Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika utropek

utropek

#3642628 Napisano: 22.08.2010 05:35:53 w Żegnamy zmarłych
anetakor napisał(a):

baja31 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Tak bardzo mi zal..Mój chrzesniak nie miał nawet 18 lat..

http://www.youtub.../watch?v=E1vIahiOK1g

Odszedł 21 sierpnia ..


Strasznie się wzruszyłam tym bardziej ze sama mam dorastającogo syna. Wyrazy współczucia


to jest niewyobrażalne i żadne słowa nie ukoją bólu rodziców



matko emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

utropek

#3642624 Napisano: 22.08.2010 05:31:22 w TESCO konkursy
ładny karniaczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3642583 Napisano: 22.08.2010 04:56:12 w PODZIĘKOWANIA
polec napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

dziękuję wszystkim a w szczególności takim osobam jak (trochę tego będzie):klaudia11 , kubatbg , utropek , karkocka , ewa1982 , l0ginka , kasek , ignam , tato999 , annaszura , asiasia (w szczegulności bo nie lubi klikać) , bachacz , tyska , mrufka , karolkas , claudia , maryal , mmagd , umanman , polec , natie , okokok , stenka , alicja401 , seladiwa , plocia , ariadnaa za w większości bezinteresowną pomoc na green-up, są jeszcze osoby na których można polegać(jak kogoś nie wymieniłam to bardzo przepraszam ale dużo was było, oraz wszystkim którzy wymieniali ze mną głosiki emotka

ja któreś będzie potrzebować pomocy to się odwdzięczę w miarę możliwości a ich troszkę mam emotka

jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę mnóstwa nagródek zwłaszcza tych wymarzonych emotka




Bardzo proszę emotka

Trzymam kciuki żeby się udało emotka emotka emotka emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3642516 Napisano: 22.08.2010 04:02:12 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

xagadee napisał(a):

smsowicz napisał(a):

turbek napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy tylko ja nie mam żadnej zwrotki z nescafe?


nie tylko..


2 nagrody stracone, bo danych nie ma jak odesłać emotka



tylko 2?

ja mam 4 z czwartku i 3 z piątku emotka



Dzwoniłem do playa, to powiedzieli, że przyjmą zgłoszenie jak numer będzie zarejestrowany, a d*ę ruszą w ciągu kilku dni.


zadzwoń jutro do agencji powiedz że nie przyjmuje danych
emotka


4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia opóźnione lub utracone z przyczyn leżących po stronie operatora telefonii komórkowej.



pracowałam w Play, i nie gram z ich starterów:P ale użuwam telefonu do rozmów emotka moze napisz do NESCAFE ze nie mozesz odeslac danych, ja teraz odsylalam dane ze wczoraj i normalnie podziekowania za przeslanie danych przyszly Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3642482 Napisano: 22.08.2010 03:36:24 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

turbek napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy tylko ja nie mam żadnej zwrotki z nescafe?


nie tylko..


2 nagrody stracone, bo danych nie ma jak odesłać emotka




masz na to 72 h, dzwon jutro do nescafe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3640888 Napisano: 21.08.2010 02:44:07 w Paragony
szukam paragonu z nescafe o 16.30 wygrałam bona ale telefon wyslal mi dwa smsy:| a mam jeden paragon, propozycje na PW, wymienie, kupie ,itp Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3640874 Napisano: 21.08.2010 02:34:31 w TESCO konkursy
o kurde emotka ale mi sie stalo, telefon wyslal mi dwa smsy:/ i w jednym wygralam bon emotka

wiec poszukuje paragon z nescafe emotka propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3640742 Napisano: 21.08.2010 12:57:06 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

utropek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

maa napisał(a):

toudikot napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

agicho napisał(a):

Pytanie do tych co wygrali wkonkursie Rozgrywaj nagrody - czy koniecznościąbyło wysłanie SMSa tego samego dnia co zakup?? czy można było wysłac na drugi dzień?? w reg. nie pisze o zachowaniu terminu .


też dostałem list od nich, że wysłałem zgłoszenie następnego dnia i nagroda przepadła (nawet nie zdradzili co wygrałem ) ... emotka


w takiej sytuacji chyba lepiej nie wiedzieć co wygrałeś emotka




niestety ta agencja czesto tak robi ze trzeba slac tego samego dnia co sie kupilo


ale zgodnie z regulaminem te nagrody zostaja u organizatora wiec sie niezle zabezieczyli



ta agencja nie robi tego często tylko zawsze
emotka w ko ńcu to karlsbad emotka
może wpadnę na rezerwę dzięki temu emotka




Zapewne TV u nich zostały emotka
Zadzwoniłam do nich parę dni temu i zapytałam się o wyniki konkursu, podałam dane a kobieta Oczywiście, że pani wygrała grę Oczywiste?
Zapytałam się czy będą opublikowane nazwiska wygranych to babka powiedziałą że nie emotka


karlsbad jeszcze gorszy od MediaS się robi? emotka



emotka niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3640674 Napisano: 21.08.2010 12:18:36 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

maa napisał(a):

toudikot napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

agicho napisał(a):

Pytanie do tych co wygrali wkonkursie Rozgrywaj nagrody - czy koniecznościąbyło wysłanie SMSa tego samego dnia co zakup?? czy można było wysłac na drugi dzień?? w reg. nie pisze o zachowaniu terminu .


też dostałem list od nich, że wysłałem zgłoszenie następnego dnia i nagroda przepadła (nawet nie zdradzili co wygrałem ) ... emotka


w takiej sytuacji chyba lepiej nie wiedzieć co wygrałeś emotka




niestety ta agencja czesto tak robi ze trzeba slac tego samego dnia co sie kupilo


ale zgodnie z regulaminem te nagrody zostaja u organizatora wiec sie niezle zabezieczyli



ta agencja nie robi tego często tylko zawsze
emotka w ko ńcu to karlsbad emotka
może wpadnę na rezerwę dzięki temu emotka




Zapewne TV u nich zostały emotka
Zadzwoniłam do nich parę dni temu i zapytałam się o wyniki konkursu, podałam dane a kobieta Oczywiście, że pani wygrała grę Oczywiste?
Zapytałam się czy będą opublikowane nazwiska wygranych to babka powiedziałą że nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3635032 Napisano: 19.08.2010 09:36:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Juz na forum są osoby któe wygrały konsole z Gilette, ja niestety nie Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3634998 Napisano: 19.08.2010 09:33:28 w Paragony
nalęczowianke ze wczoraj mam Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3632928 Napisano: 18.08.2010 05:14:17 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

utropek napisał(a):

asiasia napisał(a):

utropek napisał(a):

hmm zagralam pierwszy raz w necafe i napisalo ze byl ktos szybszy i ze mam kupic nastepny produkt:| to na ten sam paragon nie moge grac dalej?



Możesz... z innego numeru emotka No z tego niestety już nie - jeden paragon, jedno zgłoszenie




ale cenzura, wlasnie znalazłam punkt z regulaminu emotka
trzeba zaopatrzyć się w startery:)


w startery albo w paragony emotka



startery taniej wychodzą o połowę, jak nie więcej:P i można resztówki ina inne konki słać:P Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3632666 Napisano: 18.08.2010 03:26:14 w TESCO konkursy
asiasia napisał(a):

utropek napisał(a):

hmm zagralam pierwszy raz w necafe i napisalo ze byl ktos szybszy i ze mam kupic nastepny produkt:| to na ten sam paragon nie moge grac dalej?



Możesz... z innego numeru emotka No z tego niestety już nie - jeden paragon, jedno zgłoszenie




ale cenzura, wlasnie znalazłam punkt z regulaminu emotka
trzeba zaopatrzyć się w startery:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3632651 Napisano: 18.08.2010 03:21:39 w TESCO konkursy
hmm zagralam pierwszy raz w necafe i napisalo ze byl ktos szybszy i ze mam kupic nastepny produkt:| to na ten sam paragon nie moge grac dalej? Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3629919 Napisano: 17.08.2010 06:46:13 w Paragony
mam paragon z liptona z 01.08.2010 wymienie, PW Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3629696 Napisano: 17.08.2010 05:30:14 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

snowflake napisał(a):

basiag napisał(a):

ela napisał(a):

wkurza mnie że wczoraj przez własną glupotę zostawiłam telefon na balkonie i przypomniałam sobie o nim po burzy i cały zamókł no i się suszy ale nie wiem czy jeszcze bedzie coś z niego emotka emotka emotka emotka emotka


daj do przeczyszczenia, warto zainwestować parę złotych to się uratuje, a jak sam wyschnie i nawet bedzie działał to nie ma sie co cieszyć, za niedługi czas i tak padnie, woda jest wredna i napewno gdzieś korozję rozpocznie emotka
tylko przeczyszczenie daje szanse ze się trwale uratuje emotka


Zależy od ona. Mój 2 razy wpadł do wody ( ponad rok temu), sam wysechł i do dziś działa bez zarzutów emotka



Hah, ja miałam telefon dotykowy z klawiaturą. Dostałam telefon z przykra informacją i uroniłam ze dwie łezki. Później chciałam wysłać sms a tu nic nie działa, dotyk dotalnie nie lapie, plama na ekranie i lipa. I telefon do niczego, zalany.



wsadź telefn do ryzu, on wyciąga wodę, pracowałam w telefonii komórkowej to znam takie sposoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3626851 Napisano: 16.08.2010 05:09:41 w TESCO konkursy
lavenda7 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

jest w końcu 300 emotka


czekamy na raport^^ emotka

a Gilette już rozwiązane?




Gilette chyba nie, sama czekam na wyniki, wg regulaminu do 18.08.2010 Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3599433 Napisano: 05.08.2010 05:22:09 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
malenka89 napisał(a):

onola napisał(a):

prosze pomóxcie nie moge otworzyć prezentacji



Spróuj pobrać oba pliki stąd:

https://www.e-konkursy.info/dominika/

Zapisz je w jednym folderze, nie zmieniając nazwy.

I otwórz w programie POWER POINT.



Zobaczcie sobie prezentacje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3599320 Napisano: 05.08.2010 04:40:54 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
malenka89 napisał(a):

W tym miejscu chciałabym podziękować Kasi (Utropkowi), Chocholiczce, Pionasowi oraz wszystkim, którzy w jakiś sposób przyczynili się do uczczenia pamięci Dominisi.
Złożyłyśmy kwiaty razem z Kasią na grobie Dominiki. Rodzina Dominisi bardzo Nam dziękowała, także to tyczy się również Was.
Na zawsze pozostanie w Naszej pamięci.. niestety nie udało jej się wygrać z chorobą... wiele razy wygrywała,ale najważniejszego ŻYCIA się nie udało emotka
Łącze się w bólu z całą rodziną i przyjaciółmi (*)



fryz napisał(a):

Dziewczyny piekny mis,a przedewszytkim piekny gest z waszej strony ( oraz calego forum ), ze tyle osob potrafilo zrobic taki mily gest dla jednej z nas emotka Ja choc niestety nie moglam byc osobiscie na grobie, tez chetnie dolaczylam sie do tej akcji oraz przedwszystkim pozegnalam ja w symbolicznej modlitwie.

(*)



pionas napisał(a):

Dominika jest a w zasadzie była emotka (ciągle nie mogę w to uwierzyć) super, świetną, zabawną, kochaną (pełno by tu tego wymieniać) dziewczyną.

Pamiętam jak dziś nasze wygłupy w romanse amory i inne pierdoły. Zabawna, uśmiechnięta, dowciapna, z taką osobą to można konie kraść.

Kto jej nie znał niech żałuje! Mieć takiego przyjaciela jak ona to skarb!

Choć już jej nie ma wśród nas to zawsze pozostanie w naszych sercach.



lektura obowiązkowa dla tych co chcą tu nabijać posty, przynajmniej wiedzcie o co tu chodzi!

Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#3599315 Napisano: 05.08.2010 04:38:15 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Kurcze emotka Na wspomnienia mnie wzięło... mam przed sobą obraz jak z Maleńką składałyśmy wieniec i maskotkę na grobie Dominiki, Jej Mama i Siostra stały tam, dziękowały, wspominały z Nami...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0