Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mallina

mallina

#5930286 Napisano: 13.10.2014 19:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z tym finałem Krupnika? Moja mama dostała zaproszenie, a ja nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5929781 Napisano: 13.10.2014 10:02:29 w Rossmann
Przed nami tydzień z wynikami Rossnetu emotka

strzalka88 napisał(a):

To nie wszystkie, ale proszę:

„Z natury się golę!” – 13 października
„Wygraj Fiata 500!” – 14 października
„Podbij Australię!” – 15 października
„Wygraj SPA od WIBO” – 16 października
„Rozświetlona cera” – 17 października
„Leć w tropiki w SOXO” – 13 października
„Konkurs Kindii” – 16 października

Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5928891 Napisano: 10.10.2014 12:46:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też nie mam miśka, ale w przypadku Smolara mnie to już nawet nie dziwi. Tylko trochę przykro, że przy takiej ilości miśków moje zgłoszenie się nie załapało. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5926854 Napisano: 05.10.2014 23:29:06 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

Jakież przewrotne jest to życie...
Zaledwie kilka godzin temu udało mi się dopiąć na ostatni guzik kilka życiowych spraw, poukładać na właściwych półeczkach marzenia i priorytety, posegregować jak śmieci zmartwienia i kłopoty.
I nagle info w TV, że Anna Przybylska przegrała z nieubłaganą chorobą. Odeszła. Moja radość nagle pryska jak bańka mydlana...

Jutro idę sobie zrobić multum badań - niech ta śmierć nie idzie na marne.
Kto ze mną ???



Badania, dokładnie o tym samym pomyślałam. Była niewiele starsza ode mnie...

Wkurza mnie to że takich ludzi zabiera choroba, a wielu pijaków, którzy za nic mają swoje zdrowie i dobro swojej rodziny, dożywa późnej starości. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5926810 Napisano: 05.10.2014 21:57:30 w Żegnamy zmarłych
Jestem w szoku, 36 lat, trójka dzieci, bardzo smutna informacja... emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

mallina

#5925178 Napisano: 02.10.2014 00:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

zapewne można tak zrobić, ale w takim razie trzeba mieć 100 numerów telefonów emotka

Śledząc to forum już dawno doszłam do wniosku, że niektórzy mają ich co najmniej tysiąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925176 Napisano: 02.10.2014 00:09:12 w TESCO konkursy
xpac napisał(a):

norweska20 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to i ja wyładuję nerwy -ten Columbit .....

emotka emotka emotka emotka emotka emotka



ja pier....znowu nic ..już nie mam sił do tych konkursów-ręce opadają...ja tego nie mogę zrozumieć , że wygrywają non stop te same osoby..a tu człowiek za cholerę nie może się wpisać z nagrodą..bo jej nie przyznają...kombinuje z tymi tekstami na wszystkie sposoby- a ten durny Columbit tego nie rozumie emotka emotka



No bo jak już ktoś wygrał 1-2 tablety to wie na co Columbit mniej więcej patrzy, ale oczywiście za cholerę Ci o tym nie powiedzą emotka



Wygrałam w Columbicie kilka nagród i nadal nie jestem w stanie powiedzieć co lubią. Po wygraniu pierwszej nagrody też myślałam, że ich w końcu rozgryzłam, ale potem seria klęsk uświadomiła mi jak bardzo się myliłam. Tak jakby za każdym razem ktoś inny wybierał. Jedyny pewniak, to to że wygrywają rymowanki, ale to raczej niewielka pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925172 Napisano: 01.10.2014 23:54:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

mallina napisał(a):

turli napisał(a):

Z tego co pamiętam to ten pan Tomasz jest zawsze obecny w każdej dużej loterii spożywczej. Też obstawiam że ma sklep.


Patrząc na realne szanse wygrania takiej ilości nagród, to musiałby mieć pewnie sieć hipermarketów emotka Co łączy, te loterie w których się pojawia? Można kupić produkt gdziekolwiek i potrzebny jest tylko nr paragonu, który można potem wysyłać teoretycznie w nieskończoność. W Hochlandzie natomiast trzeba do każdego zgłoszenia kupić realny serek, więc szanse jakieś tam są, bo nawet hurtownicy mają ograniczone budżety emotka



Naprawdę myślisz, że jak wyślesz ten sam numer paragonu 100 razy to organizatorzy poproszą tylko o jeden paragon?? To by była klęska organizatorów...

Ps.: Przynajmniej teraz znamy nazwisko pana Tomasza... emotka



Ale przecież nie wysyła się tego z jednego numeru. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925168 Napisano: 01.10.2014 23:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

Z tego co pamiętam to ten pan Tomasz jest zawsze obecny w każdej dużej loterii spożywczej. Też obstawiam że ma sklep.


Patrząc na realne szanse wygrania takiej ilości nagród, to musiałby mieć pewnie sieć hipermarketów emotka Co łączy, te loterie w których się pojawia? Można kupić produkt gdziekolwiek i potrzebny jest tylko nr paragonu, który można potem wysyłać teoretycznie w nieskończoność. W Hochlandzie natomiast trzeba do każdego zgłoszenia kupić realny serek, więc szanse jakieś tam są, bo nawet hurtownicy mają ograniczone budżety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925153 Napisano: 01.10.2014 22:52:44 w SZUKAM....
kacia napisał(a):

Szukam jak się dodaje konkursy do "Konkursy z moim udziałem", nie mam pojęcia jak to zrobic i czy tak w ogole sie da, ale są poddziały "Konkursy z moim udziałem""wygrane" itp ... nie wiedziałam gdzie o to zapytać emotka )


Kliknij na tą kropkę czerwoną, wyświetli Ci się lista Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925151 Napisano: 01.10.2014 22:50:44 w SZUKAM....
xena napisał(a):

Kochani czy był juz ktos w Energylandii na te wygrane bileciki? Dla mnie to co najmniej śmieszne, że nie biorą pod uwagę wieku dziecka tylko wzrost emotka mój 9 latek ma 143, 11 letnia córcia prawie 150 i dzisiaj dzwoniąc dowiedziałam się, że płatność jak dla dorosłych czyli po 89 zł!!! A miarka stoi przed wejściem emotka


Byliśmy jakoś na początku września. O ile dobrze pamiętam, to miarki stoją przy kasach. Aby wejść do parku, trzeba przejść przez bramki, na których samodzielnie się skanuje te bileciki ( na bramkach stoi też dwóch znudzonych ochroniarzy, którzy ewentualnie pokazują w jaki sposób zeskanować). Czy te bilety są takie już gotowe z kodem kreskowym, że nie trzeba ich na nic wymieniać w kasie? Jeśli tak, to ja bym spróbowała na nie wejść... Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5925148 Napisano: 01.10.2014 22:40:29 w Hochland
luko922 napisał(a):

Nie mamy się co napalać na tę loterię, wszystko i tak zgarnie pan Tomasz P. z Przemyśla emotka emotka emotka


Niekoniecznie, ja myślę że pan Tomasz wygrywa w loteriach gdzie potrzebny jest tylko numer paragonu i gdzie nie jest określona konkretna sieć sklepów, a tu trzeba jeszcze wpisać kod, czyli faktycznie zakupić ten serek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5924128 Napisano: 30.09.2014 12:18:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wrzesień - konkursowo masakra emotka Tak kiepsko z nagrodami dawno nie było. Na pocieszenie tydzień temu zrealizowaliśmy, dzięki konkursowej działalności, wyjazd do Barcelony. Czekam z utęsknieniem na kolejne podobne nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5923896 Napisano: 29.09.2014 20:31:02 w Paragony
Mam paragony na Disney C4, chętnie przygarnę wygraną płytę np. za paragon.

Ma ktoś może wolny paragon na kończącego się dziś Wilkinsona? Odkupię - jakaś taka niezorientowana w czasie ostatnio jestem i dziś się obudziłam , że już się kończy.
Kupię także paragon na kończący się jutro Soraya C4. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5923574 Napisano: 29.09.2014 08:29:51 w Rossmann
joan napisał(a):

MaggieMousse napisał(a):

(...) A moglby ktos napisac jakie najtansze rzeczy mozna kupic na aktualne konkursy? (...)


Jeśli chodzi o konkurs BIC, do wyboru są tylko 2 produkty: standardowa zapalarka do gazu za 11 zł i różowa zapalarka do gazu z elastyczną, długą końcówką - za 15 zł. Polecam obie, aczkolwiek ta za 15 zł fajniejsza i bezpieczniejsza emotka


Jest jeszcze zwykła zapalniczka za 3,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5922242 Napisano: 25.09.2014 10:20:51 w Kaufland konkursy
kammaro napisał(a):

magnus napisał(a):

Czy przechodzi Wam sms na Bryzę ?


Właśnie przeczytałam zwrotkę i mam: "Błędna treść..." Sms wysłany o 23.24 emotka



Na stronie z info o konkursie na e-konkach był zły numer, na który powinno się słać. Też tak miałam, wysyłając o 23.55, ale szybko zajrzałam w regulamin i udało się dosłownie na ostatnie sekundy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5920051 Napisano: 19.09.2014 23:58:28 w Połączenia nieodebrane
693931111 kojarzy ktoś co to mogło dziś dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5915984 Napisano: 11.09.2014 15:47:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiepściutki ten wrzesień, oj kiepściutki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5914899 Napisano: 09.09.2014 22:04:57 w Danio
Dziwne, dostałam sms, że głód wysłał do mnie paczkę, ale nie czekam na żadnego głoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5914210 Napisano: 08.09.2014 14:01:32 w SZUKAM....
Szukam, czy w konkursie Fa z rolkami były jakieś ograniczenia na gospodarstwo domowe? Niby nic nie widzę, ale wolę się upewnić. I jeszcze czy jeśli wysyłane były dwa zgłoszenia, to czy trzeba odesłać im oba paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0