Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

asantesana

#7089369 Napisano: 21.04.2023 12:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorcia77 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wyjaśniał ktoś sprawę Heinz w agencji? Mogą być te ketchupy, czy nie? Akurat potrzebuję, a sosów nie chcę  emotka

zadzwonilam teraz, podano mi nr tel do Pani zajmującej się promocją. Powiedziala ze keczupy to tez sosy (nie wie dlaczego taki opis i zapis różny na stronie i w regulaminie) wiec będą uznane takie zakupy w razie wygranej emotka

Dziękuję dobra kobieto emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

asantesana

#7089346 Napisano: 21.04.2023 11:55:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wyjaśniał ktoś sprawę Heinz w agencji? Mogą być te ketchupy, czy nie? Akurat potrzebuję, a sosów nie chcę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7088965 Napisano: 19.04.2023 12:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy pytał ktoś może Karlsbada co w przypadku, gdy na paragonie nie ma nr transakcji (chodzi mi o konkurs Always), jest tylko nr górny i nr systemowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7087801 Napisano: 12.04.2023 09:57:27 w Kupię...
Kupię dobrą, małą i płaską wagę kuchenną. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7082360 Napisano: 02.03.2023 16:46:40 w PRZEPROSINY
cb656 napisał(a):

...strojem wdowim mayas, w jaki odziana była ta sama modelka w ubranej wersji obrazu

Chętnie poznam źródło tych informacji, w ramach dokształcenia się ofkors. Dla mnie majas to był strój ludowy (chętnie poznam znaczenie słowa mayas), oraz dlaczego Maja ubrana była odziana w strój wdowi. 
Ps. Nic mi do Twoich wyobrażeń, za co nie-przepraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7082344 Napisano: 02.03.2023 15:39:39 w PRZEPROSINY
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mi pomaga oglądanie "Mai w Ogrodzie" emotka

Ryzykowne emotka Kiedy sobie bowiem uświadomię, że Maja pozująca do obrazu Goi nie była odziana, to takie nocne jej oglądanie mogłoby zadziałać nie tyle usypiająco, co wręcz pobudzająco. emotka
No ja bardzo przepraszam, ale nie o to mi chodziło. emotka

Będzie to mały off topic, ale muszę, bo się uduszę emotka  Oryginalny obraz Goi nie ma nic wspólnego z imieniem Maja, nastąpiło przekłamanie językowe w tłumaczeniu. Oryginalnie to "La maja desnuda" (czyt. la maha desnuda). Jak widzisz, gdyby to było imię, byłoby z wielkiej litery. La maja po hiszpańsku to piękność, desnuda - naga, czyli tytuł obrazu to tak naprawdę Naga piękność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7081307 Napisano: 23.02.2023 20:00:48 w Smolar
sledzik860 napisał(a):

Podoba się, czy nie podoba, to dobry ruch ze strony agencji. Najpewniej są osoby, które mając dojścia do dużej liczby paragonów bezkrytycznie je rejestrują, nie myśląc o tym, że udostępniają dane dziesiątek różnych kart płatniczych. 

Bez przesady, wzięłam do ręki kilkanaście paragonów, na żadnym nie ma nr karty, jest "Płatność: karta płatnicza", na niektórych podano tylko rodzaj karty, np. "mastercard". 
Ps. Zapis Smolara raczej martwy, choć nie wiem na ile mogą zweryfikować nr karty w sklepie, ale i tak bank nikomu nie udostępni danych posiadacza karty, więc wyluzujcie.  Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7080609 Napisano: 20.02.2023 11:41:20 w Podatkowo-konkursowe know how
notta napisał(a):

Czasami wpadnie jeden thermomix i co? Już działalność trzeba otwierać? Tyle, że tu nie sprzedaje się dla zysku. Coś tu mi nie pasuje. 

Tak, czytałam wypowiedź prawnika, który mówił, że nawet jak sprzedasz stary rower powyżej 50% minimalnej krajowej, to masz otworzyć działalność. Oczywiście przepis do obejścia, bo raczej z przesyłką olx roweru nie sprzedam  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

asantesana

#7080588 Napisano: 20.02.2023 10:41:02 w Podatkowo-konkursowe know how
iwona0103 napisał(a):

asantesana napisał(a):

A ja mam pytanie do znawców. Wg nowych przepisów możemy sprzedać do 30 rzeczy w ciągu roku i do 8 tys. Euro, po przekroczeniu tej kwoty platformy mają raportować sprzedaż (teoretycznie, bo nie ma ani przepisów ani programów póki co). I teraz zastanawia mnie, czy jeśli mam rzeczy na kilku platformach, to to się sumuje, czy każda osobno? Na Vinted mogę sprzedać np. 25, na olx 20 i na allegro 29 (przykład), czy ze wszystkich 30 i basta. Po drugie rozumiem, że muszę coś sprzedać za ich pośrednictwem, bo jeśli dogadam się z kimś na odbiór osobisty, to platforma nie ma śladu po sprzedaży. Trochę mnie te przepisy wbiły w ziemię ostatnio, bo akurat od jakiegoś czasu czyszczę mieszkanie, więc sprzedaję sporo rzeczy po 5-10 zł.
Ps. Pamiętajcie jeszcze, że jeśli sprzedacie w danym miesiącu coś za więcej niż 50% minimalnej krajowej (czyli za ok 1750 zł), to trzeba założyć działalność gospodarczą. 

Chyba 2 tys. euro

Tak, poprawiłam, przeliczyłam sobie euro na (mniej więcej) złotówki i pomerdałam dwie liczb, dzięki za zwrócenie uwagi. Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

asantesana

#7080582 Napisano: 20.02.2023 10:18:00 w Podatkowo-konkursowe know how
A ja mam pytanie do znawców. Wg nowych przepisów możemy sprzedać do 30 rzeczy w ciągu roku i do 2 tys. Euro, po przekroczeniu tej kwoty platformy mają raportować sprzedaż (teoretycznie, bo nie ma ani przepisów ani programów póki co). I teraz zastanawia mnie, czy jeśli mam rzeczy na kilku platformach, to to się sumuje, czy każda osobno? Na Vinted mogę sprzedać np. 25, na olx 20 i na allegro 29 (przykład), czy ze wszystkich 30 i basta. Po drugie rozumiem, że muszę coś sprzedać za ich pośrednictwem, bo jeśli dogadam się z kimś na odbiór osobisty, to platforma nie ma śladu po sprzedaży. Trochę mnie te przepisy wbiły w ziemię ostatnio, bo akurat od jakiegoś czasu czyszczę mieszkanie, więc sprzedaję sporo rzeczy po 5-10 zł.
Ps. Pamiętajcie jeszcze, że jeśli sprzedacie w danym miesiącu coś za więcej niż 50% minimalnej krajowej (czyli za ok 1750 zł), to trzeba założyć działalność gospodarczą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7080069 Napisano: 16.02.2023 13:38:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał w Rossmannie te słuchawki, czy rozdali tylko kosmetyki? Nie widziałam żadnego wpisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7079856 Napisano: 15.02.2023 11:14:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Nie przyszły jeszcze do mnie kosmetyki z Miss Sporty, czy ktoś jeszcze czeka , czy mam pisać reklamację?Termin dostarczenia mija dzisiaj.

Jutro będą. Info w apce DPD 

Czy dostał ktoś dzisiaj kosmetyki? Nie wiem czy mam czekać na kuriera. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7079593 Napisano: 13.02.2023 19:18:32 w Kupię...
Kupię doładowanie Orange 50 zł ze zniżką. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7076784 Napisano: 27.01.2023 14:36:15 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

asantesana napisał(a):

southlander napisał(a):

Wysyłając zgłoszenie oddajesz prawa autorskie do tego tekstu, więc potem to już nie jest TWÓJ tekst i nie masz prawa go używać. Koniec, kropka. 

Hola, hola! Twój tekst jest Twoim tekstem, dajesz prawo do używania Twojego tekstu, a nie pozbywasz się jego autorstwa! I co, nagle tekst nie jest Janka Nowaka, tylko Tomasza Kowalskiego? 
ps. Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji, tylko do blednie rozumianego oddawania prawa autorskiego.  

Ale przecież nie pisałem o utracie autorstwa, a co najwyżej o utracie praw do użycia, co wyraźnie podkreśliłem.  emotka  I widziałem już takie wykluczenia. Co do reszty już się nie kłócę, ale skoro się myliłem, to w takim razie otwieram archiwa i zaczynam żniwa. emotka   

"oddajesz prawa autorskie do tego tekstu, więc potem to już nie jest TWÓJ tekst"
To ja wracam do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem, skoro to pierwsze zdanie nie oznacza to, co myślę że oznacza emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

asantesana

#7076449 Napisano: 25.01.2023 21:28:11 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

Wysyłając zgłoszenie oddajesz prawa autorskie do tego tekstu, więc potem to już nie jest TWÓJ tekst i nie masz prawa go używać. Koniec, kropka. 

Hola, hola! Twój tekst jest Twoim tekstem, dajesz prawo do używania Twojego tekstu, a nie pozbywasz się jego autorstwa! I co, nagle tekst nie jest Janka Nowaka, tylko Tomasza Kowalskiego? 
ps. Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji, tylko do blednie rozumianego oddawania prawa autorskiego.   Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7075635 Napisano: 20.01.2023 18:08:54 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Gdy widzę, że ktoś poparzył się wkładając rękę do ognia, to nie muszę sprawdzać swoim palcem, czy ten ogień na pewno parzy.

Ja piszę o niezbędnym wkładzie w postaci własnych działań w praktyce, a nie tylko samej teorii. Ja o chlebie, Ty o niebie. To demagogia. To tak samo, jakby utrzymywać, że skoro rozbił się samolot z rządzącymi i całą tego rządu ochroną, to nikt inny nie powinien nawet zbliżać się do żadnego innego samolotu. emotka

Nie tak samo emotka  Ale nie dogadamy sie, no way  emotka Wyświetl w wątku >>
2 cb656, mia 0

asantesana

#7075483 Napisano: 19.01.2023 21:02:46 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

asantesana napisał(a):

cb656 napisał(a):

Musisz najpierw popełnić możliwe do popełnienia błędy, by się naumieć  unikać ich później.

Ja tam się wolę uczyć na cudzych błędach, szkoda mi czasu na popełnianie wszystkich samodzielnie emotka

Tak, to zgrabne motto do książki, chwytliwy slogan, jednak sama teoria praktyki nie zastąpi.

To nadal jest praktyka, tylko cudza. Gdy widzę, że ktoś poparzył się wkładając rękę do ognia, to nie muszę sprawdzać swoim palcem, czy ten ogień na pewno parzy. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7075477 Napisano: 19.01.2023 20:37:15 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Musisz najpierw popełnić możliwe do popełnienia błędy, by się naumieć  unikać ich później.

Ja tam się wolę uczyć na cudzych błędach, szkoda mi czasu na popełnianie wszystkich samodzielnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, andii 0

asantesana

#7075445 Napisano: 19.01.2023 15:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były już przelewy z Cheetos za IV etap?

Ja jeszcze nie dostałam. 

Przyszło przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmas 0