Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika asantesana

asantesana

#6852304 Napisano: 31.03.2022 20:12:54 w Avanti
misiamarysia napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Widzę, że ktoś dostał przelew 100 zł za VI etap Cheetos.A ktoś jeszcze nie ma przelewu za główną? Może być PW:)

Ja czekam, VI etap.

A wszyscy dostali 100 zł? Ja jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6851851 Napisano: 29.03.2022 11:43:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

sabanerro napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Czy brał już ktoś udział w konkursie Felix? W regulaminie jest informacja, że w formularzu konkursowym trzeba załączyć zdjęcie paragonu, ale podczas wypełniania formularza nie ma nic takiego gdzie się wgrywa zdjęcie.

Dodatkowo w formularzu "do 300 znaków" a w regulaminie " Odpowiedzi nie mogą przekraczać 250 znaków" emotka

Pamiętajcie ze to biedronkowy konkurs

Raczej Biedronka nie ma nic do tego, tylko nieogarnięta agencja GoldenSubmarine, w której pracują analfabeci. Dla przykładu zapis z regulaminu:
Dowodem zakupu jest paragonu dokumentujący przynajmniej jednorazowy zakup dowolnego z produktu marki FELIX w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci
BIEDRONKA emotka
Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

asantesana

#6851335 Napisano: 25.03.2022 12:16:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

kajeczka napisał(a):

xxdesiree napisał(a):

Konkurs Fantasia w Lidlu - numer paragonu, który podajecie?

pytałam w agencji - otrzymałam odp, iż ten wskazany na grafice 

Dopytam, gdzie na stronie albo w regulaminie była ta grafika? Szukałam sama kwestii który numer. I żadnego info nie znalazłam ani przy formularzu ani w regulaminie. Ale mogłam przeoczyć, bo nie raz mimo skrupulatnego czytania coś mi umknie.

Ja tez wpisałam górny i nie zamierzam się przejmować, bo nie czytam w myślach agencji. Najwyżej się pokłócimy w przypadku wygranej emotka   Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6851096 Napisano: 24.03.2022 01:10:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie o loterie serka Łaciatego - puściłam zgłoszenie i pole z napisem czy wygrałam czy nie kręci się w kółko. Czytałam gdzieś, że jeśli zgłoszę drugi raz, to Fortuna mi zabierze nagrodę (jeśli tamto przeszło). Czy przychodzi jakies potwierdzenie na maila o zgłoszeniu paragonu? Skąd mam wiedzieć, czy zgłoszenie przeszło czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6843929 Napisano: 11.02.2022 15:28:37 w SZUKAM....
sweety162 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Szukam pomocy w kwestii przesyłek Allegro, bo chyba coś zawaliłam. Wystawiłam produkt na aukcję WOŚP i zaznaczyłam opcję "wysyłka allegro" za 8,90 (myśląc, ze działa to tak jak przesyłka olx). Licytujący wpłacił pieniądze, z czego za produkt oraz za tę wysyłkę, ale nie dostałam jej na konto, ani nie mam etykiety. Przycisk "wyślij przesyłkę" przekierowuje mnie do strony paczkomatu. Poczytałam, ze przesyłka allegro jest tylko dla firm, nie wiem dlaczego dają taką opcję osobie prywatnej. Co powinnam zrobić - wysłać na własny koszt? Ale co z wpłaconą kwotą za przesyłkę? Ech, zachciało mi się przesyłki Allegro, zawsze sama wysyłałam i było wszystko ok.

Nie wiem czy to tez na zwyklym allegro jest, ale w allegro lokalnie jak sprzedaję to wszystko jest poprawnie: W Twoich zamowniech powinnas widzic sprzedany przedmiot  i opcje wygeneruj etykiete (ta opcja jest darmowa) Wplata od kupujacego zawiera koszty przesylki, mozesz ja wyplacic na konto, ale potem w rozliczaeniach z allegro bedziesz musiala ja oplacic. 

No niestety na allegro lokalnie to inna sprawa. Już rozmawiałam z allegro, mam połączyć konta z inpostem, ale nadal nie rozwiązuje mi to kwestii wpłaty za przesyłkę tej osoby, bo ja musze zapłacić tak czy siak. Jak się wkurzę to wyśle na swój koszt i cześć, bo mnie to do szału doprowadza.
Ps. A jednak mam na koncie te 8,99 zł, więc sobie je wypłacę i wyślę prywatnie. I po sprawie Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

asantesana

#6843910 Napisano: 11.02.2022 13:14:58 w SZUKAM....
Szukam pomocy w kwestii przesyłek Allegro, bo chyba coś zawaliłam. Wystawiłam produkt na aukcję WOŚP i zaznaczyłam opcję "wysyłka allegro" za 8,90 (myśląc, ze działa to tak jak przesyłka olx). Licytujący wpłacił pieniądze, z czego za produkt oraz za tę wysyłkę, ale nie dostałam jej na konto, ani nie mam etykiety. Przycisk "wyślij przesyłkę" przekierowuje mnie do strony paczkomatu. Poczytałam, ze przesyłka allegro jest tylko dla firm, nie wiem dlaczego dają taką opcję osobie prywatnej. Co powinnam zrobić - wysłać na własny koszt? Ale co z wpłaconą kwotą za przesyłkę? Ech, zachciało mi się przesyłki Allegro, zawsze sama wysyłałam i było wszystko ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6842279 Napisano: 03.02.2022 11:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były wyniki z Wawel ITM? Miały być 1.02. Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

asantesana

#6838676 Napisano: 19.01.2022 12:18:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doria3 napisał(a):

Czy są jeszcze osoby które czekają na kartony Heinekena?Czy macie jakiś sprawdzony adres mailowy na który można wysłać reklamację?
Bo adres z jakiego informowali o nagrodzie milczy jak zaklęty. Nic nie odpisują emotka

Mam podobnie, na fb Heinekena jeszcze pisałam, niby odpisują, ale efekt ten sam. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6837855 Napisano: 15.01.2022 21:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy TWIN odpowiedział komukolwiek na reklamacje dot. niedostarczenia Heinekenów?Wczoraj minęły regulaminowe 14 dni na odpowiedź.

Mojej znajomej, która wygrała 30 listopada w grudniu nic nie odpowiedzieli, a po ponownej reklamacji : "Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Sprawdzamy Twoje zgłoszenie.PozdrawiamyZespół Heineken Polska"/12 stycznia

Dziękuję za odpowiedź emotka  Na moje maile TWIN nie odpowiada, u znajomej tak samo...

Ja nie wiem czy ta sama agencja organizowała ten konkurs w ubiegłym roku, ale jeśli tak to do tej pory nie otrzymałam nagrody. Pisałam do nich 5 razy , ani razu nie odpowiedzieli. Troszku słabo.

Mnie tez agencja nie odpisuje, Heineken na fb tylko "popycha sprawę", ale póki co nigdzie jej nie dopchał. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6836822 Napisano: 11.01.2022 13:46:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jo-anna napisał(a):

rene napisał(a):

Czy miał ktoś problem dzisiaj wieczorem z  potwierdzeniem na maila (interia)po wysłaniu zgloszenia na konkurs  STAR?

Ja dziś nie dostałam maila potwierdzającego emotka  

Pytał ktoś może, czy te zgłoszenia do nich dotarły? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6836203 Napisano: 07.01.2022 22:02:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś czeka jeszcze na karty z Danio (Albedo)? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6835772 Napisano: 05.01.2022 17:23:38 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

Dzięki!
O tym, że nie umiem w życie to wiem, ale i tak mnie to wkurza.
Zaczynam myśleć, że ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic, więc jak ktoś marudzi, że jeden raz coś nie poszło po jego myśli, to we mnie się gotuje i tylko się zastanawiam, kiedy w końcu pękne i powiem, co o tym myślę...

"ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic" - czyżby? emotka  Zapewniam Cię, że pozory bardzo mylą, za dużo instagramowej wersji życia. I póki nie wejdziesz w cudze buty, to nie masz pojęcia o jego (czasem traumatycznych) przeżyciach i emocjach, nie wiesz z czym sie zmaga mimo uśmiechu na twarzy. Pomyśl o tym. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6835763 Napisano: 05.01.2022 17:01:46 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

Moja ogólna sytuacja mnie wkurza. Zdrowotnie się poprawiło na 3 miesiące i znów równia pochyła. Nie mogę przez to zacząć szukać pracy, bo przecież nie wsadzę nikogo na taką minę, że podpiszę umowę, a za niedługo okaże się, że nie mogę pracować i będę na lekarskim.😣 Jeszcze kilka godzin temu się nawet nie przejmowałam podwójnym tak, jak w poprzednich etapach, a teraz się okazuje, że jak tak dalej pójdzie, to będę jadła tylko te chipsy, których mam zapas i które mnie w końcu dobiją... Kupiłam nawet jedne star, żeby chociaż raz zagrać i z tego wszystkiego paragonu nie wzięłam. Znów zaczynam myśleć, że nic mi nie wychodzi, a konkursy, które miały być jedynie odskocznią, tylko mnie pogrążają. Nie wiem czemu się łudziłam, że w ogóle to ma jakiś sens i że to będzie jakiś sposób na przetrwanie tej beznadziejnej sytuacji, skoro wiadome, że bez umiejętności i doświadczenia nie mam szans...Dziś jestem na nie. Ze wszystkim. Składam reklamację na życie.

Reklamacja odrzucona. Życie jest w porządku, nie wymaga naprawy, lecz jest używane niezgodnie z przeznaczeniem emotka  Przytulam! Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6835535 Napisano: 05.01.2022 10:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siuperm napisał(a):

asantesana napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Z którego dnia dochodzą dzisiaj Heńki ?

Ponawiam... Moja znajoma wygrała w dniu 30 listopada /info miała w spamie/, pisała do nich ponad tydzień temu, ale nic nie odpisali. Ma pocztę na o2.pl. Czy ktoś otrzymał od ich jakąkolwiek odpowiedź lub info o wysyłce ? 

Niech do nich napisze, zarówno ja jak i moja koleżanka wg nich nie wypełniłyśmy formularza z danymi. Czekam na odpowiedź na reklamację, póki co mają wszystko w czterech literach. Im nas będzie więcej tym lepiej.

A czy po wypełnieniu formularza z danymi był jakiś komunikat potwierdzający że dane przyjęte ? Bo mnie przekierowało na główną stronę. Wygrana z 6.12 i tez nie dostałam 😔

Niestety nie pamiętam, ale nawet gdyby przekierowało to pewnie myślałam, ze tak ma być. Napisz do nich, choć reakcja z ich strony jest zerowa, na fanpejdżu Heinekena odesłali mnie do organizatora, ale może warto im tez dać sygnał, ze agencja sobie nie poradziła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6835259 Napisano: 04.01.2022 09:36:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Z którego dnia dochodzą dzisiaj Heńki ?

Ponawiam... Moja znajoma wygrała w dniu 30 listopada /info miała w spamie/, pisała do nich ponad tydzień temu, ale nic nie odpisali. Ma pocztę na o2.pl. Czy ktoś otrzymał od ich jakąkolwiek odpowiedź lub info o wysyłce ? 

Niech do nich napisze, zarówno ja jak i moja koleżanka wg nich nie wypełniłyśmy formularza z danymi. Czekam na odpowiedź na reklamację, póki co mają wszystko w czterech literach. Im nas będzie więcej tym lepiej. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

asantesana

#6834514 Napisano: 30.12.2021 17:08:09 w Avanti
zielonaszpilka napisał(a):

...A potem sobie uświadomiłam, że przecież w komisjach siedzą pracownicy agencji - zwykli ludzie, nie żadni profesorowie. Mają różny poziom oczytania, różną wiedzę, różne poczucie humoru...

Ja bym jeszcze dodała różne wytyczne od sponsorów, jeden powie "nagrodźcie samych Kowalskich, który kupują ten płyn do WC i nie zastanawiają się nad gównia...ym życiem", drugi "zależy nam na dobrych tekstach, żeby nasz produkt trafił do tych bardziej rozgarniętych", a trzeci powie "mamy w 4 literach kogo nagrodzicie, zależy nam tylko na rozgłosie". A jeszcze trzeba trafić do puli czytanych zgłoszeń.  Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6833976 Napisano: 28.12.2021 21:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy możecie sprawdzić jaki komunikat macie po kliknięciu w formularz Heinekena? Ja mam "hohoho... (coś tam) i minęło 72h na wypełnienie formularza". To znaczy, ze moje dane do nich nie doszły, czy to standard? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6833035 Napisano: 22.12.2021 23:10:18 w Avanti
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Rufus, to już zakupiona paczka?Jeśli tak to Wam powiem coś emotka W Śliwce Nałęczowskiej jak dorwałem w C4 opakowanie promocyjne przed startem loterii i okazało się że nie można zgłaszać zakupionych przed startem, to na moją reklamację dostałem bon na 100zł na isłodycze.pl bez brania udziału w loterii emotka Ale pewnie tutaj tysiaka nie dadzą emotka

Nie kupowalem, jest czytelnie napisane od kiedy konkurs. emotka

Wiem, na Śliwce też było. Ale np. Delicje można było kupować miesiąc przed startem. Dla Śliwki nie było nawet jeszcze regulaminu jak już kupiłem - tu jest podobnie, bo podana strona nie działa.
A skoro Śliwka promocyjna była w sprzedaży to tym podparłem moją reklamację.
To tak tylko do informacji jakby ktoś kiedyś też coś kupił przed startem  emotka
Koniec tematu emotka

To ten moment, kiedy (kolejny raz) ktoś zepsuł mi przeświadczenie, że mnie już nic w konkursach nie zdziwi emotka Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6832671 Napisano: 21.12.2021 15:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Przy zamowieniu Mokate po wpisaniu KODU wygranego koszty opłaty zostały anulowane!a zamawialam za 103 zl! emotka

A zamawiałaś pocztę czy kuriera? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6832615 Napisano: 21.12.2021 12:12:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przy zakupach w sklepie Mokate (kod z mem w Minutkę) da sie jakoś obejść koszty przesyłki, czy muszę płacić dodatkowo? Wyświetl w wątku >>
0 0