Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#4459049 Napisano: 18.06.2011 09:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ale to wszyscy musieliby pisać, głupie, wiem, idę do pracy Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4459044 Napisano: 18.06.2011 09:40:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

emanuela24 napisał(a):




a więc Wy zamiast psioczyć i się wściekać zacznijcie brać przykład z moniau i róbcie prace, dodając lepsze wierszyki macie większe szanse emotka



emotka emotka emotka emotka emotka

ani myślę w tak młodym wieku schodzić na psy emotka emotka emotka

a własne zdanie każdy mieć może, a nawet powinien emotka



czyli są dwa wyjścia :
1.mieć zasady i psioczyć i być narażonym potem jeszcze na zarzuty żeś leń lub nieudacznik
2.robić to samo czyli makiety, rakiety, prezentacje itp. na konkurs hasłowy, dam radę, się za młodu robiło emotka tylko wtedy już jedynym kryterium będzie rozmiar emotka tego co gra i świeci oczywiście...

już się do 2 zbliżałem wczoraj w nocy emotka , a jakby pisać odpowiedź zgodnie z regulaminem i dołączać regułkę, coś w rodzaju, że chętnie dołączyłbym pracę przestrzenną, dźwiękową lub plastyczną, ale akceptuję regulamin i rozumiem, że pod uwagę będą brane tylko hasła, wtedy może ktoś by się zastanowił z jury. Bo mi wczoraj odpisano w TUI, że też mogłem tak zrobić i na nic się zdały tłumaczenia i zasłanianie zasadami.

Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4458626 Napisano: 17.06.2011 10:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak myślę sobie (a co, bywa, że głowy poużywam) czytając emanuela24, że skoro świat idzie do przodu to może nie należy stać w miejscu ... emotka
Wymogi komisji i jury się zmieniają, wszystko wokół gra, huczy, miga i śpiewa, a my jak starzy obrońcy zasad i idei umieramy na barykadach etyki i zasad.
Tym samym otwieramy drogę bardziej postępowym graczom, bo usuwamy się im z drogi i nie mają już nawet z kim konkurować.
A może tak przestać pomagać i zamiast się tutaj ścierać czas podziałać.
Umówmy się, takie prezentacje robią już dzieci w podstawówce i nie zabierają mnóstwo czasu...
Nie mówię żeby iść po bandzie i plagiatować, ale tak podkolorować to i owo. Wtedy jury już nie będzie padać z zachwytu jak się zaświeci i zagra.
Tak sobie dumam, albo szukam usprawiedliwienia dla swoich przyszłych czynów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457216 Napisano: 17.06.2011 02:30:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wniosek jest jeden : robić tak samo jak zwycięzca, tylko czy potrafię... Potrafić potrafię, tylko nie będę umiał sprzedać wizerunku rodziny zostaje mi więc inna forma niż zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457213 Napisano: 17.06.2011 02:29:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I mam już odpowiedź na reklamację, w której elegancko wyjaśniono mi, że mogłem też dołączyć link do prezentacji, bo nie było to zabronione i mieściło się w formularzu.
Wniosek jest jeden : robić tak samo jak zwycięzca, tylko czy potrafię...
W każdym razie rozważę inne formy przekonywania jury do mojego talentu. Bo inaczej zawsze będę w gronie komentujących wyniki nigdy w zwycięzców.
Jestem pewien, że wiele osób z forum zrobiłoby fantastyczne prace, ale nie chce, bo trzyma się sztywno zasad regulaminu i etyki zawodowej. Tylko po co skoro nawet organizatory nie widzą nic w tym złego. A tak zwiększymy konkurencję i urozmaicimy listy laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457174 Napisano: 17.06.2011 02:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lizzie napisał(a):

fragles napisał(a):

privatedo napisał(a):

Ale w formularzu mozna bylo podac link do youtube lub innej strony, gdzie zamieszczono prace, prezentacje czy tez cokolwiek innego.
Nie mniej jednak HASLO powinno znajdowac sie w formularzu i ono powinno byc oceniane, a nie to co widnieje na innej stronie w sieci...

Macie mocne podstawy do reklamacji, a nawet zwrocenia sie do UiKOKu o pomoc, bo w sumie zostaliscie naciagnieci emotka



Dzięki za otuchę, jak kretyn jeździłem po dwóch miastach bo nigdzie tej cholernej gry nie było.



Ja też kupiłam, wymyśliłam wierszyk, w sumie całkiem zgrabny, i co?? I puzzle... emotka Nie żebym się nie cieszyła, ale szlag mnie trafia, jak miała być praca tekstowa, a jest prezentacja emotka


w myśl zasady co nie jest zabronione jest dozwolone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457125 Napisano: 17.06.2011 01:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
privatedo napisał(a):

Ale w formularzu mozna bylo podac link do youtube lub innej strony, gdzie zamieszczono prace, prezentacje czy tez cokolwiek innego.
Nie mniej jednak HASLO powinno znajdowac sie w formularzu i ono powinno byc oceniane, a nie to co widnieje na innej stronie w sieci...

Macie mocne podstawy do reklamacji, a nawet zwrocenia sie do UiKOKu o pomoc, bo w sumie zostaliscie naciagnieci emotka



Dzięki za otuchę, jak kretyn jeździłem po dwóch miastach bo nigdzie tej cholernej gry nie było.

Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457115 Napisano: 17.06.2011 01:54:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

zawsze możecie reklamacje składać, jest na to 10 dni od zakonczenia konkursu, czyli do 19 czerwca, skoro zakończył się 9 czerwca


przypuszczam, co tam mogło być, więc skoro macie uwagi, że powinno być hasło a mogło być coś innego, to piszcie!!

§ 6
1. Wszystkie roszczenia, reklamacje, uwagi i zastrzeżenia do przebiegu Konkursu należy składać wyłącznie pisemnie na adres Organizatora: TUI Poland Sp. z o.o. ul. Wołoska 9A, 02-583 Warszawa przez cały czas trwania Konkursu nie później jednak niż w terminie 10 dni od dnia zakończenia Konkursu – osobiście lub listem poleconym (o rozpatrzeniu reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Forma pisemna czynności, o której mowa w zdaniu poprzednim jest zastrzeżona pod rygorem nieważności.



Ja złożę, wiem, że jeszcze 2 osoby też. Ale i tak już po fakcie pewnie, ale spróbuję. Jakby co to mi zostanie ręcznik emotka Zawsze mi coś śmierdzi jak mi próbują coś wcisną gratis w takiej sytuacji. Niech Pani z jury sobie zostawi to otrze pot z czoła jak się będzie głowiła co odpowiedzieć na reklamację.
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457112 Napisano: 17.06.2011 01:52:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja rozumiem, ze skoro był formularz to należało tak słać, nie pocztą ? Nie czepiam się już nawet grania, tańczenia i albumów rodzinnych, bo sam niedługo zacznę stepować hasła emotka ale skoro formularz to formularz, a nie niezbyt eleganckie skróty do serc jury przez pocztę czy kuriera, albo osobistą wizytę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457099 Napisano: 17.06.2011 01:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ziolko - zgadzam się w 100% emotka Tylko nie wiem, czy oni prac nie chcą opublikować, czy listy laureatów...



Ani pracy ani listy laureatów, choć to ostatnie ponoć ma nastąpić niedługo, bo próśb o to było więcej... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457098 Napisano: 17.06.2011 01:49:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

czyżby wiadomo, CO było w pracy??? emotka

zawsze można powiedzieć, że dobrze by było, gdyby publikowali, aby wykluczyć ewentualny plagiat emotka

skoro ktoś nie chce pokazać swojej pracy to znaczy, że ma coś do ukrycia emotka



No właśnie wkurza mnie to i jest dziwne, bo Pani chce mi oferuje w rekompensacie (za co ?) ręcznik, chyba, żeby mnie zakneblować. Nawet nie chodzi mi o to co tam było w pracy, bo wiadomo emotka tylko jak ją wysłano skoro tylko aplikacja umożliwiała udział w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4457030 Napisano: 17.06.2011 01:29:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś brał udział w konkursie TUI/SMYK/TREFL ?
Chodzi mi o wyniki, których nie chcą opublikować, bo zwycięzca się nie zgodził na publikację pracy i zdjęć emotka a hasło można było wysłać tylko przez formularz http://www.tui.pl.../gry-rodzinne/zglos/ to chyba tylko ja nie umiem dołączyć pracy przestrzennej i zdjęć przez formularz zgłoszeniowy emotka
Czyli ktoś zawiózł, wysłał pocztą lub mailowo ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4455283 Napisano: 16.06.2011 09:14:25 w TESCO konkursy
tereniagno napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a czy ktoś już może się pochwalić główną? emotka z Liptona?


A czy było już rozwiązanie?


Ja mam nadzieję, że nie emotka , ale tak szybko wybrali ze wszystkich dni to pewni i główną też.
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4455019 Napisano: 16.06.2011 07:52:40 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

Kurczę, weszłam, żeby zobaczyć, czy Karlsbad dzwonił... emotka ja grałam 3, ciekawe, czy mam na co czekać jeszcze emotka


ja też 3 grałem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4454737 Napisano: 16.06.2011 06:27:05 w TESCO konkursy
agawa78 napisał(a):

A sadzicie że już wszystkie zawieszki obdzwonione? Wysłałam 14 - nie ma już szans?


Do mnie dzisiaj dzwonili w wczoraj, szybko ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4454651 Napisano: 16.06.2011 05:50:04 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

fragles napisał(a):

A czy do Liptona odsyłacie oświadczenie ? Bo w rozmowie nic nie wspominali, a w regulaminie jest emotka


ja odeslalam


dziękuję za odpowiedź emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4454604 Napisano: 16.06.2011 05:35:38 w TESCO konkursy
A czy do Liptona odsyłacie oświadczenie ? Bo w rozmowie nic nie wspominali, a w regulaminie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4306626 Napisano: 21.04.2011 08:05:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oczywiście moja wypowiedź nie ma nic z oceny czy prace dobre czy złe, czy zwycięzcy tacy czy inni... Po prostu wróciłem do żywych i skoro nie wygrywam to w komentarzach sobie używam.
Cóż poradzić grać się nie chce po półrocznej przerwie trudno wrócić. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4306615 Napisano: 21.04.2011 08:03:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

kelly napisał(a):

ten balonik z wyroznionych prac pomyslowy emotka


wszystkie ładne i pomysłowe emotka


Zgadzam się emotka Sama bym lepiej nie zrobiła emotka



Prace fajne, ale jak taki rygorystyczny Karlsbad, który tworzy regulaminy coraz to wymyślniejsze i obwarowane zaakceptował takie cuda zamiast pisemnej odpowiedzi ? Chyba im serca zaczynają mięknąć, bo mi swego czasu zabrali 1000 zł w Carrefourze za drobną pomyłkę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#4066960 Napisano: 21.01.2011 06:44:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szampon za głosowanie w Dobrych Radach Wyświetl w wątku >>
0 0