Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simsonowa

simsonowa

#6727602 Napisano: 08.09.2020 08:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

iwona0103 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

[quote=cleo25 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

[quote=cleo25 napisał(a): [quote=@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

cleo25]W zeszłym roku wygrałam nagrodę o wartości 5tyś. A teraz dostałam z agencji maila z prośbą o uzupełnienie danych w pesel i numer dowodu. Powołują się na Rozporządzenie  Ministra Finansów, według którego jako organizator muszą przygotować ewidencję wydanych nagród, z tymi właśnie danymi. Ktoś miał taką sytuację ? Może być priv.

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6727600 Napisano: 08.09.2020 08:28:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

iwona0103 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

[quote=@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

cleo25]W zeszłym roku wygrałam nagrodę o wartości 5tyś. A teraz dostałam z agencji maila z prośbą o uzupełnienie danych w pesel i numer dowodu. Powołują się na Rozporządzenie  Ministra Finansów, według którego jako organizator muszą przygotować ewidencję wydanych nagród, z tymi właśnie danymi. Ktoś miał taką sytuację ? Może być priv.

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6727599 Napisano: 08.09.2020 08:27:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cleo25 napisał(a):

W zeszłym roku wygrałam nagrodę o wartości 5tyś. A teraz dostałam z agencji maila z prośbą o uzupełnienie danych w pesel i numer dowodu. Powołują się na Rozporządzenie  Ministra Finansów, według którego jako organizator muszą przygotować ewidencję wydanych nagród, z tymi właśnie danymi. Ktoś miał taką sytuację ? Może być priv.


Dostałam kiedyś taką prośbę od IQ marketing 

PESEL jest ok, ale numer dowodu? Dziwne, bo nawet w PITach go nie ma.

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6723333 Napisano: 20.08.2020 17:57:24 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już Finish - Rossmann?
Tak bardzo liczyłam na wygraną
Nikt się jednak nie chwalił a na Ich stronie jest tylko regulamin. Brak wzoru oświadczenia laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6706319 Napisano: 29.05.2020 23:16:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czekam na taką ankietę z Valbon.
Dużo można by powiedzieć o RODO. Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6706318 Napisano: 29.05.2020 23:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogala napisał(a):

Hochland wysłał ankietę dotyczącą loterii emotka  fajnie, ze chcą znać nasze zdanie, mam nadzieję, że wyciągną z tego wnioski na przyszłość. Gdyby ktoś chciał link: https://www.webankieta.pl/ankieta/532228/lubimy-sie-dzielic.html 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6703321 Napisano: 15.05.2020 23:10:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też nie podałam danych i nie otrzymałam nagrody. 
Ciągle nie znam odpowiedzi co ma  wspólnego imię mojego świętej pamięci taty ze  skromniutkimi 100 zł, które wygrałam w  znanej światowej firmie produkującej sery. Piszę reklamację o naruszeniu RODO . Wyświetl w wątku >>

simsonowa

#6703320 Napisano: 15.05.2020 23:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama02 napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Ale dzisiaj Żywiec kogoś uszczęśliwił.. Gratki serdeczne emotka

Mam szybkie pytanko. Koleżanka wygrała w tym nieszczęsnym Valbon.. Dzwoni przerażona, że chcą tyle danych! Pamiętam, że swego czasu toczyła się tutaj burzliwa dyskusja na temat podawania danych wrażliwych. Czy jest na forum ktoś, kto powołując się na RODO odmówił podania niektórych danych, a jednak otrzymał nagrodę (stówkę) ?

Mąż powołał się na RODO, odmówił podania danych wrażliwych i stracił prawo do nagrody, są nieugięci.

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6703318 Napisano: 15.05.2020 22:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
srebrna-agrafka napisał(a):

mama02 napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Ale dzisiaj Żywiec kogoś uszczęśliwił.. Gratki serdeczne emotka

Mam szybkie pytanko. Koleżanka wygrała w tym nieszczęsnym Valbon.. Dzwoni przerażona, że chcą tyle danych! Pamiętam, że swego czasu toczyła się tutaj burzliwa dyskusja na temat podawania danych wrażliwych. Czy jest na forum ktoś, kto powołując się na RODO odmówił podania niektórych danych, a jednak otrzymał nagrodę (stówkę) ?

Mąż powołał się na RODO, odmówił podania danych wrażliwych i stracił prawo do nagrody, są nieugięci.

Dzięki za odpowiedź. Podpowiem zatem koleżance, że bezpieczniej będzie jak odpuści sobie taką wygraną. Gra niewarta świeczki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700932 Napisano: 04.05.2020 22:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To życzę Ci powodzenia i walki o honor konkursowiczów. Ja to mam pecha mało gram mało wygrywam a jak się już coś trafi to zamiast radości nerwy.
Uważam to za złamanie RODO, tylko gdzie to zgłosić. Odpuściłam z tym konkursem wolę spać spokojnie a nie czekać aż mi do drzwi zapuka komornik. Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700930 Napisano: 04.05.2020 21:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noemi napisał(a):

simsonowa napisał(a):

Ja też wygrałam ale jestem zbulwersowana formularzem zwycięzcy. Czy agencje mają prawo żądać podania tak szczegółowych danych?
Przecież na nr dowodu i Pesel można dostać kredyt  w banku na odległość. Tym bardziej że za nagrody dzienne nie odprowadzają podatku. Gdzie tu Rodo? 


Też mnie to bulwersuje. 
Niektóre agencje nie chcą PESELU czy numeru dowodu nawet przy nagrodach za kilka tysięcy - jakoś wystarcza im imię, nazwisko i adres do wysyłki.  Teraz też wygrałam coś za kilka tysięcy i nikt nie chce ode mnie nawet PESELU, ale podatek zostanie zapłacony.
Ja się czasami buntuje i wypełniam formularz i zaznaczam, że nie podaję takich danych. I na razie mi wszystko dochodzi, nawet jak w regulaminie jest jasno napisane, że brak podania PESELU/nr dowodu oznacza brak wysyłki nagrody.
Czasami rezygnuje też z nagrody i nawet nie odsyłam, nie warto za kilkadziesiąt złotych. 

Jutro gram w Valbon, jak wygram to się będę wykłócać. Co jeszcze by chcieli - może numer buta, karty płatniczej i CVV? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700923 Napisano: 04.05.2020 21:29:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mało nr dowodu, oni chcą totalnie wszystkie dane: Pesel, imię ojca, miejsce urodzenia, adres, nr konta (no to może być) Coś tam jeszcze było może z forum ktoś podpowie. Bo ja się zdenerwowałam, w danych wrażliwych postawiłam xxx. A chodzi oczywiście o Valbon Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700918 Napisano: 04.05.2020 21:19:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

simsonowa napisał(a):

Ja też wygrałam ale jestem zbulwersowana formularzem zwycięzcy. Czy agencje mają prawo żądać podania tak szczegółowych danych?
Przecież na nr dowodu i Pesel można dostać kredyt  w banku na odległość. Tym bardziej że za nagrody dzienne nie odprowadzają podatku. Gdzie tu Rodo? 

w którym konkursie wymagają nawet numeru dowodu?

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700915 Napisano: 04.05.2020 21:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja też wygrałam ale jestem zbulwersowana formularzem zwycięzcy. Czy agencje mają prawo żądać podania tak szczegółowych danych?
Przecież na nr dowodu i Pesel można dostać kredyt  w banku na odległość. Tym bardziej że za nagrody dzienne nie odprowadzają podatku. Gdzie tu Rodo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700913 Napisano: 04.05.2020 20:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

noska81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Orientuje sie ktos po jakim czasie od momentu emaila o poprawnej weryfikacji przychodzi z Valbon 100 zl na konto?

ja miałam na drugi dzień

Ooo, to super, dzieki!

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6700018 Napisano: 29.04.2020 17:03:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytałam kiedyś o oburzeniu osób, które wygrały w Valbon i musiały podać szczegółowe dane. Mnie się też udało i faktycznie wcale mi nie do śmiechu.  Próbowałam do nich pisać przez formularz kontaktowy, ale nie można go wysłać. Czy ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6661159 Napisano: 26.11.2019 17:02:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
[quote=
zielonaszpilka napisał(a):

kreatia napisał(a):

gls - elmex/meridol c4 

U mnie butelka z tego konkursu ale kurier DPD. Spisywał numer dowodu

garyman]
kreatia napisał(a):

gls - elmex/meridol c4 

U mnie butelka z tego konkursu ale kurier DPD. Spisywał numer dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6576540 Napisano: 02.03.2019 15:34:08 w SZUKAM....
Polecam ogórki kiszone i dużo wody oraz omijanie konkursów ze słodyczmi Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6576538 Napisano: 02.03.2019 15:30:39 w SZUKAM....
mama-l-k-m napisał(a):

jokan napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam fajnego,sprawdzonego przepisu na chleb bezglutenowy.Muszē zrzucić parę albo ...naście kilo i podobno nie mam jeść chleba.

to moze zamiast chleba owsianka na sniadanie? podobno fajny jest w kaszy gryczanej bez maki, wygooglaj

nie wiem jaką ilość pieczywa spożywasz na dzień ale kromka pełnoziarnistego nawet jest wskazana.. ogólnie polecam gotować sobie worek kaszy gryczanej i na śniadanie zjadać porcję i na kolację.. łatwo się przestawić z pieczywa bo jest sycące i z wszystkim połączysz np. z jajkiem, łososiem, pomidorami, warzywami, chudą wędliną.. przez pół ciąży jadłam kaszę gryczaną i dalej w zwyczaju mi zostało 2-3 razy w tygodniu takie śniadania i kolacje spożywać..
i dużo pić.. są różne teorie nawadniania się ja stosuję szklankę wody rano z cytryną a potem już bez cytryny

ale nie sama dieta oczywiście.. ruch ruch i ruch, spacery, basen, fitness lub trener personalny ewentualnie w domu ćwiczyć

Trzymam kciuki za Ciebie emotka  najgorszy pierwszy tydzień bez pieczywa.. potem już idzie łatwo..

Wyświetl w wątku >>
0 0

simsonowa

#6573122 Napisano: 19.02.2019 19:55:47 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

amif napisał(a):

baxter napisał(a):

Za ile i gdzie kupujecie velvet na konk Przytul misia https://www.e-kon...isia-albo-dwa.html  ?

9,99zł

W osiedlowym kupiłem, po 8,80 zł emotka  

Tak potwierdzam, coraz częściej w osiedlowych jest taniej niż w marketach. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0