Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#3012580 Napisano: 11.01.2010 06:06:13 w TESCO konkursy
ewelcia napisał(a):

ja się sporo opisałam, a tu widzę, że wystarczyło jedno zdanie emotka


i to czasem nie własnego autorstwa jak zawsze emotka
Warto dbać o środowisko, ponieważ... jeśli nie my, to kto, jeśli nie teraz, to kiedy? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#3012383 Napisano: 11.01.2010 05:13:59 w Paragony
fragles napisał(a):

Mam 4 paragony z Hortexu, zapomniałem wysłać sms-a emotka
Oferty PW


2x paragon z 16.12.09 godz. 16:13, 16;14
2x paragon z 18.12.09 godz. 15;33, 15:34 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#3012381 Napisano: 11.01.2010 05:12:17 w Paragony
Mam 4 paragony z Hortexu, zapomniałem wysłać sms-a emotka
Oferty PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#3012054 Napisano: 11.01.2010 03:28:42 w TESCO konkursy
ewachem napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

ewachem napisał(a):

witam witam a na co czekamy? emotka emotka



na lodówki i pralki emotka emotka


aaa juz wiem...to jz juz nie czekam emotka



ja też nie czekam bo zapomniałem potwierdzić zgłoszenia mailem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2998224 Napisano: 06.01.2010 12:45:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea napisał(a):

marielu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

cudaczek napisał(a):

tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

cudaczek napisał(a):

Ja tylko nie rozumiem,
nom jedno wielkie pierdu pierdu , weśta sie kufa do roboty a nie tylko wiercicie dziury w brzuchu, bo złapje , wepchne w dzioby skarpety smierdzonce i dopcham gazetom , pieronie że tes moje cenzura oczy muszom to czytać emotka



Marielu rozbrajasz mnie... emotka
emotka ten tekst powinien być umieszczony w popraw sobie humor emotka emotka


emotka tak trzymać Marielu

Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2995933 Napisano: 05.01.2010 07:52:38 w Pomocy!!!!
inka113 napisał(a):

niech mnie ktos oświeci bo nie rozumie do konca zasad nowego konka garniera.
1. czy moge kupić te kosmetyki w realu?
2. czy jeśli kupuje w Kauflandzie i wysyłam tę fotke to moge tez zagrac o kosmetyki i napisac odpowiedz na pytanie?
3. dlaczego w regulaminie kauflandu jest napisane ze jest 120 zestawów kosmetyków?

nienawidze regulaminu w takiej formie, nic nie widze jak to przewijam...
emotka emotka emotka


Ja tak to zrozumiałem :
1.możesz kupić w Realu lub w innym sklepie
2.ja zrozumiałem, że nie, czyli jeden paragon, jedno zgłoszenie
3. bo w Kauflandzie jest osobny konkurs z nagrodami w postaci 120 zestawów za 600 zł każdy, ale możesz kupić w Kauflandzie i nie grac o kosmetyki a o wycieczkę Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2995749 Napisano: 05.01.2010 06:53:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

cudaczek napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

cudaczek napisał(a):

Ja tylko nie rozumiem, dlaczego szanowne jury dopuszcza do konkursu niegramotne teksty: pisząc ten list do Ciebie serce mi bije jak dzwon - czyli owo serce ten list pisze własnymi ręcyma, tak ???? emotka emotka emotka


ludzie, ktoś chciał tak napisac to napisła, lepiej pokaż swój tekst to dopeiro się pośmiejemy, bo pewnie sama masz o wiele gorszy emotka emotka

na prawdę już nie moge czytac tego tematu, każdy tekst przewertujuą ze zły i w ogóle emotka



No, toś DOPEIRO nam wszystkim NAPISŁA, aż w pięty poszło emotka emotka emotka

A tamto zdanie zawiera podstawowy błąd gramatyczny i basta emotka


i co z tego , ale najwyrazniej tamto zdanie mialo lepszy przekaz niz innych i dlatego wygralo emotka



dokładnie, teksty wybiera jury wg swojego SUBIEKTYWNEGO uznania więc o co pretensje do autorów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2995717 Napisano: 05.01.2010 06:47:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

cudaczek napisał(a):

Ja tylko nie rozumiem, dlaczego szanowne jury dopuszcza do konkursu niegramotne teksty: pisząc ten list do Ciebie serce mi bije jak dzwon - czyli owo serce ten list pisze własnymi ręcyma, tak ???? emotka emotka emotka


ludzie, ktoś chciał tak napisac to napisła, lepiej pokaż swój tekst to dopeiro się pośmiejemy, bo pewnie sama masz o wiele gorszy emotka emotka

na prawdę już nie moge czytac tego tematu, każdy tekst przewertujuą ze zły i w ogóle emotka



dlatego ja jestem za tym żeby nie publikowali ani list zwycięzców,a tym bardziej zwycięskich tekstów, bo albo tekst zły i gadanie na forum, albo jak dobry to zaraz tysiąc razy zostanie powielony i tylko niepotrzebne nerwy, a jest tyle spraw ważnych dla konkursowiczów, których jakoś nikt nie ma odwagi poruszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2995699 Napisano: 05.01.2010 06:44:32 w Rossmann
viola88 napisał(a):

Mam pytanko czy w konkursie walentynkowym loreal ten paragon można wysłać skanem na meila czy trzeba pocztą?


skan lub zdjęcie mailem Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2975039 Napisano: 29.12.2009 01:49:30 w PODZIĘKOWANIA
kalisto1986 napisał(a):

Fragles przogromne podziekowania za pamiec za prezent swiateczny . W dobie smsow,gg czy meili kozystanie z tradycyjnej poczty jest zadkie , pierwszy raz dostalam kartke swiateczna ktora sprawila mi wielka radosc o prezencie nie wpomne nawet tak bardzo sie ciesze emotka
jeszcze raz wieeeeelkie dzieki emotka emotka emotka



ja tylko skończyłem, co Ty zaczęłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2975025 Napisano: 29.12.2009 01:47:51 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

niuniu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

bobovita kogo widzialam to poglosowalam emotka

zadzwoni ktos do red age odnosnie garniera ? ja juz tyle razy tam dzwonilam ze az glupio mi



ja zadzwonię ale to chyba loreal się zajmuje konkiem wiec ten nr będzie dobry 226760100 ?


a mozesz sprobowac do loreala bo zaczyna to byc smieszne a jak ostatnio baby spytalam sie czy skoro oni sobie podaja wyniki kiedy chca to my tez mozemy odeslac paragon pozniej niz czas w regulaminie emotka nie odpowiedziala odlozyla sluchawke emotka emotka



A moim zdaniem kręcą (bo oni mają wybierać zwycięzców), jak zawalą zawsze obciążają L'oreala, co okazuje się kłamstwem jak się sprawdzi. Ale ja się nie odzywam więcej, bo ostatnio jak narzekałem to większość piała z zachwytu na d red Age i twierdziła, że nie przeszkadza im czekanie byleby wygrywali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2973480 Napisano: 28.12.2009 11:25:12 w PODZIĘKOWANIA
Ogromnie dziękuję kalisto1986 za wielkie serce emotka , bezinteresowność i życzliwość
emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2971430 Napisano: 28.12.2009 04:07:59 w Carrefour konkursy
mundek2004 napisał(a):

Znowu konk w Carrefour i znowu niezgodność nr tel. na ulotce i w regulaminie. Czy oni to robią specjalnie?

http://www.carref...misja-domowy-budzet/



specjalnie nie bezmyślnie z pewnością Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2959631 Napisano: 22.12.2009 04:49:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

grusia napisał(a):

emanuela24 no to juz jest kombinowanie na ktory nie wpadnie kazdy emotka

Osobiscie uwazam iz jedna osoba powinna wygrywac tylko jedna nagrode, a kombinowanie i granie na kilkanascie osob jest nie fair i wg mnie swiadczy o pazerstwie i cwaniactwie a nie o tym ze ktos sobie radzi jak moze ale to jest tylko MOJE ZDANIE.


dlaczego nie fair , jak nie wygram czegos a wiec ze ktos nawygrywal duzo to raczej uwazam ze ta osoba byla leprza odemnie a nie ze grala nie fair , jest ktosa dobry ewentualnie ma kase zeby inwestowac niech gra , po to sa konkursy zeby rywalizowac a nie zeby dostawac ot tak , a granie na kilka gospodarstw - tez tak gram i nie uwazam ze gram nie fair emotka
czasem wystarczy przylozyc sie a nie marudzic na neisprawiedliwosci emotka



i żeby była jasność zanim zaczniecie linczować emotka ja gram na siebie, Żona czasem na siebie, czyli jedno gospodarstwo domowe, ale dawno odpuściłem nerwy z powodu zbyt wielu wygranych przez jedną osobę lub rodzinę, bo jak widać są tacy co wszystko potrafią obejść, jak nie wiem ... Lepiej ten czas poświęcić na konkursy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2959616 Napisano: 22.12.2009 04:43:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

grusia napisał(a):

emanuela24 no to juz jest kombinowanie na ktory nie wpadnie kazdy emotka

Osobiscie uwazam iz jedna osoba powinna wygrywac tylko jedna nagrode, a kombinowanie i granie na kilkanascie osob jest nie fair i wg mnie swiadczy o pazerstwie i cwaniactwie a nie o tym ze ktos sobie radzi jak moze ale to jest tylko MOJE ZDANIE.


dlaczego nie fair , jak nie wygram czegos a wiec ze ktos nawygrywal duzo to raczej uwazam ze ta osoba byla leprza odemnie a nie ze grala nie fair , jest ktosa dobry ewentualnie ma kase zeby inwestowac niech gra , po to sa konkursy zeby rywalizowac a nie zeby dostawac ot tak , a granie na kilka gospodarstw - tez tak gram i nie uwazam ze gram nie fair emotka
czasem wystarczy przylozyc sie a nie marudzic na neisprawiedliwosci emotka



popieram emotka
zabrońcie sportowcom wygrywać kilka razy pod rząd emotka
a tak na marginesie moja szwagierka ma dosyć rzadkie nazwisko, a jest osoba o tym samym imieniu i nazwisku jak ona i tez gra w konkursach i zdarza się, że obie są na jednej liście, choć rzadko, ale jednak i co wtedy ? Lecą gromy, że jedna osoba a wygrały dwie, czasem organizatorzy pewnie eliminują jedną lub drugą zupełnie niezasłużenie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2959599 Napisano: 22.12.2009 04:38:33 w PODZIĘKOWANIA
Ogromne podziękowania dla inka113za wielkie serce emotka i bezinteresowność, czyli oddanie za uśmiech nagrody, o której marzyła moja Żona.
emotka emotka emotka emotka emotka
Jak dobrze, że są na forum takie osoby !! Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2928774 Napisano: 09.12.2009 09:40:53 w Rossmann
magdus8 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Odbierał ktoś może bony z Loreala za 200 zł w jakimś Rossmannie we Wroccławiu-bo tam,gdzie odbierałam pani twierdziła,że można za to kupić tylko produkty Loreal emotka



Nieprawda, można kupić wszystko co się znajduje w Rossmannie. Ja już wykorzystałam 2 takie bony i nie było żadnych problemów emotka



co sklep to obyczaj
emotka
cudaczek zrealizuj w renomie tam babki wiedzą o co chodzi, ja kupiłem co chciałem Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2928566 Napisano: 09.12.2009 08:53:51 w Paragony
Mam paragony z Carrefour Cote D'Or z 25.11.09 zapomniałem wysłać sms-a Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2927257 Napisano: 09.12.2009 03:00:48 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

normalnie jakas paranoja emotka
odnosnie tego ze nie ma zadnych z moich wygranych na liscie
medias twierdzi ze nie dotarly do nich zadne paragony a jeden dotarl ale zly, gorzej ze to oni mi mowili jaki nr jaki nr paragonu mialam cala korespondecje z nimi gdzie jest napisane ze wszystko jest ok z dokumentami tylko ze wszystko jest na zepsutym laptopie mam nadzieje ze uda sie to wszystko odzyskac



standard niestety u nich, nie poddawaj się, rozmawiaj tylko z jedną osobą o ile dobrze pamiętam p.Robert nie dawaj się zbyć
miałem taką samą sytuację z siostrą, dalismy radę choć trwało to trzy tygodnie
a jak nawet zaakceptują paragon itp. to potem zaczynaja się schody z wysyłką emotka


nie rozmawialam z nimi rozmawiam z glownym organizatorem abfoods , a wymusieliscie przedstawiac cala swoja korespodencje ?



tak dołączyliśmy wszystko całą koredspondencję Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2927246 Napisano: 09.12.2009 02:58:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

taaga20 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

copacabana napisał(a):

sss199 napisał(a):

Jak przeglądam ostatnie wyniki konkursów , to z przykrością stwierdzam , że teraz w inny sposób jak rymowanką nie można wygrać.
W każdym konku choćby pytanie dotyczyło głodu w afryce , to i tak trzeba napisać kretyńską rymowankę . emotka



też zauważam tę tendencję emotka niby wierwszyki fajne i radosne ale... czy to im się już nie przejadło??? Bo dla mnie to rymowanki tracą wyjątkowość...



zgadzam sie dwuwiersz rymowany tylko to gwarantuje szanse na wygrana...


przejadło - nie przejadło ... każdy rymuje jak umie, tworzy, układa ... za to należy mu się nagroda! Lepsze to niż DODAJ DO ULUBIONYCH! emotka




Dokladnie teraz bez rymow nie ma sie raczej szans na wygrana. Ostatnio bralem udzial w konkursie, typu: dlaczego to wlasnie Ty powinienes wygrac nagrode. No to sie rozpisalem emotka ... oczywiscie zwyciezyly rymy emotka



po raz kolejny w takim przypadku powtarzam :
jakie jury takie prace wygrywają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0