Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nie_zapominajka1

nie_zapominajka1

#5707545 Napisano: 26.07.2013 22:41:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam dziś dużą kawę Maxwell House. Na parkingu kawa upadła na beton, rozbiła się, miałam tylko sprzątanie. Sądzę, że to na szczęście:)))) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5697398 Napisano: 12.07.2013 15:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Claudia puściła już smsy z urodzinowego konkursu, w którym do wygrania było mnóstwo wycieczek do spa? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5693212 Napisano: 08.07.2013 16:05:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

nie_zapominajka1

#5691921 Napisano: 06.07.2013 10:07:01 w Konkursy ABC
Nie za bardzo rozumiem regulamin Somersby. Na plakacie jest info, że nalezy zakupić dowolne piwo (puszkę i butelkę lub butelkę i puszkę). W regulaminie jest tylko info o dowolnych czterech piwach. Ja zakupiłam cztery puszki, mam na paragonie info - PIWO, 4 RAZY 4,60 ZŁ. A Wy jak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5689199 Napisano: 03.07.2013 14:17:00 w Inne mniejsze markety
Możecie mnie oświecić odnośnie SPH? - CZY DZIŚ wożą tylko bony do Venezii czy też bony do SPH?
Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5689188 Napisano: 03.07.2013 14:10:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zabawka - zegar z Lidla Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5688158 Napisano: 02.07.2013 13:59:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

a pantene z super pharm co dalej ma kto @ od nich?



Zero odpowiedzi na mail z danymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5687517 Napisano: 01.07.2013 18:19:14 w Intermarche
Czy orientuje się ktoś, ile znaków może mieć tekst zgłoszony do konkursu NESTEA? Czy stronka działa Wam bez problemów? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5685669 Napisano: 28.06.2013 13:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eciepecie napisał(a):

ania1234 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

nalewka babuni już się rozwiązała?

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do dnia 30 czerwca 2013

Dostał ktoś sms z info o wygranej? Dziwne, że 30.06 mają opublikować wyniki, a przecież nie podawało się danych przy zgłoszeniu sms...

Ale podawało się numer telefonu, więc dzwonili do zwycięzców i pytali o pozostałe dane - imię, nazwisko i adres.
A przy zgłoszeniach na stronie, podanie maila, imienia i nazwiska było obowiązkowe: http://www.nalewk...los-sie-do-konkursu/

Konkurs jest już rozstrzygnięty, wygrani powiadomieni, zwlekają tylko z upublicznieniem wyników - to spora lista, 500 x szklanki....



Czyli zwycięzcy już powiadomieni? Na forum w temacie była cisza, do tej pory, więc jeszcze się łudziłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5681412 Napisano: 21.06.2013 22:43:43 w Inne mniejsze markety
anialistopad napisał(a):

nie z pantene jeszcze nie odczytywali wiadomości czekają,aż wszyscy odeślą



Dziękuję, podobno niektórzy wiedzą już, czy wygrali nagrodę pierwszego czy drugiego stopnia. Ciekawe skąd, skoro wszyscy są potencjalnymi laureatami. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5681407 Napisano: 21.06.2013 22:34:02 w Inne mniejsze markety
Ponawiam pytanie - czy ktoś z Was (potencjalny zdobywca nagrody w Sueprpharm Pantin Pro V) otrzymał potwierdzenie odebrania wiadomości z danymi oraz skanu paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5681244 Napisano: 21.06.2013 17:04:53 w Inne mniejsze markety
dorfika napisał(a):

radosna napisał(a):

79magda napisał(a):

staszek napisał(a):

skarb888 napisał(a):

anava napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

wow mam sms z pantene tylko jakiś dziwny, że jestem potencjalnym laureatem itd. dostał ktoś emotka

w tqg to norma, u mnie potencjalny raczej zawsze był nagrodą, w tym przypadku jak i w wielu innych nie wiadomo tylko jaką emotka ale mimo wszystko agencję lubię, za porządek jaki tam mają i skrupulatność



U mnie niestety nie - kilka razy zostałam tylko potencjalnym, więc za nimi nie przepadam. emotka I rzadko tam teraz grywam - ten też odpuściłam.


a jak później informują, że jednak jest się tym właściwym laureatem?



Albo dostajesz nagrodę, albo nie emotka



Dwa razy nie otrzymałam poważnych nagród i dlatego im nie wierzę. Miałam paragony, wysłałam je z danymi, a nagród nie otrzymałam! Niby wygrałam, a nie wygrałam.




ja tak samo: dwa razy byłam potencjalnym właścicielem pralki. Niestety na potencjalnym sie skończyło. Nie rozumiem ich polityki. Dlatego od tamtej pory nie gram.



Czy dostaliście potwierdzenie odebrania maila z danymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5680465 Napisano: 20.06.2013 15:54:43 w Połączenia nieodebrane
Kto dzwoni z 607xxxxxx9? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5679601 Napisano: 19.06.2013 14:35:36 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Może jeszcze ktoś tam zadzwoni co??


już w poniedziałek mówili tą wersje, ale,żeby trzymać paragony, nie niektórzy nie odesłali danych emotka




gadu gadu a ja chcę torebkę i buty emotka


Bez jaj, ja też czekam na bonik:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5675304 Napisano: 12.06.2013 22:04:44 w Biedronka
ktosiu napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

padip napisał(a):

Wysłałam jedno zgłoszenie na Lays i przyszło potwierdzenie na maila, następne już nie przeszły na tego samego maila. czy z jednego adresu przechodzi tylko jedno zgłoszenie czy mam pecha?



Podbijam pytanie.


Przychodzi tylko potwierdzenie założenia konta. Potem, przy kolejnych zgłoszeniach, już nic na maila nie przychodzi. No, chyba że info o wygranej emotka



Dzięki, dobry Człowieku:) Bo już chciałam klikać do skutku. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5675302 Napisano: 12.06.2013 22:02:42 w Biedronka
jadzia66 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

padip napisał(a):

Wysłałam jedno zgłoszenie na Lays i przyszło potwierdzenie na maila, następne już nie przeszły na tego samego maila. czy z jednego adresu przechodzi tylko jedno zgłoszenie czy mam pecha?



Podbijam pytanie.



Z jednego maila możesz wysłać kilka zgłoszeń i na każde przychodzi potwierdzenie.



Wysłałam drugi raz na tego samego maila i potwierdzenie nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5675299 Napisano: 12.06.2013 21:58:10 w Biedronka
padip napisał(a):

Wysłałam jedno zgłoszenie na Lays i przyszło potwierdzenie na maila, następne już nie przeszły na tego samego maila. czy z jednego adresu przechodzi tylko jedno zgłoszenie czy mam pecha?



Podbijam pytanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5669448 Napisano: 05.06.2013 11:55:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Maskotka AlpenGold - nawet fajna, taka śmieszna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5667263 Napisano: 02.06.2013 16:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):



Nie powinno być problemu z gwarancją. Kilka razy korzystałem już z gwarancji wyłącznie na podstawie protokołu przekazania nagrody. Skontaktuj się z głównym serwisem Boscha http://www.bosch-home.pl/kontakt.html
Może być tak, że kurier odbierze od Ciebie pralkę i przywiezie po naprawie (bez żadnych kosztów), lub wskażą najbliższy serwis gdzie należy dostarczyć sprzęt.



Dziękuję bardzo. Będę działać, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5667029 Napisano: 02.06.2013 00:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
size napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Nie wiem, czy to właściwy wątek na taki temat, ale spróbuję napisać tutaj. Pewnie pamiętacie konkurs "E" w Biedronce, w którym można było wygrać pralkę. Na forum było dużo dyskusji o tym konkursie, ponieważ pralki docierały z opóźnieniem. No i moja praleczka po dwóch miesiącach użytkowania zaczyna szwankować. W jaki sposób teraz zareklamować, skoro gwarancja nie została podbita? Organizator twierdzi, że wystarczy okazać protokół odbioru nagrody. Czy ktoś z Was reklamował tę pralkę albo inny sprzęt? W jaki sposób to trzeba załatwić - zadzwonić do serwisu Boscha? Już widzę, jak będę musiała się tłumaczyć przed panem z serwisu, o co chodzi z tym protokołem odbioru...



Ja miałam pralkę wygraną z Cinema City dawno temu - reklamacja odbyła się właśnie na podstawie protokołu odbioru nagrody. Oczywiście w czasie trwania gwarancji i było bez żadnych problemów.
Pewnie jest podobnie.
Prawo jest po Twojej stronie, ale na kogo trafisz...
Niemniej jednak - masz podstawy do naprawy na gwarancji i roszczeń, jak będzie coś nie tak to zadzwoń do organizatora z prośbą o duplikat faktury za towar (wątpię).

Powodzenia.



Dzięki, nie odpuszczę. Zwłaszcza, że organizatorzy robili sobie jaja z tymi pralkami. Nie dość, że tyle czekaliśmy, to jeszcze niektóre miały usterki - wiem, bo niektórzy z Was pisali. Wyświetl w wątku >>
0 0