Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#6133809 Napisano: 17.12.2015 18:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

defed napisał(a):

benasia napisał(a):

Dzwonili do kogoś odnośnie odbioru xboxów z Brico? Jest szansa ze do świąt się odbierze? I jesli dzwonią to sklep czy przedstawiciel Atlasa?

(rano) Teraz dzwoniłam do swojego Brico, oni nic nie wiedzą, oni nie mają nawet regulaminu tego konkursu emotka
(aczkolwiek wiedza, że jakiś tam konkurs z xboxem był emotka  )
Mam dzwonić po 10, jak kierownik przyjdzie... ale nie spodziewam się zbyt wiele... emotka

(wieczorem) Teraz ponownie zadzwoniłam do swojego Brico i okazało się, że konsola od 2 dni czeka tam na odbiór emotka  Dzwońcie i Wy emotka

Do mnie dzwonił przedstawiciel (zawsze jest "ciekawie" przy takiej formie odbioru) podzielił się spostrzeżeniami :
1. to dziwne (dla kogo ? emotka ), że jestem z miasta oddalonego o 60 km od Brico i jak to możliwe, że robiłem tam zakupy
2.  gdy spytałem o Leroy Merlin i konkurs z TV, że wygrał taki pan, bo on robi duże zakupy ... 
Nie ma to jak prace "ocenia" przedstawiciel, dobrze, że tu były sms-y.
Bez komentarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6096913 Napisano: 20.10.2015 13:24:05 w Informują
Przed 12.00 telefon z konkursu Wedel w Stokrotce, wygrana dzienna z 13.10.15 (numer zastrzeżony) Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6088655 Napisano: 06.10.2015 14:37:13 w Biedronka
Sprawdźcie dokładnie skrzynki pocztowe, u mnie informacja o wygranej była w spamie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6087633 Napisano: 05.10.2015 15:05:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

fragles

#6065307 Napisano: 02.09.2015 14:00:26 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

a gdzie te wyniki? na stronie biedry pusto.. u mnie nic nie widać

Trzeba wejść na datę 31.08  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6065299 Napisano: 02.09.2015 13:56:24 w dzis mam urodzinki
luko922 napisał(a):

I kolejny rok minął... Starość nie radość emotka

STO LAT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6064066 Napisano: 31.08.2015 21:52:08 w Udane wymiany - polecane nicki:)
vaniliam   emotka
Polecam serdecznie, bardzo miło, przyjaźnie, a jednocześnie szybko, rzeczowo i konkretnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6064040 Napisano: 31.08.2015 20:51:39 w Biedronka
nanajka81 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja też jeszcze sie nie zdecydowalam emotka

Ja też i co więcej wcale nie zamierzam  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6062303 Napisano: 27.08.2015 19:25:43 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

fragles napisał(a):

assal napisał(a):

Jarko44: Jak czasem publikują hasła, literówka goni literówkę  emotka

Oczywiście, pomylić się może każdy, zwłaszcza jak IQ chce datę zgłoszenia, datę zakupu, numer paragonu, pesel  emotka  dane itp. Im więcej trzeba wpisać tym większa szansa na błąd. Tyle, że w moim przypadku mam screeny, kopię paragonów i wszystko się idealnie zgadza. Dodatkowo jeszcze jedna osoba z forum ma taką samą sytuację. Pomijam, że 2 miesiące nie dali znać, dowiedziałem się z wyników, gdy zabrakło mojego nazwiska. Zadzwoniłem, nic nie chcieli powiedzieć. Pani z przekąsem odrzekła : "może sobie pan napisać reklamację, ale jeszcze nigdy żadnej nie uznaliśmy". Jakoś w innych agencjach nie dokucza mi pomroczność jasna i się nie mylę, choćby w Smolarze. Rzadko, bo rzadko, ale jak się wygra nie ma cudów żeby odebrali nagrodę. Pomijam, że czasem w przypadku pomyłki niektóre agencje po prostu informują. 

Nie ma mocnych na to IQ? Przecież Izba celna czy ktoś inny chyba ma prowadzić nadzór nad konkursami, może trzeba zgłosić że nagminnie nie przyznają nagród i nasze nagrody warte kilkanaście tysiaków wciąż pozostają do dyspozycji organizatora. Albo że w loteriach wciąż wygrywają te same osoby. Ewidentny przekręt emotka

A w temacie: do którego dnia poinformowani są laureaci z loterii Coca-coli?

Żeby nie ciągnąć  tematu, w Izbie Celnej mogę zgłosić swoją sprawę, nie mam dowodów, że nagminnie łamią regulamin. gdyby każdy napisał za siebie może coś by z tym zrobili.
Co do dostarczania osobiście paragonów, świetne rozwiązanie. Tyle, że jeśli u nich w systemie figurują inne niż były zgłoszone (jak podobno było też w przypadku blenderów) lub jak u mnie zgłosiłem 2 paragony i 2 odesłałem, a chcą np. : 3 to nic nie pomoże. Chciałbym wierzyć, że oni jako agencje gdzie pracują ludzie też się mogą pomylić, ale niestety to raczej celowe działanie. Mogę mieć dowód na to co zgłosiłem, kopie, screen itp. Ale jeśli u nich w systemie figuruje co innego jest kłopot. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6061843 Napisano: 26.08.2015 23:00:02 w Biedronka
assal napisał(a):

Jarko44: Jak czasem publikują hasła, literówka goni literówkę  emotka

Oczywiście, pomylić się może każdy, zwłaszcza jak IQ chce datę zgłoszenia, datę zakupu, numer paragonu, pesel  emotka  dane itp. Im więcej trzeba wpisać tym większa szansa na błąd. Tyle, że w moim przypadku mam screeny, kopię paragonów i wszystko się idealnie zgadza. Dodatkowo jeszcze jedna osoba z forum ma taką samą sytuację. Pomijam, że 2 miesiące nie dali znać, dowiedziałem się z wyników, gdy zabrakło mojego nazwiska. Zadzwoniłem, nic nie chcieli powiedzieć. Pani z przekąsem odrzekła : "może sobie pan napisać reklamację, ale jeszcze nigdy żadnej nie uznaliśmy". Jakoś w innych agencjach nie dokucza mi pomroczność jasna i się nie mylę, choćby w Smolarze. Rzadko, bo rzadko, ale jak się wygra nie ma cudów żeby odebrali nagrodę. Pomijam, że czasem w przypadku pomyłki niektóre agencje po prostu informują.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6061295 Napisano: 25.08.2015 22:29:09 w Biedronka
magnus napisał(a):

marzenier napisał(a):

magnus napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, informacja z ulotki o konkursie Tyskiego;
Kup 4-pak Tyskiego i zrób zdjęcie w geście zwycięstwa. Zgłoś na turniejtyskiego.pl  Konkurs trwa 27.08-23.09
Nagrody:
8x samochód mini
800x aparat Canon
10000x kufel mistrza
Organizator: IQ Marketing

Jak IQ Marketing to konkurs na straty a nagrody wiadomo dla kogoemotka

No wez nie strasz.Nawet aparatów nam nie zostanie emotka

No może aparaty zostawią emotka
Ale lepiej robić jakieś kopie zgłaszanych paragonów

W Dove nawet kopie zgłoszonych paragonów i screeny formularza nie pomogły, zgłosiłem 2 paragony, wygrałem dzienną nagrodę i nie przyznali, bo tak sobie wymyślili i nie chcą podać powodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6061144 Napisano: 25.08.2015 17:18:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWCÓW  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059286 Napisano: 20.08.2015 21:20:42 w Biedronka
alea napisał(a):

fragles napisał(a):

Monika11 napisał(a):

fragles napisał(a):

Najciekawszy jest sposób losowania    emotka
"12.5 Czynność losowania będzie polegać na ręcznym wyciąganiu losów z urny (na chybił -trafił). Każde zgłoszenie będzie miało nadany unikatowy numer porządkowy (nadawany
według kryterium czasu otrzymywanych zgłoszeń), a organizator losując laureata będzie
losował numer porządkowy zgłoszenia. Losowanie nagród przeprowadzone zostanie w
obecności i pod nadzorem członków wewnętrznej komisji nadzoru."

teraz w większości reg. mają ten zapis- od jakiegoś czasu emotka

przygarnęli jakąś sierotkę i zagonili do roboty  ;)

Ja im jutro współczuje tego losowania z urn .... , basen będzie za mały na te ich karteczki

usiądą przy biurku, każdy pracownik napisze numerek na karteczce i tak znajdą 10 wygranych  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059279 Napisano: 20.08.2015 21:13:33 w Biedronka
Monika11 napisał(a):

fragles napisał(a):

Najciekawszy jest sposób losowania    emotka
"12.5 Czynność losowania będzie polegać na ręcznym wyciąganiu losów z urny (na chybił -trafił). Każde zgłoszenie będzie miało nadany unikatowy numer porządkowy (nadawany
według kryterium czasu otrzymywanych zgłoszeń), a organizator losując laureata będzie
losował numer porządkowy zgłoszenia. Losowanie nagród przeprowadzone zostanie w
obecności i pod nadzorem członków wewnętrznej komisji nadzoru."

teraz w większości reg. mają ten zapis- od jakiegoś czasu emotka

przygarnęli jakąś sierotkę i zagonili do roboty  ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059272 Napisano: 20.08.2015 21:09:59 w Biedronka
Najciekawszy jest sposób losowania    emotka
"12.5 Czynność losowania będzie polegać na ręcznym wyciąganiu losów z urny (na chybił -trafił). Każde zgłoszenie będzie miało nadany unikatowy numer porządkowy (nadawany
według kryterium czasu otrzymywanych zgłoszeń), a organizator losując laureata będzie
losował numer porządkowy zgłoszenia. Losowanie nagród przeprowadzone zostanie w
obecności i pod nadzorem członków wewnętrznej komisji nadzoru." Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059254 Napisano: 20.08.2015 20:47:54 w Biedronka
buncia88 napisał(a):

jokan napisał(a):

luckymen napisał(a):

o jakiego Andrzeja chodzi ? : )

o tego co wymiótł konkurs z góralkami np. i zapewne inne też o ktorych nie wiem....

To ten Endrju z Aleksandrowa Łódzkiego? emotka
Ja myślałam, że gościu ma sklep i jeśli klient nie weźmie paragonu on zostawia sobie "na pamiątkę"

a tu DRUKOWANKO idzie równo

Ja to dopiero jestem naiwna emotka

No, ale skoro Smolar tak sobie w świetle regulaminu odrzuca słane w większej ilości zgłoszenia to chyba nie ma się co martwić  ;) Choć w sumie moich 10 kupionych na cały konkurs i posłanych naiwnie dziś rozumiem przepadło z kretesem też  ;) 
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059252 Napisano: 20.08.2015 20:46:00 w Biedronka
Świat schodzi na psy, konkursowicze podobno podrabiają paragony Smolar podobno odrzuca paragony z numerami słanymi po sobie, odrzuca numery telefonów, które raz wygrały, jak żyć ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059178 Napisano: 20.08.2015 18:09:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

fragles napisał(a):

zucchini napisał(a):

Są wyniki Gosha na SPH ale nie wiadomo kto co wygrał. Może ja niedowidzę?


Mamy dla uczestników wyjątkowe zestawy kosmetyków GOSH PROFESSIONAL, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na Facebooku z danymi do wysyłki nagród, do środy 26.08 do godziny 23.59.

W dniu 28.08 jury ogłosi zwycięzców - finalistów, którzy otrzymają jedną z 23 Toyoty Auris Hybrid na weekend!

mało tego -bardzo mało osób jest na tej liście!! a nagród miało być przecież ponad 130???? gdzie reszta??

Z tego co widzę było po prostu bardzo mało zgłoszeń  :) Przecież publikowali wszystkie prace. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6059133 Napisano: 20.08.2015 16:13:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zucchini napisał(a):

Są wyniki Gosha na SPH ale nie wiadomo kto co wygrał. Może ja niedowidzę?


Mamy dla uczestników wyjątkowe zestawy kosmetyków GOSH PROFESSIONAL, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na Facebooku z danymi do wysyłki nagród, do środy 26.08 do godziny 23.59.

W dniu 28.08 jury ogłosi zwycięzców - finalistów, którzy otrzymają jedną z 23 Toyoty Auris Hybrid na weekend! Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#6058587 Napisano: 19.08.2015 16:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie 4/5  :) Wyświetl w wątku >>
0 0