Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kokii

kokii

#6579420 Napisano: 11.03.2019 22:32:59 w Czy informują/ informowali?
Czy Gerber słucha mam informował już te szczęśliwą 20-stkę?  Czy dopiero będzie lista 15 marca?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6570931 Napisano: 13.02.2019 12:15:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokii napisał(a):

mczarna napisał(a):

kokii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam takie pytanie...

Zdarzaja się konkursy, ze organizator dzwoni, aby poinformować o wygranej, a nie zdąży się odebrać, czy ktoś byle takiej sytuacji, ze mógł oddzwonić, czy nie ma takiej możliwości i trzeba czekać na kolejna próbę kontaktu?

Wszystko zależy od agencji, ja zwykle oddzwaniam, nawet jeśli nie odbiorą to mają sygnał, że jestem dostępna i zwykle za chwilę sami dzwonią. 


A jak nie można oddzwonić, bo od razu odrzuca połączenie, to wtedy już można wykluczyć, że to agencja? emotka  

Wtedy polecam zgooglac numer,z którego dzwonili,zwykle spam...

Tak, ja wiem. Zawsze sprawdzam w Google czy to aby nie przypadkiem Ci nachalni telemarketerzy, jeśli tak od razu numer blokuje.
Jednak właśnie w Google nic nie było, żadnej informacji. Chciałam oddzwonić, to od razu odrzuca połączenie. Stąd to pytanie.  emotka  

No i nie chciałabym zablokować agencji.  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6570930 Napisano: 13.02.2019 12:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

kokii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam takie pytanie...

Zdarzaja się konkursy, ze organizator dzwoni, aby poinformować o wygranej, a nie zdąży się odebrać, czy ktoś byle takiej sytuacji, ze mógł oddzwonić, czy nie ma takiej możliwości i trzeba czekać na kolejna próbę kontaktu?

Wszystko zależy od agencji, ja zwykle oddzwaniam, nawet jeśli nie odbiorą to mają sygnał, że jestem dostępna i zwykle za chwilę sami dzwonią. 


A jak nie można oddzwonić, bo od razu odrzuca połączenie, to wtedy już można wykluczyć, że to agencja? emotka  

Wtedy polecam zgooglac numer,z którego dzwonili,zwykle spam...

Tak, ja wiem. Zawsze sprawdzam w Google czy to aby nie przypadkiem Ci nachalni telemarketerzy, jeśli tak od razu numer blokuje.
Jednak właśnie w Google nic nie było, żadnej informacji. Chciałam oddzwonić, to od razu odrzuca połączenie. Stąd to pytanie.  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6570921 Napisano: 13.02.2019 12:00:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam takie pytanie...

Zdarzaja się konkursy, ze organizator dzwoni, aby poinformować o wygranej, a nie zdąży się odebrać, czy ktoś byle takiej sytuacji, ze mógł oddzwonić, czy nie ma takiej możliwości i trzeba czekać na kolejna próbę kontaktu?

Wszystko zależy od agencji, ja zwykle oddzwaniam, nawet jeśli nie odbiorą to mają sygnał, że jestem dostępna i zwykle za chwilę sami dzwonią. 


A jak nie można oddzwonić, bo od razu odrzuca połączenie, to wtedy już można wykluczyć, że to agencja? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6570912 Napisano: 13.02.2019 11:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam takie pytanie...

Zdarzaja się konkursy, ze organizator dzwoni, aby poinformować o wygranej, a nie zdąży się odebrać, czy ktoś byle takiej sytuacji, ze mógł oddzwonić, czy nie ma takiej możliwości i trzeba czekać na kolejna próbę kontaktu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6568253 Napisano: 02.02.2019 10:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ze zwycięzców może mi podpowiedzieć jak trafić w serce Captaina Jacka? 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6566674 Napisano: 25.01.2019 17:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szejknaftowy napisał(a):

Jak nie mam wygranych kapsli z Captain Jack (z przyzwyczajenia poszły do kosza jak kody EB) to przepada mi nagroda???Czy ktoś tak miał i udało mu się coś wskórać?

Z tego co wiem to potrzebne jest zdjęcie kodu z kapsla... Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6566671 Napisano: 25.01.2019 17:57:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukunamuniu napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam pytanie, czy na https://duzodobrego.com.pl/ są jakieś ograniczenia znakowe?
Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.. 

Mam informacje od agencji, że limitu znaków nie ma. emotka


Dzięki za info emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6566660 Napisano: 25.01.2019 17:33:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jack, Jack come back... 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6566472 Napisano: 25.01.2019 01:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy na https://duzodobrego.com.pl/ są jakieś ograniczenia znakowe?
Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji..  Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6565145 Napisano: 19.01.2019 23:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliarobert473 napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam pytanie, czy w przypadku wygranej u Captain Jack trzeba wysłać zdjęcie kapsla, albo sam kapsel, jak to jest? Gdzieś w regulaminie wyczytałam, że trzeba kapsel zachować do końca trwania konkursu... a z racji tego, że kupiłam kody od kogoś na forum to teraz nie wiem, czy jest sens brać udział.. 

W przypadku wygranej przesyłamy zdjęcie kodu na kapslu  emotka

Dzięki za info, to teraz muszę zgłosić się po zdjęcia do sprzedawcy, bo dostałam same kody... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6565142 Napisano: 19.01.2019 23:42:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy w przypadku wygranej u Captain Jack trzeba wysłać zdjęcie kapsla, albo sam kapsel, jak to jest? Gdzieś w regulaminie wyczytałam, że trzeba kapsel zachować do końca trwania konkursu... a z racji tego, że kupiłam kody od kogoś na forum to teraz nie wiem, czy jest sens brać udział..  Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6564972 Napisano: 18.01.2019 20:41:24 w Kupię...
Kupię kody Captain Jack. 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6562171 Napisano: 09.01.2019 14:52:03 w Smolar
mrklucha napisał(a):

horustoja napisał(a):

barcza napisał(a):

czy z coca cola Smolar , konsole są już wysłane smsy (losowanie 07.01.2019)

Ja nic nie dostałem a oświadczenie dotarło do nich 14 grudnia

Chodzi o następne losowania i informację o wygranej. Ty wygrałeś wcześniej. emotka


Od dnia losowania mają 7 dni na poinformowanie zwycięzców, tj do 14 stycznia.  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

kokii

#6555675 Napisano: 11.12.2018 18:01:34 w Smolar
cb656 napisał(a):

kokii napisał(a):

Konkurs "Poczuj przyjemność wygranej z Super-Pharm" 
Udzieli mi ktoś informacji, czy oświadczenie trzeba było wysłać w ciągu 7 dni kalendarzowych czy 7 dni roboczych? 
Dostałam sms 29 listopada... a zupełnie zapomniałam, że trzeba jeszcze wysyłać im oświadczenie.   emotka
Przepadło mi? 
Po cichu liczyłam, że może jednak to będą dni robocze. 
W takim razie trudno.. 

Nie szkoda czasu na takie pytania? emotka Normalnie wywołałaś u mnie rozdziaw ze zdziwienia. emotka Dawno bym już wysłał to co trzeba, nie czekając w nieskończoność, aż ktoś poradzi. A jak ludkowie tutaj nie mają racji i Smolar jest bardziej tolerancyjny niż sądzą? emotka  Bo czym ryzykujesz? 5,20 PLN za list polecony. Żal takich pieniędzy, mając w perspektywie szansę na otrzymanie nagrody dużo większej wartości?

Akurat był weekend, więc i tak bym nie wysłała. Dlatego zapytałam, czy ktoś się orientuje, czy to jest 7 dni roboczych, czy 7 dni kalendarzowych, bo zauważyłam, że w każdym regulaminie jest napisane tylko siedem dni. Gdyby była to nagroda warta zachodu to uwierz mi, ale napewno bym nie zadała tego pytania i odesłałabym oświadczenie w terminie. Poza tym nie chodzi o ryzyko 5zł, ale o czas który musiałabym ma marne poświęcić na poczcie, a nie uznaliby mi oświadczenia, bo wysłałam po terminie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6555667 Napisano: 11.12.2018 17:50:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
nagroda I stopnia – karta podarunkowa 200 PLN - Świąteczne Inspiracje Ferrero Wyświetl w wątku >>

kokii

#6555666 Napisano: 11.12.2018 17:48:00 w Informują
Świąteczne Inspiracje Ferrero - email   Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6554659 Napisano: 07.12.2018 22:46:39 w Smolar
dorax napisał(a):

kokii napisał(a):

Konkurs "Poczuj przyjemność wygranej z Super-Pharm" 

Udzieli mi ktoś informacji, czy oświadczenie trzeba było wysłać w ciągu 7 dni kalendarzowych czy 7 dni roboczych? 
Dostałam sms 29 listopada... a zupełnie zapomniałam, że trzeba jeszcze wysyłać im oświadczenie.   emotka

Przepadło mi? 

Warunkiem wydania nagrody jest prawidłowe wypełnienie i przesłanie pocztą lub pocztą kurierską lub poprzez doręczenie osobiste, w formie pisemnej na adres organizatora (Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa, 93 – 569 Łódź, ul. Inżynierska 15) w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości SMS kompletu niezbędnych danych i oświadczeń przez laureata, które umożliwią wydanie nagrody.  

Skoro nie piszą, że robocze to chyba kalendarzowe.... 


Po cichu liczyłam, że może jednak to będą dni robocze. 
W takim razie trudno..  Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6554654 Napisano: 07.12.2018 22:38:14 w Smolar
Konkurs "Poczuj przyjemność wygranej z Super-Pharm" 

Udzieli mi ktoś informacji, czy oświadczenie trzeba było wysłać w ciągu 7 dni kalendarzowych czy 7 dni roboczych? 
Dostałam sms 29 listopada... a zupełnie zapomniałam, że trzeba jeszcze wysyłać im oświadczenie.  emotka

Przepadło mi?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kokii

#6552568 Napisano: 01.12.2018 12:33:28 w Konkursy firm tytoniowych
andziulka21 napisał(a):

kokii napisał(a):

niunia-k napisał(a):

kokii napisał(a):

Co się dzieje ze stroną 5minut.pl
Podczas logowania strona przeskakuje mi na początek.

Czy tylko u mnie tak jest? 

Tak samo miałam już kilka razy  emotka

To znaczy, że oni maja jakiś błąd?

A ja tyle kodów nazbierałam...
Mam nadzieje że naprawią!  emotka emotka

U mnie już działa emotka  ale pamiętaj, że można wklepac jeden dziennie emotka  


Tak, racja... Jeden dziennie, zupełnie o tym zapomniałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0