Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika asantesana

asantesana

#7058256 Napisano: 05.11.2022 17:02:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do sklepu dla plastyków MATEJKO (sklepmatejko.pl) o wartości 100 zł taniej, lub wymienię na inne bony, chętnie Allegro, ale rozważę każdą propozycję. Oczywiście voucher jest w formie elektronicznej. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7056845 Napisano: 30.10.2022 18:03:21 w WC - rozmowy o wszystkim
jomajd86 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kojarzy ktoś, czy na olx jest coś w stylu "trybu wakacyjnego" tak jak na vinted? Nie chce mi się usuwać wszystkich przesyłek olx, a znając życie, to akurat ktoś coś kupi jak wyjadę na kilka dni...

Nie ma, ale zawsze możesz anulować zakup, bo nie ma za to komentarzy 

Można, ale wydaje mi się, że potem nie wystawisz drugi raz z przesyłką, kojarzę, że coś takiego już przerabiałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7056823 Napisano: 30.10.2022 17:24:03 w WC - rozmowy o wszystkim
Kojarzy ktoś, czy na olx jest coś w stylu "trybu wakacyjnego" tak jak na vinted? Nie chce mi się usuwać wszystkich przesyłek olx, a znając życie, to akurat ktoś coś kupi jak wyjadę na kilka dni... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7056745 Napisano: 30.10.2022 09:36:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
W sobotę o 23:50 mail od POS Media z rezerwą loterii Kubusia (ogólnopolska), sprawdźcie maile, u mnie kat. artystyczna. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7055101 Napisano: 21.10.2022 17:37:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
visserarthur napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Intermarche ,,Słodki smak przygody" -bon 100zł (rezerwa)

To serio rezerwa...? Ta agencja tak późno chyba po prostu dzwoni. Pamiętam ich ostatni konkurs, pani do mnie dzwoniła i chwilę zajęło ustalanie z czego ona w ogóle dzwoni...

Bon 100 do ITM

I u mnie bon 100 zł, więc chyba pada teoria o rezerwie emotka Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7054892 Napisano: 20.10.2022 21:07:37 w Smolar
katrin1 napisał(a):

Widzi ktoś formularz dla nagrody 1 stopnia z garage? Jest od 2-4 stopnia, na wyższe nagrody nie ma emotka

Smolar często chce na najwyższe nagrody wysyłkę pocztą, sprawdź sobie w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7054524 Napisano: 19.10.2022 17:53:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie Kubuś, to raczej nie rezerwa, tylko zapomnieli rozwiązać Carrefoura. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7054256 Napisano: 18.10.2022 17:08:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia emotka  Piszący ten regulamin miał jakieś rozdwojenie jaźni, wcześniej cały czas było "dokonać zakupu dowolnych napojów..." itp.

Jako weteran konkursowy powinnaś pamiętać, że w większości wypadków wszelkie regulaminy powstają metodą kopiuj-wklej z wersji poprzednich, więc normalne jest, że umykają im takie niuanse znaczeniowe i stylistyczne.
Errata: nie, to nie jest normalne emotka emotka Ale niestety bardzo powszechne, więc trzeba się z tym pogodzić.
P.S. Wiele razy zdarzało mi się pisać do Organizatorów wytykając im błędy i wiele razy je poprawiali, dziekowali za zwrócenie uwagi - tłumacząc to właśnie takim mechanizmem, więc nie wyssałem sobie tego z palca, tylko jest to info z pierwszej ręki niejako. emotka

Cebuś, jako weteran konkursowy doskonale zdaję sobie sprawę z mechanizmu kopiuj-wklej, a jak płachta na byka działa na mnie stwierdzenie "powinnaś". Jedyną osobą, która coś powinna, to autor regulaminu - zadbać o jego poprawność i klarowność. Nie będę się z tym godzić, bo w mojej naturze nie leży godzenie się z tym, co złe, choć powszechne. A tak w ogole nie chodziło mi o prostowanie moich poglądów, tylko o jasną informacje ile produktów trzeba kupić i już dostałam odpowiedź.
Ps. Nie "powinieneś" tego brać do siebie, mam ciężki dzień emotka     Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7054056 Napisano: 17.10.2022 22:07:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy na konkurs Coca-Coli w C4 wystarczy kupić jeden produkt? Zapis w regulaminie jest jakiś od czapy.


Ostatnie zdanie rozwieje Twoje wątpliwości emotka

Dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia emotka  Piszący ten regulamin miał jakieś rozdwojenie jaźni, wcześniej cały czas było "dokonać zakupu dowolnych napojów..." itp. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7054042 Napisano: 17.10.2022 21:07:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Coca-Coli w C4 wystarczy kupić jeden produkt? Zapis w regulaminie jest jakiś od czapy. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7051648 Napisano: 07.10.2022 11:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś nr do kuriera z Wisły (okolice 1 Maja, jeśli jest ich więcej)? Sprawa mega pilna, dlatego pisze tutaj, ratujcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7048789 Napisano: 23.09.2022 15:15:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher (kod online) do EVENTIM o wartości 300 zł za 250 zł, lub wymienię na bony do sklepów spożywczych (wtedy 1:1), ewentualnie interesują mnie kody do Allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6877054 Napisano: 19.08.2022 11:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy powiadomili już do końca z Lechendy korzystają z lata? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6872951 Napisano: 29.07.2022 10:36:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

Z jakiego numeru dzwoni Unique One z konkursu Winiary?

Z warszawskiego stacjonarnego, początek 22, nie mam jak teraz sprawdzić dokładnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6872771 Napisano: 28.07.2022 13:08:19 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

Powinny być karniaki za dodane konkursy z błędną datą zakończenia.
Konkurs do wczoraj w bazie do dziś emotka emotka emotka
Z reguły dodaje zgłoszenia wczesniej ale mam remont i dzis znalazłam chwilę zeby zrbić fotkę i wysłac zgłoszenie a tu już po konkursie emotka emotka

https://www.e-kon...ie-z-finuu-stokrotka

No to się nieźle wkurzyłam, bo właśnie rozłożyłam wszystko do zdjecia... Zawsze sprawdzam regulamin, tutaj miałam jakąs pomroczność jasną...  Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

asantesana

#6872138 Napisano: 25.07.2022 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym doładowaniem Orange? Pogubiłam się. Niby trzeba doładować przez jeden z wymienionych serwisów, ale gdy wybieram na stronie konkursowej bank i klikam "doładuj", to przekierowuje mnie bezpośrednio do mojego banku. Mogę tak doładować?

Albo przez jeden z serwisów, albo bezpośrednio z konta. Jak klikasz od razu bank, to zrobisz doładowanie z banku, jakbyś zrobiła przez doladowania.orange.pl to tam wklepujesz wszystko, ale i tak przekieruje do wybranej formy płatności. Także obojętnie jak to zrobisz, byleby nie doładowanie kodem doładowującym.

Prawidłowe zgłoszenie konkursowe obejmuje łączne spełnienie przez Uczestnika wczasie trwania Konkursu następujących warunków: ...b) wybór jednego z Serwisów i dokonanie za jego pośrednictwem Doładowania za
min. 5 zł;
 
Nie ma tutaj mowy o doładowaniu bezpośrednio z konta... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6872133 Napisano: 25.07.2022 13:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym doładowaniem Orange? Pogubiłam się. Niby trzeba doładować przez jeden z wymienionych serwisów, ale gdy wybieram na stronie konkursowej bank i klikam "doładuj", to przekierowuje mnie bezpośrednio do mojego banku. Mogę tak doładować? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6871525 Napisano: 21.07.2022 12:37:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mogę się wkurzać na rosnące ceny cukru, bo od roku nie mogę zużyć jednego kilograma cukru, który zakupiłam dla gości, a oni nie chcą słodzić kawy czy herbaty! emotka   Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6871105 Napisano: 19.07.2022 16:37:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dino poszło już do końca?  Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

asantesana

#6871101 Napisano: 19.07.2022 16:35:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
No to sobie poJemypoJemy sztućcami emotka Wyświetl w wątku >>