Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marta_dorota

marta_dorota

#5452869 Napisano: 15.11.2012 11:17:44 w Inne mniejsze markety
limka82 napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

koper napisał(a):

Ja dziś byłam w Stokrotce, robiłam zakupy na ten nowy konkurs. Myślałam też, że może w koszykach, lub przy kasie będzie jakiś zapomniany paragon, ale wyczyszczone wszystko dokładnie, a ruch w sklepie duży emotka


To witaj w klubie - miałam podobny odruch poszukiwawczy ale niestety nikt nie zostawił zbędnego paragonu emotka i zakupy trzeba było machnąć emotka




Widzę że nie jestem sama - tyle że mnie udało się przygarnąć opuszczony paragon emotka
leżał sobie na podłodze więc przypadkiem upuściłam kluczyk do szafki w której zostawiłam zakupy no i go podniosłam - opiewał na 30 zł więc się przydał emotka
ale jakoś nie bardzo idzie mi pisanie tych życzeń...


Farciara emotka Ja spłodziłam jednego smska dla przyzwoitości, w wygraną nie wierzę wśród takich mega mózgów konkursowych ale spróbować warto! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5452431 Napisano: 14.11.2012 11:42:53 w Inne mniejsze markety
koper napisał(a):

Ja dziś byłam w Stokrotce, robiłam zakupy na ten nowy konkurs. Myślałam też, że może w koszykach, lub przy kasie będzie jakiś zapomniany paragon, ale wyczyszczone wszystko dokładnie, a ruch w sklepie duży emotka


To witaj w klubie - miałam podobny odruch poszukiwawczy ale niestety nikt nie zostawił zbędnego paragonu emotka i zakupy trzeba było machnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5446171 Napisano: 11.11.2012 10:47:43 w TESCO konkursy
gracet napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

awi napisał(a):

mia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

awi napisał(a):

Wysyłacie nr paragonów z Leona na ten nowy konkurs Hortex?



juz ktoś pisał że nie przyjmuje tych samych numerów


Swoją drogą, z tym nie przyjmowaniem numerów, to przesadzili.
Przecież na tyle Tesco, to się spokojnie numer może powtórzyć... emotka



No tak, nie przyjmowało nr bo konkurs leona trwał do wczoraj... a czy dzisiaj ktoś próbował wysłać?


Ja dzisiaj wysłałam ten sam nr paragonu co w Leonie i przyjęło. Widocznie skoro Leon się wczoraj zakończył to da radę zrobić taki manewr :P



a mnie dziś podziękowali, i z przykrością stwierdzili, że na ten nr paragonu już grałam:(
no gralam, ale na leona a nie na Hortex:)
Sprawdziłam ponownie u siebie - wysłałam ten sam nr paragonu ale z innego numeru telefonu - zrymowało się

emotka
Spróbuj może w ten sposób. Powinno być ok a jeśli nie...to konk nie jest zbyt kosztowny i na 3 lub 4 paragony spokojnie można sobie pozwolić emotka Ja już dalej nie kombinuję bo się w tym wszystkim pogubię emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5439669 Napisano: 08.11.2012 10:18:39 w TESCO konkursy
cudaczek121 napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

awi napisał(a):

mia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

awi napisał(a):

Wysyłacie nr paragonów z Leona na ten nowy konkurs Hortex?



juz ktoś pisał że nie przyjmuje tych samych numerów


Swoją drogą, z tym nie przyjmowaniem numerów, to przesadzili.
Przecież na tyle Tesco, to się spokojnie numer może powtórzyć... emotka



No tak, nie przyjmowało nr bo konkurs leona trwał do wczoraj... a czy dzisiaj ktoś próbował wysłać?


Ja dzisiaj wysłałam ten sam nr paragonu co w Leonie i przyjęło. Widocznie skoro Leon się wczoraj zakończył to da radę zrobić taki manewr emotka


no dobra, a co zrobisz jak się okaże,że wygrałaś w obydwu konkursach Leona na ten sam numer paragonu emotka


No właśnie nie wiem...może ktoś bardziej doświadczony mi podpowie? Jakiś duplikat paragonu czy zle kombinuję? emotka Z resztą w paragonowych w ogóle nie mam farta jak na razie oprócz torby z Biedronki więc na Pana Leona nie liczę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5439647 Napisano: 08.11.2012 10:05:29 w TESCO konkursy
awi napisał(a):

mia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

awi napisał(a):

Wysyłacie nr paragonów z Leona na ten nowy konkurs Hortex?



juz ktoś pisał że nie przyjmuje tych samych numerów


Swoją drogą, z tym nie przyjmowaniem numerów, to przesadzili.
Przecież na tyle Tesco, to się spokojnie numer może powtórzyć... emotka



No tak, nie przyjmowało nr bo konkurs leona trwał do wczoraj... a czy dzisiaj ktoś próbował wysłać?


Ja dzisiaj wysłałam ten sam nr paragonu co w Leonie i przyjęło. Widocznie skoro Leon się wczoraj zakończył to da radę zrobić taki manewr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5383633 Napisano: 01.10.2012 08:55:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Książka W drodze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5361433 Napisano: 13.09.2012 10:37:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja również przyłączam się do gratulacji emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marta_dorota

#5361284 Napisano: 13.09.2012 08:54:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Krem Corine de Farme z Poradnika Domowego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0