Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6083911 Napisano: 29.09.2015 21:46:15 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

lola.lola napisał(a):

benasia napisał(a):

To ja dla relaksu zjem Prince Polo - wysłałam 4 zgłoszenia, nie wygrałam i więcej nie mam zamiaru wysyłac   emotka

nie ma sensu, tam Stasiek drukuje sobie paragony w swoim małym sklepiczku w Przemyślu emotka

no porazka z ta loteriaemotka , ja już nie gram bo nie ma sensu

Bo loterie z IQ to jedna wielka porażka...Ja mam odruch out jak widzę,że to oni prowadzą...Zasady powinni zmienić i tyle... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083851 Napisano: 29.09.2015 20:29:48 w Wkurza mnie...
A w mojej Biedrze nie ma nawet napoi od Pepsi...Musiałam szukać w innej i cudem znalazłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083148 Napisano: 28.09.2015 21:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

migi napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Czy wam też FB umarło? Jak tu żyć?;)

http://www.sadist...jsbooka-vt380629.htm

:D 

Padłam emotka  

Padło:PP Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083066 Napisano: 28.09.2015 19:47:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

wyniki tesco - nie wchodzę w szczegóły, kto wygrał. Ale zdanie "Zwycięzcą serdecznie gratulujemy!" mnie powaliło emotka

Aż razi w oczy emotka

Żenada, o niektórych wygranych fotkach nie wspomnę... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083014 Napisano: 28.09.2015 18:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szanowni Państwo! Pragnę zwrócić uwagę na nieuczciwy zapis w regulaminie konkursu Wedla "Poczuj dziecięcą radość" w Biedronce organizowanym przez Albedo Marketing, mówiący o tym,że nagrody niewydane pozostaną do dyspozycji Organizatora.To tak jakby z góry dopuścić możliwość/furtkę dla Organizatora,że zostawi sobie cenniejsze nagrody dla siebie, a Uczestnikom Konkursu pozostaną "resztki z pańskiego stołu" w postaci biletów do kina.Powinna zostać w tym Konkursie ustanowiona lista rezerwowa Laureatów, gdyż jestem absolutnie przekonana,że prace konkursowe Uczestników Konkursu w znacznej większości reprezentują odpowiedni poziom merytoryczno-artystyczny i tym samym zasługują na przyznanie najwyższych trofeów.Sugeruję, że jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie Aneksu do Regulaminu dopuszczającego Listę rezerwową Laureatów.

Kasiu emotka

Napisałam to na fb Wedla, nie wiem, czy oni to w ogóle przeczytają.Chyba że ma ktoś jeszcze jakiś adres e-mail Wedla, na który mogłabym ewentualnie przesłać wiadomość.

Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6082988 Napisano: 28.09.2015 18:02:22 w Czy informują/ informowali?
Dostał ktoś ostatnio sms o Knorr? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6082088 Napisano: 26.09.2015 19:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

nouvelle napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

mmagd napisał(a):

Regulamin jest wiążący. Zawsze przed wzięciem udziału w jakimkolwiek konkursie najpierw sama go czytam...
Ale skoro ludzie nie czytają umów, regulaminów to sami są sobie winni. A potem lament i zgrzytanie zębami. 
I wcale takich osób mi nie żal.
I mam nadzieję, że Organizatorzy uczciwie podejdą do sprawy i błędnie wpisane nr nie będą brane pod uwagę.

emotka

czyli jak do 80 letniej babci przyjdą osoby, które sprzedadzą jej gary za 6 tys i podpisze z nimi umowę nie czytając jej, ani regulaminu to babcia jest sama sobie winna i nie będzie ci jej żal jak jej renta to 500 zł...widzę, że jeszcze was życie nie pokopało po tyłkach żeby tak pisać, nie popełniliście żadnego błędu i zawsze pierwsi rzucacie kamieniem...
tak, jesteśmy sami sobie winni, że nie doczytaliśmy, bijemy się w pierś, że jesteśmy gamonie,debile i idioci...nikomu nas nie żal, bo przecież przez nas tyle nagród przepadnie, tyle zamętu zrobiliśmy, jesteśmy po prostu beznadziejni, mamy się udławić tym ptasim mleczkiem albo dostać od niego biegunki.... czytając takie coś życzę ci żebyście nie zdobyli ani jednej nagrody z Wedla, nawet głupiego biletu....

Inna sprawa,że w ogóle nie popieram takiego zapisu w regulaminach konkursów,że nagrody niewydane przepadają na rzecz Organizatora.Co to w ogóle ma byćemotka Organizatorom i sponsorowi powinno zależeć,żeby rozdać wszystkie nagrody,aby nie tylko konkursowicz-hurtownik,ale także zwykły, szary człowiek, który kupił produkty konkursowe na 1 paragon,wymyślił hasło czy też jakąś dłuższą konkursową wypowiedź, cieszył się jak dziecko,że wygrał,opowiadał o tym swoim znajomym i sąsiadom, którzy zachęceni sukcesem znajomego "mugola", sami też w przyszłości będą kupować produkty konkursowe i nabijać kasę producentowi danej marki.

Wg mnie od nadmiaru konkursów część Organizatorów tez ogarnęla głupawka i chyba pazernośćemotka ,  liczenie  na błędy konkursowiczów.
W Wedlu, nie są do końca w porządku, owszem Regulamin jest wiążący, należy go czytać !,
ale podanie na formularzu NR PARAGONU  jest błędem a może nawet działaniem
na niekorzyść, bo skoro podają sprzeczne informacje a przy tym zapis w Regulaminie, że nagroda przechodzi na rzecz Organizatora może być "błędem" celowym. Wystarczy wyłonić zwycięzców
ze złymi numerami i mieć dobre nagrody u siebie.emotka
Już kilka Agencji wprowadza ten niefajny chwyt emotka

To już i u Albedo "przechodzą na rzecz organizatora"? Uuu.... ;-( Nauczyli się od pazernego IQ Marketing...Szkoda..

Co to w ogóle za durne dyskusje...Jest regulamin to czytaj go...Co innego zasady regulaminów - to już inny temat

IQ to jakaś porażka... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6082081 Napisano: 26.09.2015 19:27:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

mmagd napisał(a):

Regulamin jest wiążący. Zawsze przed wzięciem udziału w jakimkolwiek konkursie najpierw sama go czytam...
Ale skoro ludzie nie czytają umów, regulaminów to sami są sobie winni. A potem lament i zgrzytanie zębami. 
I wcale takich osób mi nie żal.
I mam nadzieję, że Organizatorzy uczciwie podejdą do sprawy i błędnie wpisane nr nie będą brane pod uwagę.

emotka

czyli jak do 80 letniej babci przyjdą osoby, które sprzedadzą jej gary za 6 tys i podpisze z nimi umowę nie czytając jej, ani regulaminu to babcia jest sama sobie winna i nie będzie ci jej żal jak jej renta to 500 zł...widzę, że jeszcze was życie nie pokopało po tyłkach żeby tak pisać, nie popełniliście żadnego błędu i zawsze pierwsi rzucacie kamieniem...
tak, jesteśmy sami sobie winni, że nie doczytaliśmy, bijemy się w pierś, że jesteśmy gamonie,debile i idioci...nikomu nas nie żal, bo przecież przez nas tyle nagród przepadnie, tyle zamętu zrobiliśmy, jesteśmy po prostu beznadziejni, mamy się udławić tym ptasim mleczkiem albo dostać od niego biegunki.... czytając takie coś życzę ci żebyście nie zdobyli ani jednej nagrody z Wedla, nawet głupiego biletu....

Inna sprawa,że w ogóle nie popieram takiego zapisu w regulaminach konkursów,że nagrody niewydane przepadają na rzecz Organizatora.Co to w ogóle ma byćemotka Organizatorom i sponsorowi powinno zależeć,żeby rozdać wszystkie nagrody,aby nie tylko konkursowicz-hurtownik,ale także zwykły, szary człowiek, który kupił produkty konkursowe na 1 paragon,wymyślił hasło czy też jakąś dłuższą konkursową wypowiedź, cieszył się jak dziecko,że wygrał,opowiadał o tym swoim znajomym i sąsiadom, którzy zachęceni sukcesem znajomego "mugola", sami też w przyszłości będą kupować produkty konkursowe i nabijać kasę producentowi danej marki.

Wg mnie od nadmiaru konkursów część Organizatorów tez ogarnęla głupawka i chyba pazernośćemotka ,  liczenie  na błędy konkursowiczów.
W Wedlu, nie są do końca w porządku, owszem Regulamin jest wiążący, należy go czytać !,
ale podanie na formularzu NR PARAGONU  jest błędem a może nawet działaniem
na niekorzyść, bo skoro podają sprzeczne informacje a przy tym zapis w Regulaminie, że nagroda przechodzi na rzecz Organizatora może być "błędem" celowym. Wystarczy wyłonić zwycięzców
ze złymi numerami i mieć dobre nagrody u siebie.emotka
Już kilka Agencji wprowadza ten niefajny chwyt emotka

To już i u Albedo "przechodzą na rzecz organizatora"? Uuu.... ;-( Nauczyli się od pazernego IQ Marketing...Szkoda..

Co to w ogóle za durne dyskusje...Jest regulamin to czytaj go...Co innego zasady regulaminów - to już inny temat Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081757 Napisano: 25.09.2015 23:34:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malgosia74 napisał(a):

Niech ten wątek podziała i smolar pralką w końcu obdarzy, wygranie w ostatnim etapie mi się marzy....
A zapas persila rośnie... buuuuuu

Ile już toreb masz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081733 Napisano: 25.09.2015 22:50:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

W wynikach PP i poprzednich loteriach pojawia się tez kilkakrotnie mała wiocha z mojej okolicy. Zrobilam wywiad pan ma jakis sklep emotka  Czy kupuje, czy produkuje paargony, czy ich nie wydaje wsio ryba. Pojawia sie moze  w mniejszej skali niz Aleksandrów, ale mnie zniecheca do udzialu w tych konku. W zyciu nie widzialam go w wygranych w jakimkolwiek kreatywnych

Czyli wszystko się zgadza co mam w myślach. Konkursy tego typu są dla tych co nie wydają paragonów...buu . Oczywiście zwykły konkursowicz też może brać udział i mieć szczęście ale tamci  idą na ilość. Dlatego konkursy IQ są tragiczne- ile masz kuponów tyle masz szans..., a nie ile masz kuponów tyle masz szans na 1 nagrodę... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081728 Napisano: 25.09.2015 22:45:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aniutka napisał(a):

Znowu pusty dzień  emotka Dlaczego Smolar mnie tak nielubi  emotka

Może oni lubią tak tylko po raz pierwszy??Dodałam 1 paragon na Knorr i od razy wygrana-Duka, potem kolejne i cisza, cisza, cisza- a tak bym chciała pralkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081722 Napisano: 25.09.2015 22:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

donia7 napisał(a):

ja podziwiam te osoby, które wygrywają bez kombinacji w loteriach i zazdroszczę s

donia7 napisał(a):

ja podziwiam te osoby, które wygrywają bez kombinacji w loteriach i zazdroszczę szczęścia! emotka

staszek napisał(a):

mczarna napisał(a):

ksantypa napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

W Prince Polo górą Przemyśl i Aleksandrów Łódzki, ciekawe czy przypadek emotka

Widziałam właśnie. A jeden Pan wygrał każdy z bonów heh.

coś czuję, że będzie ciężko wygrać

jak Aleksandrów łódzki wszedł do gry to ptakach-jedno pocieszenie , że ich interesują bonu to media marktu

Dla mnie konkursy organizowane przez IQ to jakaś ściema...Milka, Halls,Prince Polo i pewnie inne  ( wszystko producenta Mondelez ) - zobaczcie ,że zawsze wygrywa pan Lesio, a także inne te same osoby...Rozumiem,że raz ale jak można wygrywać non stop po kilka nagród dziennych , tygodniowych , głównych...Zasady są słabe- ok- można mieć 20 paragonów dziennie ale nagroda powinna być 1, a nie tyle ile wylosują.Nie biorę już udziału w tych konkursach i niestety zraziłam się do nich i nawet przestaję kupować produkty tej firmy. Tak właśnie się zniechęca ludzi do siebie. Nie mam ochoty kupować już ich produktów.Wiem jedno- nauczyło mnie to sprawdzania jaka firma organizuje konkurs.Dziękuję za wysłuchanie ( a właściwie przeczytanie) . emotka

ja w Hallsach wygrałam x3 blender na może w sumie ok. 20 zgłoszeń emotka  więc dużo zależy też od farta w loteriach. możesz i jednym zgłoszeniem samochód ustrzelić.

No ok ale ten pan wygrywa we wszystkich konkursach organizowanych przez tą samą firmę, jakoś nie widziałam go wśród lauretaów konkursów organizowanych przez inne ( no chyba,że jak nazwisk nie podają...) 

Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081692 Napisano: 25.09.2015 22:03:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

W Prince Polo górą Przemyśl i Aleksandrów Łódzki, ciekawe czy przypadek emotka

Widziałam właśnie. A jeden Pan wygrał każdy z bonów heh.

coś czuję, że będzie ciężko wygrać

jak Aleksandrów łódzki wszedł do gry to ptakach-jedno pocieszenie , że ich interesują bonu to media marktu

Dla mnie konkursy organizowane przez IQ to jakaś ściema...Milka, Halls,Prince Polo i pewnie inne  ( wszystko producenta Mondelez ) - zobaczcie ,że zawsze wygrywa pan Lesio, a także inne te same osoby...Rozumiem,że raz ale jak można wygrywać non stop po kilka nagród dziennych , tygodniowych , głównych...Zasady są słabe- ok- można mieć 20 paragonów dziennie ale nagroda powinna być 1, a nie tyle ile wylosują.Nie biorę już udziału w tych konkursach i niestety zraziłam się do nich i nawet przestaję kupować produkty tej firmy. Tak właśnie się zniechęca ludzi do siebie. Nie mam ochoty kupować już ich produktów.Wiem jedno- nauczyło mnie to sprawdzania jaka firma organizuje konkurs.Dziękuję za wysłuchanie ( a właściwie przeczytanie) . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081658 Napisano: 25.09.2015 21:23:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wioleczka83 napisał(a):

a tak marzyła mi się nowa praleczka z persila

Mi też..., ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6081642 Napisano: 25.09.2015 21:05:43 w Wkurza mnie...
Czy ktoś zna Leszka z Kobierna?? Wygrywa w każdym konkursie organizowanym przez IQ Marketing...Mało tego, wygrywa nie tylko 1 nagrodę ale dużo,dużo więcej...Mi to śmierdzi Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#5244883 Napisano: 18.06.2012 06:02:42 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

mczarna napisał(a):

Są już wyniki extremalnego...Znowu się nie udało.Ciekawe ile punktów miały osoby, które wygrały nagrodę 2 stopnia?



wyniki juz były w tamtym tygodniu emotka




hmmm, wchodziłam wcześniej ale nie widziałam ich...Miałam zanotowane,że 18 będą i są. Wygral ktoś z Was? Chodzi mi o to ile ktoś kto się załapał na nagrodę 2 stopnia miał punktów...
Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#5244060 Napisano: 18.06.2012 12:39:00 w Rossmann
Są już wyniki extremalnego...Znowu się nie udało.Ciekawe ile punktów miały osoby, które wygrały nagrodę 2 stopnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#5186908 Napisano: 15.05.2012 03:47:34 w Rossmann
widzieliście wyniki Ajax? To jest paranoja ile rodzin wygrało!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#5180935 Napisano: 11.05.2012 06:42:30 w Rossmann
kinaa napisał(a):

Bardzo ładnie poproszę o podanie mi maila do rossnetu... Mam zażalenia co do konkursu kokosal, zwłaszcza po przeanalizowaniu listy zwycięzców, tyle nazwisk powtarzających się... Może któraś/yś go posiada?




obsluga_klienta@rossmann.com.pl

U nich niestety zawsze są problemy z wynikami, jakaś żenada...



Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#5062075 Napisano: 08.03.2012 09:52:31 w Rossmann
lulumortese napisał(a):

Podobnoż od dzisiaj miał być odbiór kremów z testowania BB Garniera, udało sie komuś już odebrać? Bo nie wiem czy jest sens iść emotka



byłam i oczywiście nic nie było...:-( Wyświetl w wątku >>
0 0