Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#6194659 Napisano: 10.05.2016 20:49:27 w PODZIĘKOWANIA
sylzab2294 napisał(a):

fragles napisał(a):

sylzab2294  Bardzo Ci dziękuję  emotka emotka emotka

dopiero dziś dojrzałam...
Nie ma za co emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193648 Napisano: 09.05.2016 14:04:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
defed napisał(a):

Bransoletka Lilou Garnier - jakiś kurier, którego pierwszy raz na oczy widziałam

To kurier Tba express Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193528 Napisano: 09.05.2016 11:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ana8564 napisał(a):

Co do laysów wszystko jest możliwe, trzeba trochę chęci , ja za nic nie mogłam odczytać kodu, próbowałam na milion sposobów, już opakowanie wylądowało w koszu , po czym przypomniałam sobie ,że tata kupił kiedyś taki sprzęt do naświetlania na różne choroby , taka lampa bio-v , przyniosłam opakowanie z powrotem i kod widoczny w 100% ,także próbujcie na wszystkie sposoby, musi być jakiś sposób emotka

trzeba mieć taką magiczną lampę emotka

Niech sami sobie odczytują pod lampą  ;) Ja odsyłam, szkoda mojego czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193527 Napisano: 09.05.2016 11:37:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

pioge7 napisał(a):

awi napisał(a):

monia676 napisał(a):

jkkp napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy udało się komuś znaleźć kod w małej, 40 g paczce Laysów? U mnie nie ma w żadnej, choć każda ma z boku naklejony pasek z info o konkursieemotka

 gwarantuje Ci że jest emotka  , ale cudu trzeba by to w całości odczytać, podświetl pod różnymi kątami światłem led ten pasek zgrzewu na opakowaniu

dokładnie są ale nieźle zakamuflowane

na tylnej zgrzewie opakowania, od wewnątrz, srebrne litery na srebrnym tle

Dziwi mnie że niektórzy nie umieją znaleźć tych kodów... Przecież są dobrze widoczne nawet bez żadnych podswietlaczy emotka  

Widocznie na takie trafiłeś, uwierz, ze są też niewidoczne emotka  Wcześniej opisywałam jak je znaleźć (fragles masz rację, ze nie o to powinno chodzić w konkursie, żeby bawić się w Sherlocka Holmesa), teraz mam nowy sposób - robię zdjęcie aparatem z mocnym fleszem pod kątem ok. 45 stopni wzdłuż zgrzewu (obiektyw ma być przedłużeniem zgrzewu), powiększam zdjęcie i czary mary kod jest emotka

asantesana spróbowałem Twoim sposobem i kicha  Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193484 Napisano: 09.05.2016 11:02:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Garnier-Drogeria Natura kurier Tba express Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193481 Napisano: 09.05.2016 10:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

awi napisał(a):

monia676 napisał(a):

jkkp napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy udało się komuś znaleźć kod w małej, 40 g paczce Laysów? U mnie nie ma w żadnej, choć każda ma z boku naklejony pasek z info o konkursieemotka

 gwarantuje Ci że jest emotka  , ale cudu trzeba by to w całości odczytać, podświetl pod różnymi kątami światłem led ten pasek zgrzewu na opakowaniu

dokładnie są ale nieźle zakamuflowane

na tylnej zgrzewie opakowania, od wewnątrz, srebrne litery na srebrnym tle

Dziwi mnie że niektórzy nie umieją znaleźć tych kodów... Przecież są dobrze widoczne nawet bez żadnych podswietlaczy emotka  

Skoro każą odsyłać i potem mailowo podają nowe kody to chyba jednak coś jest na rzeczy. Poza tym normalne to nie jest żeby godzinami ślęczeć nad specjalną lampą w celu znalezienia kodu i wdychać cebulkowe opary emotka  U mnie na 3 zakupione blistry w 2 kodów nie ma i już. Żadne halogeny nie pomagają, chyba, że warunkiem odczytania jest konsumpcja zgrzewu, a następnie RTG.   Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6193374 Napisano: 08.05.2016 22:57:11 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

A propos konka CandyKing: czy ja dobrze widzę, że tam wystarczy kupić "dowolną" ilość tych smakołyków ? Wykorzystałam dziś sąsiada, który szedł do biedry zlecając Mu zakup kilku sztuk tych specyfików na jeden paragon, a On kupił dwie szczęki za 0,84 zł.  emotka

Dowolną emotka  To macie z sąsiadem po szczęce, teraz tylko jakiś dobry klej do mocowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6191995 Napisano: 04.05.2016 23:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

mczarna napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Dwa pytanka, wygrał już ktoś w nałęczowiance?W jaki sposób informują?
 
I... czy tylko ja mam problem z zobaczeniem i odczytaniem kodu z laysów?

W Nalęczowiance ktoś tam juz wygrał...W Laysach j.w. Nie wiem co Wy macie za problem z tymi kodami...Każdy da radę odczytać,tylko w zależności od światła trzeba go trzymać pod odpowiednim kontem. P.S. W loteriach zauważyłam prawdopodobieństwo 1 zgłoszenie = wygrana ( albo nie,hehe), a im więcej zgłoszeń to więcej na NIE ( bez paczki sprzątaczki i wygraj z glade):p
P.S.Nie wspomnę już o loteriach u IQ Marketing, np. Halls itd, Mondelez, gdzie jedna osoba wygrywa kilka nagród dziennie...

W dużych paczkach nie ma problemy, ale w małych niestety jest. Mnie trafiły się 2 małe cebulkowe bez kodówemotka
Nie pomogło konto emotka , światło, nawet bank

U mnie w całym blistrze małych cebulkowych nie było kodów. I nie dlatego, że nie umiałem ich znaleźć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6190576 Napisano: 29.04.2016 17:17:49 w MC - Agencja inna niż wszystkie
edzia21 napisał(a):

Panie Sławku, my tu na nasze Plumbike czekamy emotka emotka

Wiem, że cena kusząca...ale co zrobisz,jak nic nie zrobisz? emotka

Pan Sławek przeprasza, ale wyruszył z rodziną i znajomymi na majówkę nowymi rowerami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6190415 Napisano: 29.04.2016 12:15:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Chemia z CIF i Domestos w ITM kurier K-EX wszystko porozlewane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6189400 Napisano: 27.04.2016 14:27:00 w TESCO konkursy
buncia88 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Czy tylko ja nie mam Neutrogeny????? Na tyle nagród.... Smolar chyba mnie zablokował....

ja też nie mam.. nigdy chyba nic od nich nie dostanę emotka

ja też nic i nic u nich  emotka  emotka

Spoko, Ja też nic. Tylko u niego jakoś tak...ciężkawo z wszystkimemotka

Też nic nie mam z Neutrogeny Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6188642 Napisano: 25.04.2016 23:36:10 w PODZIĘKOWANIA
sylzab2294  Bardzo Ci dziękuję  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6187083 Napisano: 21.04.2016 16:17:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
normafia napisał(a):

asantesana napisał(a):

normafia napisał(a):

Dziękuję wszystkim i życzę głównych nagród.  emotka

Wielkie gratulacje! Jak Ty to robisz, nawet Ci po piętach nie mogę deptać  emotka

Dziękuję emotka Warto pamiętać, że nagroda, to rekompensata za wcześniejsze porażki emotka

Gratulacje emotka  Teraz już chyba nie masz wątpliwości czy Streamline przyznaje główne emotka  Nie pozostaje mi nic innego tylko też zwątpić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6183702 Napisano: 13.04.2016 23:39:01 w SZUKAM....
Lunka napisał(a):

Czy ktoś z was miał może problem z formularzem Carex???  Ciągle wyskakuje mi jakiś błąd i nie moge wysłać zgłoszenia. Kilka dni temu miałam ten sam komunikat emotka

Zmień IP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6182382 Napisano: 11.04.2016 05:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
honoris napisał(a):

Czy ktoś mógłby mi napisać wzór smsa na konkurs Wedla w Delikatesach Centrum "Uwalniam radość"?

Uwalniam radosc ... (potem odpowiedź) 
7055 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6179746 Napisano: 04.04.2016 15:22:43 w Intermarche
marla napisał(a):

Czy ktoś oprócz mnie dostał dziś informację o wygraniu iRobot Roomba 650 w konkursie Wiosenne porządki, a po kilku minutach sprostowanie, że to błąd systemu i wygrał nie odkurzacz, a zestaw produktów? Dawno nie czułam takiego rozczarowania...

ja miałem tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6177989 Napisano: 30.03.2016 15:26:00 w Oddam za darmo
ludzka_istota napisał(a):

Trzy kody do multikina oddam za "Dziękuję" . Kody ważne do jutra na filmy 2D

PS. Kto pierwszy....

PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6169506 Napisano: 06.03.2016 22:49:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

izak1000 napisał(a):

arabela79 napisał(a):

A przechodzą Wam zgłoszenia z Visą - Biedronka?
U mnie bład, dublować nie pozwalają, ale i na poczie nie dostaje potwierdzenia.

Tak samo u mnie , niby jest już zapisane w bazie ale potwierdzenia nie ma....

to samo emotka

i u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6166213 Napisano: 28.02.2016 17:29:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

fragles napisał(a):

@cc_investigator napisał(a):

[quote=

@cc_investigator napisał(a):

androm napisał(a):

androm]Czy ktoś wie jak jest z wygraną w krzyżówce Skarb? Poprosili o dane smsem i wybór drogerii do odbioru, ale skad wiedziec kiedy tam dostarczą to. Jakis drugi sms daja informując?

A u mnie jeszcze nie ma, nic nie dostali i Pani zdziwiona spytała skąd wiem, że już są do odbioru. A ja na to "z forum"  ;)

Może wygrana z nowego konkursu. Co wygrałaś? Już informowali z konkursu, który trwał do 25.02?

Wygrałem zestaw Pachnąca Szafa Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6166187 Napisano: 28.02.2016 15:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@cc_investigator napisał(a):

[quote=

@cc_investigator napisał(a):

androm napisał(a):

androm]Czy ktoś wie jak jest z wygraną w krzyżówce Skarb? Poprosili o dane smsem i wybór drogerii do odbioru, ale skad wiedziec kiedy tam dostarczą to. Jakis drugi sms daja informując?

A u mnie jeszcze nie ma, nic nie dostali i Pani zdziwiona spytała skąd wiem, że już są do odbioru. A ja na to "z forum"  ;)
Wyświetl w wątku >>
0 0