Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#5197367 Napisano: 22.05.2012 02:08:25 w TESCO konkursy
ktosiu napisał(a):

A co z Purem?? Ktoś coś wie?


w zeszłym tygodniu dzwonili w czwartek, mieli takie opóźnienie. W tym tygodniu nie spodziewam się niczego lepszego. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5196110 Napisano: 21.05.2012 09:55:54 w Rossmann
Mam pytanko - jak długie piszecie rymowanki w konkursie Disney? Nie widzę żadnego ograniczenia znaków w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5193644 Napisano: 20.05.2012 09:41:26 w TESCO konkursy
cytriss19 napisał(a):

chasia napisał(a):

Czy w konkursie Pur i Somat podaje sie numer paragonu emotka
Po lekturze regulaminu mam wątpliwości emotka


też się nad tym zastanawiam i proszę o odpowiedź


Nie, nie podaje się. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5193388 Napisano: 19.05.2012 08:13:12 w TESCO konkursy
kotmarian napisał(a):

wczoraj w Tesco miałam dwie niemiłe przygody. po pierwsze kasjerka nie chciała mi dać paragonu bo jej sie drukuje tylko 1 dla sklepu, powiedziałam ok- oddaję towar- na co kierowniczka : proszę przyjść oddac jutro, po kilkunastu minutach darcia sie na siebie- odpuscilam, bo wczoraj okolo 23.00 w nocy bylo w tesco z 500 osob- noc promocji w galerii, i 2 numer zrobiony przez Tesco- kosz z lekarstwami i specyfikami paraaptekarskimi na wyprzedaży- np. błonnik i takie tam inne herbatki, zioła... po byczych promocjach ALE oczywiście mega wielka naklejka z nowymi cenami np. 30% pierwotnej zamiast 39 np. 13, 99 naklejone były na kazdym towarze na... dacie przydatności, po zdrapaniu kilku okazało się, że te daty to: marzec, kwiecien, maj... 2012 roku. w UK w Tesco byłoby to nie do pomyslenia. I nie było wód konkursowych. tyle.


Ja dzisiaj byłam w Tesco i miałam ochotę kogoś pogryźć. Nie było wody konkursowej, a jest ona w gazetce (0,33 l Żywiec Zdrój). W sklepie tak naprawdę śladu po tej wodzie nie było. Na moje pytanie pracownik odpowiedział, że jej nie ma chyba się skończyła i nawet nie wiedział czy w ogóle była. Mowię gościowi, ze przeciez konkurs trwa do 30 maja, a oni w połowie nie maja wody, a on mi na to, że pretensje mam mieć do góry nie do niego. Jako że napisałam wcześniej wierszyk, stwierdzilam, zże nie odpuszczę i przez całe miasto jechalam do drugiego Tesco, bo na szczęście jest drugi. A tam równiutko na półeczce poustawiane wody i tv z reklamą. No jakaś paranoja... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5192141 Napisano: 18.05.2012 05:01:05 w Carrefour konkursy
agamaty napisał(a):

asante napisał(a):

Nie wiem czy sen to czy jawa, ale zadzwoniła pani z Voucherem z BAM emotka emotka emotka


asante, o ktorej do ciebie dzwonila? Bo jak tak myślę to w sumie nie jestem pewna czy słyszałam co wygrałam... Może też voucher? W sumie nikt wiecej sie nie chwali a ja ją tak kiepsko słyszałam, że tylko odnotowałam BAM w Carrefurze... Może i mi będzie dane naprawić sobie zęby, hehe


Tuż przed 15.00. Jeśli masz wcześniej połączenie, to voucher, jeśli później to kto wie:). Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5191920 Napisano: 18.05.2012 01:56:34 w Carrefour konkursy
aurorcia napisał(a):

asante napisał(a):

Nie wiem czy sen to czy jawa, ale zadzwoniła pani z Voucherem z BAM emotka emotka emotka


Gratki!!Tak mi się marzył,ale ja w gust tej agencji jeszcze nigdy nie trafiłam,więc pewnie nawet pasty ze szczoteczką nie wygram emotka


Ja marzyłam o tej wygranej, ale tak naprawdę w nią nie wierzyłam. Zwłaszcza że nic większego u nich nie trafiłam wcześniej. A dzisiaj rano pomyślałam, ze przydałby się dentysta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5191910 Napisano: 18.05.2012 01:50:19 w Carrefour konkursy
Nie wiem czy sen to czy jawa, ale zadzwoniła pani z Voucherem z BAM emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5190718 Napisano: 17.05.2012 06:14:05 w TESCO konkursy
bethan napisał(a):

asante napisał(a):

vilemo napisał(a):

o no właśnie...
http://www.tesco..../12-zywiec/index.php
jakby mi się ten aparat przydał - ale dwóch zgrzewek z moją niedowagą, przechodzącą powoli acz skutecznie w niedożywienie - nie dodygam tych dwóch zgrzewek - ni dy rydy... emotka


A czy ktoś doszukał się w tym regulaminie jak długi ma to być wierszyk? Bo ja nie widzę na ten temat ani słowa... Swoja drogą przykład jest przedni.


A jak myślicie, bo ja chcę im prawdę czystą jak ta woda źródlana napisać. Mam duże szanse?:

Zdrojek to taki niebieski gnojek,
Który każe wodę kranówę kupować,
A potem jeszcze z hasłami cudować!



Obawiam się bethan moja droga,
że jesteś dla nich nieco sroga.
Zdrojek najczystszy musi bez skazy zostać,
jeśli chcesz aparat (a nie aparatem) dostać. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5190513 Napisano: 17.05.2012 03:53:27 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

asante napisał(a):

kaki76 napisał(a):

wkurzylam sie normalnie na pura tak mi sie ta bizuteria marzyla a konkretnie kolczyki uwielbiam takie moze ktos sprzeda mi


Kaki, będę o Tobie pamiętać, ale najpierw sama muszę zobaczyć ten cudo biżut emotka


super dzieki ja uwielbiam takie wiszące majtajace się kolczyki


Ja właśnie niespecjalnie, ale są jeszcze dwa etapy, może wygrasz. A jeśli nie to będę pamiętać:) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5190509 Napisano: 17.05.2012 03:49:51 w TESCO konkursy
vilemo napisał(a):

o no właśnie...
http://www.tesco..../12-zywiec/index.php
jakby mi się ten aparat przydał - ale dwóch zgrzewek z moją niedowagą, przechodzącą powoli acz skutecznie w niedożywienie - nie dodygam tych dwóch zgrzewek - ni dy rydy... emotka


A czy ktoś doszukał się w tym regulaminie jak długi ma to być wierszyk? Bo ja nie widzę na ten temat ani słowa... Swoja drogą przykład jest przedni. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5190501 Napisano: 17.05.2012 03:40:48 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

wkurzylam sie normalnie na pura tak mi sie ta bizuteria marzyla a konkretnie kolczyki uwielbiam takie moze ktos sprzeda mi


Kaki, będę o Tobie pamiętać, ale najpierw sama muszę zobaczyć ten cudo biżut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5190170 Napisano: 17.05.2012 01:07:20 w TESCO konkursy
Smolar eski śle z lśniącej promocji - nagroda dzienna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5189393 Napisano: 16.05.2012 10:23:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dz
mia napisał(a):

asante napisał(a):

W jaki sposób wygrywacie te bilety na Dyktatora w RMF? Na ich stronie nie widzę info, może jestem ślepa...


To jest RMF Maxx dokładnie.
Dzisiaj był ostatni dzień chyba tych biletów, bo jutro ma być film.
Następne będą mniej więcej za miesiąc.


Dzięki Mia, czyli się spóźniłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5189363 Napisano: 16.05.2012 09:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jaki sposób wygrywacie te bilety na Dyktatora w RMF? Na ich stronie nie widzę info, może jestem ślepa... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5189117 Napisano: 16.05.2012 07:36:50 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

nocti napisał(a):

Chyba sobie nie radzą z tym podziałem na etapy emotka


Lepiej niech sobie poradzą, bo nie wiem, czy mam sobie kolejnym Purem chemii w chacie dokładać, czy nie...
Niedługo sklep z chemikaliami będę mogła otworzyć; jak nie wygrane, to kupione emotka


Mam podobnie, ostatnio stwierdziłam, że szkoda że Bożego Narodzenia nie ma wkrótce, bo każdy w prezencie dostałby zestaw gospodarczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5188716 Napisano: 16.05.2012 03:12:30 w TESCO konkursy
Kurcze i co z tą Lśniącą promocją? Jaja sobie robią? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5188091 Napisano: 16.05.2012 09:49:16 w Reklamacje wyników konkursów
assal napisał(a):

Ludzie nie dość, że potrafią, to jeszcze się burzą, jak ich się złapie na kradzieży.
Jak siedziałam w jury konkursu fotograficznego panna miała pretensje do nas, że wycofaliśmy jej zdjęcie z konkursu - owszem, wzięła zdjęcie znanego fotografa, podpisała, że to jej, ale czemu się dziwimy, skoro nie każdy ma profesjonalny aparat a każdy chce wygrać emotka
Takich perełek pamiętam więcej emotka
W innych konkursach też
emotka


emotka emotka emotka
Chyba powinien powstać nowy wątek Historie plagiatowe - można by się pośmiać i piętnować tam plagiatorów z imienia i nazwiska (jeśli ma się dowód oczywiście)... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5188020 Napisano: 16.05.2012 09:19:41 w Reklamacje wyników konkursów
grandprix napisał(a):

Ludzie, którzy tak robią (plagiatorzy) albo sami są głupi, albo myślą, że inni są. Tak czy siak nie świadczy to o nich najlepiej.


Nie są głupi - są bardzo cwani. Przecież większość organizatorów nie ogłasza wyników i wszystko uchodzi im na sucho. A nawet jeśli 1 na 100 ich plagiatów wyjdzie na jaw, to po pierwsze udowodnienie tego to dłuuuga droga, a po drugie i tak nic im nie zrobią poza ewentualnym odbiorem nagrody. Tak czy siak - przy zerowym wysiłku są zawsze do przodu. Chyba każdy z nas miał do czynienia do czynienia z ludźmi w pracy czy szkole, którzy podpinali się pod pracę innych, to ta sama zasada. Inna sprawa, nie jestem w stanie pojąć, że ludzie tak potrafią... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5186426 Napisano: 15.05.2012 12:27:11 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

awe napisał(a):

mia napisał(a):

kimolotek napisał(a):

a czy ktos do nich dzwonil?


Pewnie nikt emotka
Ja z pracy na pewno nie zadzwonię...


ja zadzwoniłam - podobno jutro będą powiadamiać


Dzięki Ci, dobra kobieto! emotka


Super, przynajmniej wiadomo że nie jest po ptokach Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5186110 Napisano: 15.05.2012 09:56:55 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

nocti napisał(a):

Żadnych wieści odnośnie Lśniącej promocji PUR/SOMAT ? Wydawało mi się, że mieli 48h na powiadomienie zwycięzców pierwszego etapu...


Dobrze Ci się wydawało... emotka
Jeszcze jest opcja, że nikt się nie pochwalił, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.


No ja też siedzę jak na szpilkach i czekam, bo napisałam kilka fajnych hasełek. Dziwne, że się tak spóźniają... Wyświetl w wątku >>
0 0