Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fragles

fragles

#2813044 Napisano: 03.11.2009 05:35:55 w Paragony
aendrius1 napisał(a):

fragles napisał(a):

szukam paragonu z 21.10.09 czekolada Cote d'Or z Tesco PW
mam paragony na Sekrety z Tesco


odblokuj mnie na PW(mama paragony z 21.10 z czekolady)


ale ja nikogo nie mam w zablokowanych emotka nawet nie wiem jak to sprawdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2812948 Napisano: 03.11.2009 04:49:50 w Paragony
szukam paragonu z 21.10.09 czekolada Cote d'Or z Tesco PW
mam paragony na Sekrety z Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2807221 Napisano: 02.11.2009 12:17:35 w Żegnamy zmarłych
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

fragles

#2804667 Napisano: 31.10.2009 08:59:04 w Rossmann
taaga20 napisał(a):

ja podałam taką nazwę że nikt jej nie podał emotka powiem wam jutro bo do dziś trwa konkurs i może mnie ktoś zdubluje emotka


ja pominąłem listę i wymyśliłem swój prywatny kraj, co ,mi tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2804663 Napisano: 31.10.2009 08:57:53 w Rossmann
polec napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

taaga20 napisał(a):

ja podałam taką nazwę że nikt jej nie podał emotka powiem wam jutro bo do dziś trwa konkurs i może mnie ktoś zdubluje emotka



a skad taka pewnosc, jesli nazwy panstw mialy byc ze strony ministerstwa? tez odnosze wrazenie, ze beda mieli duzo dubli emotka



w regulaminie jest napisane, że ewygrywa pierwszy któy nazwę podał z tego co pamiętam. A o co chodzi z tym ministrestwem, bo nie kumam ?? emotka



pewnie byli tacy fachowcy, co podali wszystkie kraje zaraz po północy jak się zaczął konkurs emotka
jak dla mnie głupio odtwórczy konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2794254 Napisano: 28.10.2009 03:36:24 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

Ale sami zobaczcie, że im to wszystko wisi emotka
Ja na ich miejscu robiąc taką pomyłkę robiłabym wszystko żeby jak NAJSZYBCIEJ tą sprawę zakończyć tak żeby każdy był zadowolony.
A oni w ogóle nie dbają o swoją reputację i o ludzi.


ale oni mylą się w każdym konkursie i mają wszystko gdzieś Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2794037 Napisano: 28.10.2009 02:24:14 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

kaki22 napisał(a):

toudikot napisał(a):

dzwonilam do media s - zwyciezcy z 7141 sa wytypowani - pani powiedzial ze jesli jeszcze nie wyszly smsy z informacja to jest to kwestia kilku dni



a ilu ich jest powiedział?


kaki22 napisał(a):

toudikot napisał(a):

dzwonilam do media s - zwyciezcy z 7141 sa wytypowani - pani powiedzial ze jesli jeszcze nie wyszly smsy z informacja to jest to kwestia kilku dni



a ilu ich jest powiedział?


nie pytalam ale pan ma dzisiaj dobry humor wioec mozecie spokojnie dzwonic emotka



zawalili wysyłkę nagród z InterMarche, zawalili finał Kryształowego Spa to się cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2793927 Napisano: 28.10.2009 01:54:14 w PODZIĘKOWANIA
taaga20 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

Teraz ja mam okazje złozyc podziekowania dla fraglesa za stypendium dla jednego z moich dzieciaków emotka emotka


ja też się przyłączam do bardzo wielkich podziękowań emotka emotka


nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2793840 Napisano: 28.10.2009 01:32:00 w PODZIĘKOWANIA
kadjas123 napisał(a):

Teraz ja mam okazje złozyc podziekowania dla fraglesa za stypendium dla jednego z moich dzieciaków emotka emotka


no coś Ty kobieto emotka dobro powraca emotka tak po prostu Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2793815 Napisano: 28.10.2009 01:27:46 w Rossmann
eveline22 napisał(a):

fragles napisał(a):

eveline22 napisał(a):

czy ktoś brał udział w finale konkursu pranie czystym relaksem?


ja nie dostałem pytania finałowego emotka


hmmm jak to? Dziś dostałam od nich 3 sms-y
1 Z przyczyn technicznych wielki finał konkursu pranie czystym relaksem odbedzie się w dniu dzisiejszym jeszcze dzis otrzymasz od nas smsa z instrukcja do gry
2 Witaj w wielkim finale konkursu aby zagrac o wyjazd do kryztalowego spa wyslij sms na nr ....
pyt finalowe 3Witaj w wielkim finale czy marka rex byla objeta nimniejszym konkursem



jak zawsze Medias Mobile dało ciała, finał miał być 26.10.09 przesunęli o dwa dni i jeszcze do mnie nic nie dotarło, szkoda słów, zawalają wszystko z a co się wezmą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2793752 Napisano: 28.10.2009 01:07:34 w Rossmann
eveline22 napisał(a):

czy ktoś brał udział w finale konkursu pranie czystym relaksem?


ja nie dostałem pytania finałowego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2786670 Napisano: 26.10.2009 01:44:20 w Rossmann
wowczek napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie mam maila emotka


ja tez emotka emotka



i ja emotka



ani ja emotka


ja też nie emotka nie odebrałem jak dzwonili we wtorek i już drugi raz nie miałem telefonu
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2786218 Napisano: 26.10.2009 11:55:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
aggie napisał(a):

samantha22 napisał(a):

aggie napisał(a):

Widzieliście to???
Znów dodaj do ulubionych!!!!!!!


http://www.travel...-rozstrzygniety.html


porażka emotka



A może zrobimy tak, ze w każdym konkursie w którym trzeba będzie coś ułożyć, każdy z nas prześle miedzy innymi właśnie to wybitne i zarazem jakże oryginalne hasło. Może wtedy ktoś się zorientuje, ze to juz sie wszystkim dawno przejadło...



Dokładnie, my tutaj się gorączkujemy, staramy zachować jakąś klasę i poziom haseł, a inni sobie nic z tego nie robią i zgarniają nagrody. I śmieją się z nas w kułak. Ja od dzisiaj wysyłam, a co ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2776951 Napisano: 22.10.2009 08:29:43 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

w takim razie pewnie osoby, ktore podaly dane juz zostaly obdzwonione emotka


a ja dopiero dziś zobaczyłem, że mam nieodebrane połączenie z Red Age (ich numer) z wtorku, może w sprawie Paryża emotka No, ale jeśli tak to pewnie by zadzwonili w środę raz jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2771772 Napisano: 21.10.2009 10:53:49 w Połączenia nieodebrane
marzanna napisał(a):

Z tym że z Redage dzwonią raczej z niezastrzeżonego emotka


a z nimi różnie bywa, czasem stacjonarny, czasem komórka raz miałem nr prywatny Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2759060 Napisano: 17.10.2009 02:38:12 w Carrefour konkursy
gosia16 napisał(a):

Ja wysłałam tylko 1 stronę dowodu jest tam adres imie nazwisko i pesel który i tak się podawało w sms-ie, numer dowodu zakleiłam.Stwierdziłam że raczej nie chodzi im o moje zdjęcie i nazwisko rodowe ktore jest na drugiej stronie.


ale mi pan powiedział, że mają być obie strony, bo na drugiej jest adres zameldowania ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758978 Napisano: 17.10.2009 01:58:31 w Carrefour konkursy
jackk76 napisał(a):

fragles napisał(a):

A ja z innej beczki odnośnie Medias Mobile. Chodzi mi o przymuszanie do wysyłania im kopii dowodów osobistych.
Nie znam innej agencji reklamowej, która miałaby takie wymagania, zwłaszcza przy wygranych małej wartości. Moja koleżanka zrezygnowała z tego powodu z nagrody, bo nie chciała wysyłać kopii tak ważnego dokumentu pocztą. Dodam, że ma powód bo kiedyś korzystając z jej dowodu ktoś wziął tv na raty, ale to inna historia.
Uważam, że ten zapis regulaminowy do duża przesada niczym nieuzasadniona.
Znam kilka osób, które dzwoniły do Medias i pytały o powód takiego zapisu w regulaminie i każda z nich uzyskiwała inną odpowiedź i komentarz tylko pan/i jest tym zdziwiona a tysiące zwycięzców odsyła dowody i nic nie ma przeciwko. A uzasadniano, że :
- taki wymóg ma organizator promocji, fundator nagród itp.
- dowód jest po to by sprawdzić czy zwycięzca jest pełnoletni
- do weryfikacji meldunku (bo jest 1 nagroda na gospodarstwo domowe)
Unilever czy Henkel na przykład robią też promocje w innych agencjach i one nie chcą dowodu więc nie o to chodzi. Wystarczy program, który wychwyci ten sam adres przy danych zwycięzców, a pełnoletniość identyfikuje sam pesel.
Ale myślę, że chodzi o co innego, ktoś kiedyś napisał regulamin z takim zapisem i teraz jest kopiowany, a zmieniane dane i tyle. Co między innymi było przyczyną błędu z konkursem Knorra i nr 7135 i 7141.
Interesuje mnie w jaki sposób przechowują te kopie dowodów ? Przecież są tam wszystkie dane, wzór podpisu itp.
Co Wy na to ?



Nie tylko ta agencja tak robi, ale rzeczywiście jest to trochę niebezpieczne wysyłać kopię dowodu osobistego. Im chodzi o weryfikację tak jak wyżej - czy jest się osobą pełnoletnią, potwierdzenie adresu zamieszkania. Najlepiej więc przed zrobieniem skanu dowodu zakleić serię i numer, pesel, podpis. Data urodzenia i adres powinien chyba im wystarczyć, a resztę można przecież uzupełnić przy odbiorze podpisując protokół odbioru.


Ja dużo nie wygrywa i spotkałem się z tym tylko przy wygranych w Medias, a jakoś nikt agencji nie podpowiedział, że można zakleić wrażliwe dane. Bo można sobie wyobrazić co się dziej jak taki list zaginie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758930 Napisano: 17.10.2009 01:34:08 w Carrefour konkursy
niuniu napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy ktoś dostał bony z konku Pampersa 300 zł? Ileż można czekać emotka



no wlaśnie... ile można czekać... jeszcze nie mam tak jak i wszyscy wygrani z resztą emotka


i ja czekam, żałuję, ze nie wziąłem fotelika, byłby na prezent bo na chrzest idę Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758901 Napisano: 17.10.2009 01:24:14 w Carrefour konkursy
A ja z innej beczki odnośnie Medias Mobile. Chodzi mi o przymuszanie do wysyłania im kopii dowodów osobistych.
Nie znam innej agencji reklamowej, która miałaby takie wymagania, zwłaszcza przy wygranych małej wartości. Moja koleżanka zrezygnowała z tego powodu z nagrody, bo nie chciała wysyłać kopii tak ważnego dokumentu pocztą. Dodam, że ma powód bo kiedyś korzystając z jej dowodu ktoś wziął tv na raty, ale to inna historia.
Uważam, że ten zapis regulaminowy do duża przesada niczym nieuzasadniona.
Znam kilka osób, które dzwoniły do Medias i pytały o powód takiego zapisu w regulaminie i każda z nich uzyskiwała inną odpowiedź i komentarz tylko pan/i jest tym zdziwiona a tysiące zwycięzców odsyła dowody i nic nie ma przeciwko. A uzasadniano, że :
- taki wymóg ma organizator promocji, fundator nagród itp.
- dowód jest po to by sprawdzić czy zwycięzca jest pełnoletni
- do weryfikacji meldunku (bo jest 1 nagroda na gospodarstwo domowe)
Unilever czy Henkel na przykład robią też promocje w innych agencjach i one nie chcą dowodu więc nie o to chodzi. Wystarczy program, który wychwyci ten sam adres przy danych zwycięzców, a pełnoletniość identyfikuje sam pesel.
Ale myślę, że chodzi o co innego, ktoś kiedyś napisał regulamin z takim zapisem i teraz jest kopiowany, a zmieniane dane i tyle. Co między innymi było przyczyną błędu z konkursem Knorra i nr 7135 i 7141.
Interesuje mnie w jaki sposób przechowują te kopie dowodów ? Przecież są tam wszystkie dane, wzór podpisu itp.
Co Wy na to ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2755322 Napisano: 16.10.2009 09:45:47 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś ma maila (i temat maila) na który trzeba odesłać paragon z Garniera (konkurs ogólnopolski - nagroda kosmetyki)?


justyna.sadura@redage.pl
w temacie maila Garnier corpo Wyświetl w wątku >>
0 0