Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xjustx

xjustx

#6287692 Napisano: 21.11.2016 12:52:15 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Curver biedronka na kończący się dzisiaj lub wymienię na inny paragon (chętnie gotuj i smaż DC) Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6285167 Napisano: 16.11.2016 13:07:24 w Smolar
rpk napisał(a):

xjustx napisał(a):

cb656 napisał(a):

xjustx napisał(a):

xjustx napisał(a):

(zamiast bonu kaufland przysłali jakąś kartę przedpłaconą). W ogóle co to za karta, da się nią płacić, bo jak się wkurzę to oleję sprawę

Ja otworzyłam już wcześniej i teraz sprawdziłam saldo karty - doładowana na 100 zł. Więc nie wiem co robić... 

Jak to, "co robić"? emotka Płacić tą kartą za zakupy! Co za różnica - bony Kaufland czy karta przedpłacona Kauf... ITM? Jedno i drugie do zrealizowania wyłącznie w Kauf... ITM. Choć w przypadku karty to jest jeszcze tak , że można wypłacić w bankomacie gotówkę (tak miałem w karcie BZWBK sprzed lat w jakimś konkursie), tylko za to ściągają pokątnie "z kąta" pięć zyla emotka

No właśnie nie bo to zwykła karta sodexo - dzwonili żeby wymienić karty na bon, bo coś im się pokitrało przy pakowaniu

karta sodexo jest lepsza od bonów możesz nią w necie płacić za zakupy

Wiem jak działają karty, ale to zupełnie nie o to mi chodzi emotka  
Zacytowane zdanie jest wyrwane z kontekstu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6285143 Napisano: 16.11.2016 12:54:20 w Smolar
cb656 napisał(a):

xjustx napisał(a):

xjustx napisał(a):

(zamiast bonu kaufland przysłali jakąś kartę przedpłaconą). W ogóle co to za karta, da się nią płacić, bo jak się wkurzę to oleję sprawę

Ja otworzyłam już wcześniej i teraz sprawdziłam saldo karty - doładowana na 100 zł. Więc nie wiem co robić... 

Jak to, "co robić"? emotka Płacić tą kartą za zakupy! Co za różnica - bony Kaufland czy karta przedpłacona Kauf... ITM? Jedno i drugie do zrealizowania wyłącznie w Kauf... ITM. Choć w przypadku karty to jest jeszcze tak , że można wypłacić w bankomacie gotówkę (tak miałem w karcie BZWBK sprzed lat w jakimś konkursie), tylko za to ściągają pokątnie "z kąta" pięć zyla emotka

No właśnie nie bo to zwykła karta sodexo - dzwonili żeby wymienić karty na bon, bo coś im się pokitrało przy pakowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6285128 Napisano: 16.11.2016 12:43:37 w Smolar
aerdna napisał(a):

xjustx napisał(a):

Dot. błędnie wysłanych przesyłek (zamiast bonu kaufland przysłali jakąś kartę przedpłaconą). Umawiałam się z kurierem 2 razy - nie przyjechał po to emotka  ktoś jeszcze czeka na podmianę bonów? W ogóle co to za karta, da się nią płacić, bo jak się wkurzę to oleję sprawę emotka  

Masz na myśli bon do ITM konkurs 19tka ?
Mam ten sam problem. Zadzwonili do mnie raz, nie odebrałam i olali sprawę.
Przesyłki nie otwierałam, ale chyba to w końcu zrobię. Czy ktoś wie, czy ta karta w środku jest "nabita" na 100 zł ? Czy goła emotka

a tak, itm pomyłka.
Ja otworzyłam już wcześniej i teraz sprawdziłam saldo karty - doładowana na 100 zł.
Więc nie wiem co robić...  Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6285120 Napisano: 16.11.2016 12:34:52 w Smolar
Dot. błędnie wysłanych przesyłek (zamiast bonu kaufland przysłali jakąś kartę przedpłaconą). Umawiałam się z kurierem 2 razy - nie przyjechał po to emotka  ktoś jeszcze czeka na podmianę bonów? W ogóle co to za karta, da się nią płacić, bo jak się wkurzę to oleję sprawę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6280264 Napisano: 06.11.2016 12:25:07 w Kupię...
xjustx napisał(a):

Szukam 2 grilli węglowych np. weber (lub inne podobnej jakości) za niewygórowaną cenę.
chętnie wymienię na coś z moich rzeczy: https://www.olx.p...ty/uzytkownik/1jnxp/
Jestem z Warszawy

Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6278973 Napisano: 03.11.2016 11:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś losowanie domku almette.
Mogliby udostępnić takie losowanie jak Smolar. Wiecie coś na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6278964 Napisano: 03.11.2016 11:16:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland 1/2 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6278708 Napisano: 02.11.2016 21:05:38 w co chcielibyście wygrać?
ludzka_istota napisał(a):

ultrixx napisał(a):

A ja to bym chciała tylko i aż Thermomixa emotka  jest teraz co prawda kilka konkursów z Thermomixami i jak na razie puściłam całe zero zgłoszeń emotka

chciałam multicookera- wygrałam TM, chciałam samochód- wygrałam rower, chciałam weekend SPA- wpadły Seszele... aż się boję chcieć!

Żałuj, SPA było na wypasie! Mogłaś zostawić mi te Seszele emotka

W temacie chciałabym domek z almette i auto, żeby tam dojechać <3
Voucherem wycieczkowym też nie pogardzę emotka   Wyświetl w wątku >>

xjustx

#6277648 Napisano: 31.10.2016 11:42:08 w Kupię...
Szukam 2 grilli węglowych np. weber (lub inne podobnej jakości) za niewygórowaną cenę.
chętnie wymienię na coś z moich rzeczy: https://www.olx.p...ty/uzytkownik/1jnxp/
Jestem z Warszawy Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6272777 Napisano: 20.10.2016 17:54:57 w Smolar
mmika26 napisał(a):

Smolar nas olał - w każdym etapie po około 20 zgłoszeń - zero wygranych, chyba na jakiejś czarnej ichnej liście i ja i mąż jesteśmy emotka   ;(  pech nad pechy emotka

Ja trochę mniej   - w sumie ok 40 zgłoszeń. i też wielkie 0   Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6270865 Napisano: 17.10.2016 18:04:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
znowu moje auta odjechały...
tyle zgłoszeń a nawet karta nie wpadła Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6270513 Napisano: 17.10.2016 11:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Czy nadal nie macie maili z C$ łowicz Krakus? Juz zsie zastanawiam czy Pani dobrze maila spisała przez telefon emotka

Też jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6269618 Napisano: 14.10.2016 18:08:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
helcia85 napisał(a):

Po dwóch tygodniach urlopu sympatyczny gest ze strony Albedo - główna Daj po Garach! emotka

No nie, moje gary! emotka
U mnie 2 stopień Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6269141 Napisano: 13.10.2016 17:23:41 w Biedronka
mellowfruit napisał(a):

elizam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

czy ostał się jeszcze jakiś szczęśliwiec, który nie wygrał coli, tak jak ja? emotka matko, ani z normalnej puli, ani z rezerwy nic nie chce wpaść.

Ja się niechętnie bo niechętnie ale podpisuje obiema rękami emotka  SMOLAR olał na całej lini emotka  

też niestety się podpisuje... oni mi nic nie chcą dać :'(

naszą rodzinkę też olał emotka

tak samo - ani cola, ani winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6267081 Napisano: 10.10.2016 17:29:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani cola, ani winiary emotka
paczka, glade i kiwi też mnie olała emotka  
Chyba loterie nie są dla mnie
Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6264847 Napisano: 05.10.2016 22:28:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
królewskie z tabliczkami Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6263472 Napisano: 03.10.2016 18:02:24 w Kupię...
Kupię 2 grille ogrodowe, zwykłe węglowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6263175 Napisano: 03.10.2016 11:06:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nagrody z rowery za plenery tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6262360 Napisano: 30.09.2016 19:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

xjustx napisał(a):

delvitto napisał(a):

olunka napisał(a):

delvitto napisał(a):

jeśli chodzi o konkursowe adresy: TQG jasno mówi o adresie zameldowania, i podobno wyrywkowo prosi o skan dowodu. Smolar mówi o adresach zamieszkania. Mój syn 4 miesiące temu wyprowadził się do mieszkania po babci, ale nie ma potrzeby by tam się zameldowywał, bo jeszcze nie wiadomo, co ostatecznie z tym mieszkaniem będzie. O ile przy wygranej w TQG nie ponosiłabym ryzyka, podając go do nagrody, to przy Smolarze... nie wiem:( wygrałam kartę, a jeśli uda się kolejną, to czy mogę podać jego dane? A jeśli się trafi autko, to jak go zweryfikują, że adres w dowodzie jest inny? 

ale teraz w dowodzie nie ma adresu, więc jak zweryfikuja? mam podobna sytuacje, syn mieszka i pracuje w Krakowie, ale na dowodzie (bo ma jeszcze ten z adresem) ma ten co ja

no właśnie mój syn też ma taki z adresem, więc się zastanawiam, zawczasu, co zrobić, gdyby tak się trafiło.

zaświadczenie z gminy o miejscu zamieszkania/zameldowania
mi przy przemeldowaniu nie zmienili dowodu - mam ze starym meldunkiem, tylko dostałam świstek z informacją o nowym meldunku

a jeżeli student wynajmuje mieszkanie i ma umowę najmu to taka umowa wystarczy?

w praktyce to nawet tej umowy nie sprawdzają  Wyświetl w wątku >>
0 0