Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nie_zapominajka1

nie_zapominajka1

#5752082 Napisano: 09.10.2013 15:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A milka w tym tygodniu to się odzywała? chodzi mi o fioletowe cos tam loteria



W konkursie Milki wpisałam nr paragonu i pojawiła się informacja, że ten nr został wykorzystany. Na pewno nie przeze mnie. Może znowu ktoś robi przekręty. Mieliście podobną sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5752075 Napisano: 09.10.2013 15:24:16 w Intermarche
wrrrryyy napisał(a):

Czy w marzeniach wygrał ktoś, kto po zakończeniu konkursu zmieniał numer paragonu, na numer transakcji?



Też mnie to interesuje. Chyba z nadgorliwcami dali sobie spokój na wstępie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5747816 Napisano: 02.10.2013 13:55:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Znalazłam, ale chyba się nie zdecyduję.
Jeszcze wygram i będą mi robić foty do reklamy;-)

ciasssteczko napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

lola.lola napisał(a):



Ciekawe ile zgłoszeń napływa do nich dziennie w konkursie Ferrero.. bo czekoladki do najtańszych nie należą emotka



O jakim konkursie Ferrero mówicie?



pierwszy wynik po wpisaniu "Ferrero" w wyszukiwarkę emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5747801 Napisano: 02.10.2013 13:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):



Ciekawe ile zgłoszeń napływa do nich dziennie w konkursie Ferrero.. bo czekoladki do najtańszych nie należą emotka



O jakim konkursie Ferrero mówicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5742960 Napisano: 25.09.2013 09:59:22 w TESCO konkursy
Czy w konkursie WAKACJE Z LEONEM można zrobić zakupy w małym Tesco? Kupiłam pięć soczków właśnie w malutkim Tesco i teraz się zastanawiam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5742958 Napisano: 25.09.2013 09:57:00 w Intermarche
Ja dopiero teraz zobaczyłam w regulaminie, że trzeba było wpisać numer z dołu paragonu. Oczywiście jak zwykle napisałam ten na górze. I pewnie nie ja jedna. Ciekawe, jak do tego podejdą. Oczywiście w razie ewentualnej wygranej


toka napisał(a):

petunija1 napisał(a):

mixik napisał(a):

jeszcze mnie dobijasz



Dzięki,że jest nasze forum.
Właśnie mnie uświadomiliście,że podałam nie ten numer paragonu...
Szlag by trafił te numery -raz górny raz dolny, czy oni nie wiedzą,że przeciętny obywatel(JA) ledwo zdąży zrobić zakupy i hasło wymyślić... emotka
Znów nauczka by czytać regulaminy z uwzględnieniem ostatniej strony.

No dobra, czy ktoś miał kiedyś podobna sytuacje i może poradzić co w tej sytuacji zrobić?
Może być na PW. Będę bardzo wdzięczna. emotka emotka

ja kiedyś wygrałam lapka podają nr paragonu zamiast systemowego-inna informacja była w regulaminie a inna na ulotkach.W tej samej agencji oczywiscie-nie było problemu

Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5740182 Napisano: 19.09.2013 13:49:50 w TESCO konkursy
aerdna napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Czy było już rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania były trzy vouchery do SPA?



Swiift ? Rozwiązane. Ja nie wygrałam ale dostałam pw z tą informacją, bo sama pytałam kilka dni temu.



Dzięki, czyli trzeba rozejrzeć się za SPA w innych konkursach...;-) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5740168 Napisano: 19.09.2013 13:32:16 w TESCO konkursy
Czy było już rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania były trzy vouchery do SPA? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5737953 Napisano: 16.09.2013 13:48:30 w Rossmann
serene napisał(a):

spursman napisał(a):

infernalia napisał(a):

Uwolnij swoją dziką stronę z nowym tuszem Wild Mega Volume od Max Factor

http://www.rossne...a5-950f-953a1b1b77b5



jak zwykle nic - i tak już od kilku miesięcy na Rossnecie. WTF? emotka



podobnie u mnie- nic...kiedyś co miesiąc coś wpadało, teraz jak raz na kwartał coś jest to już sukces:)
Swoją drogą ciekawa jestem kiedy będą wyniki konkursu w którym były do wygrania zakupy 3000zł w Zarze...to byłaby wymarzona rekompensata za te pustki:)



Też czekam. I może dziś się doczekamy... Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5734454 Napisano: 10.09.2013 18:08:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Mieli informować SMS-em



Napisali, że dzwonili. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5734449 Napisano: 10.09.2013 18:02:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na FB napisali, że laureat nagrody głównej w promocji PEPSI na Orlenie został powiadomiony około godz. 17. Własnie mniej więcej o tej godzinie dzwonił do mnie ktoś z zastrzeżonego, a ja nie zdążyłam odebrać.
Załamka. Mam nadzieję, że nie dzwonili do mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5726820 Napisano: 28.08.2013 19:57:43 w Rossmann
nataszka napisał(a):

frodo napisał(a):

nataszka napisał(a):

ino1975 napisał(a):

Czy ktoś ma problem z wysłaniem odpowiedzi na Unimil?


ja jak potwierdzam udział -to nie ma podziękowania za konkurs emotka


Ja mam problem z zapisem w każdym z konkursów emotka


czyli cała baza konkursowa nie działa.... emotka



mam to samo. kiedyś odpisano mi, że chodzi o pliki cookies, ale nie wiem, w jaki sposób trzeba ustawić wyszukiwarkę, aby było ok. jeśli wiecie, dajcie znać, może być priv Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5725865 Napisano: 27.08.2013 13:07:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw produktów BOBOVITA Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5725773 Napisano: 27.08.2013 11:07:42 w TESCO konkursy
ashley878 napisał(a):

A ja podbijam pytanie.. czy trzeba słać w dzień zakupu czy nie... czy nie ma pewności emotka ?



Wczytywałam się w regulamin, ale nie znalazłam zapisu o wysyłaniu smsa w dniu zakupu. Chyba, że jestem ślepa. Ale skoro nie ma takiego zapisu, więc nie wymyślajmy go na siłę. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5725454 Napisano: 26.08.2013 18:34:47 w TESCO konkursy
asante napisał(a):

mallina napisał(a):


Jak ktoś mi zdradzi na PW, to ja wspomnę na forum, że już nie ma na co czekać emotka


No dooobra to moze być na pw., byle coś było wiadomo emotka



Ja też proszę na priv, bo ciekawość nie daje mi się skupić na czymś innym niż Tchibo Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5725293 Napisano: 26.08.2013 14:30:08 w TESCO konkursy
mallina napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Czy Tchibo już dzwoniło emotka ?



Podbijam pytanie:)



Do mnie nie, ale to o niczym nie świadczy emotka
Jako, że dziś muszą wybrać zgłoszenia z trzech dni, to stawiam, że będą dzwonić raczej na koniec dnia pracy, czyli 15-16.



Więc czekamy. Ja grałam w niedzielę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5725251 Napisano: 26.08.2013 13:42:11 w TESCO konkursy
ashley878 napisał(a):

Czy Tchibo już dzwoniło emotka ?



Podbijam pytanie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5713502 Napisano: 05.08.2013 19:40:32 w Kaufland konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać

renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać



U mnie taka sama sytuacja - na paragonie 1 razy Kasztelan Niepasteryzowany 7,99 zł. Ciekawe, czy w razie czego uznają.
A czy jest ktoś, kto już wygrał i uznali mu paragon?



Patrzę w archiwalnych regulaminach Smolara - organizowali wcześniej piwne promocje m.in. w ABC. Na jednym z plakatów jest nawet pokazana zgrzewka piwa Kasztelan, więc pewnie nie będą robić problemów w razie czego. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5713500 Napisano: 05.08.2013 19:39:24 w Kaufland konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać

renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać



U mnie taka sama sytuacja - na paragonie 1 razy Kasztelan Niepasteryzowany 7,99 zł. Ciekawe, czy w razie czego uznają.
A czy jest ktoś, kto już wygrał i uznali mu paragon?



Patrzę w archiwalnych regulaminach Smolara - organizowali wcześniej piwne promocje m.in. w ABC. Na jednym z plakatów jest nawet pokazana zgrzewka piwa Kasztelan, więc pewnie nie będą robić problemów w razie czego. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5713463 Napisano: 05.08.2013 19:04:31 w Kaufland konkursy
renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać

renatak0 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

kammaro napisał(a):

Właśnie wróciłam do domu z zapasem piwka. Kupiłam po zgrzewce na paragon, a na nim widnieje Kasztelan x1. Jak myślicie, przejdą takie paragony, bo już zastanawiam się czy ich nie jechać oddać ? emotka


Przejdą bo we wszystkich kauflandach jest jednakowo na paragonie.



u mnie to samo czyli można grać



U mnie taka sama sytuacja - na paragonie 1 razy Kasztelan Niepasteryzowany 7,99 zł. Ciekawe, czy w razie czego uznają.
A czy jest ktoś, kto już wygrał i uznali mu paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0