Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Też już robiła, nie wiem czy akurat na te pasożyty, dowiem się
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
U dermatologów też była, nic nie pomogli, dlatego szukam alergologa porządnego. Ale zacznę od zaprowadzenia jej na testy prywatnie. Zobaczymy co wyjdzie i może nas to ukierunkuje. Dzięki za pomoc. Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
mia - znam ten portal, niestety często opinie tam wystawiają ludzie zatrudnieni specjalnie do słodzenia lekarzom...
ziółko - jeśli to tylko koszt 120 zł, wezmę ją sama na testy prywatnie, szkoda użerania się z lekarzem. Wychodzi jej uczulenie na rękach, nogach, wyglada jak pogryziona przez wściekłe komary, wystarczy, że zje cokolwiek innego niż normalnie (czyli kozie serki, chleb, gotowane warzywa - praktycznie tyle je). Ale byc może przyczyna nie tkwi w jedzeniu, a nikt nie chce jej pomóc. Przez to, że tak mało je wygląda już jak kościotrup. Tarczycę badała, jest ok. Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Ale jakbyś widziała jej zatroskaną minkę, ja umarłam ze śmiechu
Cudaczku, oczywiście, że musisz sobie wybrać opcję gratis do Play (jest kilka rodzajów kart) lub płacić 30 zł miesięcznie (co też masz do wykorzystania do innych sieci). Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Moja 2,5 letnia siostrzenica pomagała mi dzisiaj wieszać pranie i mówi: "ciociu, jakie masz ładne kolorowe majtusie, o niebieskie i te też są kolorowe". Po czym wyciaga z pralki moje stringi, bierze za jeden sznureczek, drugi i pyta: "a co to jest?". Ja na to: "no też majtusie". Popatrzyła na mnie, na nie, rozciągnęła je w rękach i pełna konsternacji mówi: "ale... ale... tu czegoś... brakuje..."
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
No sory... nie chciałabym być Twoim gościem, chyba, że zamiast chlebem i solą witałabyś wodą, mydłem i ręcznikiem. Albo na zaproszeniach dodajesz "niezależnie od pogody proszę zabrać parasol i bezwzględnie rozłożyć go przed przystapieniem do wejścia do klatki"
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
A co, oczekujesz, że zastukają do okna i poproszą o papier toaletowy?
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
A kosole oddajcie biednym/rodzinie, bo przecież są niepotrzebne i zajmują miejsce
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Jakbym trzepnęła jednego z drugim... albo położyła się na łóżku i nic nie robiła...
A pewnie jak przychodzi co do czego to chętnie korzystają z nagród, najlepiej wygrac im PS albo wakacje, wrrr... Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
No własnie... Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Dzięki
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Termin mieli do 9.07, u mnie pusto
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Oj, oj, mój biedny jeden przy Twoich 20, będzie taki wyalienowany
Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Teoria do bani.
Ja wysyłałam na początku jedno na 3-4 dni, teraz jedno dziennie. Jak ma wygrać to wygra, nie wyobrażam sobie wymyślania 15 dobrych haseł dziennie... Wyświetl w wątku >>
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Poza tym jest jeszcze ponad połowa skuterów, więc nie czas by ronić łzy
asantesana
Postów 6368
Data rejestracji 14.01.2012
Punkty karne 0
Konkursy dodane 11
Kto wygrał,ukradnę mu paragon