Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fragles

fragles

#6321131 Napisano: 11.02.2017 15:35:47 w SZUKAM....
Czy ktoś może mi powiedzieć co robi Olaf z konkursu Duracel ? Czy coś mówi, śpiewa (jeśli tak to czy po polsku ?) itp. Chcę go podarować w prezencie i głupio byłoby go włączać, a dziecko jest małe i chore. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6303661 Napisano: 21.12.2016 16:27:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
izak1000 napisał(a):

Zestaw kaw Astra..

Również, pani przemiła   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6303039 Napisano: 20.12.2016 13:30:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Olaf z Biedronki  :)
Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

fragles

#6303037 Napisano: 20.12.2016 13:30:05 w Informują
benasia napisał(a):

scrabble napisał(a):

lizzie napisał(a):

Telefon z Duracell Biedronka - Olaf wygrany emotka

Właśnie miałam pisać emotka  Podają maila na który trzeba wysłać dane i skany, nie pytają o szczegóły emotka

z jakiego nr dzwonią? Bo też mam nieodebrany tel. 

690xxx924 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6297370 Napisano: 07.12.2016 15:00:21 w Smolar
darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

krseta napisał(a):

asper01 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

dzwonili do mnie ze smolara przed chwila, ktos ma pomysl jaki to konkurs?

Dzwonili i nie powiedzieli w jakiej sprawie? emotka emotka

nie odebralam emotka jak oddzwonilam nie wiedzieli z ktorym dzialem mnoe połączyć


A nie brałaś udziału w konkursie Duluxa w Leroy Merlin czasem?

dulux słał smsy i emaile


A czy ja powiedziałem/napisałem, że dzwonili z wygraną?:) Pani akurat od tego konkursu dzwoniła, ale nie sprawie wygranej;)

dokładnie, już kiedyś w jakimś wątku wspominałem, że dzwonili by ustalić do kogo nr telefonu należy..bo U NICH W BAZIE należał do innej osoby i innego adresu...

A w bazie Providentu mój telefon należy do niejakiej pani Barbary i też ciągle dzwonią żeby to ustalić  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6297369 Napisano: 07.12.2016 14:58:00 w Lay's
masza napisał(a):

Najlepszym wyjściem byłby formularz z @ i tyle, bez nazwisk

Popieram, ale potem i tak z pewnością znalazłyby się osoby, które pisałyby do Lidki, że ciągle Ci sami wygrywają. I tak w kółko. Tak źle i tak niedobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6290692 Napisano: 25.11.2016 11:55:39 w Smolar
ciasssteczko napisał(a):

Smolar właśnie odpisał na mojego soczystego maila, że oni oczywiście współpracują z GIODO, wszystko zgodne z prawem, bla bla... a a jeśli jestem "laureatkom" jak to pisze pan Robert, to moje dane przechowują przez 5 lat zgodnie z przepisami. Podobno też wczorajsze smsy wyszły omyłkowo tylko do laureatów ich konkursów i to najdalej od lutego tego roku emotka

To na pewno równie chętnie podadzą numer księgi rejestrowej w GIODO pod którym trzymają owy zbiór danych   emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

fragles

#6277887 Napisano: 31.10.2016 19:38:23 w dzis mam urodzinki
e-milka napisał(a):

32 latka minęły niczym jeden dzień  emotka

STO LAT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6277622 Napisano: 31.10.2016 10:49:29 w Kupię...
Kartę do Sephora. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6277455 Napisano: 30.10.2016 20:22:08 w dzis mam urodzinki
edzia3 napisał(a):

Dziś są moje urodzinki ale niestety z 4 z przodu.chyba nie ma powodu do świętowania raczej jest powód do płakania

Sto Lat ! emotka  
4 z przodu nic nie znaczy, są większe zmartwienia w życiu   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6253730 Napisano: 13.09.2016 13:37:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ręczniki Sanex  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6253431 Napisano: 13.09.2016 00:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Czyli jedna bitwa wygrana  emotka  
A poważnie, w takim razie po co ten Pesel? Byłam przekonana, że rozliczenie podatku jest imienne. Skoro nie to po co? Sprzedaż takich danych to za duże ryzyko, a nie oszukujmy się, agencje zarabiają na siebie. Jeszcze udostępnianie adresów mailowych jestem  w stanie zrozumieć (powiedzmy). Po prostu pilnują regulaminowo że 1 nagroda na osobę? A może to pewnego rodzaju dowód dla sponsora, że nagrody powędrowały do laureatów?  emotka

Nie sądzę żeby chodziło o podatek   emotka  W wydawnictwach płaci się 10 % na ich konto jeśli nagroda przekracza kwotę 760 zł. Oni wiedzą doskonale po co były im pesele. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6253355 Napisano: 12.09.2016 21:14:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

fragles napisał(a):

joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo (...) 


Właśnie, że to nie ma sensu i to dopiero jest kombinatorstwo (agencyjne). Chcą naszych PESELI, kserówki dowodów osobistych i uj wie, co jeszcze, a potem gromadzą to w stosach segregatorów, do których każda praktykantka, sprzątaczka i portier mają dostęp. I nie dojdziesz po latach, kto na Ciebie kredyt wziął...

Jedno wydawnictwo przestało, po samym postraszeniu interwencją w GIODO  emotka  Bo bardzo ładnie sami się sypią swoimi komentarzami w stylu "pesel już mam", albo kończąc za mnie adres itp., gdy poprzednia wygrana była 5 lat wcześniej ... To, że gram w konkursach nie jest niczym złym, dotrzymuję regulaminu, spełniam wszystkie warunki i mam dosyć znoszenia kombinatorstwa ich organizatorów. Nie mam zamiaru się godzić na obracania danymi wrażliwymi agencji bez odpowiednich uprawnień. I nie mówcie mi, że potem nas nie lubią itp., bo interweniowałem w swojej sprawie, bo to, że czasem gram nie znaczy, że mam siedzieć cicho i godzić się na wszystko.

Wiesz, przestało albo poinstruowało pracowników jak mają przeprowadzać rozmowy telefoniczne z laureatami.

Mam nadzieję, że przestało, bo już nie żądają numeru pesel. Sprawdzone przy osobie, która u nich nigdy nic nie wygrała. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6253038 Napisano: 12.09.2016 12:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo (...) 


Właśnie, że to nie ma sensu i to dopiero jest kombinatorstwo (agencyjne). Chcą naszych PESELI, kserówki dowodów osobistych i uj wie, co jeszcze, a potem gromadzą to w stosach segregatorów, do których każda praktykantka, sprzątaczka i portier mają dostęp. I nie dojdziesz po latach, kto na Ciebie kredyt wziął...

Jedno wydawnictwo przestało, po samym postraszeniu interwencją w GIODO emotka  Bo bardzo ładnie sami się sypią swoimi komentarzami w stylu "pesel już mam", albo kończąc za mnie adres itp., gdy poprzednia wygrana była 5 lat wcześniej ... To, że gram w konkursach nie jest niczym złym, dotrzymuję regulaminu, spełniam wszystkie warunki i mam dosyć znoszenia kombinatorstwa ich organizatorów. Nie mam zamiaru się godzić na obracania danymi wrażliwymi agencji bez odpowiednich uprawnień. I nie mówcie mi, że potem nas nie lubią itp., bo interweniowałem w swojej sprawie, bo to, że czasem gram nie znaczy, że mam siedzieć cicho i godzić się na wszystko. Wyświetl w wątku >>

fragles

#6249048 Napisano: 02.09.2016 10:30:37 w dzis mam urodzinki
luko922 i nelunia
Wszystkiego Najlepszego !!!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

fragles

#6248572 Napisano: 01.09.2016 12:20:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

giulietta napisał(a):

to jest dobre  emotka  http://www.muller...com/pl/#zasady-krok1

Ale,że ma mi zamuczeć butelka? emotka
emotka

Nie, krowa, która będzie w gotowości w butelce emotka
A potem (cyt. z regulaminu) :
"Wydanie nagrody Laureatowi nastąpi pod warunkiem:a) udostępnienia przez Laureata jego dowodu tożsamości Organizatorowi do skserowania;"
dla krowy żeby uwiarygodnić laureata Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6248135 Napisano: 31.08.2016 16:28:18 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Zleciałam mężowi zakupy konkursowe.
On kupił wszystko dobrze-ja za to pokręciłam daty,konkursy zaczynają się jutro.
3 paragony szlag trafił.Tyle czasu gram i pierwszy raz miałam taka pomroczność.emotka

Ja też zrobiłem zakupy na konkursy od jutra, a sam sobie robiłem notatki, bywa  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6248132 Napisano: 31.08.2016 16:27:17 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

Pewnie wyjdę na złośliwą, ale denerwuje mnie, że działy kadr wielu, naprawdę wielu firm nie są zdolni przygotować formularza odrzucenia aplikacji, na przykład na zasadzie korespondencji seryjnej, w którym nie znalazłby się jakiś błąd. To, co dzisiejszego dnia odebrałam od listonosza, uświadomiło mi, że w szukaniu pracy bardziej liczy się szczęście niż faktyczne umiejętności. Owszem, firma może nie być zainteresowana pozyskaniem takiego pracownika jak ja, ale zawsze wydawało mi się, iż procesy rekrutacyjne organizują humaniści, którzy potrafią tworzyć teksty poprawne pod względem gramatycznym i ortograficznym.

W ostatnim numerze czasopisma Sukces są ciekawe artykuły na temat rekrutacji i kierunku w jakim idą zmiany w tym sektorze.
http://www.sukces...iech-zyje-rynek.html
Jak ukaże się nowy numer to chyba będzie online cały artykuł do przeczytania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6247593 Napisano: 30.08.2016 13:05:29 w dzis mam urodzinki
paula9891 wszystkiego co najpiekniejsze !!! 
emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

fragles

#6242420 Napisano: 18.08.2016 13:05:07 w Biedronka
jokan napisał(a):

fragles napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Dzwonili do kogoś w ciągu ostatniej godziny?

Do mnie z walizką, zgłoszenie z przedostatniego dnia. Pan z nr 618......

czyli wynika z tego, ze ida od początku do końca..moja nadzieje umarla...bo miałam zgłoszenie z pierwszego dniaemotka

Tego nie wiem, napisałem żeby uniknąć pytań  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0