojej listy "10 pytań do..."

Wkurzają mnie dlatego, że nie mam nic przeciwko telefonom z ofertami, jeśli te oferty są wiarygodne i prawdziwe... a nie dzwonią i zawracają tyłek zaproszeniami na oszukańcze pokazy. Pytają albo o Legnicę albo o Siemianowice Śląskie i za każdym razem dziwnym trafem mój numer "został wygenerowany automatycznie".
Gdybym za każdym razem wygrywała w lotto albo w konkursach, jak często mam "szczęście" być wygenerowana, to byłabym szczęśliwa...

Jak myślicie.. można to gdzieś zgłosić jako nękanie?? bo nie ma tygodnia, w którym mam spokój od takich "szczodrych ofert". Zaś powoływanie się na Ustawę o ochronie danych osobowych i prośby (żądania) usunięcia danych nic nie dają emotka emotka

Do mnie też kiedyś non stop wydzwaniali na pokazy kulinarne (czyli garnkowe).Byłam zdziwiona, bo zwykle dzwonią do starszych.Za każdym razem mówiłam,żę żądam wykasowania mojego numeru z listy i nie życzę sobie takich telefonów i po jakimś czasie te telefony zamarły emotka ) Myślę,że gdzieś tam wyraziłyśmy zgodę na przekazanie naszych danych i niestety takie firmy to wykorzystały. Warto ich trochę też postraszyć jak dzwonią- typu proszę o rozmowę z przełożonym albo poskarze do urzędu ochorny konsumentów itd. Nie polecam być miłym , uśmiechniętym, ja zawsze jestem stanowcza i pierwsza odkładam słuchawkę. Współczuję tylko tym "małym ludzio-pracusiom", co im obiecano złoto za zdobycie klienta... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089712 Napisano: 07.10.2015 21:21:27 w Wkurza mnie...
...że w Wawie i okolicach nie ma Polo ani ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089709 Napisano: 07.10.2015 21:19:11 w Czy informują/ informowali?
Z miskami rozumiem,że czekamy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089683 Napisano: 07.10.2015 20:37:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czarnygreg napisał(a):

Bo nie ma to jak łudzić się,że będzie się w szczęśliwej piątce na milion zgłoszeń i wygra się skuter   haha

A po co ludzie w lotka grają? prawdopodobieństwo marne, ale dzień dwa, noc...marzysz, ze zostaniesz milionerem,
A tu jednak szanse większe

Porównujesz totka do skuterów? Ja się nigdy nie łudzę główną wygraną, jak jest tylko kilka sztuk , szczególnie w paragonach, gdzie widzę,że tak wielu jest oszustów albo naciągaczy ( nie ubliżając osobom, które wygrały główne uczciwie). Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089668 Napisano: 07.10.2015 20:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

migi napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy z tesco na te błyskotki rexony należy odesłać pocztą paragony?

tak emotka emotka emotka

o fu*ck błyskotka 5,60 a list 5,50 emotka

błyskotka? emotka  Kawałek gumy emotka  

Bo nie ma to jak łudzić się,że będzie się w szczęśliwej piątce na milion zgłoszeń i wygra się skuter emotka  haha Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089595 Napisano: 07.10.2015 18:29:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nivea nie,Vizir nie, nawet Moc nie ...Tylko makaron,ehh Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6089249 Napisano: 07.10.2015 12:10:58 w Czy informują/ informowali?
polarniczka napisał(a):

http://www.e-konk...up.html#.VhTuOuztmko

TRND CHEESE SNACK podobno mieli zacząć 5.10 i co dostał ktoś e-maila?

Cisza..
Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088996 Napisano: 06.10.2015 22:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

łooo jak zawiało grozą emotka lubie takie potyczki emotka @Edzia emotka

konkurs14 napisał(a):

karola-00 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

przez rok napisałeś 3 wiadomości  i masz jeden ptk karny emotka  Czy tylko potrafisz narzekać i szukać sensacji ;]
Weż sie w garść i pomyśl jak załatwić w tydzień 100 paragonów może coś wygrasz ;] Jak masz jaja i łeb to kombinuj! Ja mam tylko łeb na karku i daje rade emotka

uważam, że ocena jednostki na podstawie ilości napisanych wiadomości (wybacz, że przez rok tylko trzy - może dla Ciebie to za mało) jest mało obiektywne. można mieć wiedzę i umiejętności, ale nie musowo o wszystkim pisać i się tym chwalić. jakbym napisał 89 wiadomości , wtedy mogłoby okazać się, że za dużo - i tym również można ściągnąć na siebie falę nieuzasadnionej krytyki. a według Ciebie, jak jedna osoba ma na facebooku ponad 300 znajomych, a inna tylko 20 - to na tej podstawie można ocenić te osoby ? ta co ma 300 to jest super, a ta co ma 20 jest gorsza? - a może tych 20 to prawdziwi wartościowi, znajomi, przyjaciele. jestem zdania, że trzeba bardziej zwracać uwagę nie na ilość, a no formę i treść wypowiedzi. jakbyś była bardziej krytyczna do siebie, to przeanalizowałabyś najpierw ilość wiadomości wysłanych przez siebie na forum w pierwszym roku po rejestracji - też mam ocenić na tej podstawie?
czy w twojej wiadomości z 19 marca 2015r. http://www.e-konk...70450/p/97/#p5994514 "narzekałaś czy szukałaś sensacji" ?
rozróżniaj narzekanie od krytyki, sensację od przypuszczeń i opinii. krytycznie podchodzę do wypowiedzi wielu osób, ale zarazem podoba mi się mnóstwo innych opinii - ale nie muszę o tym wszystkim pisać , chociaż właśnie m.in. temu służy forum i mam nadzieję, że też zrozumiesz te zasady.
a propos jednego (aż!)  punktu karnego - jest on nie za poglądy i krytykę, tylko umieszczenie postu w innym dziale, niż to jest wymagane.
wybacz, nie skorzystam z zasugerowanej przez Ciebie metody  na wygranie "czegoś" (tydzień, 100 paragonów). mam "jaja" - matka natura tak chciała. mam "łeb na karku" - używam go do myślenia, a nie do "kombinowania". miej świadomość, że w konkursach i loteriach sukcesem do zwycięstwa nie jest jedynie posiadanie wspomnianego "łba", ale również szczęście, sprzyjające okoliczności zewnętrzne, trafienie w gusta agencji reklamowej, uczciwa konkurencja. jak tobie udaje pogodzić się wszystkie te czynniki z łatwością i masz tego wymierne efekty to gratuluję. mnie (i podejrzewam, że wielu innym) taka sztuka niestety rzadko się udaje.

Karola-00 nie wiem jak bardzo jesteś zdesperowana aby tak się chwalić na tym forum tym,że zdobywasz liczne paragony...Mi się skojarzyło tylko z jednym w jaki sposób je zdobywasz... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088843 Napisano: 06.10.2015 18:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rachel napisał(a):

agicho napisał(a):

Co sie dzieje z konkursem z wrotkami z Delikatesów Centrum - już dawno po terminie, wyn8iki miały być na stronie 2.X. ktoś coś??

Tez chcialam zapytac chyba ze te 30 dni robocze liczyli ?

Nic na maila nie przyszło, tylko na stronie byłoz" Dziękujemy bla bla bla" Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088582 Napisano: 06.10.2015 12:51:52 w NA CO CZEKAMY?
luko922 napisał(a):

- Biedronka LUKSUS
- VELVET Carrefour 
- Lajkonik Intermarche
- Colgate C4
- Nivea Natura

Ale nie wiem właśnie do kiedy, myślałem, że tu się dowiem emotka

Velvet do 12.10,Luksus ok 21.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088295 Napisano: 05.10.2015 22:45:13 w Wkurza mnie...
na 735 to tam wielu wygranych jest dziś:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088228 Napisano: 05.10.2015 21:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

Zgadzam się w 200%,  to  staje się po prostu nudne. Tylko obawiam się, że większość na forum to sklepikarze i hurtownicy emotka

A Ty nelunia jesteś? Chyba na tej stronie nie tylko mowa o paragonach, a także o innych rodzajach...Jak jesteś i kombinujesz to się wstydź, o . Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088174 Napisano: 05.10.2015 20:15:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Loreal i nie zagram tam...Wcześniejsza z tuszami i serum miała o wiele przyjemniejsze zasady. Nie mogę patrzeć na te same nazwiska... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088104 Napisano: 05.10.2015 19:10:22 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurza mnie factoria, nie potrafię w nich zupełnie trafić...

u mnie to samo ,, niestety nie udało ci się wygrać" codziennie od początku akcji po 3 próby i nie wiem już co tam pisać.

konkurs14- chyba zły cytat dałeś. Pewnie chodzi Tobie o Smolar i mój komentarz odnośnie dzisiejszych pralek, a nie wina. Faktycznie- wkurza,że ktoś masowo zgarnia pralki! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088069 Napisano: 05.10.2015 18:48:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie factoria, nie potrafię w nich zupełnie trafić... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088014 Napisano: 05.10.2015 18:04:34 w Wkurza mnie...
I znów po pralce emotka ...Ale podejrzane te numery 735... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6085369 Napisano: 01.10.2015 22:09:00 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

Wkurza mnie że mam absolutny spadek formy, który przekłada się na megaaa wolne myślenie... oto jak kilka bezsennych nocy i opieka nad 2 dzieci z matki robi wrak

Wkurza mnie,że lato się skonczyło, ciemno coraz wcześniej, zimno i na dodatek będzie tylko gorzej przez najbliższe kilka miesięcy. WTF! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6084615 Napisano: 30.09.2015 20:18:59 w Wkurza mnie...
kamil17 napisał(a):

Prince Polo ... Aleksandrów Łódzki, Przemyśl, Ostrów Wielkopolski po 10 , 15 razy w wynikach  => Żal.pl . Potrafią tylko odpisac żeby kupować więcej to się zwiększą szansę. To ja się pytam czy to konkurs dla hurtowników czy detalistów ? ile mam tego kupić 1000, a może 10000, żeby ten bonik na 250 wygrać.
Od dzisiaj Prince Polo, ląduję na mojej czarnej liście. Ani złotówki na tych złodziei nie wydam. Tylko mi cenzura urosła od tych wafli emotka emotka

Nie tylko Prince Polo powinno znaleźć się na tej czarnej. Także Milka, Halls i inne produkty Mandelez,którą to firmę reprezentuje IQ M...dając zawsze te same zasady... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6084569 Napisano: 30.09.2015 19:18:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A Roca dalej sobie  w kulki leci...Termin już dawno minął... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083922 Napisano: 29.09.2015 21:55:06 w Czy informują/ informowali?
maria1980 napisał(a):

pecia napisał(a):

Loteria Persil w  Biedronce etap 3 informowali już?

Tak ,chyba w piatek albo czwartek ... emotka

Raczej w piątek, bo wtedy jest losowanie Wyświetl w wątku >>
0 0