Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#5182606 Napisano: 13.05.2012 09:25:37 w Rossmann
mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zubi napisał(a):

biorę udział w konkursie podkłady i pedzle i niestety nie mogę zapisać tak jest od piatku, to samo na innym kompie.... pomocy:(


MOje czekanie bokiem mi wyszło. Dziś ostatni dzień podkładów i zonk.
Zrobić, nic nie zrobisz, oni to muszą poprawić.


Tyle razy sobie powtarzam, żeby nie czekać na ostatnią chwilę... no i teraz mam konkurs z głowy.
Wątpię, żeby przedłużyli - po prostu o północy go zakończą emotka


Ja napisałam prośbę o przedłużenie konkursu o te awaryjne dni, tez nagle wena dopadła mnie w ostatni dzień i prawie się rozpłakałam wczoraj gdy się nie dało zgłosić. Piszcie wszyscy, wtedy jest większa szansa na przedlużenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5182054 Napisano: 12.05.2012 05:33:21 w Rossmann
madalenadelamur napisał(a):

Ale przecież konkurs trwa do 3,06,2012 CHODZI CI O DISNEYA?
Nie, chodzi o ten, który kończ się jutro,a le widzę że to jakiś ogólny problem. Z tym, ze jesli naprawią to inne jeszcze trwaja dlugo, a ten się kończy

Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5182035 Napisano: 12.05.2012 05:14:57 w Rossmann
madalenadelamur napisał(a):

asante napisał(a):

Nie mogę dodać zgłoszenia do konkursu z podkładami i pędzlami,niby wszystko jest ok, ale żadnego potwierdzenia uczestnictwa i mogę wpisywac jeszcze raz, ktos wie o co chodzi?



Mam to samo na końcu nie pokazuje się akceptacja regulaminu itd...A trzeba wpisać tylko num er paragonu czy coś jeszcze?


Tam nie trzeba paragonu, po wyborze sklepu powinno byc coś w rodzaju Dziękujemy za udział
sarsaparilla napisał(a):

Kurczę też od 2 dni chcę dodać odpowiedź w podkładach i d..a! Wykłada mi się na ost stronce, ależ jestem wkurzona.


Napisałam do nich prośbę o przedłużenie konkursu o awaryjne dni, ale pewnie przeczytaja maila za tydzień tak jak ostatnio... Ale jestem zła, bo dwie godziny siedziałam nad tekstem... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5182022 Napisano: 12.05.2012 05:01:02 w Rossmann
Nie mogę dodać zgłoszenia do konkursu z podkładami i pędzlami,niby wszystko jest ok, ale żadnego potwierdzenia uczestnictwa i mogę wpisywac jeszcze raz, ktos wie o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5179274 Napisano: 10.05.2012 08:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieję ze jutro będę miała zasięg w górach i że do mnie zadzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5179227 Napisano: 10.05.2012 07:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z osób, które wygrały w Wiośnie pachnącej ogólnopolskiej mógłby mi powiedzieć po jakim czasie dzwonią od posiedzenia komisji (wybór był dzisiaj, kiedy można spodziewać się odpowiedz)? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5177496 Napisano: 09.05.2012 06:58:27 w Rossmann
aga67 napisał(a):

mia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

ja byłam szczera -opisałam iście królewski dzień,który nota bene wygrałam i ...wygrałam
wcale nie trzeba zmyslać!


To dokładnie tak samo, jak ja! emotka

Nawet pod spodem dałam im dopisek, że opis dotyczy autentycznego zdarzenia, wygranej takiej a takiej, która miała miejsce w styczniu 2011 emotka


Spaliłam ten konkurs:( moje zgłoszenie było dużo dłuższe niż 600 znaków emotka a do powyższych wniosków doszłam, zanim to do mnie dotarło.Takie przeoczenie...
emotka Gratki dla wygranych:)


W regulaminie nie było ograniczenia znaków, zawsze staram się takie rzeczy sprawdzac. Poza tym wygrałam większą ilością, ok. 800. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5177027 Napisano: 09.05.2012 03:01:29 w Rossmann
Pierwszy raz wygrałam coś w Rossnecie po tylu konkursach - zestaw Silan emotka
No nie wierzę, w Arielu napisałam o wiele fajniej i nic. Sprawdza się stara zasada - jeśli się nie spodziewasz to wygrasz emotka
Mala rzecz a tak cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5174694 Napisano: 08.05.2012 10:34:15 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

asante napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

asante napisał(a):

Czy ktoś wie o co chodzi z konkursem Nestle? Wczoraj wysłałam sms i nie dostałam zwrotki, wysłałam dzisiaj z innego telefonu i mam raport oczekujący, u Was wszystko jest ok? Nie spotkałam się z tym, żeby sms w ogóle nie dotarł...


U mnie na dwa smsy (jeden wczoraj i jeden dzisiaj) przyszły dwie dobre zwrotki.


Kurcze, to nie mam pojęcia o co chodzi, wysłałam z dwóch różnych sieci. I widziałam że też się ktoś skarżył na brak zwrotek.


u mnie obydwa telefony w orange


A ma ktoś może do nich jakiś namiar? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5174678 Napisano: 08.05.2012 10:22:33 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

asante napisał(a):

Czy ktoś wie o co chodzi z konkursem Nestle? Wczoraj wysłałam sms i nie dostałam zwrotki, wysłałam dzisiaj z innego telefonu i mam raport oczekujący, u Was wszystko jest ok? Nie spotkałam się z tym, żeby sms w ogóle nie dotarł...


U mnie na dwa smsy (jeden wczoraj i jeden dzisiaj) przyszły dwie dobre zwrotki.


Kurcze, to nie mam pojęcia o co chodzi, wysłałam z dwóch różnych sieci. I widziałam że też się ktoś skarżył na brak zwrotek. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5174670 Napisano: 08.05.2012 10:16:58 w TESCO konkursy
Czy ktoś wie o co chodzi z konkursem Nestle? Wczoraj wysłałam sms i nie dostałam zwrotki, wysłałam dzisiaj z innego telefonu i mam raport oczekujący, u Was wszystko jest ok? Nie spotkałam się z tym, żeby sms w ogóle nie dotarł...
Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5174569 Napisano: 08.05.2012 09:12:48 w TESCO konkursy
aurorcia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

aurorcia napisał(a):


można używać polskich znaków emotka Ja już wysłałam kilka zgłoszeń i wszystkie z polskimi znakami!Zresztą zawsze wysyłam z polskimi,chyba,że jest wyraźny zapis w regulaminie to wtedy nie emotka


ja też wysyłam z polskimi, bo wydaje mi się, że takie teksty są przyjażniejsze w czytaniu... Tylko z wygrywaniem nimi mam kłopot.
Ale nad majówką z Tesco mocno pracuję emotka




W moim telefonie nic nie skraca,czy z polskimi znakami czy bez mam 160 znaków i na pewno nie rozbija,bo przychodzi tylko 1 poprawna zwrotka,zresztą wysyłam do wielu znajomych i u nich też nie rozbija!Z polskimi znakami jakoś tak bardziej podobają mi się te moje zgłoszeni,a co najważniejsze -wygrywam nimi!
emotka


Słońce, jeśli wysyłasz z polskimi znakami i nie pobiera Ci więcej znaków, to oznacza, ze odbiorca i tak dostanie bez polskich znaków:)Sprawdź sobie to, starsze typy telefonów tak maja, ja się o to kiedys strasznie kłóciłam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5173452 Napisano: 07.05.2012 12:33:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko, który numer paragonu wpisujecie w konkursie milki? Bo dla mnie nr paragonu to ten obok daty, a rejestrując przez stronę pokazuje nr w środku paragonu po lewej stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5173343 Napisano: 07.05.2012 11:20:40 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

asante napisał(a):

Wkurza nie brak grilla z Kamisa. Po tylu smsach nawet rezerwa milczy.


Rezerwa dopiero będzie za kilka dni bo z pierwszego dnia kobieta dzwoniła 30 kwietnia i dała 10 dni na wysyłkę paragonu+czas na dotarcie do organizatora. Więc rezerwy z pierwszych dni będziesz się mogła spodziewać pod koniec maja


Tak, ale dzisiaj mnóstwo osób dostało eski o wygranych Kamisa, a słało pod koniec kwietnia i na początku maja. Raczej to rezerwa, bo co innego? Chyba, że jeśli się do kogoś nie dodzwonią... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5173331 Napisano: 07.05.2012 11:11:10 w Wkurza mnie...
Wkurza nie brak grilla z Kamisa. Po tylu smsach nawet rezerwa milczy. I żeby tylko Kamis milczał ostatnio to nie byłoby tak źle...
I jeszcze mnie wkurza że szybko i słodko nie wysyła kasy, a tak bardzo jest potrzebna... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5167319 Napisano: 30.04.2012 10:03:10 w Konkurs na forum2?
Gluty mu zamarzły w nosie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5167245 Napisano: 30.04.2012 09:26:20 w Konkurs na forum2?
jakaś kiełbacha Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5167212 Napisano: 30.04.2012 09:09:09 w Konkurs na forum2?
No to konserwa mięsna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5167211 Napisano: 30.04.2012 09:08:42 w Konkurs na forum2?

asantesana

#5167199 Napisano: 30.04.2012 08:58:37 w Konkurs na forum2?
Piwo chcial jej dac, zeby się razem napili. Wyświetl w wątku >>
0 0