Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#2886671 Napisano: 26.11.2009 01:50:25 w TESCO konkursy
Red Age jak zawsze spóźnieni i w pretensjach i komentarzach na temat tego, że już kiedyś pan u nas wygrał prawda ?. Szkoda, że tego samego kryterium do siebie nie stosują, już kiedyś organizowali konkurs dla L'oreal prawda ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2886642 Napisano: 26.11.2009 01:40:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
inga_iga napisał(a):

wydaje mi się,ale mogę sie mylić,że hasło wygrało także w jakimś konkursie Makro, chodzi mi po głowie jakaś wódka ale nie pamiętam szczegółów.


w Makro, a wcześniej w Grafie chyba w konkursie kauflandu Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2883253 Napisano: 25.11.2009 03:25:25 w Połączenia nieodebrane
annb napisał(a):

8.26 i 8.36 dziś,zastrzeżony,dzwonili do kogoś?


tak, facet z ING chciałem go zabić Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2881593 Napisano: 25.11.2009 12:58:33 w Carrefour konkursy
kajeczka napisał(a):

jasnoska napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

kolastynka napisał(a):

jkkp napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czy tylko ja nie wygralam tych bonow carrefour 1000zl emotka jak mi na czyms zalezy nigdy nie moge wygrac;/


emotka nie tylko Ty, może razem popłaczemy i jeszcze jutro całkiem się załamię jak z Polo nie zadzwonią z DVD emotka



Ja też nie wygrałam tych bonów. emotka


nie jesteście same, real w plecy carrefour w plecy emotka



u mnie ostatnio to wszystko w plecy emotka


a u mnie-zawsze w plecy emotka to już taka tradycja chyba emotka emotka



i u mnie zupełna kicha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2879515 Napisano: 24.11.2009 11:42:42 w Rossmann
maa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

martu18 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

maja21z napisał(a):

maa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dostał ktos z was niedawno @ z informacją o uzupełnienie danych w konkursie rossnetu dzień zakochanych?



tak, wszyscy, ktorzy nie podali danych dostali maila z prosba o uzupelnienie


Ja dostałam podziękowanie, a na drugim @ nie uzupełniłam danych i nie dostałam nic emotka





no właśnie ja nie dostałam, a znajomy mi mówił, że dostał emotka
dzięki za odpowiedź emotka





coś jest nie tak jezeli juz kaza Wam uzupelniac dane poniewaz regulamin wyraznie stanowi, ze


W przypadku braku danych teleadresowych w zgłoszeniu, zostanie wysłany email zwrotny do osób będących na liście laureatów, z prośbą o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji. Jeżeli w ciągu 3 dni laureat nie uzupełni wszystkich swoich danych, prawo do nagrody nieodwołalnie wygasa. Nagroda może zostać wówczas przyznana kolejnej osobie, która spełniła warunki Regulaminu i znalazła się na liście rezerwowej


a zatem jezeli zadaja danych to zgodnie z regulaminem powinno to oznaczac otrzymanie nagrody II stopnia



w poprzednim konkursie prosili o uzupelnienie danych dopiero w przypadku przyznania nagrody... jak widac, tym razem (wbrew regulaminu), prosza o dane od razu emotka




w poprzednim konkursie regulamin byl dokladnie tak sformulowany jak aktualnie i na jego podstawie zarowno wtedy jak i obecnie danych maga zadac dopiero w momencie przyznania nagrody a nie teraz. Podanie danych osobowych nie bylo warunkiem wziecia udzialu w konkursie wiec prosba o ich przeslanie tuz po zakonczeniu konkursu a przed werdyktem jury jest naruszeniem regulaminu konkursu.



wiem emotka
ale co mi po tym? emotka



my im powiemy, że podamy dane dopiero jak nas nagrodzą to oni odpowiedzą, że już nie chcą od nas danych emotka





no tak to racja ale wedlug mnie to jest lamanie regulaminu zadanie danych teraz od osob, ktore wziely udzial. Znam np osobki ktore nie lubia podawac danych w konkursach dopoki ine wygraja nagrody.


ja już w Loreal ostatnio wygrałam i mam obawy że jak teraz mają moje dane to nagrody już nie dostanę emotka




mam podobne obawy, szczególnie w przypadku redage emotka


a mnie się wydaje, że robią to dlatego żeby jedna osoba z 10 @ nie wysyłała na jeden paragon.




nie twierdze, ze robia to w tym celu, ale ze taki moze byc skutek uboczny :>

a tak prawde mowiac to jak ktos bedzie chcial ich oszukac to i tak to zrobi - wiele osob wysyla przeciez zgloszenia na cale rodziny i sasiedztwo, niekoniecznie majac paragon na kazdego emotka




dokladnie mi sie wydaje ze to robia po to zeby ci ktorzy wygrali juz kiedys w poprzednim konkursie nie wygrywali znow. Wszystkie agencje probuja ograniczac zawodowych graczy. Prawda jest taka ze nawet jak ktos sle na cala rodzine to przeciez jak wygra bedzie musial okazac kilka paragonow wiec to latwo zwerygikowac. Jezeli ktos mial jeden paragon na cala rodzine to i tak wygra tylko jedna nagrode.



Tak sobie to czytam i się wkurzam emotka
Ja też nie podaje danych jeśli nie trzeba, żeby za nazwisko mnie nie wykluczyli, ale do szału doprowadza mnie to ograniczanie, zwalczanie itp. zawodowych graczy, bo
1. zawodowo z powodzeniem zajmuje się zupełnie czym innym i z tego żyję
2. gdyby nie miłośnicy konkursów niektóre agencje miałyby zerowe osiągnięcia w tej materii, a producenci zyski
3. skoro ja nie mogę wygrać kilka razy w tym samym konkursie (mam na myśli opisówki, bo w takich na ogół gram) to dlaczego agencja np. Red Age robi cały czas konkursy firmie L'oreal ? Oczywiście wiemy czemu, ale tego pańcie czytajace prace zdają się nie dostrzegać
4. jeśli konkurs jest opisowy i ktoś jest najlepszy po raz kolejny to dlaczego mu nie przyznawać nagrody ? Bo jest dobry i trzeba dać innym szansę ? Powiedzcie to samo jakiemukolwiek sportowcowi czy drużynie jak wygrywa na każdych zawodach czy meczach... a czy sport to nie konkurs tylko w innej formie ?
5. osoby z agencji reklamowych są najczęściej sfrustrowane, bo marzące o karierze copywritera niespełnione zawodowo, które oddelegowali do telefonów i informowania o wygranej, bo haseł pisć nie umiały, wiec jak czytają nasze to ciśnienie im skacze emotka
uff, tyle, bo ciśnienie mi skoczyło Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2866816 Napisano: 20.11.2009 12:04:03 w Paragony
Mam paragony Gillette Rossmann :
30.10, 31.10, 2.11, 4.11
Tylko konkretne propozycje PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2861472 Napisano: 18.11.2009 09:23:06 w Paragony
iaziaz napisał(a):

Posiadam paragony:

wellaforte
calgonit
Cote d'or
KNORR - Carrefour
Herbal Essences(rossmann)
Knorr tesco
Palmolive
i inne

zainteresowani pw emotka



dokładnie takie same paragony ma i ja PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2857531 Napisano: 17.11.2009 11:15:36 w Oddam za darmo
mayxi napisał(a):

moniaainom napisał(a):

dorzuce moją i

malineczka23 napisał(a):

oddam za darmo teściową! emotka emotka emotka emotka


dorzucę moją i możemy je opchnąć w dwupaku emotka



biorę dwie za moją jedną! emotka


a moja teściowa cudna, za to moja mama daje się we znaki Żonie strasznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2839825 Napisano: 12.11.2009 03:04:22 w Połączenia nieodebrane
zucchini napisał(a):

fragles napisał(a):

dzwonili do kogoś z zastrzeżonego koło 11.30, bo mam trzy połączenia nieodebrane


może Kinder Bueno, jeśli tak dostaniesz jeszcze smsa o wygranej



dzięki ale nie grałem w Kinder Bueno Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2839791 Napisano: 12.11.2009 02:57:44 w Połączenia nieodebrane
fragles napisał(a):

dzwonili do kogoś z zastrzeżonego koło 11.30, bo mam trzy połączenia nieodebrane ?


Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2839772 Napisano: 12.11.2009 02:54:37 w Paragony
Mam paragony z Herbala z Rossmanna PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2839670 Napisano: 12.11.2009 02:24:57 w Połączenia nieodebrane
dzwonili do kogoś z zastrzeżonego koło 11.30, bo mam trzy połączenia nieodebrane Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2839661 Napisano: 12.11.2009 02:22:17 w Rossmann
szukam rowerka z Herbala , mam paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2836841 Napisano: 11.11.2009 02:30:50 w Paragony
Mam paragony :
Gillette Rossmann
Schwarzkopf Carrefour 28.08
inne też ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2831147 Napisano: 09.11.2009 01:22:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
frezja napisał(a):

ciriness napisał(a):

http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf

Mamy kolejny konkurs i kolejne plagiaty emotka

np. 2009-10-06 11:38 692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!

Pierwsza część hasła to dosłownie słowo w słowo hasło które wygrało 100 tys w PKO BP


zgadza sie emotka
inka113 napisał(a):

mnie się to najbardziej podoba robcietozglowajakdotejpory emotka


to sa zyczenia bez przesady i jak moze sie to komus podobac emotka



komisji konkursowej lub maszynie losującej się podobało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2831140 Napisano: 09.11.2009 01:21:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
jopi napisał(a):

7.1. Wszystkie prawidłowe zgłoszenia z zastrzeżeniem postanowień punktu 3.5 oraz punktu 11.2. zostaną
ocenione w Konkursie przez Komisję Konkursową w dniach 4-6 listopada 2009 roku. Komisja Konkursowa
posiada swobodę wyboru laureatów nagrody, mając na uwadze jako kryterium najlepszego życzenia
urodzinowego, jego trafność, unikalność oraz oryginalność.

Chyba nawet sam Organizator regulaminu nie zna...
Życzenia miały być oryginalne.

A jest nawet hasło o dodawaniu do ulubionych... ŻENADA !



i tak jest jedno i to zmienione, mimo że umawialiśmy się, że każdy napisze dodaj do ulubionych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2830933 Napisano: 09.11.2009 12:29:48 w Paragony
Mam paragony Schwarzkopf z dnia 28.08.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2830910 Napisano: 09.11.2009 12:23:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
et1978 napisał(a):

ciriness napisał(a):

http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf

Mamy kolejny konkurs i kolejne plagiaty emotka

np. 2009-10-06 11:38 692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!

Pierwsza część hasła to dosłownie słowo w słowo hasło które wygrało 100 tys w PKO BP



I od razu widać, że druga część beznadziejna, zupełne bez talencie.



beztalencia to takie hasła wybierają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2830841 Napisano: 09.11.2009 12:03:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
toudikot napisał(a):

inka113 napisał(a):

mnie się to najbardziej podoba robcietozglowajakdotejpory emotka


moze losowali?



raczej losowali :
9.2. Uczestnik Konkursu, zakwalifikowany do otrzymania nagrody głównej, którego zgłoszenie spełnia
warunki Regulaminu zostanie poinformowany przez Organizatora poprzez wiadomość SMS na numer
podany w zgłoszeniu potwierdzoną poprzez osobisty kontakt telefoniczny w ciągu 2 dni roboczych
(z pominięciem sobót) licząc od dnia losowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2823593 Napisano: 06.11.2009 06:48:54 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

kuurcze znowu zapomnialam slac eski na palmolive! emotka emotka


i ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0