Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika utropek

utropek

#6172287 Napisano: 13.03.2016 17:22:41 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

utropek napisał(a):

jestem tu po raz pierwszy od przynajmniej 5 lat. Czy ktoś na szybko w skrócie może mi okreslić zasady portalu. Domnieniam, ze się zmieniły, od czasy mojej pierwszej rejestracji - 10 lat. Jakie obowiązki mam? Ile musze konkursów dodać aby mnie nie wyrzucono itp ?

w mcu musisz dodac do bazy min. 3 konkursy aby miec dostep do watkow np. Biedronka, Kaufland, Tesco, Paragony, etc.

dziękiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#6172283 Napisano: 13.03.2016 17:19:19 w Pomocy!!!!
jestem tu po raz pierwszy od przynajmniej 5 lat. Czy ktoś na szybko w skrócie może mi okreslić zasady portalu. Domnieniam, ze się zmieniły, od czasy mojej pierwszej rejestracji - 10 lat. Jakie obowiązki mam? Ile musze konkursów dodać aby mnie nie wyrzucono itp ? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#6172208 Napisano: 13.03.2016 12:28:12 w WC - rozmowy o wszystkim
sylzab2294 napisał(a):

maryal napisał(a):

utropek napisał(a):

Witam.
Wracam po latach do konkursów emotka

Pozdrawiam

miło widziec stary nick/avatar, gorzej z konkursami,jest do czego wracać ?

no właśnie... miałam o to samo zapytać....
Mimo to witaj emotka  na nowo emotka

jak miło ! emotka   jak nie będzie konków to przynajmniej pogadać zawsze można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#6172207 Napisano: 13.03.2016 12:27:22 w WC - rozmowy o wszystkim
maryal napisał(a):

utropek napisał(a):

Witam.
Wracam po latach do konkursów emotka

Pozdrawiam

miło widziec stary nick/avatar, gorzej z konkursami,jest do czego wracać ?

własnie widzę, że mało konków jest, przez 10 lat tak skurczyły się konkursy ? szok! Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#6172196 Napisano: 13.03.2016 11:23:14 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

utropek napisał(a):

Witam. Wracam po latach do konkursów emotka Pozdrawiam

emotka emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#6172192 Napisano: 13.03.2016 11:07:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam.
Wracam po latach do konkursów emotka

Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5866194 Napisano: 25.05.2014 23:35:10 w Kupię...
Kupię rower górski itp Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5785307 Napisano: 03.12.2013 20:59:19 w WC - rozmowy o wszystkim
avatea napisał(a):

utropek napisał(a):

Wyróżnienie w konkursie Grant's "Jak powstaje dzieło mistrzów" kto wie jak wyglądają te zestawy kolekcjonerskie ?


2 x 50 ml Grant's pięknie zapakowane emotka



dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5785293 Napisano: 03.12.2013 20:37:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Wyróżnienie w konkursie Grant's "Jak powstaje dzieło mistrzów" kto wie jak wyglądają te zestawy kolekcjonerskie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5733034 Napisano: 09.09.2013 00:08:05 w Wkurza mnie...
PROGRAM Must Be The Music!

Oglądacie Must Be The Music?
Ze względu na to że w tej edycji występują tam dwa mi znane osobiście zespoły, i występowały dziś, postanowiłam im pomóc, ale nie w tym rzecz! Znalazłąm nie fair postępowanie tego programu, albo innej osoby, i chciałąbym aby moje zażalenie które napsiałam na ich profilu, nie zostało szybko usunięte! Myślę, że jak wiele z Was pomoże mi i tylko lajknie ten temat to wyciągną z tego jakieś wnioski, całe info tu:
https://www.faceb...otif_t=share_comment

Jak się też z tym zgadzacie, lajknijcie i proszę o komentarz! Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5658752 Napisano: 22.05.2013 10:28:27 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

a ktoś ma coś ze Śląska? Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno?

Dziwne, że nikt z tych miast się nie pochwalił emotka



ja grałam w Bytomiu, Chorzowie i też mnie to zastanawia, może województwami lecą ? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5658698 Napisano: 22.05.2013 09:40:33 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

Dalej dzwonią z pralkami, są przy S emotka



SSS ??? Tzn ze Bytom juz byl ??:(

buuu a tak liczyłam,, chce ktoś sprzedać taką pralkę ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5600975 Napisano: 03.03.2013 19:32:28 w Wkurza mnie...
maribog napisał(a):

Wkurzył mnie Orange. Likwiduje od jutra usługę przelew sms emotka



jaaaak to ????jest gdzies oficjalna informacja ? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5597591 Napisano: 27.02.2013 23:02:43 w Konkursowiczki w ciąży
Jeżeli nie rozliczyliscie się jeszcze to polecam poznać historię małego wcześniaka z Rudy Śląskiej, można podarować mu 1 % podatku
https://www.facebook.com/DawidekSpalek
http://www.dawidekspalek.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5597515 Napisano: 27.02.2013 21:49:34 w Wkurza mnie...
Piszcząca świnka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5593647 Napisano: 23.02.2013 21:23:50 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

myślałam o Tobie utopku ostatnio:) to świetnie, że tak się układa:) a najważniejsze, że potrafiłaś zacząć myśleć o czymś więcej:) moi sąsiedzi mają adoptowaną 2 dzieciaków. Dziewczynka jest o 9 dni młodsza od mojej Emi (29maja skończy 4 latka), a chłopiec ma 11(rodzeństwo i choć myśleli o jednym nie chcieli ich rozdzielać). Wzięli ich gdy Wiki miała niecały roczek.
Są świetną, zgraną rodzinka i nigdy nie powiedziałabym, że oni lub ich dzieci są mniej kochane lub mniej szczęśliwe niż biologiczne. Jednak nie wiem czemu jestem pewna, ze Wam się uda i niedługo będziesz marudzić jak to było Ci niedobrze po wypiciu glukozy przed badaniem:P
aż mi humor poprawiłaś takim wpisem:)



emotka :):) ja też Wam dziękuję za inspiracje emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5593635 Napisano: 23.02.2013 21:07:42 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

utropek napisał(a):

Witam emotka Dawno mnie tu nie było, ostatni raz bardzo lamentowałam odnośnie zespołu PCOS. I wiecie co ?? Postanowiłam na maksa walczyć! Mam terapię hormonalna, po pierwszym miesiącu już normalnie okres wystąpił (cud! bo od 3 lat miałam bardzo nieregularny) emotka Oprócz tego sprzedaliśmy mieszkanie nasze, 2 pokojowe i kupujemy mieszkanie większe:) Już podpisaliśmy umowę przedwstępną! emotka Super mieszkanko 4 pokojowe i jeden pokój przeznaczamy na dziecko emotka Gdy nam nie wyjdzie to adoptujemy;) I ogólnie z mężem sytuacja polepszyła się, gdyż nie myślimy o problemach a o przyjemnościach emotka Mąż kupił dziś świnkę, i powiedział że nauczy się na niej wychowywać "dziecko" hihi:) Po prostu mamy teraz cudowny czas, jestem w szoku, ale niech trwa wiecznie emotka



Jaką świnkę? Takie zwierzątko masz na myśli? Super, że wam się polepszyło emotka Oby tak dalej.



tak tak zwierzątko, świnka morska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5593622 Napisano: 23.02.2013 20:47:30 w Konkursowiczki w ciąży
Witam emotka Dawno mnie tu nie było, ostatni raz bardzo lamentowałam odnośnie zespołu PCOS. I wiecie co ?? Postanowiłam na maksa walczyć! Mam terapię hormonalna, po pierwszym miesiącu już normalnie okres wystąpił (cud! bo od 3 lat miałam bardzo nieregularny) emotka Oprócz tego sprzedaliśmy mieszkanie nasze, 2 pokojowe i kupujemy mieszkanie większe:) Już podpisaliśmy umowę przedwstępną! emotka Super mieszkanko 4 pokojowe i jeden pokój przeznaczamy na dziecko emotka Gdy nam nie wyjdzie to adoptujemy;) I ogólnie z mężem sytuacja polepszyła się, gdyż nie myślimy o problemach a o przyjemnościach emotka Mąż kupił dziś świnkę, i powiedział że nauczy się na niej wychowywać "dziecko" hihi:) Po prostu mamy teraz cudowny czas, jestem w szoku, ale niech trwa wiecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5554939 Napisano: 17.01.2013 09:18:24 w Konkursowiczki w ciąży
Ginekolożka dała ma tabletki antykoncepcyjne na 3 msce Cilest, i powiedziała, ze po będziemy próbować, o ile oczywiście wystąpi owulacja. Natomiast zastanawiam się , czy mam je brać od jutra, czy czekać do środy, bo mam wtedy wyznaczone badania krwi, które otrzymałam dziś od endokrynologa. Pochodzę sobie do wszystkich ginekologów i endokrynologów z mojego pakietu LUX-MEd emotka a co, nic za to nie płacę, tylko troszkę w czasie to się rozłoży, będę brała te tabletki i sobie normalnie współżyła z mężem, taki plan na te miesiące, co dalej nie wiem... W/g ginekolog po USG jajniki są w porządku, nie są powiększone, natomiast w/g endokrynologa rozbieżność wyników badań jest tak duża, tzn proporcje nieprawidłowości wskazują w 99% na PCOS... faktycznie chyba trzeba się nauczyć z tym zyć, i walczyć ... Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#5554889 Napisano: 17.01.2013 08:26:05 w Konkursowiczki w ciąży
Jestem w końcu po lekarzu no i nie wiem co tu napisać ... Wyświetl w wątku >>
0 0